رفتن به مطلب

*** اگر بجای لیون کامپیوتر بودید در این روزها چه کار می کردید ؟؟؟ ***

Recommended Posts

هر کاری می کنید از کارایی که دیجیکالا می کنه نکنین!  اوضاع خراب هست ولی نه در اون حد که GT 710 قیمتش 425 بشه بهش بگیم "قیمت مناسب" اونم وقتی GT 1030 قیمت روزش 550-650 تومنه.
5b39557fe5b67_!.thumb.jpg.a626bafa1dd4cd14631beabafb42984c.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 557
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

والا نه راه پیش هست نه راه پس ...

نه میشه سودتون رو ناچیز کنین !

نه هم میشه قیمت روز بفروشین !

تازه از این ماه موج جدیدی از گرونی باز سایه میندازه اون وقت چه باید کرد بنظر شمایی که میگین سود رو ناچیز کن این راهکار =  ورشکستگی نیست ؟

بنظره من اگه دلاردولتی گرفتین فقط و فقط واسه استفاده شخصی خودتون نگهدارین ! چون سودش از هر قطعه ای سخت افزاری که بفروشین بیشتره !

پیشنهاد دیگه ای 

نمیدونم امکان عملی کردنش هست یا نه اینکه قطعات سخت افزاری حرفه ای رو به ریال نفروشین ! بلکه به ارز ! درهم یا یورو

این راهکار مناسبی میتونه باشه ! چون نه شما ضرر واسه تهیه مجدد محصول میکنین و نه هم طرف مقابل جنس رو گرون خریداری میکنه در واقع به قیمت واقعی خریداری کرده ...

ویرایش شده توسط invoker
لینک به دیدگاه

افتخار میکنم به این مشتری مداری و به این در و اون در زدن و از همه مهمتر جنبه و طاقت مثال زدنی در برابر درصد بالایی از  کامنت هایی که گاه بعضی هاشون ترور غیر مستقیم شخص و مجموعه ی زیر دست یک شخص هست و گاه متاسفانه خودخواهی بیش از حد یکسری افراد که به جون همه ی عزیزام لحظه ای یا بهتر بگم 1/10 ثانیه جای لیون باشن دقیقا برعکس کامنتی که از پیشنهاد های خارق العادشون رو گذاشتن انجام میدن و این ماسکی که الان به صورتشون زدن رو برمیدارن و الهی به امید تو ..... 
آقای حسینی نه کاسبم نه مغازه دار نه وارد کننده نه دلال که بخوام الکی پاچه خواری کنم با اینکه دوره ی این حرفا گذشته ... حسی که نسبت به این مجموعه داری  که حتی یک بار هم فکر جیبتو نکردی با اینکه خیلیییییییییییی راه ها هست که صداشم در نیاد و خیلی ریلکس بشینی و  حا لشو ببری به قول خودمون اینجوری دلسوزانه دنبال راه حلی و امثال ما رو خانواده خودت میدونی .... همین هاست که لیون هنوز لیونه ... نونی که در میاری حلالت باشه و  موفقیتت روز به روز بیشتر بشه .... همیشه خوندم و فیدبکی ندادم ولی این ته گلوم میموند اگه نمیگفتم  که چجوری با خوندن بعضی فیدبک ها جوش نمیارید ؟؟؟!!!!!

ویرایش شده توسط narimanjason
لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، manhatan گفته است :

ماسک! شما 6 7 ماه پیش که تب ماینینگ داغ بود و خیلیا! کاربران معمولی و گیمرها رو آدم حساب نمیکردن وفقط به فکر فروش قطعات به ماینرها بودن کجا بودید..وقتی زنگ میزنی برای خرید و میگی بودجم اینقدره با لحنی طعنه آمیز که میگه وقتمو نگیر بخاطر 8 میلیون  کجا بودی؟ شما کامل نظرات رو نخوندی یبار دیگه از اول بخون 

در مورد فروش اقساطی اونم تو این وضعیت فروشنده مگر اینکه احمق باشه قطعه ای که ساعتی قیمتش بالا میره رو بصورت قسطی چند ماهه بفروشه...حتی سود قطعه دوبل هم باشه بازم ضرره

جناب حسینی شما هم بهتره فعلا خرید جدید نکنید تا ببینیم آخر این شارلاتان بازی های سیاسی چی میشود..وضعیت طوری شده رفتیم تو بازار دنبال یه قطعه که داخل تولید میشده قیمت 20000 تومن شنبه بود دیروز شد 45 تومن و امروز! شنبه فروشنده گفت تو انبار خیلی داره ولی دیروز گفت تموم شده....وضعیت اوقدر داغونه کسی نه تخفیف میخواد نه چونه میزنه ..نخری از دستت رفته

تو این شرایط باید ترسید از وقتی که همین آشفتگی گریبانگیر مواد غذایی بشه! خیلی وحشتناکه شکم گشنه بشه عقل درست کار نمیکنه و قدرت بدست شکم میوفته...بخاطر سیر کردنش دست به هر کاری میزند

بهتره قبل پاک کردن تاپیک و پست های دوستان اخطار بدید نه که یهویی پاکش کنید

من داداشم دقیقا همینجا بودم . خودم گیمر قدیمیم و تاحالا 5 یا 6 شرکت نظر آلبالو کامپیوتر وارد کننده ی قدیمیه ریزر تو ایران اسپانسر مون بوده و x و Y .....  ولی صداقتی که من اینجا دیدم و مطلبی که آقای حسینی در قبال خواسته ی من حضوری بهم اعلام کرد باعث شد بیشتر لیون و اهدافشو بشناسم و ایمان بیارم بهشون ... درباره ی ما سایت بنده رو یک بار بیزحمت بخونید دقیقا راجبه مایننینگ و همون زمانی که شما ازش حرف زدید نوشته شده و فکر کنم مدرکی باشه واسه اینکه سوءتفاهم پیش نیاد که کامنتی که Reply کردید منظور دار بوده .... من چیزی که دیدم رو گفتم و فقط و فقط خواستم به اون دسته از دوستانی که یذره تند و بی منطق(جسارت نمیکنم و شما رو نمیگم) کامنت بزارن بگم که واقعا جاشونو عوض کنن قبل راه حل حاشون .... بازم عذر میخوام اگه منظورم رو بد رسوندم .... شرمنده

ویرایش شده توسط narimanjason
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، nightkiler گفته است :

عزیز فکر کردید همه مردم پس انداز بالا دارند و صاحب ملک و...هستند هر کسی مشکلات خودش را داره طرف مغازه را تعطیل کنه آخر ماه اجاره مغازه را از کجا بیاره هزینه زندگی و زن بچه از کجا بده؟؟؟؟

از همه مهمتر واقعا فکر می کنید این کارها فایده داره ؟؟؟؟دولت دلار نداره اگر داشت میداد تو بازار تا دلار 9تومن نشه .چون دلار نداره بازار به این وضعه

این حرکتها باید دست جمعمی و در تمام اقشار شروع بشه نه 4تا پاساژ

آگه دلار نداره چرا به شکرت روغن نباتی که نیاز به دلار نداره میده چرا لوازمی که هیچ ضرورتی تو کشور نداره میده 

مغازه رو نبندن هر چند باز بودن با بسته بودن هیچ فرقی نداره صبح زود از خوابشون کم کنن دو ساعت جلو مجلس برن وابسته

بهانه های الکی وضعمان این شده

ویرایش شده توسط DOOM95
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، manhatan گفته است :

لینکی که گذاشتید خوندم ربطش به لیون!؟ شما گیمر هستی ساپورت میشی به ما چه ربطی داره مشکل چیز دیگه ایه

مشکل اصلی اینه که تا وقتی سود هست زیر شیکم ادم نیستن و باید بسوزن اما! وقتی شکم خالی شد ...چطوری گیمر!

چرا اون زمان که کاربر عادی نیاز به قطعات داشت آدم به حساب نمیومد ولی الان بدنبال او و درخواست کمک!

قضیه یکی 2 نفر نیست ما خیلی هستیم #ما مردم!

کاملا حرفت درسته دوست عزیز ولی کیه که گوش کنه ... بخدا به قول مهران مدیری دیگه سِر شدیم ..... عادی شده ..... جدیداٌ هم حس پشیمونی از نخریدن یک محصول در تاریخی که ازش گذشته اضافه شده .... کاش میخریدم کاش خریده بودم .... ولی لیون واقعا نمیتونه معجزه کنه ... همین که میاد از کاربراش تقاضای کمک میکنه تحسین برانگیزه .... من اون دسته از آدم های خودخواه با خصوصیات دلال گونه تو کتم نمیرن ... به امید روزی که دقدقه هامون چیزای دیگه بشن ... 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

الان با نرخ رسمی و غیر رسمی ارز هر کی هر قیمتی دوست داره میده و از ارز رسمی هم به مراتب گرون تره نه تو قطعات کامپیوتر کلا همه چی حتی ماست!

شما هم اگر بتونید با احتساب قیمت حتی بر اساس ارز غیر رسمی و حاشیه سود خودتون، قیمتها رو کنترل کنید و جلوی محاسبه مثلاً دلاری ده هزار تومان رو بگیرید با توجه به اینکه سایت شناخته شده ای هستید مانع بخور بخور اون جماعت همیشه گشنه میشید. نمیگم کار شق القمریه ولی دیگه یه قطعه 1000 دلاری 12 میلیون در نمیاد.

لینک به دیدگاه

salam be nazare man behtarin kar ineke ye system baraye frooshe aghsati ba sharayete maaghool va soode moshakhas tanzim konin ,chon vaghean kharide naghdi roya shode va aslan ba vaziate gheimat ha va sharayete jame momken nist .va dar akhar ye noe tarahie system bar asase ghodrat va boodje besazin mese BLD NZXT .

لینک به دیدگاه

باسلام 

این اواخر یه چیزی به ذهنم رسید ،البته شاید غیر ممکن باشه شایدم مسخره،داخل فروم یه واحد پول خاصی راه اندازی بشه ،کسی که جنس میفروشه به کس دیگه ای بر اساس اون واحد بفروشه بعد اینکه فروخت اون واحد پول بیاد رو حسابش،و بعدش با همون پول مجازی از کس دیگه ای جنس بخره ،اون پول هم تک باشه و مخصوص همین فروم ،فرقی هم نکنه که بازار بیرون چقد اجناس دارن قیمتشون بالا میره، این پول ثابت باشه و فقط هم زمانی بشه به پول اصلی تبدیلش کرد که فرد بخاد تسویه حساب کنه با لیون و فرد شناخته شده ای باشه نه هر کی هر کی ،که کل دلالا بریزن اینجا خراب کنن فرومو ،و صد البته پول قابل خرید نباشه ،که اینجا هم میشه صرافی حاج اصغر...،ایده بدی نیست اما هزار ان هزار مسائل امنیتی جلو راهه که کلا تو ایران انجام نشه بهتره...

• لایک 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/04/11, 06:09:24، DOOM95 گفته است :

آگه دلار نداره چرا به شکرت روغن نباتی که نیاز به دلار نداره میده چرا لوازمی که هیچ ضرورتی تو کشور نداره میده 

مغازه رو نبندن هر چند باز بودن با بسته بودن هیچ فرقی نداره صبح زود از خوابشون کم کنن دو ساعت جلو مجلس برن وابسته

بهانه های الکی وضعمان این شده

اون دلاری که شما گفتید سهم آقازاده ها است که باید بدهند .قبلا 1000دلار وارد کشور میشد 800تا میرفت سهم آقا زاده 200تا هم بین مردم تقسیم میشد الان کلا 700تا وارد میشه میرسه به آقازاده ها تهش برای مردم عادی چیزی باقی نمی مونه و از این نظر دلار نیست

بسم الله شما به عنوان اولین نفر برید روبروی مجلس اعتراض مسالمت آمیز انجام دهید.تا بقیه هم بیاند از شما یاد بگیرند تا رفتید جلوی مجلس عکس و فیلم از اعتراضتون فراموش نشه

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

درود

علت افزایش ناگهانی قیمت cpu cooler چیه ؟

5b38ada0bc1bf_Screenshot(54).thumb.png.24c4cf160fb59763f436eb1497631891.png5b38ad8e409c4_Screenshot(56).thumb.png.63bd7af29b6e523527d65cc62ccf1843.png

گرین که مثلا تولید کننده داخلیه چرا؟

5b38ad7155ac6_Screenshot(51).thumb.png.90620b521dc01adacde7b8bebf2e5a5d.png

5b38ad7f506dd_Screenshot(53).thumb.png.a67711ae1b2b19cf9526e417c0297c70.png

دقیقا ! کولر 50 دلاری 500 میفروشن  ! اگر ارزون خریدید ارزون باید بفروشید ! masterliquid pro 140 شده 500 هزار تومن !!!

اقای حسینی بهتر نیست اجناسی که با قیمت خرید بسیار کمتر تهیه شده براتون رو حداقل میانگین قیمت بفروشید ؟ که نه شما ضرر کنید نه ما

اینکه داره با دلاری 10 حساب میشه ! واقعا مفهومی نداره ! اگر شما گرون تر میخرید به مام اطلاع بدید بدونیم

لینک به دیدگاه

اقای حسینی شما خودتون هم کالاهای خرید قدیم تون رو نمیخواین به قیمت قدیم بفروشین من زنگ زدم شرکتتون 16 تا گرافیک 1060 میخواستم گقتن موجود هست و گفتن 200 عدد هم ازش موجود هس 

چند روز بعدش قیمت همون قطعه که شما ازش 200 تا خرید قدیم دارین 1 میلیون رفت روش 

به نظرم بهترین کار اینه که کالاهایی رو که خودتون میگیرین رو با سود بفروشین و هی با قیمت دلار بالا پایینش نکنین 

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من اینه: فعلا بخش فروش قطعات دست دوم رو فعال کنید. هم شما فروش دارید هم مشتری با قیمت به صرفه تر خرید می کنه.

لینک به دیدگاه

دوستان برخی نظرات مثل ایجاد پول مجازی یا فروش به قیمت سابق ارز

اینقدر غیر عملی و فضایی هستند که مرغ پخته هم تو دیگ خنده اش می گیره.

به نظر من، راه اندازی بخشی  برای فروش قطعات دست دوم از لیون  به نظرم پیشنهاد خوبیه هرچند دردسرش زیاده. ولی حتی سایت های معروف مثل آمازون هم کالای دست دوم  هم می فروشند. حالا اگر لیون قطعه دست دوم داره که به تایید خودش سالمه، چرا نفروشه؟ این کمک خواهد کرد به گردش مالی در دوران بحران و کاربرانی که برای خرید و یا فروش قطعات دست دوم سخت اعتماد می کنند.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

چندتا ایده که به نظر من میرسه

1- میخوام جنسی از لیون خریداری کنم و پول کم دارم و ممکنه یکی 2 هفته طول بکشه تا پول من جور بشه

توی سایت امکانی برقرار بشه تا من بتونم با پرداخت مبلغی مثلا 10 درصد قیمت کالا اونو رزرو کنم با همون قیمت و وقتی پولم کامل شد پرداخت رو کامل انجام بدم و کالا رو تحویل بگیرم

2- کالایی رو مشخص کنید برای فروش در آینده، و بگید که اگر مثلا 150 نفر خریدار این کالا باشن کالا موجود میشه و مثل روش اول که گفتم یه درصدی از مبلغ رو پرداخت کنن و وقتی که موجود شد پرداخت کامل رو انجام بدن و کالا رو با تخفیف پیشخرید تحویل بگیرن

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

دوستان برخی نظرات مثل ایجاد پول مجازی یا فروش به قیمت سابق ارز

اینقدر غیر عملی و فضایی هستند که مرغ پخته هم تو دیگ خنده اش می گیره.

به نظر من، راه اندازی بخشی  برای فروش قطعات دست دوم از لیون  به نظرم پیشنهاد خوبیه هرچند دردسرش زیاده. ولی حتی سایت های معروف مثل آمازون هم کالای دست دوم  هم می فروشند. حالا اگر لیون قطعه دست دوم داره که به تایید خودش سالمه، چرا نفروشه؟ این کمک خواهد کرد به گردش مالی در دوران بحران و کاربرانی که برای خرید و یا فروش قطعات دست دوم سخت اعتماد می کنند.

راه اندازی فروش قطعات دست دوم برا خوده لیون سود داره اره ،ولی برا کاربر فرقی نمیکنه،مطمعنا لیون از کاربرای فروم که جنس میفروشن گرونتر میفروشه،و اونقد هم کاربر قابل اعتماد هست که بخای قطعات مورد نیازو دست دو بخری،خودم شخصا به فرد حقیقی قابل اعتماد بیشتر اعتماد دارم تا شرکت 

در مورد اون دو خط اول هم با عرض معذرت

هنوز قالب جدید فروم مشکلاتش حل نشده هنوز جلو هر پست میزنه ٪دقیقه بعد لیون بیاد دست به چنین کار شاقی بزنه و ارز اختصاصی درست کنه ؟؟خخخخخخ،این واقعا خنده داره،فرداش یه بچه هکر ۱۵ساله که کارش خراب کردن سرورا کانتره،میاد کل پولا مردمو خراب میکنه و میره...

لینک به دیدگاه

راه حلهاى پيشنهادى:

1- اجراى برنامه هاى تشويقى مثل تخفيفات آخر هفته اختصاص روزهاى خاصى براى ارسالهاى رايگان كالاها مثل ايام جمعه يا اعياد و مناسبات، آتش بازى ، ترقه بازى و غيره...

2- اجراى قرعه كشى ها ، مسابقات ، فروش كالا بصورت پيشنهاد ويژه پكى باندلى و غيره

3- ايجاد طرحهاى خيريه اى ، صندوقهاى كمك به مشترى نيازمند ، فروش اقساطى كالا به افراد معتبر وغيره

سلامتى آقاى حسينى و كادر ليون و عوامل دست اندر كار

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، manhatan گفته است :

ماسک! شما 6 7 ماه پیش که تب ماینینگ داغ بود و خیلیا! کاربران معمولی و گیمرها رو آدم حساب نمیکردن وفقط به فکر فروش قطعات به ماینرها بودن کجا بودید..وقتی زنگ میزنی برای خرید و میگی بودجم اینقدره با لحنی طعنه آمیز که میگه وقتمو نگیر بخاطر 8 میلیون  کجا بودی؟ شما کامل نظرات رو نخوندی یبار دیگه از اول بخون 

در مورد فروش اقساطی اونم تو این وضعیت فروشنده مگر اینکه احمق باشه قطعه ای که ساعتی قیمتش بالا میره رو بصورت قسطی چند ماهه بفروشه...حتی سود قطعه دوبل هم باشه بازم ضرره

جناب حسینی شما هم بهتره فعلا خرید جدید نکنید تا ببینیم آخر این شارلاتان بازی های سیاسی چی میشود..وضعیت طوری شده رفتیم تو بازار دنبال یه قطعه که داخل تولید میشده قیمت 20000 تومن شنبه بود دیروز شد 45 تومن و امروز! شنبه فروشنده گفت تو انبار خیلی داره ولی دیروز گفت تموم شده....وضعیت اوقدر داغونه کسی نه تخفیف میخواد نه چونه میزنه ..نخری از دستت رفته

تو این شرایط باید ترسید از وقتی که همین آشفتگی گریبانگیر مواد غذایی بشه! خیلی وحشتناکه شکم گشنه بشه عقل درست کار نمیکنه و قدرت بدست شکم میوفته...بخاطر سیر کردنش دست به هر کاری میزند

بهتره قبل پاک کردن تاپیک و پست های دوستان اخطار بدید نه که یهویی پاکش کنید

مشکل ذهنی شما فکر نکنم حل بشه

تمام توضیحات داده شده بهتون

بارها براتون شرح دادیم

متاسفانه شما پاتون رو کردید توی یک کفش و حرف خودتون رو میزنید

شما به هیچ عنوان نمیخواید از اعتقادات فکری و ذهنیتون یک لحظه بیرون بیاید و حرف دیگران رو بشنوید و مدام در هر پست و تاپیکی همین حرفها رو تکرار میکنید

هیچ وقت به هیچ عنوان تیم لیون کامپیوتر از روز تشکلیش نشده به مشتری توهین کنه و تحویل نگیره مگر اینکه سوء تفاهمی شده باشه

اینقدر فکرهای مسموم خودتون رو به دیگران منتقل نکنید و از طرفی خودتون رو آزار ندید

یکبار اگر ثابت کردی چنین کسی در مجموعه لیون هستش که به مشتری گفته وقتم رو نگیر به خاطر 8 میلیون تومان بنده 80 میلیون تومان بهتون جائزه میدم

اگر نمیتونیم با هم خانواده و دوست باشیم بهتره همو اذیت نکنیم و بیخیال هم بشیم و از هم خداحافظی کنیم

----------------------

• لایک 4
لینک به دیدگاه

مرسی از همه عزیزانیکه پیشنهاد دادن و پیشنهاد میدن

خدمت دوستانیکه در مورد شرایط اقساطی صحبت کردن و پیشنهاد دادن چند تا توضیح بدم

فروش اقساطی بدترین روش در چنین روزهایی محسوب میشه .

وقتی هر روز ارزش پولی داره پایین میاد و پولی که شما میخواید بابت کالایی که امروز میفروشید چند ماه دیگه دریافت کنید یعنی به خودتون ضربه زدید و سرمایتون رو نابود کردید .

به هیچ عنوان تا به الان کسی رو نمیشناسم که از این روش موفق شده باشه

بین صحبتها و پیشنهادهای شما چند روش بهتر وجود داره که در حال اجراش هستیم و تا چند دقیقه دیگه اعلام عمومی میکنیم

• لایک 5
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعضی از دوستان طوری حرف میزنن و رفتار میکنن که جدیدا جو صمیمانه فروم رو زیر سوال میبرن ما همه فکر داریم ایده داریم درست یا غلط مطرح میشه

سوالی پرسیده میشه حرفی زده میشه خیلی اگر دوست دارین که اشتباه فرد رو تذکر بدین منطقی حرفتون رو پیام خصوصی کنید!

یا حداقل اجازه بدین صاحب تاپیک نظرشون رو بگن

تاپیک طوری پیش میره که انگار باید به بقیه توضیح ایده و فکرمون رو بدیم طرف صحبت من به شخصه جناب آقای حسینی هست دوستان گرامی لیون 

ایشون بگن درست و نادرست صحیح ،اما دوستان دیگه حقی براشون نمیبینم که بخوان به من بگن درسته یا نادرسته 

این طوری باشه این موضوع تا دعوای اینتل و ای ام دی هم پیش میره

طبق اخرین شایعه بازار دولت به تمام وارد کننده هایی که جنسشون تو گمرک هست اعلام کرده که اگر ارز دولتی گرفتن وارد کردن باید بیان و تفاوتش رو با ارز آزاد به دولت بدن تا ترخیص بشه

حالا هی بگین قسطی بدین با نرخ قبل بدین سود کم بکشید! 

همون طوری که گفته شد یه سوزن به خودتون بزنید یه تیر دوشیکا به بقیه!

خشن ترین پستم تا حالا بود دوستان ببخشید ?

ویرایش شده توسط Uranium
  • لایک 3
لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی و دوستان لیونی

من خودم تو این وضع بازار هیچ پیشنهادی به ذهنم نمیرسه که هر دو طرف به نفعشون باشه و کسی ضرر نکنه از طرفی از شرایط لیون کامپیوتر هم اطلاع کامل ندارم که بخوام پیشنهادی بدم بخاطر همین ترجیح میدم مثله بعضی از دوستان پیشنهاد تخیلی و نا شدنی ندم یا پیشنهادی ندم که  فقط خودم وسود خودمو مد نظر قرار بدم?

تنها نکته ای که دارم اینه که اگر قرار لیون امتیازی برا کاربراش قائل بشه اولویت رو کاربرای خودش قرار بده نه نیو یوزر و کسایی که سالی یبار تو سایت فعالیت ندارن.اگر ماواقعا  یه خانواده ایم پس بهتره اولویت اولمون خانواده خودمون باشه.به قول شاعر گفتنی چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است?

لینک به دیدگاه

@سعید حسینی

درود جناب حسینی گرامی، پست پیشین بنده (صفحه 3) آپدیت شده با پیشنهادهای مختلف ...

شما حسن نیت خودتون رو بارها نشون دادین، دوستان هم همه می‌دونن، حتی کسانی که خودشون رو به خواب زدن هم می‌دونن ولی به دلایلی که معلوم نیست چرا نمی‌خوان اقرار کنن...

تشکر از همدلی و همراهی‌تون با مشتری‌ها

لینک به دیدگاه

به نظر من واسه تمام اعضای مدیریت لیون یه پراید بخرین برین اسنپ کار کنین تا سود بیشتری حاصل بشه.

سایت هم بزنین به علت تعمیرات تعطیله...

تا اوضاع درست شده.

لینک به دیدگاه

ببخشید اینو میگم ولی بیشتر قیمتایی که دادید قیمت قبل نیس فقط تخفیف جزئیه( بعضی تخفیفا هم برا چیزای گرون خوب دادید ولی هرکسی پولشو نداره)

قیمت قبل کارت گرافیک ۱۰۶۰ دو تومن بود

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...