رفتن به مطلب

Recommended Posts

درآمد میانگین یک ایرانی ۲۰۰-۳۵۰ دلاره

درآمد میانگین یه آمریکایی ۳۹۰۰ - ۵۰۰۰ دلاره

حالا....

یک کالای ۱۰۰ دلاری انور آب همون ۱۰۰ قیمت می‌خوره ، همون کالا می‌یاد ایران ۱۵۰ دلار به پایین راه نداره!!!

یک خمیر سیلیکون ۵ دلاری برای سی‌پی‌یو ۱۰۰ هزار تومان !!!! (یه کولر بخرم که روش خمیر باشه ارزون تر در می‌یاد)

(....)

ویرایش شده توسط adreno420
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در در 1397/03/23, 01:14:46، dmcmasoud گفته است :

شرمنده خودمو و نسل اینده ک هیچ کاری از دستم برنمیاد اونی هم ک از دستش برمیاد یا خودشو زده ب خواب یا داره سو استفاده میکنه

ننگ بر این وضعیت

دیگه گلم از قدرت احمقا نیست از سکوت مغزای هوشیاره

لینک به دیدگاه

اونقدر وضعیت فعلی خرابه که منی که عشق کامپیوتر دارم دیگه جرأت نمیکنم بیام لیون کامپیوتر که مبادا قیمت ها افزایش فضایی پیدا کرده باشه و سعی میکنم در همون دلار ۳۸۰۰ سیر کنم . 

فشار اقتصادی کم نیست ، روانی هم اضافه میشه حالا خر بیار و باقالی بار کن

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، adreno420 گفته است :

درآمد میانگین یک ایرانی ۲۰۰-۳۵۰ دلاره

درآمد میانگین یه آمریکایی ۳۹۰۰ - ۵۰۰۰ دلاره

حالا....

یک کالای ۱۰۰ دلاری انور آب همون ۱۰۰ قیمت می‌خوره ، همون کالا می‌یاد ایران ۱۵۰ دلار به پایین راه نداره!!!

یک خمیر سیلیکون ۵ دلاری برای سی‌پی‌یو ۱۰۰ هزار تومان !!!! (یه کولر بخرم که روش خمیر باشه ارزون تر در می‌یاد)

(....)

هر چیزی یه راهی داره 

راه ما هم متحد شدن برای نخریدنه اینا هی قیمت رو ببرن بالا ، وقتی کسی نمیخره فایده ای نداره . کسی هم که با سیستم کار می‌کنه حتما تا الان سیستم خودشو جمع کرده . فقط باید متحد باشیم.

ویرایش شده توسط Chabouk
لینک به دیدگاه

در در 1397/03/23, 10:30:05، فرـشاد گفته است :

دقیقا ! 

و البته خوشبخت فقط اون هایی که تو دهه هشتاد از ایران رفتند 

اگر این کشور از بی آبی و خشکسالی و فقر و تجزیه شدن نجات پیدا کرد امیدوارم که آیندگان زندگی بهتری داشته باشند

از بس آب گرون شده که دیگه بطری آب معدنی توی اتوبوس نمیزارن اونم چی؟ VIP!!!

همینجوری پیش بره باید ایران رو ترک کنیم 

ویرایش شده توسط Chabouk
لینک به دیدگاه

در در 1397/03/22, 20:02:59، hosin گفته است :

نسل جدید cpu های رایزن با دلار 6830 تومن وارد شدن :D

با سلام

به نظر من بازم نسبت به اینتل خیلی بیشتر میصرفه شما به قیمت‌های اینتل نگاه بندازید هزار رحمت به ای ام دی میگید.

ویرایش شده توسط Chabouk
لینک به دیدگاه

در در 1397/03/22, 20:32:09، AminA گفته است :

حالا صبر کنید یکجور بشه G3900 روی سیستم های های اند ببینید9_9

مگه غیر از اینه؟?

لینک به دیدگاه

در در 1397/03/23, 00:20:10، danyalbmw گفته است :

دوستان توجه کردید الان یه لیتر بنزین از یه لیتر آب معدنی و دلستر و بقیه چیزا ارزونتره؟؟ ??

اصن کی گفته بنزین گرونه؟؟ با یه دلار میشه ۷ لیتر بنزین زد! کجای دنیا اینجوریه؟؟

من که دیگه از این به بعد آب معدنی مصرف‌نمیکنم و به جاش بنزین میذارم سر سفره شما هم همینکارو کنید

#نه_به_آب_معدنی !!!

درود

دوست گرامی آخه بنزینهاشونم درست نمیزنه توی بطری ۱/۵ لیتری ۲.۹۲ لیتر بنزین جا شد? باید از بنزین هم دست بکشی ?

ویرایش شده توسط Chabouk
لینک به دیدگاه

در در 1397/03/23, 00:24:47، m_555 گفته است :

فقط تنها کاری که میشه کرد مردن هست البته اونم یه ۲۰ میلیونی بدیم بریم قبر بخریم ببین به کجا رسیدیم. واقعا زمان شاه هم مردم پول قبر میدادن. دو روز دیگه هم وقتی می خوای بیای بیرون باید پول بدی. این دولت از هر راهی که شده از ملت می خواین پول بگیرن. پول نفت کمشون هست . دیگه خون مردم را تو شیشه کردن جالبه کسی هم صداش در نمیاد.

سلام 

دوست عزیز بنظرت مردم میتونن و نمیخوان صداشون رو در بیارن ؟ دیگه توضیح نمی‌دم خودت بقیشو بگیر

ویرایش شده توسط Chabouk
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...