رفتن به مطلب

کلاب بهترین اسپم 2

Poorya_Lion
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

خارج از اسپم : این موضوع اسپم رو برای همه روشن کنم که تاپیک فقط به جهت خنده و شوخی ایجاد شده . لطفا از شوخی دیگران دلگیر نشید . اگر جنبه شوخی ندارید پس با کسی شوخی نکنید . ضمنا شوخی با توهین فرق میکنه . پس هر کس توهین کنه با یکی دیگه طرفه. @};-

10636622905212742945.gif

لینک به دیدگاه

• ارسال 7.3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• حمیدرضا نظری(hamidparniyan)

1477

• Mohamad Hajati

1256

• koenigsegg

1216

• Ata_Se7en

357

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

این چشمی که گذاشتی چی میگه ؟ یعنی خوابت میاد ؟ پس اون نقل قول چیه ؟ @};- آها گرفتم @};- الان این چشم همون طرفه که تو آخر اون نقل قول اومده . داره همه رو اینجا می پاد ;) @};- @};-

لینک به دیدگاه

حامد . فکر کنم این چشم مال این هست در زمانی که آقای LEE در فروم حضور ندارند ، تاپیک ها رو بررسی میکنه و اطلاعات رو برای آقای lee ارسال میکنه.

لینک به دیدگاه

این هم میشود @};- یعنی میخوای بگی مدار بسته گذاشته؟ @};-? ;)

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

خوب با اجاظه ی بذرگطرا من برای بار دوم کلنگ "کلاب بهترین اسپم 2" رو میزنم!

امید دارم که ظمینش بارور بشه و تخم اسپم در همه جا رسوخ کنه و همه جا آباد و گل و بلبل بشه!

فقط این کلینگ دست مدیریت بود یه خورده مشکل بود ازشون بگیرم امید دارم بن نشم به خاطر اینکه این کار توسط من انجام شد! فقط همگی سر قرار باشند تا کلنگ بزنم!

1 2 5! خوب تبریگ میگم افتتاح شد! :( :huh:

در مورد نمایشگاه من شنیدم دوستای قاچ چاق چی :دی :ph34r: نصف غرقه های نمایشگاه رو بگیرند و مواد رو با 64.2323 درصد :blink: با تخفیف و جهت تنظیم بازار بفروشن!

میدونید من فکر کنم از این ناراحت شدن که دارن زیر پوش و رکابی و ... میفروشن ولی این ها نمیتونن!

در ضمن از تو کلاب قبلیم طلب کارم! آمدن بستن در کلاب حداقل می گفتن سرمایه ها از توش جمع کنم! جایی نیست پیگیری غذایی بشه؟!

شمارش معکوس جهت بن شدنم : 9 8 7 9 6 34 9 8 34 23 ... فعلا خراب کار میکنه ببینیم تا بعد چی میشه! :wub:

لینک به دیدگاه

تو نمایشگاه اشانتیون چی میدن ؟ میشه یه سیستم اشانتیون گرفت ؟ I%20Do%20not%20Know.gifstraight%20face.gif

لینک به دیدگاه

7 بسته طلایی جوراب با کارت قرعه کشی!

8 بسته زیر پوش رکابی بدون کارت قرعه کشی!

9 بسته جوراب و زیر بوش رکابی با کارت طلایی!

10 بسته پفک و آدامس خرسی و موزی و ... با کارت قرعه کشی ! هر 10 سال یک بسته جوراب با نخ طلایی!

و ...

:huh: :huh: :huh: :huh:

لینک به دیدگاه

من گفتم الان یک سیستم حرفه ای کامل با مانیتور 3D میدن . اینها که همینجا هم هست :D

لینک به دیدگاه

خوب دوستان اسپم عزیز

قبل از هر چیز باز گشت یار قدیمی واسپمر عزیز آقای linux را خوش آمد میگم.

اندک اندک هم جمع دوستان عزیز مثل آقا حامد و danitondar اضافه خواهند شد. البته حامد جان که 2 ساعتی هست فعالیت خودشان را با قدرت هرچه تمام تر شروع کرده اند.

خوب از نمایشگاه براتون بگم که نمایشگاه بسیار عالیی هست. در کنار غرفه شرکت های معروف مثل ماکرو سافت و نورتون و .... ، شرکت های ایسوس . گیگا اینتل هم حضور دارند . به دلیل استقبال بی نظیر بینندگان از نمایشگاه ، این شرکت ها قرار شده هر روز چنین هزار جایزه بدهند. مثلا اینتل گفته روزی 1000 عدد 2500k و 500 عدد 26ook به بازدید کننده ها میده.

لینک به دیدگاه

هومن زنبیل بذار تا من برسم . اگر 2500 ها تموم بشه مال تو رو بر میدارم از رو سیستمت :D 8-X

لینک به دیدگاه

آقا این که میخوان بدن به کیلو هست با یه گرم 2500k .و ...

من نمی فهمم این هم ک2500 کیلو .واسه چیه ... خوب فکر این مردم رو نمی کنن نمی تونن یکجا همه رو با هم ببرند!

تازه اونا که همه نیس! مگه نشنیده اید پایه های سی پی یو از طلا ست . حالا دارند جوراب و رکابی طلایی می دن! من نمودنم طلاش چند عیاره ولی میدونم! ارزش داره آدم بره و فقط از ینا یک 2500k بگیره!

حالا کیلویی چند هست!؟

____

من از جناب maxel134 واقعا تشکر می کنم و براشون آرزوی موفقیت دارم. ^_^

لینک به دیدگاه

شما میدونستید که اسم دیگه دانلود میشه گدایی ؟ :huh:

لینک به دیدگاه

نه نمی دونستم حامد.

.

..

.

راستی linux . امسال جنس زیر پوش های نمایشگاه چطور بوده . ؟؟

لینک به دیدگاه

برو اینجا رو ببین . معاون رسانه مجازی سازمان صدا و سیما گفته . http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=10171&st=20&p=104768entry104768

لینک به دیدگاه

خوب بوده خدا رو شکر تولید رو تونست به 54.385 درصد کاهش بدن و بجاش کیفتو هم عینهو گونی! کنن.

الان برای کیسه های برنج گونی به کار نمی برند! اسمشون شده یک رکابی یا زیرپوش برنج!

الان کل نمایشگاه فقط به خاطر همینا برپایه!

زیرپوش تا جایی که من تو SPECs دیدم زده بوده 1938.3 شانه! و 301 شانه! با قابلیت turbo shaneh!

نمی دونم جناب maxel134 چرا شونهاش رند نیستن!؟ به نظرتون دلیل داره!؟

لینک به دیدگاه

linux جان فکر کنم spec را غیر واقعی دادن که کسی به اسرار تولیدشون دست پیدا نکنه . احتمالا می خوان کسی کپی نزنه .

لینک به دیدگاه

شگون که فکر نمیکنم! ولی maxel134 جان درست میگن! واقا تولید گونی خودش سر و سری داره!

راستی یک از زیر پوش های رکابی رو میخوام بفروشم!

قیمت با خودتون. عکس هم ضمیمه کردم!

post-7067-0-91867000-1323549443_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

فکر کنم از الیاف نانو باشه.

راستی linux. این زیرپوش گارانتی داره؟. اگه داره یک عکس از برگ گارانتیش بنداز

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

گارانتی خوبی داره . تا 2 ماه اگر راضی نبودی پولت رو پس میدن . این جور گارانتیها کم پیدا میشه . میگم بگیریم ، استفاده کنیم . 2 ماه دیگه میگیم نخش خوب نیست میریم پس میدیم و یکی دیگه بر میداریم . نظرتون چیه ؟straight%20face.gifraised%20eyebrow.gif

لینک به دیدگاه

من موافقم حامد جان.

من 2 دوجین می خواهم. می خواهم صبح ها که زود مرسم شرکت ، برم دم ایستگاه مترو یک سریش رو بفروشم.

لینک به دیدگاه

هومن جان مثل اینکه مشکلات زندگی خیلی زیاد شده :D

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...