رفتن به مطلب

اتیش گرفتن evga

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

رو سیستم مغازه یه کارت evga gtx 460 داشتم که یهو وسط بازی دود ازش اومد بیرون یهو سیتم خاموش شد.

بعد هیت سینگو که در اوردم حالت یه سوختگی بزرگ باد کرده قسمت سوختگی رو که پاک کردم دیدم اینجور شده.

تو نت دیدم این مشکل زیاد پیش میاد برای ماسفت های برق evga .

ایا این ماسفت ها گیر میاد ایا تعمیر میشه اصلا ؟

ممنون

Screenshot_2018-06-16-14-52-06-1.png

لینک به دیدگاه

گارانتی نداشت؟ اگه این مشکل رایجه گارانتی شاید کارت رو تعویض میکرد..البته الان میگی بازش کردی و تمیزکاری کردی.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، amin110 گفته است :

گارانتی نداشت؟ اگه این مشکل رایجه گارانتی شاید کارت رو تعویض میکرد..البته الان میگی بازش کردی و تمیزکاری کردی.

نه گارانتیش تموم شده

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

R.I.P

گارانتی خود شرکت EVGA که یکی از بهترین خدمات پس از فروش دنیا را داره بدون درنگ این کارتو برات عوض میکنه.

متاسفانه گارانتی نداره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، amin110 گفته است :

درود

دوست عزیزم این کارت سال 2010 به بازار اومده چطور توقع دارید گارانتی داشته باشه!

پ.ن : هستند دوستان تعمیرکار در فروم که  احتمالا توانایی تعمیر این موارد رو دارند.

https://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/89658-تاپیک-جامع-تعمیرکاران/&tab=comments#comment-1045069

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، amin110 گفته است :

?

در 13 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

R.I.P

گارانتی خود شرکت EVGA که یکی از بهترین خدمات پس از فروش دنیا را داره بدون درنگ این کارتو برات عوض میکنه.

?

شوخی میکنین دیگه؟ gtx460 ?  الان؟ گارانتی؟ 

داداش باز پیگیری کنین ولی فک نکنم ارزش هزینه شو (برای  تعمیر) داشته باشه.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Sir MehDi گفته است :

درود

دوست عزیزم این کارت سال 2010 به بازار اومده چطور توقع دارید گارانتی داشته باشه!

پ.ن : هستند دوستان تعمیرکار در فروم که  احتمالا توانایی تعمیر این موارد رو دارند.

https://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/89658-تاپیک-جامع-تعمیرکاران/&tab=comments#comment-1045069

حق باشماست.. راستش مدل رو دقت نکردم.

لینک به دیدگاه

در اصل من گمانم رفت به 460 ار ایکس رادئون..اون دوست بعد از من هم شاید همین اشتباه رو کردن..

منتظرینا?

لینک به دیدگاه

اره باو gtx 460   ?

تو خونه هم evga GTX 1050 Ti SSC   دارم  چون طرفدار سر سخت evga بودم. الان دیگه دلم چرکی شده از evga ? الان فکر فروششم☺️

لینک به دیدگاه

خستم مثل GTX 460 که هنوز دارن باهاش بازی میکنن?

پ.ن:بیایید باهمدیگر مهربان باشیم ?

لینک به دیدگاه

برد کارت نابود شده تعمیر که نمیشه مگه بدید عوض کنن اونم پولی که باید براش بدید نمیصرفه

اگه دوست داشتید کارتو بدید به من 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ماسفت های  تعمیرکاران دارند یه قطعه جنرال هست  پیدا می شود چیپ کارت نسوخته که بعضی دوست کاربران میگویند نمی صرفه یه تعمیر کار  نیمی حرفه ای  هم تعمیر می کنند

ویرایش شده توسط 780ti
لینک به دیدگاه

عزیز قابل تعمیره ولی با توجه به هزینش معلوم نیست به صرفه باشه یا نه

شاید اوراق کردنش کار به صرفه تری باشه

لینک به دیدگاه

سلام

چیزی که من تو تصویر میبینم اینه که PCB و لایه های داخلیش احتملا اسیب دیده.

ولی برای اطمینان پیش یکی از تعمیرکارای فروم برو ببین نظرش چیه.

ویرایش شده توسط ASTS
لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

عزیز قابل تعمیره ولی با توجه به هزینش معلوم نیست به صرفه باشه یا نه

شاید اوراق کردنش کار به صرفه تری باشه

ممنون. به این نتیجه رسیدم اورقی ردش کنم ایشلا یه جایگزین میکنم.

قصد تخریب evga ندارم خدایشش 2 ساله تو مغازه بکوب رو گیم بوده ولی خب خمیر مرتب عوض میشده دما هم خوب بود.

بنظرم نباید مشکل اینجوری  برای این برند بعد چند سال بیوفته تو نت خیلی مشکل اینجوری براشون پیش اومده از برند evga حتی تو مدلا بالاتر

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، 780ti گفته است :

درود

ماسفت های  تعمیرکاران دارند یه قطعه جنرال هست  پیدا می شود چیپ کارت نسوخته که بعضی دوست کاربران میگویند نمی صرفه یه تعمیر کار  نیمی حرفه ای  هم تعمیر می کنند

جایی پیدا نکردم این ماسفت رو بفروشه.وگرنه یه تعمیر کار موبایلم فکر کنم بتونه ردیفش کنه که ماسفت هاش گیر بیاد

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، pouyanjon گفته است :

ممنون. به این نتیجه رسیدم اورقی ردش کنم ایشلا یه جایگزین میکنم.

قصد تخریب evga ندارم خدایشش 2 ساله تو مغازه بکوب رو گیم بوده ولی خب خمیر مرتب عوض میشده دما هم خوب بود.

بنظرم نباید مشکل اینجوری  برای این برند بعد چند سال بیوفته تو نت خیلی مشکل اینجوری براشون پیش اومده از برند evga حتی تو مدلا بالاتر

خب پویا جان اگر قصد تخریب داشتی هم این سناریو مقبول نبود,با هر استانداردی حساب کنیم این کارت مردونگی کرده که تا الان کار کرده .بنده حدس میزنم مشکل یا از همین باز کردن های مکرر و ری اپلای کردن ترمال بوده یا که پاورت به فنا دادش .اگر جدیدا باز نکرده بودی هیت سینک رو میتونه خیلی چیزای دیگه باشه.به هر حال امیدوارم با کارت بعدی موفق باشی.

لینک به دیدگاه

بله درست میگید .تا اونجایی که فهمیدم  و دوستان بهم گفتن مشکل بخاطر داغ شدن یدونه ماسفت هست که وقتی از بین میره باعث اتیش گرفتن یا سوختگی میشه . بلاخره زحمتشو کشید این کارت چند سال.

ممنون از شما

و فکر نکنم کاری به پاور یا باز کردن کارت باشه این مشکل ماسفت  مشهوده. تو عکسایی که پیدا کردم میتونی مشاهده کنی

images.jpg

IMG_1598.JPG

geyye8wn0qsz.jpg

1536205100_1367394928.jpg

3.jpg

1.jpg

2.jpg

ویرایش شده توسط pouyanjon
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، 780ti گفته است :

درود

:-/

هزینه تعمیرش نمی ارزه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، memex گفته است :

:-/

هزینه تعمیرش نمی ارزه

اصلا تعمیر نمیشه که هزینه ای داشته باشه ماسفت ارزشی نداره ولی مدار چاپی آسیب دیده 

برد قطعات کامپیوتری آنقدر مهمه  و حساسه که یه لحیم کاری یا قلع کشی بخوان انجام بدن چند بار یه ماده ای با اسم محافظ مدار چاپی روش میزنن و اگر گرما خرابش کرد دوباره اضافه اش میکنن .  تازه این آتش گرفته و کلا مدار چاپی ذوب شده

لینک به دیدگاه

چقدر زود گذشت 8 سال پیش سال 2010 بود که از این کارت رونمایی شد

اگه دائم الکار بوده خوب عمر کرده ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...