رفتن به مطلب

نور پردازی داخل کیس

AlirezaNjR
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام ببخشید من یه کامپیوتر نیمه گیمینگ دارم منتها چون پول نداشتم نتونستم چراغ های نور پردازی داخل کیس رو بخرم همون هایی که روی فن و رم و مادر برد هست رو میگم برای همین چون خیلی علاقه به این چراغ ها داشتم دوتا چراغ12vوصل کردم چراغ هارو از یه الکتریکی خریدم برقش هم از خود پاور اوردم میخواستم بدونم مشکلی ایجاد نمیکنه یا سیم هارو اب نمی کنه یا به پاور فشار نمیاره؟

ممنون میشم اگه جواب بدید

اگه چراغ ارزونی سراغ دارید پیشنهاد بدید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، gamer2titan گفته است :

سلام ببخشید من یه کامپیوتر نیمه گیمینگ دارم منتها چون پول نداشتم نتونستم چراغ های نور پردازی داخل کیس رو بخرم همون هایی که روی فن و رم و مادر برد هست رو میگم برای همین چون خیلی علاقه به این چراغ ها داشتم دوتا چراغ12vوصل کردم چراغ هارو از یه الکتریکی خریدم برقش هم از خود پاور اوردم میخواستم بدونم مشکلی ایجاد نمیکنه یا سیم هارو اب نمی کنه یا به پاور فشار نمیاره؟

ممنون میشم اگه جواب بدید

اگه چراغ ارزونی سراغ دارید پیشنهاد بدید ممنون میشم

ترجیحا اینکارو رو نکنید 

نوار rgb بخرید و به وسیله اون نورپردازی کنید

لینک به دیدگاه

سلام مرسی که جواب دادین  

قیمت نوار rgbتقریبا چقدره؟

در 12 ساعت قبل، alirezatha گفته است :

ترجیحا اینکارو رو نکنید 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، gamer2titan گفته است :

سلام مرسی که جواب دادین  

قیمت نوار rgbتقریبا چقدره؟

متری 7 تومن

ولی در بسته های زیر 5 متر من ندیدم نداشته باشن

لینک به دیدگاه

سلام بنده هم سه تا نوار 12ولت قرمز وصل کردم به پاور و هیچ مشکلی هم نداره اگر نوار rgbخواستین پیغام بدین بگم از کجا تهیه کنید

لینک به دیدگاه

در در 1397/03/30, 00:00:05، aliazizi گفته است :

سلام بنده هم سه تا نوار 12ولت قرمز وصل کردم به پاور و هیچ مشکلی هم نداره اگر نوار rgbخواستین پیغام بدین بگم از کجا تهیه کنید

سلام ممنون میشه بگید

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، aliazizi گفته است :

سلام واقعا ممنون دمتون گرم 

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، gamer2titan گفته است :

سلام واقعا ممنون دمتون گرم 

??

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
در در 29 خرداد 1397 در 10:18، Alirezatha گفته است :

ترجیحا اینکارو رو نکنید 

این نوارهای rgb که میگید منظورتون نوارهایی هست که مخصوص کیس هست و قیمت بالاتری هم داره یا نه میشه از نوارهایی که در الکترونیکی ها هست و ریسه هفت رنگ(rgb) هم بهشون میگن  هم استفاده کرد و به مادربرد وصل کرد؟

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، fernas گفته است :

این نوارهای rgb که میگید منظورتون نوارهایی هست که مخصوص کیس هست و قیمت بالاتری هم داره یا نه میشه از نوارهایی که در الکترونیکی ها هست و ریسه هفت رنگ(rgb) هم بهشون میگن  هم استفاده کرد و به مادربرد وصل کرد؟

اگر مادربردتون از هدر rgb داره میتونید نوار های rgb عادی رو از الکتریکی ها بخرید که آخرین قیمتی که من دیدم 5 مترش بود 60 تومن

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Alirezatha گفته است :

اگر مادربردتون از هدر rgb داره میتونید نوار های rgb عادی رو از الکتریکی ها بخرید که آخرین قیمتی که من دیدم 5 مترش بود 60 تومن

بله منم از همونا تهیه کردم برای دور میز و یه مقدار اضافی اومد میخام به مادربرد وصل کنم اما میترسم باعث بشه به برد فشار بیاد  یا بسوزه یا هرچی  برای همین خواستم مطمن بشم که مشکلی پیش نیاد.شما خودتون تا حالا تست کردین با این ریسه ها؟از همینا خریدم که عکسشو گذاشتم.

1282499124__.thumb.jpg.ad1f5c50b08dc752420c92037b06bc0a.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، fernas گفته است :

بله منم از همونا تهیه کردم برای دور میز و یه مقدار اضافی اومد میخام به مادربرد وصل کنم اما میترسم باعث بشه به برد فشار بیاد  یا بسوزه یا هرچی  برای همین خواستم مطمن بشم که مشکلی پیش نیاد.شما خودتون تا حالا تست کردین با این ریسه ها؟از همینا خریدم که عکسشو گذاشتم.

1282499124__.thumb.jpg.ad1f5c50b08dc752420c92037b06bc0a.jpg

بستگی به توان مادربردتون داره ولی به طور کلی تا 1 متر به ازای هر هدر مادربرد هیچ مشکلی پیش نمیاد

بله بنده خودم تست کردم و اوکیه اگر حداکثر طولی که هدر میتونه تحمل کنه رو رعایت کنید

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Alirezatha گفته است :

بستگی به توان مادربردتون داره ولی به طور کلی تا 1 متر به ازای هر هدر مادربرد هیچ مشکلی پیش نمیاد

بله بنده خودم تست کردم و اوکیه اگر حداکثر طولی که هدر میتونه تحمل کنه رو رعایت کنید

حداکثر طول رو در دفترچه مادربرد مینویسه؟من فوقش 30 سانت بخوام وصل کنم نه بیشتر، شایدم دوتا 20 سانت.شما هنوزم داریدش؟یعنی اگه دارید میشه یه عکسی بزارید ببینم چجوری وصل میشه و نورش چجوریه؟

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
در در 16 شهریور 1398 در 13:56، Alirezatha گفته است :

سلام دوست عزیز من مادربوردم قدیمیه rgb نداره اگه بخوام به برق مولکس پاور وصل کنم وصل کنم ،چه چیزایی لازم دارم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، arvin393 گفته است :

سلام دوست عزیز من مادربوردم قدیمیه rgb نداره اگه بخوام به برق مولکس پاور وصل کنم وصل کنم ،چه چیزایی لازم دارم

درایور به همراه کنترلش.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، arminas گفته است :

درایور به همراه کنترلش.

اگه به پاور pc  وصل کنم هربار با روشن کردن خودش حالت rgb رو میگیره!؟ نیاز نیست هربار دستی نورشو تنظیم کرد ؟

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، arvin393 گفته است :

اگه به پاور pc  وصل کنم هربار با روشن کردن خودش حالت rgb رو میگیره!؟ نیاز نیست هربار دستی نورشو تنظیم کرد ؟

چه به پاور بزنید و یا آداپتور نیازی نیست هربار نورشو  تنظیم کنید.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، arvin393 گفته است :

یه کنترلر نیاز دارید که الکتریکی ها دارن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...