رفتن به مطلب

قیمت gtx 780 ???

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

کارت گرافیک gtx 780 3g استوک بدون کارتن و گارانتی چقدر قیمت میخوره؟

ممنون.

لینک به دیدگاه

700-800 تومن  نسبت به قدرتش میگم چون از 960 قوی تر و از 970 ضعیف ار هست 

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، AminA گفته است :

500

احساس می کنم شما این چند وقت رو توی کما بودید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، َAhmad1361 گفته است :

سلام

ممنون.

همونطور که دوستمون فرمودن بین ۷۰۰ تا ۸۰۰ تومن میتونید بفروشید. چون دو گیگ هست و صد البته قیمتش نسبت به مدلش هم متغیره. 

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

همونطور که دوستمون فرمودن بین ۷۰۰ تا ۸۰۰ تومن میتونید بفروشید. چون دو گیگ هست و صد البته قیمتش نسبت به مدلش هم متغیره. 

البته 3 گیگ هست این کارت. 

گویا دوستان بیشتر رو 800 اتفاق نظر دارند ولی خوب یکی  از کاربران امتیاز بالای فروم همین چند روز پیش 770 رو به قیمت فوری 850 گذاشته بودن. رو اون حساب فکر میکردم بیشتر بیارزه.

کارت مال خودم نیست  مال یکی از دوستان هست که میخواد بفروشه 1070 بگیره با این اوصاف به نظرم صرف نداره براش. 800 تومن یک چهارم پول کارت جدیدش هم نمیشه

بازم ممنون از دوستان

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، َAhmad1361 گفته است :

گویا دوستان بیشتر رو 800 اتفاق نظر دارند ولی خوب یکی  از کاربران امتیاز بالای فروم همین چند روز پیش 770 رو به قیمت فوری 850 گذاشته بودن. رو اون حساب فکر میکردم بیشتر بیارزه.

کارت مال خودم نیست  مال یکی از دوستان هست که میخواد بفروشه 1070 بگیره با این اوصاف به نظرم صرف نداره براش. 800 تومن یک چهارم پول کارت جدیدش هم نمیشه

بازم ممنون از دوستان

بله اشتباه از من بوده. من فکر می کردم دو گیگ هست. الان که سه گیگ هست 900 تومن می ارزه البته اگر خریدارش باشه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، َAhmad1361 گفته است :

سلام

ممنون.

با توجه به دایرکس 11 ساپورت کردنش و اینکه کارت گیمینگ محسوب میشه زیر 700-800 تومن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، َAhmad1361 گفته است :

بازم ممنون از دوستان

اره ارزش فروش نداره البته داره برای کارای رندرینگ خوبه میتونه به انیمیشن کارا بفروشه 

چون محاسبات خامش بد نیست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...