رفتن به مطلب

*** اگر بجای لیون کامپیوتر بودید در این روزها چه کار می کردید ؟؟؟ ***

Recommended Posts

در 31 دقیقه قبل، peto گفته است :

اینجوری که تا ابد باید غاز چروند1f606.png

? خب چیکار کنیم حداقل یه درامدی ا تو لاش در میاد برامون

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• ارسال 557
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 10 ساعت قبل، ahmad35 گفته است :

از کجا شنیدید میشه 25 تومن؟!

خود ترامپ ب ایشون ایمیل زد 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

پردازنده 1700 پارسال گرفتم 1230 تومن / قیمت جهانی 329 دلار ضربدردلار 3740! 

امسال رایزن 1700 شده 2700 با کمی افزایش پرفورمنس با همون قیمت جهانی 329 دلار منتها تو ایران شده 3800 تومن!!! یعنی دلاری 11550 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یعنی باید پول سه تا پردازنده  + صدتومنم بیشتر  بدی واسه یه پردازنده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Hosein Amiri گفته است :

بنده از منبع ایشون اطلاعی ندارم

ولی کافیه 24 ساعت در اوضاع این کشور زندگی کرد تا به نتایج بدتر از 25 هزار رسید

25 هزار که به نظر من عددی نیست حتی برای بازه کوتاه مدت یک ماه اینده

در 2 ساعت قبل، TERRORIST گفته است :

یکی از منابع آگاه و نزدیک به بانک مرکزی.

بنا به گفته اقتصاد دانا دلار باید به 11 الا 12 هزار تومن میرسید بر اساس نقدینگی موجود

که رسید

بنا به تحریم ها و جو روانی ممکن هست سه چهار هزار تومن هم حباب ایجاد بشه

یعنی دلار به مرزر15 یا 16 هزار تومن برسه

وگرنه همونطور که میبینید حتی جنگ در خیلی از کشور های منطقه تاثیر انچنانی در ارزش پول ملیشون نداشته

زمان دولت قبل هم پیش بینی کرده بودن و درست از اب دراومد و بعد از رسیدن به قیمت واقعی و کمی حباب که کم کم رفع شد دیگه افزایش قیمت نداشتیم

حالا این شخصی که شما میگی اگاه هست و نزدیک به بانک مرکزی نمیدونم رو چه حسابی داره این حرفو میزنه

شاید هم جز همون هایی هست که امثال حسن عباسی و رائفی پور در موردشون میگن...

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Khalil3 گفته است :

جالبیش اینکه قیمت دلارش ۳۱۰ هستش ک با دلار بیست تمنی انگار حسابش کردن!!

و 8700k ک سه دلار فقط سه دلار گرونتره قیمتش ۲ میلیون ارزونتره!

اگه  اینتل بفهمه پشماش میریزه

لیونم مثل بقیه فقط به فکر بیشتر و بیشتر سود کردنه

اون دفعه اقای حسینی یه استدلالی اوردن که چرا با دلار 4200 خریدن و ازاد میفروشن

منم خیلی دقیق جوابشون رو دادم و بقیم اشاره کردن

ولی ایشون انگار نه انگار...

• لایک 2
لینک به دیدگاه

اقا ب رب ب پیر ب پیغمبر این اوضاع  دنیا همه دگیریو سختیو دزدیو  سود و پولو همو همه فقط بهونست این دنیا صاحابشو میخواد و صدایه پاشم داره میاد 

??

لینک به دیدگاه

ماشا... لیون هم چه قیمتایی میزنه

کلا به نظرم بهتره به فکر مردم نباشید

همه فروشنده ها میلیونی سود میخوان لیون هم روش

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

آقا میعاد عزیز،

فروش هر نوع کالایی که ارزش ارزی داره در شرایط بی ثباتی - هیچ منطق اقتصادی نداره. - هیچ به معنای مطلق.

منطق اقتصادی حکم می کنه در شرایطی بی ثباتی درب فروشگاه رو ببندی بری بیشینی توی خونه. چون هر چی بفروشی - 1 دقیقه بعدش نمیتونی جایگزینش کنی.

اگر لیون یا هر فروشگاهی هنوز در این شرایط فروش دارند - به فکر مردم هستند.

لینک به دیدگاه

من اگه جای لیون بودم فروش قسطی رو راه می انداختم

ویرایش شده توسط Deadgamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 35 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

مشکل گرونی از لیون یا هیچ فروشنده و حتی واردکننده ایی نیست

مشکل تقی و نقی نیست اصلا مشکل این نیست که کی رئیسه کی نیست

مشکل، کل نظام اقتصادی و تصمیمات اقتصادی غیرعقلانی مسئولان هست

خودمو مثال میزنم به عنوان ی تولید کننده برج 2 یک قلم از مواد اولیه کارمون رو کیلویی 6500 می خریدم الان برج 5 همون رو کیلویی 17 هزارتومن خریدم ( نزدیک به 3 برابر)

خوب من محصول نهایی رو نباید گرون کنم؟ اصلا شدنیه؟ غیر از افزایش قیمت چه راهی دارم؟ تعطیل کنم 20 تا خانواده از همین نون کمی که در میارن هم محروم بشن؟

وقتی بدنه کارت ملی رو از خارج واردمی کنن! دیگه تا آخرش رو بخون!

• لایک 4
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، m!dn!ght گفته است :

مشکل گرونی از لیون یا هیچ فروشنده و حتی واردکننده ایی نیست

مشکل تقی و نقی نیست اصلا مشکل این نیست که کی رئیسه کی نیست

مشکل، کل نظام اقتصادی و تصمیمات اقتصادی غیرعقلانی مسئولان هست

خودمو مثال میزنم به عنوان ی تولید کننده برج 2 یک قلم از مواد اولیه کارمون رو کیلویی 6500 می خریدم الان برج 5 همون رو کیلویی 17 هزارتومن خریدم ( نزدیک به 3 برابر)

خوب من محصول نهایی رو نباید گرون کنم؟ اصلا شدنیه؟ غیر از افزایش قیمت چه راهی دارم؟ تعطیل کنم 20 تا خانواده از همین نون کمی که در میارن هم محروم بشن؟

وقتی بدنه کارت ملی رو از خارج واردمی کنن! دیگه تا آخرش رو بخون!

حرفی که شما می زنید کاملا حقه برادر. 

دیروز یه نفر اومده بود جمع سه چهار نفره حرف می زدیم گفت اینایی که از قبل خریدن باید به قیمت قبل بدن و جنس جدید رو که خریدن با قیمتهای جدید حساب کنن. بعد این گفتگو بینمون پیش اومد:
ا: خونه داری؟ اگر داری چند خریدی؟
ب: بله دارم. ۱۳۰ ملیون.
ا: الان قیمتش چند میره ؟
ب: الان قیمتش ۲۵۰ ملیونه
ا: طبق حرفی که خودتون می زنید شما باید به قیمتی که خریدی کمی منفعت کنی بفروشی، مثلا چیزی حدود ۱۳۵ ملیون تومن باید بفروشی.
ب: نخیر این خونه رو من چندین ساله که دارم و زمان زیادی طول کشیده تا به این قیمت برسه.
ا: مشکلی نیست. در مورد ماشین چطور؟
ب: ماشین رو ۳۰ تومن صفر خریدم و دست دومش الان ۴۰ تومن میره.
ا: طبق چیزی که خودتون می فرمایید ماشین صفر رو ۳۰ تومن خریدید و چند سال هم استفاده کردید. با توجه به اینکه مدلش قدیمی شده باید حداکثر ۲۵ تومن بفروشید.
ب: نخیر اونم دو سه سالی میشه خریدم و باز هم زمانش زیاده.
ا: مشکلی نیست. گوشی چی؟ دارید؟ چه مدلی؟ چند خریدید؟
ب: نوکیا ۶ دارم قبل عید ۸۵۰ هزار تومن خریدم. 
ا: باید الان اونو ۶۵۰ هزار تومن بفروشید. میتونید این کارو بکنید؟ این که دیگه سه چهار ماهه خریداری شده.
ب: نه دیگه نمیشه. نوش الان یک و هفتصده. من اینو بفروشم چند تومن خودم گوشی دیگه بخرم؟ قضیه ها با هم فرق می کنن...
ا: بله درسته . تنها فرقی که این بین هست اینه که اون جنسها برای شما هست و شما نمی خوای از ارزش جنسهات و یا پولت کمتر بشه. اما انتظار داری جنسهایی که دیگری با همون پول خریده کاهش ارزش پیدا کنه.
متاسفانه ما وقتی حرف می زنیم همیشه  خودمون رو در نظر می گیریم و منفعت طلبی انحصاری داریم برای خودمون. در حالیکه خودمون هم می دونیم طرز فکرمون اشتباهه و باید حرف منطقی رو قبول کنیم. 

ویرایش شده توسط Negrasombra
  • لایک 4
لینک به دیدگاه

کلا فروشگاه های اینترنتی بر خلاف ادعا های که میکنن، قطعات رو به قیمت اینده میفروشن برید تو سایت ها ببینید دلار الان زیر 12 تومنه ولی جنس های که از قبل ته انبارش کپک زده از پارسال، رو میدن دلاری 20 هزار تومن

فقط به این بهانه که میخوان جنس بعدی رو گرون بخرن اخه چه ربطی داره به جنس جدید  تو جنس قدیمی رو با قیمت جدید نخریدی که از این اب گل الود دزدی میکنی

چه لیون باشه چه بقیه مشتری براش ارزش پشه هم نداره همه میدونید  فقط در این موقعیت دنبال سود بیشتر از جیب مشتری کم اطلاع هست که اگه فردا ایران دچار مشکلاتی مثل سوریه شد با سرمایه زیاد بزنن بیرون هرجای دنیا که تونستن زندگی کنند.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

اگر به جای لیون کامپیوتر بودم اجناس رو به قیمت روز میفروختم اما ورودی سایتم میزدم ( خریداران گرامی تا اطلاع ثانوی خرید  قطعات به دلیل نوسان شدید قیمت ارز منطقی نیست )  تا خرید های هیجانی انجام نشه.

در ضمن دوستان الان بیشتر افراد جامعه درآمد خیلی کمی دارن که اصلا با این قیمت دلار توان زنده موندن هم به سختی دارن پس هیجانی برخورد نکنیم////

لینک به دیدگاه

بنظرم شما کلا هیچ قطعه ای نفروشید 

چون واقعا به خریدار ظلم کردید . منتظر باشید تا انشالله یا دلار بشه 2000 تومن یا بشه 20000 تومن و انقلابی بشه یا آمریکا و متحدانش بیان بهمون حمله کنن بحمدالله نسلمون رو ریشه کن کنن . حداقل کسایی که جون سالم به در میبرن زندگی خوبی رو تجربه میکنن .

خودم پارسال دوربین نیکون D810 و سه تا لنز 24-120 نانو نیکون و 4.5-3.5   15-8 نیکون ED Fisheye  و 85mm 1.8G نیکون رو با یه شارژر و یه باطری اضافه و یه سه پایه و یه فلش و یه کارت SD 256GB  رو از دبی خریدم حدود 17500 . البته بگم  یه کیف برند بنرو و سه پایه و یه باطری و یه شارژر رو اشانتیون دادن . که الان فقط اشانتیون اش شده 2500 !!! دوربین خودش 29 میلیون و لنزاش هم بترتیب 10 و 12 و 7 تومن رویهم 29 تومن . خودمم باورم نمیشه الان یکی بخواد بخره باید بیشتر از 60 میلیون پول بده !!! این وضعیت زندگی نیست ما داریم . 

خودم نزدیک به 5000 دلار با دلار 3700 تومنی آبان پارسال خریدم برای یه سفر که جور نشد برم و موند . ولی از خودامه دلار بشه 2000 تومن . 

ما فقط زنده ایم زندگی نمیکنیم ???

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام

یه سوال ذهن منو درگیر کرده آقای حسینی

شما که میگید دلار و قیمت جنس جدید و قدیم گران شده و افزایش قیمت میدید .... ( روی کالا هایی که قبلا خریداری کردید که قاعدتا سود میکنید ) ولی   حقوق کارمند ها افزایش پیدا میکنه ؟

مطمنا جوابتون خیر هست ... خب ما هم همین جوریم  حقوقمون ثابت هست ولی یه کیبورد ۴۰۰ هزاری بدون اینکه اتمام موجودی بخوره از ۵۰۰ میشه ۱.۲۰۰ هزار چجور بخریم ؟ 

ویرایش شده توسط milad zabihi
لینک به دیدگاه

اقایون داداشا چرا الکی انگشتاتونو خسته میکنین براشون کلمه تایپ میکنین ...بخدا اینا همه فیلمشونه ک اکر بجایه لیون بودید چیکار میکردین ...حوصله دارین میاین متن میزارینا ...ول کنین بزارین هر چی دلشون میخواد بکنن

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ahmad35 گفته است :

بنا به گفته اقتصاد دانا دلار باید به 11 الا 12 هزار تومن میرسید بر اساس نقدینگی موجود

که رسید

بنا به تحریم ها و جو روانی ممکن هست سه چهار هزار تومن هم حباب ایجاد بشه

یعنی دلار به مرزر15 یا 16 هزار تومن برسه

وگرنه همونطور که میبینید حتی جنگ در خیلی از کشور های منطقه تاثیر انچنانی در ارزش پول ملیشون نداشته

زمان دولت قبل هم پیش بینی کرده بودن و درست از اب دراومد و بعد از رسیدن به قیمت واقعی و کمی حباب که کم کم رفع شد دیگه افزایش قیمت نداشتیم

حالا این شخصی که شما میگی اگاه هست و نزدیک به بانک مرکزی نمیدونم رو چه حسابی داره این حرفو میزنه

شاید هم جز همون هایی هست که امثال حسن عباسی و رائفی پور در موردشون میگن...

والا این نقدینگی زیاد که ازش حرف میزنید دست کیه؟ دست ما ک نیست ما به زور داره زندگی مون میچرخه

حتما دست اون 4 درصده

لینک به دیدگاه

انتظاری که از تیم لیون دارم اینه که اولا ادعای همیاری و همکاری با مشتری رو نداشته باشند! دوم اگه دارند در عمل نشون بدند! سوم اگه دلار میره بالا و قیمت رو در عرض نیم ساعت بالا میبرن (که نباید ببرن چون خرید قبلی خودشونه بقول خودشون)، وقتی میاد پایین بیارنش پایین

الان این مورد زیر رو 3روز پیش میخواستم برای یکی از عزیزان خریداری کنم :

https://www.lioncomputer.com/کامپیوتر/قطعات-اصلی/مادربورد/amd/msi/socket-am4/مادربرد-ام-اس-آی-x370-xpower-gaming-titanium-90.html

قیمتش بود 1.550 . دقیقا روزی بود که سکه شد 4تومن ! عصر قیمت همون کالا شد 1.850 و الان شده 2.015 تومن. یعنی چیزی حدود 25% افزایش قیمت در عرض 3روز ! که خودش چنتا سواله! اولا آیا دلار 25درصد افزایش قیمت داشته تو این 3روز ؟! ثانیا الان ک یورو شده دوباره 11تومن و دقیقا برگشته به 3-4 روز پیش، عایا برگشت داده قیمت رو به 1.550 یا هنوز بالا مونده قیمتا ؟؟؟ که مونده همچنان !!!

قیمت قطعاتی که برای اون دوستمون قرار بود 4روز بسته بشه میشد 10.800 و الان میشه 13.700 !!!!!! این انصافه خداوکیلی ؟؟!!!! اگه هست که من حرفی ندارم !

اگه میگید مشتری مداریم و میخوایم به مردم فشار نیاد، چرا میبرید بالا! اگه میبرید بالا چرا وقتی میاد پایین نمیارید پایین ؟ اگه نمیارید پایین چرا میگید مشتری مداری میکنیم ؟!!! 

اگه میگید دلار میره بالا! سکه میره بالا! قبول !! ولی لاقل یک بخش گزارش لینک داشته باشید برای هرکالا بتونیم هرجایی قیمت کمتر و همون گارانتی بود رو معرفی کنیم شما با این همه ادعا 5درصد،2درصد کمتر از اون بزارید ! اگه اینکارو کردید بعد میتونید ادعا کنید ما گرونفروش نیستیم!!! در مرحله بعد تازه با دادن پیشنهادهایی مثل باندل یا اسمبل رایگان یا ارسال رایگان (از این دست خدمات بی هزینه برای شما ولی مهم برای مشتری!)میتونید ادعا کنید درکنار مردم هستیم در گرانی ها!!! 

وگرنه اینکه تاپیک بزنید برای پیشنهاد همکاری با مردم و بعدش بحث کشیده به دلار و سیاست (درحالی که تاپیک جداگانش وجود داره) و شمام هیچ هدایتی روی موضوع نداشته باشید بنظر من عوام فریبی نیست (با کمال احترام به تیم زحمت کشتون؛ ولی این چیزی بود که من در این هفته که خیلی درگیر بستن سیستم بودم بهش رسیدم!)

لینک به دیدگاه

فکر میکنم آقای حسینی و لیون دیگه همه مارو فراموش کردند و دارن به سبک دیجی کالا میرن جلو حتی در سرعت افزایش قیمت و قیمت های نجومی از دیجی هم سبقت گرفتند

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mousso گفته است :

انتظاری که از تیم لیون دارم اینه که اولا ادعای همیاری و همکاری با مشتری رو نداشته باشند! دوم اگه دارند در عمل نشون بدند! سوم اگه دلار میره بالا و قیمت رو در عرض نیم ساعت بالا میبرن (که نباید ببرن چون خرید قبلی خودشونه بقول خودشون)، وقتی میاد پایین بیارنش پایین

الان این مورد زیر رو 3روز پیش میخواستم برای یکی از عزیزان خریداری کنم :

https://www.lioncomputer.com/کامپیوتر/قطعات-اصلی/مادربورد/amd/msi/socket-am4/مادربرد-ام-اس-آی-x370-xpower-gaming-titanium-90.html

قیمتش بود 1.550 . دقیقا روزی بود که سکه شد 4تومن ! عصر قیمت همون کالا شد 1.850 و الان شده 2.015 تومن. یعنی چیزی حدود 25% افزایش قیمت در عرض 3روز ! که خودش چنتا سواله! اولا آیا دلار 25درصد افزایش قیمت داشته تو این 3روز ؟! ثانیا الان ک یورو شده دوباره 11تومن و دقیقا برگشته به 3-4 روز پیش، عایا برگشت داده قیمت رو به 1.550 یا هنوز بالا مونده قیمتا ؟؟؟ که مونده همچنان !!!

قیمت قطعاتی که برای اون دوستمون قرار بود 4روز بسته بشه میشد 10.800 و الان میشه 13.700 !!!!!! این انصافه خداوکیلی ؟؟!!!! اگه هست که من حرفی ندارم !

اگه میگید مشتری مداریم و میخوایم به مردم فشار نیاد، چرا میبرید بالا! اگه میبرید بالا چرا وقتی میاد پایین نمیارید پایین ؟ اگه نمیارید پایین چرا میگید مشتری مداری میکنیم ؟!!! 

اگه میگید دلار میره بالا! سکه میره بالا! قبول !! ولی لاقل یک بخش گزارش لینک داشته باشید برای هرکالا بتونیم هرجایی قیمت کمتر و همون گارانتی بود رو معرفی کنیم شما با این همه ادعا 5درصد،2درصد کمتر از اون بزارید ! اگه اینکارو کردید بعد میتونید ادعا کنید ما گرونفروش نیستیم!!! در مرحله بعد تازه با دادن پیشنهادهایی مثل باندل یا اسمبل رایگان یا ارسال رایگان (از این دست خدمات بی هزینه برای شما ولی مهم برای مشتری!)میتونید ادعا کنید درکنار مردم هستیم در گرانی ها!!! 

وگرنه اینکه تاپیک بزنید برای پیشنهاد همکاری با مردم و بعدش بحث کشیده به دلار و سیاست (درحالی که تاپیک جداگانش وجود داره) و شمام هیچ هدایتی روی موضوع نداشته باشید بنظر من عوام فریبی نیست (با کمال احترام به تیم زحمت کشتون؛ ولی این چیزی بود که من در این هفته که خیلی درگیر بستن سیستم بودم بهش رسیدم!)

منم دقیقا موافقم با این مطلبی که مطرح کردید.

تا دیروز که قیمت دلار تا  بالای 12 هزار تومن رفت همه ی فروشندگان از جمله لیون و مخصوصا دیجی کالا قیمت ها رو سریع بالا میبردن.....اما امروز که مثلا دلار زیر 11 هزار امده هیچ خبری از کاهش قیمت هر چند موقت نیست......پس اینجا نمیتونیم بگیم امثال لیون مشتری مدار هستش؟

مثلا من i7 8700k رو زیر نظر داشتم که سریع دیروز قیمتشو به بالای 4200 میلیون رسوند......اما امروز 1000 تومن هم کم نشده؟؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط meysam313
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mousso گفته است :

اگه اینکارو کردید بعد میتونید ادعا کنید ما گرونفروش نیستیم!!!

قیمت رو تامین کننده مشخص می کنه نه لیون،

مادربرد MSI X370 XPOWER GAMING TITANIUM قیمتش 250 دلاره، به قیمت روز میشه 2.750.000 تومان، هر جایی کمتر از این قیمت داشتند یعنی داره مفت میده.

الان لیون قیمتش 2 میلیون تومنه، یعنی با دلار 8 تومنی محاسبه شده، من جای شما بودم ثانیه ای معطل نمی کردم.

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، meysam313 گفته است :

منم دقیقا موافقم با این مطلبی که مطرح کردید.

تا دیروز که قیمت دلار تا  بالای 12 هزار تومن رفت همه ی فروشندگان از جمله لیون و مخصوصا دیجی کالا قیمت ها رو سریع بالا میبردن.....اما امروز که مثلا دلار زیر 11 هزار امده هیچ خبری از کاهش قیمت هر چند موقت نیست......پس اینجا نمیتونیم بگیم امثال لیون مشتری مدار هستش؟

مثلا من i7 8700k رو زیر نظر داشتم که سریع دیروز قیمتشو به بالای 4200 میلیون رسوند......اما امروز 1000 تومن هم کم نشده؟؟؟؟؟؟؟؟

ببینید بازار اونم تو ایران چه خرده فروش و چه کلی فروش و تا برسه به وارد کننده

هیچ رحمی ندارن

تنها زبانی که فقط جواب میده زبان قانون و زور و اجبار هست تا احدی جرات نکنه از خودش قیمت بده و بازار رو بهم بریزه

مثل خیلی از کشورهای اروپایی که کل یک خیابون رو بگردی یک قطعه یا کالا حتی یک  یورو قیمتش متفاوت نیست با مغازه دیگه

که متاسفانه قانون و سیستم نظارتی تو این کشور کلا...

ویرایش شده توسط ahmad35
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Daniel Stark گفته است :

والا این نقدینگی زیاد که ازش حرف میزنید دست کیه؟ دست ما ک نیست ما به زور داره زندگی مون میچرخه

حتما دست اون 4 درصده

اون طور هم که شما فکر میکنی نیست

الان اکثر بازاریان وضعیت نسبتا خوبی دارن

نگاه نکن که رو زبونشون چیه

شما خودت حساب کن وقتی کسی چند ده میلیون اجاره میده و با چنگ و دندون هم اون مغازه و غرفه رو چسبیده یعنی از بابت اون کاسبی بالای 10 میلیون سود خالص داره در ماه!من خیلی کمش رو گفتما!رقم خیلی بالاتر از این حرفاس

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، OZMA گفته است :

قیمت دلار هم بانک مرکزی تعیین میکنه نه تامین‌کننده ?

آره حتما، شما برو تو بانک یا صرافی بگو بانک مرکزی ایران گفته دلار 4407 تومنه، بگو 1 دلار بهت بدن. اگر دادن منم باور می کنم قیمت رو بانک مرکزی تعیین می کنه.

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

قیمت رو تامین کننده مشخص می کنه نه لیون،

مادربرد MSI X370 XPOWER GAMING TITANIUM قیمتش 250 دلاره، به قیمت روز میشه 2.750.000 تومان، هر جایی کمتر از این قیمت داشتند یعنی داره مفت میده.

الان لیون قیمتش 2 میلیون تومنه، یعنی با دلار 8 تومنی محاسبه شده، من جای شما بودم ثانیه ای معطل نمی کردم.

استثنائا این مورد بله قیمتشو داشتم به دلار برای همون هم قصد خریدشو داشتم چون با یک SSD 120G واقعا عالی بود قیمتش ! اندازه یک مین 120دلاری بود قیمتش ولی خب مسئله من فقط این نیست! حرف شما متین این قیمتش با دلار 8تومنه بالفرض ... بقیه قطعات هم همینطوری هستن عایا ؟ هارد 40 دلاری رو 600 تومن باید بگیریم !! گرافیک و پاور و کیس رو رم و بقیه قطعات چی ؟ من میانگین قیمت کل سیستم به دلار (اونم با قیمت پایه!!! تو خیلی از سایتای فروش تخفیفای عالی و توپ میزارن رو حساب نکردم!!!)، سیستمی ک قرار بود خریداری بشه شد حدود 820 دلار ولی قیمتش اینجا شد 13.500 حدودا ... خودتون قضاوت کنید

منم عرض کردم قیمت رو هرکسی که تعیین میکنه، بهرحال بین سایتا تو قطعات مختلف تفاوت هایی هست که گاها چشمگیر هست ! شما همچین بخشیو طراحی کنید ببینید با چه استقبالی مواجه میشید (تازه بقیه فروشگاه هاهم خبرشو میشنون و یجور رقابت "واقعی و سالم" ایجاد میشه. نه اتفاقات پشت پرده که قیمتارو تعیین بکنه -که میفته این اتفاقات!!!-)

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...