رفتن به مطلب

کلاب بهترین اسپم 2

Poorya_Lion
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

به افتـــــخار تیم ملــــی والیبـــــال ایــــــران........یه هــــــــــــــــــــــــــــــــــــورا :D

لینک به دیدگاه

• ارسال 7.3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• حمیدرضا نظری(hamidparniyan)

1477

• Mohamad Hajati

1256

• koenigsegg

1216

• Ata_Se7en

357

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

ای داد . به صربستان باختیم اوضاع خراب شد :wacko:

حالا چکار کنیم میکاییل؟ پیشبینیت چیه؟؟

لینک به دیدگاه

دوستانی که هورا کشیدن الان باید پاسخ گو باشن تیم ملی والیبال رو چشم زدین :angry:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

4 سال دیگه همین موقع ها...........میبریم همه رو.......... هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــورا B)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای سلامتی خودتون و تیمتون حمد و سوره و صلوات! خرمام اگه در خانه هست برید یدونه بردارید بخورید هستشم بندازید دور گاز نزنید زشته تو! :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بیل گیتس میگه: من همیشه آدمهای تنبل رو برای کارهای سخت انتخاب میکنم!

چون اونا راحت ترین راه برای انجامش رو پیدا میکنن :دی

بیلی جون من به عشق تو تنبل شدم منو ببر سرکار =))))

لینک به دیدگاه

هاردمو که فروختم بهش گفتم:

کی خاکتو پاک میکنه شبا که غصه داری

بهش بگو ذوق نکنه اونم تنها میزاری

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز اسپمر و اهل دل.

لطفا تو تاپیک اسپم به کاربران امتیاز مثبت و منفی ندید. چون این تاپیک صرفا جهت شادی و سرگرمی شما عزیزان ایجاد شده و بار علمی نداره ( البته خیلی وقت ها هم داره . بر منکرش لع...... ) :D . برای همن دادن امتیاز مثبت یا منفی باعث از بین رفتن حق و حقوق دیگر کاربران که در تاپیک های رسمی مطلب می نویسند، می شود.

البته این نکته رو کاملا قبول دارم که برای بعضی از این اسپم ها خیلی فکر شده و شاید از کپی کردن یک مطلب خبری از یک سایت دیگه ، بیشتر کار و انرژی برده باشه :wub: ولی خوب شما عزیزان مثبت و منفی ندید که این تاپیک جدی نشه.

به سلامتی همه اسپمر ها ، یک سوت بلبلی مرتب

khosh.gif2lxe53l.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان عزیز اسپمر و اهل دل.

لطفا تو تاپیک اسپم به کاربران امتیاز مثبت و منفی ندید. چون این تاپیک صرفا جهت شادی و سرگرمی شما عزیزان ایجاد شده و بار علمی نداره ( البته خیلی وقت ها هم داره . بر منکرش لع...... ) :D . برای همن دادن امتیاز مثبت یا منفی باعث از بین رفتن حق و حقوق دیگر کاربران که در تاپیک های رسمی مطلب می نویسند، می شود.

البته این نکته رو کاملا قبول دارم که برای بعضی از این اسپم ها خیلی فکر شده و شاید از کپی کردن یک مطلب خبری از یک سایت دیگه ، بیشتر کار و انرژی برده باشه :wub: ولی خوب شما عزیزان مثبت و منفی ندید که این تاپیک جدی نشه.

به سلامتی همه اسپمر ها ، یک سوت بلبلی مرتب

khosh.gif2lxe53l.gif

آخه نمیشه هومن جان.بعضی پست ها خیلی باحاله مثلا پست فرجام رو ببین(دوتا پست قبلتر)داره جمله از بیل گیتس میگه که واقعا معناداره و بعد اسپم میزنه :دی

خوب این واقعا + نداره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گفتین بیل گیتس من یاد این داستان افتادم!

پسرم وقت ازدواج کردنته ، یه دختر برات در نظر گرفتم!

پسر:نه پدر!

-دختر بیل گیتس هست ها!

پسر:باشه قبوله!

-----------------

پدر میره پیش بیل گیتس

ببخشید پسر بنده رو به غلامی قبول میکنید؟

-معلومه که اصلا شما رو میشناسم؟

پسر من معاون رئیس جمهور هست!

-باشه قبوله!

------------------

جناب رئیس جمهور پسر من رو معاون خودتون میکنید؟

-معلومه که نه اصلا شمارو میشناسم؟

پسر من داماد بیل گیتس هست ها!

-باشه قبوله!

:D :D :D

لینک به دیدگاه

دوستان تو مسابقات فوتبال بانوان جام خلیج فارس کشور عربستان از تیم خود پرده برداری کرد :lol:

این عکس قبل از پرده برداری است و بعد از پرده برداری تمام عکاسانی که در صحنه وجود داشتن زنده به گور شدن rolling%20on%20the%20floor.gif

post-7866-0-65624900-1339833583_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

آخه نمیشه هومن جان.بعضی پست ها خیلی باحاله مثلا پست فرجام رو ببین(دوتا پست قبلتر)داره جمله از بیل گیتس میگه که واقعا معناداره و بعد اسپم میزنه :دی

خوب این واقعا + نداره؟

معین جان . من هم با شما کاملا موافقم که بعضی از پست ها حتما به مثبت احتیاج داده. نمونش همین پست فرجام که که من خودم شدیدا حال کردم با هاش و لی خوب میدونی قضیه این هست که یک دفعه میبینی یک اسپمر خوف و خفن پیدا میشه روزی 50 تا اسپم توپ میزنه و امتیاز میگیره ، اونقت دیگر کاربرها هم تمایل پیدا میکنند که با اسپم و اینجور چیزها امتیاز مثبت بگیرند . حالا شما اینو در نظر بگیر که یک بنده خدایی برای اینکه یک مطلب علمی تو سایت بگذاره ، میاد چند ساعت وقت صرف میکنه. خوب اگر قرار باشه، این 2 نفر ، به یک اندازه پاداش بگیرند، به نظر من میتونه باعث دلسردی اون شخصی بشه که داره زحمت میکشه . ^_^

البته این نظر شخصیه من هست . اجازه بده بقیه دوستان در تیم مدیریتی هم این مطلب رو ببیند شاید نظر دیگه داشته باشند و در این مورد تصمیم گیری بشه. :)

لینک به دیدگاه

معین جان . من هم با شما کاملا موافقم که بعضی از پست ها حتما به مثبت احتیاج داده. نمونش همین پست فرجام که که من خودم شدیدا حال کردم با هاش و لی خوب میدونی قضیه این هست که یک دفعه میبینی یک اسپمر خوف و خفن پیدا میشه روزی 50 تا اسپم توپ میزنه و امتیاز میگیره ، اونقت دیگر کاربرها هم تمایل پیدا میکنند که با اسپم و اینجور چیزها امتیاز مثبت بگیرند . حالا شما اینو در نظر بگیر که یک بنده خدایی برای اینکه یک مطلب علمی تو سایت بگذاره ، میاد چند ساعت وقت صرف میکنه. خوب اگر قرار باشه، این 2 نفر ، به یک اندازه پاداش بگیرند، به نظر من میتونه باعث دلسردی اون شخصی بشه که داره زحمت میکشه . ^_^

البته این نظر شخصیه من هست . اجازه بده بقیه دوستان در تیم مدیریتی هم این مطلب رو ببیند شاید نظر دیگه داشته باشند و در این مورد تصمیم گیری بشه. :)

به نظرم زیباترین اسپمی بود که تا حالا داشتیم ولی متاسفانه دوست گلم نمیتونم بهتون امتیاز بدم :lol: امتیاز * رو براتون پ خ میکنم

و اما امتیاز * به این صورت حساب میشه

* ==== +10 / 2 ـــ 5

یعنی * مساوی است با +10 تقسیم بر 2 و ـــ 5 دیگه خودتون حساب کنید :D

ولی سوای اسپم . حرف دوست گلمون رو کاملا قبول دارم . به نظرم امتیاز دادن باید برای پستهایی باشه که حداقل به یک نفر کمک بکنه . حالا میتونه اطلاع رسانی باشه یا مشاوره باشه و یا چیزای دیگه که کلا تو این تاپیک پیدا نمیشه :p

البته اگه دوستان خواستن میز کامپیوتر بسازن یه ورق mdf بخرن میام براشون مجانی درست میکنم . این دیگه امتیاز داره خدایی :p

لینک به دیدگاه

این سری اسپم علمی میذارم :دی

نه آقا . اسپم علمی نگذارید که سریعا پاکش میکنم چون off topic هست :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همین مونده تو کامپیوتر شخصی خودمون هم اکسز دیناید بشیم یا با این اسکرین معروف پیو.ند.ها روبرو بشیم.چند وقت دیگه یه ویندوز میاد میگه تا باباتو رویت نکنم نمیذارم وارد فولدر فیلمهات بشی و باید حتما کین نکت تولید داخل باشه تا بابات رو تشخص بده :دی

لینک به دیدگاه

یک عدد gtx8500 فوری فروشی

قوانین:

اسپم ممنوع

کارشناسی ممنوع

زیر قیمت پایه ممنوع

اعتراض ممنوع

ارسال پست تحت هر عنوان ممنوع

تقاضای تخفیف ممنوع

بازدید از تاپیک ممنوع

تقاضای ارسال کالا قبل از خرید ممنوع

تقاضای تست کالا ممنوع

تقاضای ارسال کالا بعد از خرید ممنوع

تقاضای ازدواج ممنوع

قیمت تو پ.خ ممنوع

ضمنا اول واریز بعد ارسال

قیمت پایه = قیمت نو این کارت 450000 است که چون نو هستش و فقط فقط چندسال ازش کار کشیدم و کمی آور کردم (فرکانس 1500 زدم!!!) بخاطر همین بجای 30% یکم به خودم تخفیف میدم و 1% کم میکنم

گام افزایش 10000تومان

عکس هم حال ندارم بزارم آها قانون جدید:

عکس نمیزارم هیچ احد و ناسی هم نمیتونه بگه چرا عکس نذاشتی

ضمنا همین الان تو فروم هات و پی تی و بی بی و نی نی دوستان پایه خریدارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ضمنا همین الان تو فروم هات و پی تی و بی بی و نی نی دوستان پایه خریدارن

اینو باحال گفتی :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شماره بده بزنگیم مزاحم بشیم یا فوت کنیم در بریم! :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

زمانه ی بدی شده...

دهانت را می بویند...

مبادا حرف اسپمی زده باشی!

دکتر فرجام :دی

لینک به دیدگاه

عزیزان کارت در یاهو معامله شد :دی

لطفا تاپیکو بلاک کنید!

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...