رفتن به مطلب

کلاب بهترین اسپم 2

Poorya_Lion
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

من خمیر TX4  خریدم و مثل خمیر نانوایی میمونه. طبیعیه؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 7.3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• حمیدرضا نظری(hamidparniyan)

1477

• Mohamad Hajati

1256

• koenigsegg

1216

• Ata_Se7en

357

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه
محمد جان،

اگر این چیزی رو که عکسشو انداختی کار هم بکنه نظرمون مثبته. (*)

به سلامتی کی قرار بخریش؟

محمود اینو ببینه کل سیستمشو میفروشه میره اینو میخره:دی

لینک به دیدگاه

نظرتون راجع به این سیستم چیه؟

MB Asus Z9PE-D8 WS

2X Xeon E5-2690

3X GTX 680

چه شود؟؟؟.............

سیستم مطرحی میشه.

لینک به دیدگاه

من خمیر TX4  خریدم و مثل خمیر نانوایی میمونه. طبیعیه؟

باید شبیه خمیر نون باگت فرانسوی باشه . سبوس هم نباید داشته باشه.   اگر اینطوری بود که خوبه.

اما اگر شبیه خمیر نون تافتون بود، استفاده نکن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
محمد جان،

اگر این چیزی رو که عکسشو انداختی کار هم بکنه نظرمون مثبته. (*)

به سلامتی کی قرار بخریش؟

6220 دلار فقط همین قطعاته

هر وقت دلار شد 100 تومان من این سیستم را میخرم :lol:

لینک به دیدگاه

6220 دلار فقط همین قطعاته

هر وقت دلار شد 100 تومان من این سیستم را میخرم :lol:

خوبه، فقط محمد جان هروقت خریدی بده یه دو تا ریستارت هم ما باهاش بزنیم صدای بوق بوتش رو لااقل بشنویم. :p

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
 باید شبیه خمیر نون باگت فرانسوی باشه . سبوس هم نباید داشته باشه.   اگر اینطوری بود که خوبه.

اما اگر شبیه خمیر نون تافتون بود، استفاده نکن.

مثل خمیر باگت میمونه البته کمی شل تر. دفعه اولی بود یک همچین خمیری میدیدم:دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم حکایت آخر و عاقبت ما که میخوایم یه کار مهم انجام بدیم:دی

post-11151-0-91976900-1366916380_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یادش بخیر توی خونه قبلیمون که باغ بزرگ بود نزدیک به 40 تا بلدرچین و مرغ و خروس داشتیم خیلی دلم برای اون موقع ها تنگ شده زندگی توی آپارتمان واقعا سخته خیلی سخته

لینک به دیدگاه

یادش بخیر توی خونه قبلیمون که باغ بزرگ بود نزدیک به 40 تا بلدرچین و مرغ و خروس داشتیم خیلی دلم برای اون موقع ها تنگ شده زندگی توی آپارتمان واقعا سخته خیلی سخته

دوست خوبم از خروس صحبت نکن که اذیتم کرده.

دو سه هفته پیش بود، دیدم از توی کیسم صدای غور غور و غیر غیر میاد. انگار دوتا آهن به هم ساییده بشن. هی رفتم تو فکر هی رفتم تو فکر، در کیس رو باز کردم. صدا هم دائمی نبود که، در طول روز از اتاق من این صدا میومد. یکی دو روز گذشت. بعد دیدم اینطور نمیشه، کیس 20 تنی رو بلند کردم گذاشتم پایین، روشن کردم با دقت گوشم رو چسبوندم به تک تک قطعاتش. ای خدا این صدا ساییدگی از کجا میاد.

بعد، گفتم نکنه از یخچاله؟ (یخچالمون سمت چپ میزمه). گفتم نکنه موتورش به غور غور افتاده، یخچال رو کشیدم اینور، به صدای موتورش چند دقیقه گوش دادم. نه. فقط گاهی این صدا میومد.

آخر هفته ای رفتم پشت بوم، دیدم همسایه محترم اونوری، یک عدد خروس جوان دولوکس، خریداری، و در قفس بزرگ در پشت بام ازش نگهداری میکنه، این خروس جوان و بی محل، هر از گاهی قوقولی قوقو میکنه، وقت و بی وقت، منتها این صدا از ورای دیوار، مثل ساییدگی به نظر میاد.

وقتی متوجه شدم موضوع از چه قراره، میخواستم سرم و بکوبم به کیس. 

ویرایش شده توسط ARMIN2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

ارمین جان فک کنم اون خروسه که وقت و بی وقت داد میزد یا باید عاشق شده باشه یا به حال ما داره اه و ناله میکنه ! بیچاره اونم روزو شبشو قاطی کرده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
دوست خوبم از خروس صحبت نکن که اذیتم کرده.

دو سه هفته پیش بود، دیدم از توی کیسم صدای غور غور و غیر غیر میاد. انگار دوتا آهن به هم ساییده بشن. هی رفتم تو فکر هی رفتم تو فکر، در کیس رو باز کردم. صدا هم دائمی نبود که، در طول روز از اتاق من این صدا میومد. یکی دو روز گذشت. بعد دیدم اینطور نمیشه، کیس 20 تنی رو بلند کردم گذاشتم پایین، روشن کردم با دقت گوشم رو چسبوندم به تک تک قطعاتش. ای خدا این صدا ساییدگی از کجا میاد.

بعد، گفتم نکنه از یخچاله؟ (یخچالمون سمت چپ میزمه). گفتم نکنه موتورش به غور غور افتاده، یخچال رو کشیدم اینور، به صدای موتورش چند دقیقه گوش دادم. نه. فقط گاهی این صدا میومد.

آخر هفته ای رفتم پشت بوم، دیدم همسایه محترم اونوری، یک عدد خروس جوان، خریداری و در قفس بزرگ در پشت بام ازش نگهداری میکنه، این خروس جوان و بی محل، هر از گاهی قوقولی قوقو میکنه، وقت و بی وقت، منتها این صدا از ورای دیوار، مثل ساییدگی به نظر میاد.

وقتی متوجه شدم موضوع از چه قراره، میخواستم سرم و بکوبم به کیس. 

اینکه اذیت نیست که اگر از خروس کتک بخوری چی میگی. یادمه 9 سالم بود پدر بزرگم از این خروس لاری ها که خیلی بزرگن خریده بود لامصب وحشی بود و من نمیدونستم که رفتم طرفش یه خورده نگام کرد بعد دنبالم کرد نمیدونم چرا ولی از من خیلی تند تر میدوید خلاصه یه کتک سیر خوردم خدا رو شکر توی چشمم نزد یادم نمیره

ویرایش شده توسط fredy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میگم ارمین جان عجب سیستم خفنی داری داداش ای کاش این سیستم رو یه روز من داشتم همه منظم و دقیق چیده شدن ... ولی گرافیکتو چرا یه کمی بالاتر نمیبری ؟ جای 680 انصافا خالیه ها

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
میگم ارمین جان عجب سیستم خفنی داری داداش ای کاش این سیستم رو یه روز من داشتم همه منظم و دقیق چیده شدن ... ولی گرافیکتو چرا یه کمی بالاتر نمیبری ؟ جای 680 انصافا خالیه ها

680 چیه ؟؟یه 7990 بگیره که خیلی بهتره همین دویل که پشت ویترین آقای حسینی هست خوبه دیگه:دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه سوال

اسپم تکراری هم میشه داد؟:دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یارو رفته بود معدن

.

.

.

.

.

.

.

.

.

هیچی دیگه دوباره بقیش باشه برای بعدن:دی

لینک به دیدگاه

سلام

ارمین جان فک کنم اون خروسه که وقت و بی وقت داد میزد یا باید عاشق شده باشه یا به حال ما داره اه و ناله میکنه ! بیچاره اونم روزو شبشو قاطی کرده

چشم. :) به همسایه سفارش میکنم براش چندتا مرغ هم بگیره، بالاخره تخم مرغ گرونم هست، به نفعشه خروسش عیال وار بشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
چشم. :) به همسایه سفارش میکنم براش چندتا مرغ هم بگیره، بالاخره تخم مرغ گرونم هست، به نفعشه خروسش عیال وار بشه.

خروسه از ترس مخارج جوجه ها جرئت عیال وار شدن رو نداره که:دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
خروسه از ترس مخارج جوجه ها جرئت عیال وار شدن رو نداره که:دی

سلام

خوب یه دونه که مشکلی نداره !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام

خوب یه دونه که مشکلی نداره !

عطا جان خودت میدونی که خروس به یدونه راضی نمیشه:دی 

آخر پاییز که نوبت شمردن جوجه میرسه اونوقت میفهمه موضوع از چه قراره اون موقع دو دستسی میزنه تو سر خودش و بلند تر از الانش اربده میزنه دیگه آرمین جان هم خروس دوست هستن:دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم از خروس لاری. خروس نیست که دایناسوره. جالبه بدونید که قمارهایی که بر سر مسابقات خروس های جنگی انجام میگیره این خروس ها یکه تاز میدان هستند. این قمارها در کشور افغانستان و پاکستان رواج داره.

post-11151-0-74379800-1366921834_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

به به جمع اسپمر ها جمع  :wub: 

ولی کلا بحث اسپمی تو اینجا نمی بینم. ... یک کم هم اسپم بدین .... :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
عطا جان خودت میدونی که خروس به یدونه راضی نمیشه:دی 

آخر پاییز که نوبت شمردن جوجه میرسه اونوقت میفهمه موضوع از چه قراره اون موقع دو دستسی میزنه تو سر خودش و بلند تر از الانش اربده میزنه دیگه آرمین جان هم خروس دوست هستن:دی

ایندفعه فرق میکنه باید به یکی دوتا راضی بشه وگرنه طلاق !  ولی فکر نمیکنم ارمین اصلا از خروس خوشش بیاد چون صداش رفته تو مخش و اگه دستش بهش برسه خدا میدونه چه بلیی سرش بیاره

اخه جای خروس تو شهر نیست که

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولی کلا بحث اسپمی تو اینجا نمی بینم. ... یک کم هم اسپم بدین .... :D

هومن جان یادته قبلا روی فرجام کلید کرده بودم حالا میخوام روی یکی دیگه کلید کنم فکر کنم شما مورد ایده آلی باشی :devilish:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولی کلا بحث اسپمی تو اینجا نمی بینم. ... یک کم هم اسپم بدین ....

سلام

والا هومن جان اسپم هم گرون شده زدیم جاده خاکی خاطره تعریف میکنیم و چای مینوشیم ( جاده های شمال محاله یادم بره .... اون همه شورو حال محاله یادم بره )

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...