رفتن به مطلب

ماینر ها؛لطفا سیستم هاتون رو خاموش کنید وضعیت برق کشور بحرانیه!

danyal.fa79
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

اگر تایم قطعی برق همینجوری هی بیشتر بشه و به ۲۴ ساعت برسه مبلغ قبض برق میشه صفر تومن. دیدی راست میگفتن برق رو مجانی میکنیم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

والا با این اوضاع همین قطعی برق و اب تو تابستون کم بود که به فشار بیشتر روی مردم افزوده بشه... خدا عاقبت هممون رو بخیر کنه، والا من خودم دو طبقه ساختمون رو داریم با کولر ابی و سرعت معمولی وسط کویر میگذرونیم سر ظهر یه پنکه هم اضافه میکنم جلو کیس و خودم بصورت چرخان، میترسم سیستم داغ کنه وگرنه خودم به درک ?

با اینحال روزی 2 ساعت یهو برق میره حداقل اینجا هم  خدا بهممون رحم کنه داریم به کجا میریم که امکانات اولیه رو هم داریم از دست میدیم با این مسولین دلسوز.

یه چیز هم بگم یه گربه ولگرد داریم تازه زاییده دوتا بچه داره میان پشت در میو میو می کنن ادم دلش کباب میشه سر ظهر تو این گرما تو دل کویر چی میکشن که یه لیوان اب خنک بزارم دم در براشون با ولع بخورن ...

حالا دیگه اینکه هموطنامون دارن با این وضع در نیمه پایین ایران تحمل می کنند ادم اتیش میگیره وقتی خبرها رو می خونه و میبینه اصلا جای گله نمیمونه که امثال ما بخواهیم داشته باشیم!!! ? (شرمنده ام هموطن)?

لینک به دیدگاه

دوستان عزیزی که اینجا همه با این محدودیت ها و مشکلات پیش اومده مخالف هستید و نظراتتون رو بیان کردید، واقعیت اینه که ما اینجا با حرف زدنمون نمیتونیم جلوی دزدی ها و حق کشی ها ، رانت خواری ها ، اختلاس ها و ... مسئولین رو بگیریم جز اینکه آگاه سازی کنیم ولی از اینا که نمیشه کاریشون کنیم فعلا بگذریم و فکری به حال فروم کنیم که رفته رفته داره به سمت راه و روش این روزای م.م.ل.ک.ت میره و اینجا هم دارن حقوق ما رو ضایع میکنند؟!

در واقع منظورم موضوع برداشته شدن قسمت ویرایش پست هاست و به همین دلیل هم تاپیکی در این باره زدم که از دوستان میخوام در اون شرکت کنند و مخالفت خودشون رو اعلام کنند؟!

بی تعارف بگم اگه میخواید اصلاح کنید  از همینجا شروع کنید ، این که دیگه دست خودمونه؟!

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/90858-دلیل-برداشته-شدن-قسمت-ویرایش-پست-ها-چیست-؟/

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

اگر تایم قطعی برق همینجوری هی بیشتر بشه و به ۲۴ ساعت برسه مبلغ قبض برق میشه صفر تومن. دیدی راست میگفتن برق رو مجانی میکنیم 

به زودی آبم رایگان میشه ??

لینک به دیدگاه

امروز 4ساعت برق قطع بود....از ساعت 9 صبح تا 1

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Nima2007 گفته است :

درود

والا با این اوضاع همین قطعی برق و اب تو تابستون کم بود که به فشار بیشتر روی مردم افزوده بشه... خدا عاقبت هممون رو بخیر کنه، والا من خودم دو طبقه ساختمون رو داریم با کولر ابی و سرعت معمولی وسط کویر میگذرونیم سر ظهر یه پنکه هم اضافه میکنم جلو کیس و خودم بصورت چرخان، میترسم سیستم داغ کنه وگرنه خودم به درک 1f611.png

با اینحال روزی 2 ساعت یهو برق میره حداقل اینجا هم  خدا بهممون رحم کنه داریم به کجا میریم که امکانات اولیه رو هم داریم از دست میدیم با این مسولین دلسوز.

یه چیز هم بگم یه گربه ولگرد داریم تازه زاییده دوتا بچه داره میان پشت در میو میو می کنن ادم دلش کباب میشه سر ظهر تو این گرما تو دل کویر چی میکشن که یه لیوان اب خنک بزارم دم در براشون با ولع بخورن ...

حالا دیگه اینکه هموطنامون دارن با این وضع در نیمه پایین ایران تحمل می کنند ادم اتیش میگیره وقتی خبرها رو می خونه و میبینه اصلا جای گله نمیمونه که امثال ما بخواهیم داشته باشیم!!! 1f614.png (شرمنده ام هموطن)1f525.png

میبخشی ولی حقمونه

هر کس در مقابل ظلم سکوت کنه عاقبتش بدتر از این هاست

ما هر اتفاقی میوفته میگیم خب بدتر از این نمیشه دیگه

فکر کردید نظام های برده داری قدیم چگونه شکل گرفته

صبر کنید

سکوت کنید 

تا روزی برسه که تمام اعضای یک خانواده( کوچک و بزرگ،زن و بچه) مجبور باشن تمام روز رو کار کنن تا فقط از گشنگی نمیرن

و حتی احتیاجات اولیشون مثل( اب و برق و غذا) هم تامین نشه

ویرایش شده توسط ahmad35
لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، ahmad35 گفته است :

میبخشی ولی حقمونه

هر کس در مقابل ظلم سکوت کنه عاقبتش بدتر از این هاست

ما هر اتفاقی میوفته میگیم خب بدتر از این نمیشه دیگه

فکر کردید نظام های برده داری قدیم چگونه شکل گرفته

صبر کنید

سکوت کنید 

تا روزی برسه که تمام اعضای یک خانواده( کوچک و بزرگ،زن و بچه) مجبور باشن تمام روز رو کار کنن تا فقط از گشنگی نمیرن

و حتی احتیاجات اولیشون مثل( اب و برق و غذا) هم تامین نشه

‏دیدین چقدر زود با دلار 8000 تومنی و قطعی آب و برق و گرونی و بدبختی کنار اومدیم؟؟
ما ایرانیا سلطان تطابق با شرایط سختیم اصلا???

لینک به دیدگاه

خونه های سمت دریاچه خلیج فارس از ساعت 11 تا 1ظهر هر روز قطع برق داریم

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، mantas گفته است :

خونه های سمت دریاچه خلیج فارس از ساعت 11 تا 1ظهر هر روز قطع برق داریم

شما کجاش هستی که برق قطعی داره؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

شما کجاش هستی که برق قطعی داره؟

برجای پارسیا

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mantas گفته است :

برجای پارسیا

بالای همت ما قطعی نداریم. تغذیه ها متفاوته؟!؟

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

معلوم نیس چی میکنن

کارشون عشقیه

یهو میبینی این طرفه کوچه قطعه

اون طرف وصله

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

والا مثله اینکه بالای همت کلا برقش جداعه با همجا?

لینک به دیدگاه

امروز از ساعت 5:30 صبح تا 12 ظهر برق نداشتیم. آب که بماند...

تو این گرما نمی‌گن مردم خوزستان باید چیکار کنن!؟

خب برین برق این همه پتروشیمی و پالایشگاه و حرم و کارخونه‌جات رو توی شب خاموش کنین تا اینقدر فشار به مردم نیاد...

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

امروز از ساعت 5:30 صبح تا 12 ظهر برق نداشتیم. آب که بماند...

تو این گرما نمی‌گن مردم خوزستان باید چیکار کنن!؟

خب برین برق این همه پتروشیمی و پالایشگاه و حرم و کارخونه‌جات رو توی شب خاموش کنین تا اینقدر فشار به مردم نیاد...

واقعا وحشتناکه

ما دو ساعت قطع میشه اونم اینجا تو عذابیم دیگه شما چکار میکنید

تازه اینطوری طولانی قطع میشه که دیگه چیزی تو فریزر سالم نمیمونه

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، mantas گفته است :

والا مثله اینکه بالای همت کلا برقش جداعه با همجا?

اره ظاهرا? میشد یه شعله میفرستادم برات

لینک به دیدگاه

یکی نیست بگه خوب برق این همه حرم و امامزاده (زاید) رو قطع کنید تا مردم استفاده کنند من به شخصه قول میدم که خدا ناراحت نشه که هیچ خوشحال هم میشه.

باید در صورت کمبود برق، برق اونجا ها قطع بشه تا از قطع برق مردم جلوگیری بشه نه اینکه برق مردم قطع بشه تا نکنه خدایی ناکرده ثانیه ای برق اونجا قطع بشه.

روشن کردن صدها هزار لامپ و چلچراغ  پرمصرف و سیستم های سرمایشی در این مکان ها واجب و امری ضروریست ولی در خانه عموم مردم روشن کردن لامپ اسراف و حرام است، جدای چیز های دیگری که زندگی را تجملاتی و دچار غرب‌زدگی میکنند.

لطفا کمی تفکر

ویرایش شده توسط ASTS
لینک به دیدگاه

در در 1397/04/11, 17:34:11، Hossein.9 گفته است :

چون اینجا جهان سومه! (Third World)

l_12283_dd919cc06c1bd6105372c689ee1b8e0c.thumb.png.e7739edac6bff6802aa509f0341014b3.png

ببین چقدر بدبخت شدیم ترکیه و آذربایجان جهان اولی ان ما سومی .

و صد البته یه ایراداتی داره امارات و قطر و کویت و بحرین باید جزء جهان اول رده بندی بشن خیلی خیلی خیلی از لحاظ وضعیت معیشیتی و ارز و رفاه و ... خداییش از ما جلوترن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، ASTS گفته است :

یکی نیست بگه خوب برق این همه حرم و امامزاده (زاید) رو قطع کنید تا مردم استفاده کنند من به شخصه قول میدم که خدا ناراحت نشه که هیچ خوشحال هم میشه.

باید در صورت کمبود برق، برق اونجا ها قطع بشه تا از قطع برق مردم جلوگیری بشه نه اینکه برق مردم قطع بشه تا نکنه خدایی ناکرده ثانیه ای برق اونجا قطع بشه.

روشن کردن صدها هزار لامپ و چلچراغ  پرمصرف و سیستم های سرمایشی در این مکان ها واجب و امری ضروریست ولی در خانه عموم مردم روشن کردن لامپ اسراف و حرام است، جدای چیز های دیگری که زندگی را تجملاتی و دچار غرب‌زدگی میکنند.

لطفا کمی تفکر

اونا تولیدکننده پول هستن ، مردم مصرف کننده مسلماً اونا در اولویت هستن 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، sepehrariaee گفته است :

ببین چقدر بدبخت شدیم ترکیه و آذربایجان جهان اولی ان ما سومی .

و صد البته یه ایراداتی داره امارات و قطر و کویت و بحرین باید جزء جهان اول رده بندی بشن خیلی خیلی خیلی از لحاظ وضعیت معیشیتی و ارز و رفاه و ... خداییش از ما جلوترن

تا جایی که من اطلاع دارم کشور های صنعتی و پیشرو جهان اول به حساب میان

مثلا japan  الان تولید کننده بهترین و با کیفیت ترین خازن های پاور های کامپیوتر هست یه مثال بود

و مثلا اسرائیل تولید کننده بهترین تجهیزات جاسوسی و جنگی

و کشور های عربی تولید نمیکنن بلکه نفتی که شانسی روش متولد شدن رو میفروشن جالبه نفتشونم خودشون نمیتونن حفاری کنند کشور های دیگه براشون در میارن بعد چرا باید جهان اول باشند؟

ایران هم واقعا درست و به جا جز جهان سوم انتخاب شده  حتی مصرف کننده ی درست هم نیست اصراف کنندست

لینک به دیدگاه

خاموش کنند تا اندک درآمدشون هم به باد بره

طرف با هزار بدبختی به ریگ درست کرده الان خاموش کنه ؟

میدونی چقدر از برق تولیدی در شبکه اتلاف میشه ؟ چند برابر چیزی که می تونم صرفه جویی کنیم

سازمان برق عین خیالش هم نیست فقط 20 درصد شبکه ی توزیع اتلاف داره

درحالی که استانداره های جهانی 7 درصده

لینک به دیدگاه

دهنم سرویس شد اینقدر برق رفت،4ساعت صبح،2 ساعت هم غروب...بسه دیگه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه کلید سازی بود سال اول انتخابات میگفت پول مملکت را قبلی خرج زیرساخت برق نکرده 4سال خودش کلید به دست گرفت اما ظاهرا خرج آقازده ها اجازه نمیده خرج زیرساخت کنند!!!کلا همه دزد تشریف دارند چه کلید ساز باشه چه محمود

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، BTC_Kings گفته است :

خاموش کنند تا اندک درآمدشون هم به باد بره

طرف با هزار بدبختی به ریگ درست کرده الان خاموش کنه ؟

میدونی چقدر از برق تولیدی در شبکه اتلاف میشه ؟ چند برابر چیزی که می تونم صرفه جویی کنیم

سازمان برق عین خیالش هم نیست فقط 20 درصد شبکه ی توزیع اتلاف داره

درحالی که استانداره های جهانی 7 درصده

۹ ریگ رو بنده خاموش کردم مصرفی که کم کردم ۱۰ کیلو وات بود؛حالا سرمایه من که ۹ سیستم رو خابوندم بیشتر خابیده یا اون دوستمون که یه ریگ خریده خابیده؟؟

در 2 ساعت قبل، testaccount گفته است :

به نظر میاد شما نمیدونید معنی دقیق جهان اول و دوم و سوم چیه، پیشنهاد می کنم یه مطالعه در ویکیپدیا داشته باشید، این موضوع به رفاه و وضعیت معیشتی مردم مربوط نمیشه.  آذربایجان هم جهان دوم به حساب میاد به دلایلی که اگر کامل مطالعه کنید ذکر شده.

ولی امارات هم جهان سومه ایران هم جهان سومه آخه!! فقط تو دبی که من رفتم کلی ساختمون خفن و سرمایه گذار و این برنامه ها بود! کجا تو تهران همچین چیزی هست؟؟

لینک به دیدگاه

در در 1397/04/17, 11:27:51، manhatan گفته است :

photo_2018-07-08_20-28-49.jpg

با  این  وضع    ریال  و   بی ارزش شدن  ارزش ریال ((پول ملی))  ،  طبیعی است که شاهد کاهش   رفاه    باشیم

برقی  که  با دلار  با  ارزش فروخته  میشه  ،  مسلما   الویتش   بالا تر از  برقی  هست  که  با ریال   کم ارزش  فروخته بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...