رفتن به مطلب

ماینر ها؛لطفا سیستم هاتون رو خاموش کنید وضعیت برق کشور بحرانیه!

danyal.fa79
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 23 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

پست دو صفحه‌ی قبل بنده از صحنه‌ی روزگار محو شد،‌ می‌تونست ویرایش بشه ولی کلا حذف شد...

این لیست فروش آب در خوزستان هست، مصرف متوسط هر یک هموطنان‌مون معمولا در روز بین 200 تا 250 لیتر هست.

فگر کنین طرف حتی مخزن هم واسه نگه‌داری آب نداره، مجبوره با دبه یا بیست‌لیتری آب تهیه کنه!

هر بیست‌لیتری آب 7500 زده ولی قیمت قبله، الان داره فروخته میشه 25 هزارتومن، اگر هر فرد از یک خانواده 6 نفری با وضعیت مالی متوسط بیاد و صرفه‌جویی کنه تو این وضعیت و در روز هر نفر فقط 20 لیتر آب مصرف کنه، 20x6 میشه 120 لیتر، و صد و بیست لیتر میشه روزانه 150هزار تومن!

آب لاکچری (لاکشری) شده و فقط به ثروتمندان می‌رسه...

بقیه یه بیست‌لیتری هم حتی اگه با کارت‌ملی با قیمت 25 تومن گیرشون بیاد، با توجه به خانواده‌های پرجمعیت، باید در روز نفری یکی دو لیوان آب بخورن، سرویس بهداشتی و حمام و شست‌و‌شو و ... دیگه بماند...

واقعا درد آوره به خدا قلبم میسوزه و سراپا شرمندم  از اینکه کاری ازم برنمیاد برای هموطنم انجام بدم ?, فعلا فقط درحد صرفه جویی در مصرف آب و برق می تونیم به عزیزای جنوب خدمت کنیم شاید بشه ذره ای در وضعیتشون تفاوت ایجاد بشه , خدا کنه زودتر این وضعیت درست بشه , به خدا مسئولا باید بمیرن از شرمندگی

ویرایش شده توسط Gintama
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

ای بابا ای بابا هی من میگم تاپیک رو سیاسی نکنین ربطش میدن به سیاست1f610.png

آخه شما مگه مزدورید که میاید تاپیک های حمایتی رو سیاسی میکنید که بسته بشه؟؟1f610.png1f610.png

هممون میدونیم هرکس دیگه ای هم میشد این اتفاق میوفتاد منتها اون موقع ما بودیم که این حرف رو میزدیم!! البته ملاقات با تتلو هم که بماند...1f601.png1f601.png موندم بعدش اگر رییس جمهور میشد قرار بود چی بشه!

بهترین امکانات برادر؟؟تهران که برقش سهمیه ایه؛اصفهانم که بچا میکن بریم بیرون تبخیر میشیم! شیرازم که دوستمون آقای بهمنیان میگن یه جور دیگه! کدوم کلان شهر منظورتون بود؟

ته این بحث سیاسی میشه .. اونطرف رای میورد هرچی بود شعارش نگاه ب داخل بود نه کدخدا

بیخیال

من گفتم بهتون نیروگاه اصفهان داره با سی درصد توانش کار میکنه دلیل اصلیشم تعطیلی کارخونه هاس .. هروزم  دارن نیرو کم میکنن .. شما برو به ماینرا گیر بده

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

منظور من از مردن این بود که اونم کلی خرج داره ، وگرنه منظورتون راجب مرگ تدریجی میدونم خودم خیلی وقته دیگه حس و حالی به زندگی ندارم یعنی چیزی ندارم که بابتش زندگی کنم حتی سلامتی بدنیم هم از دست رفته نه راحت میتونم بخوابم نه راه برم نه بشینم ! نمیخوام دردهامو بگم چون هممون به نوعی گرفتار هستیم منظوریم این بود که خودم درد کشیده هستیم شاید نتونم کامل درک کنم ولی گوشه ای شو حتماً

مشکل ملت ما اینه همه منتظرن تا درست بشه و مشکلات باعث بشه مردم غیرتی بشن و بریزن تو خیابونها و ن ظ ا م عوض بشه ولی غیرممکنه مگر اینکه همه متحد بشن ، همینایی که تو فروم پست میدن کاش دلار گرونتر بشه مشکلات بیشتر بشه تا مردم بریزن تو خیابونها ، خودشون فکر نکنم عرضه همچین کاری داشته باشن ، مثل مسئولانمون فقط بلد شعار بدن، جهان سومی هم به طرز تفکر برمیگرده ، من وقتی اهالی خونه خودم با منطق  و علم نمیتونم قانع کنم به دیگران چه امیدی هستش یا موقع احتیاج حتی برادر و خواهر خودم حاضر نیستن بهم قرض بدن اون وقت انتظار داریم یه مشت مفت خور برامون کاری انجام بدن خیلی سطح انتظاراتمون بالاست . یا وقتی کسانی میبینم که حرفهای جک اینا رو باورمیکنه میگم حتی اینا از سرمون زیاد هستن . دیگه یه آدم چقدر سرش به سنگ بخوره تا عاقل بشه ....

خوزستان هم  مظهر غیرت و استقامت هستش چون در جنگ خط اول بودن و چه ایثارهایی که نکردن همین عراق که 8 سال ملت ما رو به خاک و خون کشیدن الان بهشون آب مفتی میدیم و خیلی چیزهای دیگه که جاش اینجا نیست ، خلاصه مطلب اینکه وقتی غیرایرانی بشن آق ا بالا سرت همین میشه اول غیرت و اتحاد میگیرن بعدش امید و حس و حال زندگی 

این عکس 50 سال پیش آبادان کشورهای همسایه آرزوشون بود شهرشون اینجوری باشه اما آبادان الان چی شده کشورهاش همسایه چی ، عروس خاورمیانه چجوری شده !

image.thumb.png.b8e45ab50dd68231496e0c3081031f61.png

الان همین بازاری ها که اعتراض دارن ، ارز دولتی گرفتن بعد با قیمت ارز آزاد میفروشن بعدش به دولت گله میکنن اول خودتو اصلاح کن بعد از دیگران انتظار اصلاح داشته باش همه میگن من هر غلطی میخوام بکنم اما دیگران درستکار باشن ! قدیم اینجوری نبود و این ن ظ ا م باعث شده مردم هار بشن اما مقصر اصلی خود ما هستیم، یکی بهت میگه خودتو از پشت بام بنداز پایین تو باید گوش کنی ؟!

حسن اقا درست میگه .. موافقم

لینک به دیدگاه

اقایون چه ماین بکنید چه نکنید هیچ تاثیری توی این وضعیت نداره کار از جای دیگری مشکل داره (مدیریت)

مقایسه ماینر ها شبیه مقایسه منظورمه شمسی  مقابل کل کهشکان راه شیری هست  که در حد یه اتم هم شاید به حساب نیاد

بحثم کسی نمیخواد سیاسیش کنه ولی متاسفانه این روز ها هر بحثی اخرش به ارز و سیاست ختم میشه چون سیاست با زندگی همه داره بازی میکنه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Gintama گفته است :

واقعا درد آوره به خدا قلبم میسوزه و سراپا شرمندم  از اینکه کاری ازم برنمیاد برای هموطنم انجام بدم ?, فعلا فقط درحد صرفه جویی در مصرف آب و برق می تونیم به عزیزای جنوب خدمت کنیم شاید بشه ذره ای در وضعیتشون تفاوت ایجاد بشه , خدا کنه زودتر این وضعیت درست بشه , به خدا مسئولا باید بمیرن از شرمندگی

مسئولین که تا کار بیخ پیدا نکنه اصلا انگار وجود خارجی ندارن بعضیاشون..این مسئول محیط زیست نمیدونم هنوز اون خانومست یا بالاخره میز ریاست رو ول کرده..یادمه دو سه سال پیش گفتن برای این گرد و خاک نمیخواین کاری بکنین..اگه اشتباه نکنم یچیز تو این مایه ها گفته بود:چه توقعاتی دارین مگه یه دکمست که ما بزنیم و هوا درست بشه.

یعنی کارمندای محیط زیست اگه خودشون روزی یه درخت و بوته تو میادین شناسایی شده ی مسبب گرد و غبار میکاشتن وضعیت گرد و غبار این نبود..یا بودجه هایی که هدر دادن رو واقعا سر این کار میزاشتن مشکل خیلی کمرنگ تر از الان بود..حالا حکایت بی ابی و بی برقی هم همینه،تو فلان کشور که اصلا مشکل پر ابی داره میبینی سیستم ابیاری مکانیزه و کشاورزی با استفاده حداکثری از منابع دارن اونم از سالیان سال پیش اونوقت اینجا هنوز تو تلوزیون نشون میده تو فلان شهر فلان کشاورز دستش درد نکنه ابیاریش نیمه مکانیزست!

بله پیرو گفته های بعضی دوستان:میدونین چرا وضعیت اینجوری شد..حکایت بی مسئولیتی شخصی هست..مسئوله نگاه میکنه فلان مسئول داره از رانت بهره برداری میکنه پس خودش هم دست به کار میشه و..مدیره..کارمنده..بازاریه..همه میبینی یجورایی دست به کارن?..بخاطر چی،بخاطر این توجیه که همه دارن انجام میدن پس منم میدونم کار درستی نیست اما انجام میدم!

اقا همه دارن هدر میدن جلو چشمت:شما هدر نده لطفا..همه وجدان کاری ندارن و بی مسئولیتن:شما با وجدان و مسئول باش خواهشا..همه زباله میریزن و بیخیال محیط زیستن:شما بیخیال نباش انصافا..همه کرکره انسانیت رو کشیدن پایین شما انسان باش واقعا..

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، magnetic7 گفته است :

من گفتم بهتون نیروگاه اصفهان داره با سی درصد توانش کار میکنه دلیل اصلیشم تعطیلی کارخونه هاس .. هروزم  دارن نیرو کم میکنن .. شما برو به ماینرا گیر بده

عزیز دل

برادر بنده در نیروگاه منتظرقائم کرج پست مدیریتی داره

طلب میلیاردی از دولت دارن. هفته اول ماه بود و هنوز حقوق نگرفته بودن. شما فکر کن مدیر نیروگاه دولتی هفته اول ماهه حقوق نگرفته تازه کلی معوقه هم داره

نمیتونن سفارش قطعات بزنن. نمیتونن پیمانکار بگیرن واسه اوورهال نیروگاه و توربین ها و قطعات

اوضاع طوریه که نمیتونن هم با ظرفیت بیشتر کار بکنن. چه کارخونه باشه چه نباشه. شبکه برق اینقدری سراسری هست که اگه اصفهان ظرفیتش خالیه وارد مدار جای دیگه بکنن که قطعی صورت نگیره

مسئله خیلی خراب تر از این حرفاست.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ata.royalfalcon گفته است :

شما باید UPS میگرفتید . من قبل از تابستان یه UPS گرین خریدم الان خیالم جمع هست .

چه مدلی؟ چه قیمتی؟ رو چه سیستمی؟

لینک به دیدگاه

همین الان رگباری برق قطع و وصل شد و کولر گازی ما از کار افتاد

علی برکت الله ! الانم زنگ بزنی عمرا بیان میرن واسه دو سه روز دیگه

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

عزیز دل

برادر بنده در نیروگاه منتظرقائم کرج پست مدیریتی داره

طلب میلیاردی از دولت دارن. هفته اول ماه بود و هنوز حقوق نگرفته بودن. شما فکر کن مدیر نیروگاه دولتی هفته اول ماهه حقوق نگرفته تازه کلی معوقه هم داره

نمیتونن سفارش قطعات بزنن. نمیتونن پیمانکار بگیرن واسه اوورهال نیروگاه و توربین ها و قطعات

اوضاع طوریه که نمیتونن هم با ظرفیت بیشتر کار بکنن. چه کارخونه باشه چه نباشه. شبکه برق اینقدری سراسری هست که اگه اصفهان ظرفیتش خالیه وارد مدار جای دیگه بکنن که قطعی صورت نگیره

مسئله خیلی خراب تر از این حرفاست.

بله درسته .. جالبه درامد ارزی این دولت بیشتری درامد ارزی این ۳۰ سال هست و همه جا دارن ورشکسته میشن

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، magnetic7 گفته است :

بله درسته .. جالبه درامد ارزی این دولت بیشتری درامد ارزی این ۳۰ سال هست و همه جا دارن ورشکسته میشن

مطمئن باش دارن یه چیزایی رو دارن از کشور خارج می کنن که بعدن گندش در میاد ... ?

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، magnetic7 گفته است :

در 10 دقیقه قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

مطمئن باش دارن یه چیزایی رو دارن از کشور خارج می کنن که بعدن گندش در میاد ... 1f611.png

درسته. انگار قرار بر همین اتفاقه ...

سالیانه ما 30 میلیارد دلار مازاد ارزی داریم که معلوم نیست کجا میره ...

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

مطمئن باش دارن یه چیزایی رو دارن از کشور خارج می کنن که بعدن گندش در میاد ... 1f611.png

درسته , روحانی به خاطر همین موضوع رفته سوِئیس , به هرحال سوئیسه و بانکهای مشهورش برای انتقال امن پول و سرمایه برای روز مبادا !!!

ویرایش شده توسط Gintama
لینک به دیدگاه

پدر من میگه زمان ش ا ه وضع خوزستان اصلا اینجوری نبود و همیشه رو ماسه و خاک ها گازوئیل میریختن

میشه گفت ا ن ق ل ا ب به غیر از بدبختی هیچ سودی برا مردم نداشته!

یه چند روزیه کرمانشاه همش خاک میباره مردم دارن خفه میشن تازه صد رحمت به این اوضاع

خوزاستانیا دیگه چی میکشن?

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، magnetic7 گفته است :

ته این بحث سیاسی میشه .. اونطرف رای میورد هرچی بود شعارش نگاه ب داخل بود نه کدخدا

بیخیال

خوب برادردر این مورد  چیکار میتونیم بکنیم؟؟ بریم توی نیروگاه اصفهان مرامی کار کنیم؟؟ اصلا بخوایم کار کنیم هم قبول میکنن؟؟

در ۱ ساعت قبل، amin110 گفته است :

اقا همه دارن هدر میدن جلو چشمت:شما هدر نده لطفا..همه وجدان کاری ندارن و بی مسئولیتن:شما با وجدان و مسئول باش خواهشا..همه زباله میریزن و بیخیال محیط زیستن:شما بیخیال نباش انصافا..همه کرکره انسانیت رو کشیدن پایین شما انسان باش واقعا..

ایراد اینه؛انسان های با شعور در جهان سوم کم هستن! همه منتظرن یهویی همه چی اصلاح شه و هیچکس حاضر به اصلاح یا بگیم کمی خستگی دادن به خودش نیست!

در 22 دقیقه قبل، Gintama گفته است :

درسته , روحانی به خاطر همین موضوع رفته سوِئیس , به هرحال سوئیسه و بانکهای مشهورش برای انتقال امن پول و سرمایه 

نه برادر احتمالا رفته اونجا قرارداد برای واردات چاقو سوویسی و ساعت های سوویسی ببندن ???

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

خوب برادردر این مورد  چیکار میتونیم بکنیم؟؟ بریم توی نیروگاه اصفهان مرامی کار کنیم؟؟ اصلا بخوایم کار کنیم هم قبول میکنن؟؟

ایراد اینه؛انسان های با شعور در جهان سوم کم هستن! همه منتظرن یهویی همه چی اصلاح شه و هیچکس حاضر به اصلاح یا بگیم کمی خستگی دادن به خودش نیست!

نه برادر احتمالا رفته اونجا قرارداد برای واردات چاقو سوویسی و ساعت های سوویسی ببندن 1f601.png1f601.png1f601.png

نه شما تاپیک بزن ماینرا کم مصرف کنن موفق باشی

لینک به دیدگاه

?خوزستان فردا تعطیل است /علت: گرماي بالاي ۵۰ درجه

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان:

بر اساس اطلاعیه هواشناسی استان مبنی بر افزایش دماي هوا به بالاتر از ۵۰ درجه سانتيگراد و به منظور کاهش مصرف برق، همه مراکز آموزشی، ادارات و بانک‌های استان فردا چهارشنبه (۱۳ تير) تعطیل هستند.

همه بانک ها، مراکز آموزشی، ادارات و دستگاه های اجرایی سراسر استان خوزستان به جز مراکز امدادی درمانی، خدماتی عملیاتی و آتش‌نشانی‌ها فردا تعطیل هستند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، Hossein.9 گفته است :

?خوزستان فردا تعطیل است /علت: گرماي بالاي ۵۰ درجه

بر اساس اطلاعیه هواشناسی استان مبنی بر افزایش دماي هوا به بالاتر از ۵۰ درجه سانتيگراد و به منظور کاهش مصرف برق، همه مراکز آموزشی، ادارات و بانک‌های استان فردا چهارشنبه (۱۳ تير) تعطیل هستند.

همه بانک ها، مراکز آموزشی، ادارات و دستگاه های اجرایی سراسر استان خوزستان به جز مراکز امدادی درمانی، خدماتی عملیاتی و آتش‌نشانی‌ها فردا تعطیل هستند.

اهواز امروز 3شنبه 12 تیرماه 97

photo_2018-07-03_19-16-58.thumb.jpg.9cec34f57d59ce5f08f951c7f96d66d7.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/04/12, 19:05:23، Hossein.9 گفته است :

1f538.pngخوزستان فردا تعطیل است /علت: گرماي بالاي ۵۰ درجه

چقدر مدیران مدبری ما داریم!!!!?واقعا تدبیر در تمام این کشور جریان داره?

لینک به دیدگاه

اینم بگم که خودم هم خوزستانی‌ام.

اینو میزارم ربطی به تاپیک نداره ولی وضعیت بهتر دستتون میاد.

وزیر کشور: ۲۴ ساعت چشمانم را ببندم بیش از یک میلیون پناهنده از مرزهای غربی به اروپا می‌روند

کمتر پیش میاد چنین مقامی از این حرف ها بزنه.

ویرایش شده توسط Hossein.9
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Hossein.9 گفته است :

اینم بگم که خودم هم خوزستانی‌ام.

اینو میزارم ربطی به تاپیک نداره ولی وضعیت بهتر دستتون میاد.

یکی دیگه از اعتراف های مقام بلند پایه‌ی کشور؛

وزیر کشور: ۲۴ ساعت چشمانم را ببندم بیش از یک میلیون پناهنده از مرزهای غربی به اروپا می‌روند

کمتر پیش میاد چنین مقامی از این حرف ها بزنه.

صف سفارتها هم سر به فلک کشیده از نیمه شب میان می ایستن برای وقت سفارت , هرکسی که توانش رو به نظرم واقعا باید بره

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Gintama گفته است :

صف سفارتها هم سر به فلک کشیده از نیمه شب میان می ایستن برای وقت سفارت , هرکسی که توانش رو به نظرم واقعا باید بره

?

_____

راستی از صاحب تاپیک معذرت میخوام که اون تیتر خبر رو گذاشتم ولی گفتم حیف میشه اگه نزارم:(

اوضاع داره روز به روز پیچیده تر میشه ...

ویرایش شده توسط Hossein.9
لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، m!dn!ght گفته است :

اهواز امروز 3شنبه 12 تیرماه 97

photo_2018-07-03_19-16-58.thumb.jpg.9cec34f57d59ce5f08f951c7f96d66d7.jpg

اینجا تو 39 درجه ما حالمون بد شده بود امروز 

بعد شما چطوری تحمل میکنید 50 درجه رو  واقعا باید خیلی خیلی خیلی خیلی ....................... سخت باشه

لینک به دیدگاه

یه سر برید سایت نی نی سایت مادران گرامی این وطن بچه میارن که سرگرم بشن حوصلشون سر نره،آخرش میشن بدبخت و بیچاره عین ما،حداقل این یه مورد رو رعایت کنید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ASTS گفته است :

چه مدلی؟ چه قیمتی؟ رو چه سیستمی؟

green fp2000

http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/review/peripheral/11586-green-fp2000-ups

880 هزار تومن خریده بودم . الان گرونتر شده 

https://www.lioncomputer.com/سایر-محصولات/محافظ-و-چند-راهی-برق/ups/green/یو-پی-اس-fp2000va-گرین-85.html

روی سیستمهای مختلف از جمله PS4 و PC (غیر گیمینگ)  و سیستمهای دانلود شبانه (همراه با مانیتور) . البته همه اینها همزمان به UPS وصل نمیشن . 

هیچ مشکلی هم نداره و وقتی برق قطع میشه سیستمها بدون مشکل کار میکنن و فرصت کافی هست تا بطور اصولی خاموش بشه  .

ویرایش شده توسط ata.royalfalcon
لینک به دیدگاه

در در 1397/04/11, 15:48:26، ARMIN گفته است :

عرفا در اروپا ماین نمی کنند. به دلیل هزینه بالای برق. اینجا ماینر ها به دلیل هزینه پایین برق امکان این حرکت رو پیدا کردند.

ولیکن صحبت دوستان که از ماینر ها این درخواست رو دارند منطقیه. بخصوص در فصل تابستان.

مطمئن نیستم ولی فکر کنم تو کشوری مثل المان در یک دوره هایی اگر مصرف برقتون از حدی بیشتر بود به عنوان جایزه هزینه ای نداشت و رایگان میشد و دلیلشم اینه که نیروگاه ها باید به یه حداقلی توان تولیدی برسن

مطمئن نیستم ولی فکر کنم تو همین روزنامه همشهری هم نوشته بود

در ضمن اینا بعضا میبینی تو هر اتاقشون یه کولر گازی روشن کردن!اگر هزینه مصرف برق بالا هست پس چطور همچین کاری میکنن

اهان لینکشم پیدا کردم البته تو یه سایت دیگه

http://barghnews.com/fa/news/28462/دولت-آلمان-برای-مصرف-برق-به-مشترکان-پول-می‌دهد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...