رفتن به مطلب

فروش PS4 1TB مدل CUH- 1216B ریجن 2!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان ...
قصد فروش دستگاه PS4 خودم رو دارم دستگاه ریجن 2 و آپدیت شده به آخرین فریمور هستش ..کاملا سالم و بدون هیچ خط و خشی و دارای دو دسته با کاور و حجم داخلی 1 ترابایت...
3تا بازی هکی هم روش نصبه FIFA 18, FARCRY 5 A WAY OUT
قیمت: 1.900.000 تومان و فروش در کرج حضوری
دوستانی که در شهرستان هستن هزینه ارسال با خریدار...
photo_2018-07-06_20-49-24.thumb.jpg.b671c501d0409e0ab8bfd358bb5c3c6e.jpgphoto_2018-07-06_20-49-23.thumb.jpg.48a27d8b38f087aab5ca9b39b7e582d1.jpgphoto_2018-07-06_20-49-22.thumb.jpg.abe65f402cab626b2b23a6acad72fd24.jpg

ویرایش شده توسط FEARR
لینک به دیدگاه

سلام دوستان... یکی از دوستان کرجی با نام کاربری

pokerman

50 هزار تومن بیشتر خواستن دستگاه رو منتظرم ایشون جواب بدن... ندادن تو تاپیک اعلام میکنم... دستگاه فعلا موجوده...

لینک به دیدگاه

دوستان ایشون تماس نگرفتن..دستگاه موجوده ..نحوه ارسال اول واریز و سپس ارسال با تیپاکس کسایی که از من خرید کردن میدونن من چطور کار میکنم...حالا دوستانی که میخوان بگن ...

لینک به دیدگاه

الان چی شد اخر .... داستان چجوووریه ... یکی دیگه گفت 50 بیشتر .. ! :))

لینک به دیدگاه

سابقه فروش ایشون رو اگه ملاحظه بفرمایید متوجه می‌شید ایشون هیچ الویتی برای خریداران قائل نمی‌شن و البته حق دارند و جنس خودشونه و می‌تونند به هر کسی که مایل داشته باشند بفروشند و اعتراض وارد نیس

با آروزی موفقیت برای تمام دوستان

دوست عزیز خوب بفروشید

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، baned گفته است :

الان چی شد اخر .... داستان چجوووریه ... یکی دیگه گفت 50 بیشتر .. ! :))

من اولویت رو قرار دادم برای نفر اولی که پیام دادن... دستگاه رو تحویل جناب ذاکری میدم که ایشون هستن...

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، adreno420 گفته است :

سابقه فروش ایشون رو اگه ملاحظه بفرمایید متوجه می‌شید ایشون هیچ الویتی برای خریداران قائل نمی‌شن و البته حق دارند و جنس خودشونه و می‌تونند به هر کسی که مایل داشته باشند بفروشند و اعتراض وارد نیس

با آروزی موفقیت برای تمام دوستان

دوست عزیز خوب بفروشید

من چون نیومدم تو تاپیک ندیدم کی اول پیام داده والا میدونم اولویت خرید با پیشنهاد اوله... پیام اون آقا اول بود داستانشم خدمت آقای ذاکری گفتم ... کسایی که با من معامله کردن میدونن که من چجوری دستگاه رو تحویل میدم یا نوع فروشم به چه شکله...

لینک به دیدگاه

مارو که سر کار گذاشته قرار 11 بود گفت کار دارم ساعت 1 بیا الانم که خاموشه. اقا موفق باشی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...