رفتن به مطلب

خریدارفوری ps4

Recommended Posts

سلام دوستان خریدار ps4 کارکرده و قیمت مناسب هستم لطفا دوستانی که ps4 کارکرده دارن قیمت و مشخصات دستگاه رو برام پخ کنند . ظرفیت هارد مهم نیست 500 یا یک ترا هم خریدارم .

ویرایش شده توسط ساسان مجیدی تعمییرات تلوزیون
لینک به دیدگاه

واردات ps4 و ایکس باکس قطع شده همین روزاس قیمتش سر به فلک بکشه واسه همین کسی نمیفروشه من ماه پیش یدونه از دیوار خریدم 1100الان یکی میگه 1800 یکی میگه 2 تومن. 

تا دیر نشده از دیوار یکی پیدا کن 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Naser esmailpor گفته است :

واردات ps4 و ایکس باکس قطع شده همین روزاس قیمتش سر به فلک بکشه واسه همین کسی نمیفروشه من ماه پیش یدونه از دیوار خریدم 1100الان یکی میگه 1800 یکی میگه 2 تومن. 

تا دیر نشده از دیوار یکی پیدا کن 

سلام ممنون از اطلاع رسانی از صدقه سری ما الان فلسطین و سوریه داره آباد میشه ولی کشور خودمون نابود و زندگی تلخ تر میشه ننگ بر این زندگی که باید در حسرت روز قبل یا هفته قبل قیمت های اجناس باشیم واقعا غیرت و وجود ما مردم ایرانی همینه ؟ که زندگی مون رو کلا در حسرت گذشته سپری کنیم ؟

ویرایش شده توسط ساسان مجیدی تعمییرات تلوزیون
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ساسان مجیدی تعمییرات تلوزیون گفته است :

سلام ممنون از اطلاع رسانی از صدقه سری ما الان فلسطین و سوریه داره آباد میشه ولی کشور خودمون نابود و زندگی تلخ تر میشه ننگ بر این زندگی که باید در حسرت روز قبل یا هفته قبل قیمت های اجناس باشیم واقعا غیرت و وجود ما مردم ایرانی همینه ؟ که زندگی مون رو کلا در حسرت گذشته سپری کنیم ؟

عمرشون کم شده مطمعن باش 

بزار عر قدر میخان بهمون فشار بیارن 

ممنوع کردن واردات یک وسیله سرگرمی هم ممنوعه دیگه اینو به هر کس بگی به حالمون گریه میکنه 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، OmidArash گفته است :

Pro 7116 چهار ماه کار موجوده

سلام داداش جان الان براتون پیغام می فرستم لطفا هماهنگ کنید .

در 1 ساعت قبل، Naser esmailpor گفته است :

عمرشون کم شده مطمعن باش 

بزار عر قدر میخان بهمون فشار بیارن 

ممنوع کردن واردات یک وسیله سرگرمی هم ممنوعه دیگه اینو به هر کس بگی به حالمون گریه میکنه 

اره بخدا این یه واقعیته که می فرمایین .

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، ساسان مجیدی تعمییرات تلوزیون گفته است :

والا چه بگم !

رفته ام کربلاء و یه کلاه نقابدار نگاه کردم ازش خوشم آمد پرسیدم چنده؟ گفت:بیست تومن. گفتم به دلار چند؟گفت دو دلار!!!!

گفتم دلار که هفت تومان بود ! گفت :خدا رحمتش کنه . یعنی دیگه ...

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در 1397/04/02, 02:41:05، Existence گفته است :

سلام دوستان خریدار ps4 کارکرده و قیمت مناسب هستم لطفا دوستانی که ps4 کارکرده دارن قیمت و مشخصات دستگاه رو برام پخ کنند . ظرفیت هارد مهم نیست 500 یا یک ترا هم خریدارم .

سلام دوست عزیز

یک عدد ps4 اسلیم 500 گیگ در حد اک ، با فریمور 5.05 که قابل هک هست با دو سه تا بازی هکی که روش نصبه برای فروش دارم

حقیقتش دسته دستگاه رو جدا فروختم به مشتری که یک ترابایت اکبند ازم خرید و دسته ی دست دوم میخواست

اگر برات مناسبه تقدیم کنم

قیمت هم 1.800.000 تومان هست 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام یدونه ps4 با ظرفیت ۵۰۰ گیگ تا حالا تعمیر نشده لوازم داره بعضی وقتا دفعه اول روشن میشه تو بازی گیر میکنه صفحش میره یه دفعه که دستگاه ریستارت بشه بدون هیچ مشکلی کار میکنه دلیلش نمیدونم ولی همینجوری خواستید ۱۵۰۰ میفروشم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...