رفتن به مطلب

تو یه شب 100 هزار تومان گرون شدن LG 24MP68VQ و LG 24MP59G

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان گل لیون 

از دیروز تا امروز در کمتر از 24 ساعت این دو مانیتور 100 هزار تومان گرون شدن . من لنگ مانیتورم ولی از الان تحریم میکنم خرید کردنو تا این اوضاع درست بشه . کی باید تو این مملکت رسیدگی کنه به این قضایا ؟ یعنی چی آخه شب میخوابی صبح بلند میشی میبینی یه عده دلشون خواسته که مثلا فلان قطعه رو n تومان گرون کنن . مسخره بازی هم دیگه اندازه داره . تا کی باید تو این مملکت زجر کشید و حرص خورد آخه . نخرید دوستان خواهشا قطعه آک نخرید تا شاید یه اتفاق خوب افتاد تو این مملکت با اینکه بنده خودم هیچ امیدی به این مملکت ندارم دیگه . 

لینک به دیدگاه

بله منم  مثل شما میخوام سیستم ببندم و این مانیتورو نیاز دارم هزار بار گفتم که دیجی کالا بیشترین تاثیر رو رو بازار میزاره که کسی نیس این سایت لعنتیو کنترل کنه

الان همین مانیتور شاید مال بار قبل عید بشه که الکی میکشن روش

فقط باید امیدوار بود دلار جوری گرون بشه ورشکستی کشورو بگیره شاید فکری به حال مردم کردن و با ترامپ راه اومدن

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، manhatan گفته است :

عزیز اگر منتظرید بودجتون کامل شه بعد خرید کنید اشتباهه...هر چقدر دارید خرج کنید قطعه ای که پولش جور نیست بعدا بخریدووبا این وضعیت شک دارم تا جور شدن بودجتون بتونید چیزی بخرید

https://emalls.ir/مشخصات_LG-24MP59G-Monitor-24-Inch~id~555216

https://emalls.ir/مشخصات_LG-24MP68VQ-Monitor-24-Inch~id~555218

با فروشنده هایی که موجود دارن تماس بگیرید

بله همین هفته میخرم تو این کشور ارزونی رو باید تو خواب دید

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

از دیروز تا امروز در کمتر از 24 ساعت این دو مانیتور 100 هزار تومان گرون شدن . من لنگ مانیتورم ولی از الان تحریم میکنم خرید کردنو تا این اوضاع درست بشه . کی باید تو این مملکت رسیدگی کنه به این قضایا ؟ یعنی چی آخه شب میخوابی صبح بلند میشی میبینی یه عده دلشون خواسته که مثلا فلان قطعه رو n تومان گرون کنن . مسخره بازی هم دیگه اندازه داره . تا کی باید تو این مملکت زجر کشید و حرص خورد آخه . نخرید دوستان خواهشا قطعه آک نخرید تا شاید یه اتفاق خوب افتاد تو این مملکت با اینکه بنده خودم هیچ امیدی به این مملکت ندارم دیگه . 

افتضاح شده همه چی

منم الان میخوام سیستم جمع کنم ولی تا حد ممکن دنبال قطعات اک نمیرم

#نه به گران فروشی

لینک به دیدگاه

شما نخری فکر میکنی ارزون میشه ..هیچ اتفاقی نمیفته ...یه مورد بگو که مردم نخریدن و ارزون شد 4 سال پیش خرید ماشین رو تحریم کردن یه وام 30 درصد دادن ملت هجوم بردن یه شبه کل انبارا خالی شد ..دلار معیار اصلی هست مثلا  اون مانیتور سال پیش 100 دلار بود الانم 100 دلاره ...دیگه ریال بی ارزش شده مقصر مغازه دار نیست

لینک به دیدگاه

شما نخر

من 2 تا میخرم عوض شما هم میخرم

وقتی لازم دارم دیگه به پولش نگاه نمیکنم

اصلش هم اینه

لینک به دیدگاه

ملت ابله ماشین 250 میلیونی رو میخرن 500 میلیون بعد انتظار داری با 100 هزار تومن گرونتر شدن مانیتور نخرن?

خدا لعنتمون کرده .

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Santa Cruise گفته است :

شما نخر

من 2 تا میخرم عوض شما هم میخرم

وقتی لازم دارم دیگه به پولش نگاه نمیکنم

اصلش هم اینه

مثل اینکه شما دستت تو جیب باباس عین خیالت نیس و تو هر تاپیکی میگی چی خریدم چی نخریدم و تو سر هر وسیله گرونی هم میزنی

اصن شما میلیاردر. نیازی نیس اینقد جار بزنی

لینک به دیدگاه

قضیه به این سادگی ها نیست ! تو هیچ جای دنیا مردمش به تنهایی هرگز نتونستن با تحریم چیزی رو ارزون کنن ! اونها به چیزی عمل کردن که حذب یا رهبر اون جنبش (مثلا جنبش نخریدن فلان جنس ) بهشون میگه ! در واقع با برنامه ریزی و طوری که کارساز باشه خریدهاشونو تحریم میکند نه اینکه تو چندتا شبکه اجتماعی با پست گذاشتن  بخوان کاری بکنن ! بعلاوه اینکه دلال ها تو ایران پادشاهی میکنند و قطعا                                    نمی گذارند که اوضاع براشون خراب بشه ! 

بگذریم ! خوشبخت اونهایی که طی قرارداد ترکمن چای از ایران جدا شدند ، خوشبخت تر اونهایی که از ایران رفتند و خوشبخت ترین اونهایی که دلال و رانت خوار و آقا زاده اند ! 

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

مثل اینکه شما دستت تو جیب باباس عین خیالت نیس و تو هر تاپیکی میگی چی خریدم چی نخریدم و تو سر هر وسیله گرونی هم میزنی

دقیقا !

طرف هر جا که یه تاپیک در باره گرون شدن دیده اومده گفته من میخرم 10 تا 10 تا هم میخرم

خوب بخر دوست عزیز  اصلا نیاز نیست هی جار بزنی !

پولی که ادم واقعا براش زحمت بکشه  اصلا امکان نداره الکی الکی خرجش کنه !  اما اونیکه  پول مفت داره میخوره  غم این صحبتارو نداره ;)

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

فضای مجازیه ، کنتور نداره که ! اتفاقا منم دیروز سه تا SLS AMG خریدم ، دیشب هم با یکیشون رفتم تو گارد ریل الانم با ایفون اکس لاکچری با روکش طلا روی تخت بیمارستان خانوداگیمون در حال کامنت گذاشتنم ! ?

درخت هرچی  پر بار تر ، افتاده تر 

لینک به دیدگاه

در در 1397/03/31, 00:45:35، babak_11 گفته است :

از الان تحریم میکنم خرید کردنو تا این اوضاع درست بشه

پشت سیستم نشستن کمپین و تحریم بزنیم هیچ دردی از مشکلات دوا نمیکنه هر کس کالایی بخواد تهیه کنه دیده گرون شده بگه این فلان چیز تحریم کسه دیگه میره جاش میخره 

مگر آقای حسینی بنده خدا گلوش پاره نکرد و هشدار داد  ارز دولتی رو هواست معلوم نیست به واردات قطعات کامپیوتر داده بشه اگر نیاز واقعی دارین تهیه کنید ?

اون بزرگوار سلبریتی  میاد میگه نخرین وتحریم هیچ یادش هست 2 ماه پیشش میاد به جامعه جو میده که کار به تراول چک نکشه ؟؟

2217282.jpg

بعد میاد میگه 1ماه نخریم ؟؟ فقط 1ماه چرا 2ماه چرا 3 ماه نه  و......!!

1707635_709.jpg

پ.ن

مشکلات فعلی گیر چند قلم ارزان شدن کالا ها نیست مشکلات  اساسی باید از بن و ریشه حل کرد با این حرکات مقطعی هیچ اتفاقی نمیافته حتی بدتر باعث انحراف اذهان عمومی خواهد شد چون هیچ راه حلی ارائه نمیده 

سال دیگه وسال های آینده همین آش و کاسه

لینک به دیدگاه

لطفا خرید نکنید

من الان دارم با چشام میبینم خیلیا نیازشون رو نگه داشتن و خرید نمیکنن تا الکی نیازهای مردم رو دوباره گرون نکنند

خودمم که الان نیاز دارم به جمع کردن سیستم فقط دارم قطعات دست دوم گیر میارم نهایتا ۲ ۳ قطعه مثله مانیتور و موس و کیبورد نو تهیه میکنم

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

بزار یه چیزی بکم راحتت کنم

اون موقع که بابای من داشت مثل اسب کار میکرد بابای شما با فکر یارانه آخر ماه داشتن خواب قیلوله میفرمودن

هرچند بنده 30 سال هست پدرم رو از دست دادم و دستم هم تو جیب خودمه

باری

هیچ ایرادی نداره کسی دستش تو جیب باباش باشه مهم اینه که انتخاب درست انجام بده

نخریدن هرجا جواب بده اینجا جواب نمیده چون رگ خواب ملت دست فروشنده هست

واسه همینه که امثال شما که فکر میکنین با نخریدن به جایی میرسین همیشه عقبین

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Santa Cruise گفته است :

بزار یه چیزی بکم راحتت کنم

اون موقع که بابای من داشت مثل اسب کار میکرد بابای شما با فکر یارانه آخر ماه داشتن خواب قیلوله میفرمودن

هرچند بنده 30 سال هست پدرم رو از دست دادم و دستم هم تو جیب خودمه

باری

هیچ ایرادی نداره کسی دستش تو جیب باباش باشه مهم اینه که انتخاب درست انجام بده

نخریدن هرجا جواب بده اینجا جواب نمیده چون رگ خواب ملت دست فروشنده هست

واسه همینه که امثال شما که فکر میکنین با نخریدن به جایی میرسین همیشه عقبین

معلومه دیگه ایرانی همینه به همین خاطر هیچ وقت پیشرفت نمیکنید

شما که اینقد میلیاردری حتما سفر خارجی هم رفتی و دیدی که اونجا وقتی چیزی گرون میشه هیچکی نمیخره تا ارزون بشه اما اینجا به لطف ادمایی مثل شما گند خورده به همه چی 

تو پروفایلتون  عکس از فاکتور های میلیونیتون هم بزارید همه بفهمند چه بچه پولداری تو فروم هست

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

قیمت Ram Geil EVO POTENZA 16GB (2x8GB) 2400MHz DDR4 CL15 در سایت دیجی‌کالا در تاریخ  1395/10/5، بنگرید و به افق خیره شوید:

یک سال و نیم پیش

تصویر رو از سوابق خرید خودم برداشتم، بدون تخفیف بوده و قیمت عادی...

yiq_2132131231.jpg

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

معلومه دیگه ایرانی همینه به همین خاطر هیچ وقت پیشرفت نمیکنید

شما که اینقد میلیاردری حتما سفر خارجی هم رفتی و دیدی که اونجا وقتی چیزی گرون میشه هیچکی نمیخره تا ارزون بشه اما اینجا به لطف ادمایی مثل شما گند خورده به همه چی 

تو پروفایلتون  عکس از فاکتور های میلیونیتون هم بزارید همه بفهمند چه بچه پولداری تو فروم هست

موضوع اینجاست 10% مردم ایران هنوز فشار رو حس نکردن

بقول معروف مرفه بی دردن

ما 90% باید هوای هم رو داشته باشیم.  با یمقدار همدلی بیشتر هدفی نیست که نتونیم بهش برسیم

اگه همینطوری پیش بره 5 سال دیگه اون 10%  هم میشن الان ما

دیر و زود داره سوختوسوز نداره.

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Hosein Amiri گفته است :

موضوع اینجاست 10% مردم ایران هنوز فشار رو حس نکردن

بقول معروف مرفه بی دردن

ما 90% باید هوای هم رو داشته باشیم.  با یمقدار همدلی بیشتر هدفی نیست که نتونیم بهش برسیم

اگه همینطوری پیش بره 5 سال دیگه اون 10%  هم میشن الان ما

دیر و زود داره سوختوسوز نداره.

من نمیدونم از کجا آوردین 10 درصد رو

من 7 سال هست 206 دارم نتونستم عوضش کنم

ولی دور و برم الان همه ماشین 200 تومنی به بالا دارن

به نظر من بالای 50 درصد مردم وضعشون خوبه

یه نگاه به برجها و ساختمونها و ماشینها بندازین میفهمین من چی میگم

آیفون 10 تومنی رو زمین نمیمونه تو این مملکت

به فکر کمپین ممپین هم نباشین که اصلا جواب نمیده

کمپین برا امثال همون فوتبالیست خوبه که تا تونسته خورده و یه لقبی بهش دادن که اندازه ج اولش هم بارش نیست?

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Santa Cruise گفته است :

کمپین برا امثال همون فوتبالیست خوبه که تا تونسته خورده و یه لقبی بهش دادن که اندازه ج اولش هم بارش نیست1f602.png

شرمنده یادم رفته بود همه چیز حبابه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Santa Cruise گفته است :

کمپین برا امثال همون فوتبالیست خوبه که تا تونسته خورده و یه لقبی بهش دادن که اندازه ج اولش هم بارش نیست1f602.png

شما مطمئنید تبریز زندگی میکنید، با این وصفتون در مورد مملکت و دور وری هاتون احیاناً  الهیه یا فرشته تهران زندگی نمیکنید؟

ویرایش شده توسط mantas
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mantas گفته است :

شما مطمئنید تبریز زندگی میکنید، با این وصفتون در مورد مملکت و دور وری هاتون احیاناً  الهیه یا فرشته تهران زندگی نمیکنید؟

خارج از بحث: والا ما رفتیم تبریز ، آدم هاش از تهرانی ها مرتب تر و اتفاقا ماشین هاش هم از تهران بهتر بود!

ولی متسفانه اختلاف طبقاتی هر روز داره بیشتر میشه.

محل کار بنده جای داغونیه و به چشم دارم میبینم هر هفته ۱ کارتن خواب به بقیه اضافه میشه.

هر چی تعداد آدم های بدبخت بیچاره ? زیادتر میشه، از اون طرف تعداد ماشین های عجیب غریب (که اسمش هم بلد نیستیم) هم داره بیشتر میشه

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، mantas گفته است :

گرامی

من ده سال هست تهران نیومدم

لینک به دیدگاه

در در 1397/04/02, 00:24:36، Miad007 گفته است :

اونجا وقتی چیزی گرون میشه هیچکی نمیخره تا ارزون بشه

گرانی ای که باعث به وجود اومدنش یه حادثه باشه بله با تحریم برداشته میشه

مثلا یک بیماری شایع بشه در بعضی گاوها و قیمت شیر زیاد بشه با تحریم قیمتا اوکی میشه و هرکسی حداکثر به اندازه نیازش شیر میخره و قیمت شیر رفته رفته کم میشه

ولی گرانی ای که باعثش کم شدن ارزش پوله به هیچ وجه با تحریم درست نمیشه چون مشکل از یه جای دیگست

در آخر اینکه اگر واقعا به چیزی احتیاج دارید بخرید

لینک به دیدگاه

دوستان متاسفانه دلار امروز به مرز 9000 تومان رسید . دیگه باید گفت واویلا لیلی .

در حصرت یه خبر خوب موندیم از اول زندگیمون تا الان که 40 سالمون شده . دیگه داریم به مرگ اقتصادمون نزدیک میشم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...