رفتن به مطلب

کلاب بهترین اسپم 2

Poorya_Lion
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 7.3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• حمیدرضا نظری(hamidparniyan)

1477

• Mohamad Hajati

1256

• koenigsegg

1216

• Ata_Se7en

357

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

محمد جان پمپ چی شد اکی شد؟سری k سندی چیزی پیدا کردی؟

نه کسری جان...والا هنوز دنبال پمپ هستم.

و همیچنین دنبال cpu از سری k هم سندی یا آیوی...

یه 650 تومنی جمع کردم برا cpu

تا ببینیم خدا چی میخواد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه کسری جان...والا هنوز دنبال پمپ هستم.

و همیچنین دنبال cpu از سری k هم سندی یا آیوی...

یه 650 تومنی جمع کردم برا cpu

تا ببینیم خدا چی میخواد.

محمد قیمت اون اکسپریا TX و SP رو داری؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کسی کیس مفت نمیخواد؟

سلام

با پست یا بی پست هستش ؟؟؟ :D

لینک به دیدگاه

محمد قیمت اون اکسپریا TX و SP رو داری؟

آره داداشم

tx:1/135/000 مشکی گارانتی آرین

sp:1/015/000 بدون گارانتی سفید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آره داداشم

tx:1/135/000 مشکی گارانتی آرین

sp:1/015/000 بدون گارانتی سفید

ممنون

لینک به دیدگاه

ممنون

خواهش میکنم..

چرا؟؟ میخوای بخری؟؟پولداریه دیگه..

ویرایش شده توسط Mohamad Hajati
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خواهش میکنم..

چرا؟؟ میخوای بخری؟؟پولداریه دیگه..

نه رفیقم میخواد. من بیشتر از 500 تومن برای گوشی نمیدم

لینک به دیدگاه

نه رفیقم میخواد. من بیشتر از 500 تومن برای گوشی نمیدم

خوب به سلامتی...

cpu تو بفروش به من:دی :wacko:  :)  :D

لینک به دیدگاه

اقایون سلام من امروز فن پشت کیس رو به مین برد وصل ینی برقش و کنترل سرعت رو از مین برد میگیره. 0.0

الان که دارم به سرعت چرخش فن نگاه می کنم زده 1700 دور بیشتر از 1700 من موندم چطور این فن میتونه تو این سرعت کار کنه فن من کوگار هستش.

عکس رو نگاه کنید.

داداش این 1700 که زده معنیش این نیست که دقیق رو 1700 هست یعنی حول هوش 1700 هست فنتون خوبه بالاتر میزنه فن کولر من باید 1500 دور باشه داره 1435 دور میزنه! :(یه بارم میبینی داره 1554 روز میزنه تازه دور ثابت هم هست مثلا

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

تو این چند ساعت که باهاش کار کردم اصلا ندیدم زیر 1700 بیاد.

من فکر می کردم وقتی فن رو به مین برد وصل کنی خود مین بسته به دمای کیس وسی پی یو سرعت فن رو کم زیاد کنه ولی ظاهرا از این خبرا نیست.

کوگار 1700 RPM  :blink:  :blink:

عجب فنی هستش ما خبر نداشتیم.

مگه فنتون که به مین زدین سوکتش 4 تا پین داره؟اگه 3 تا پین داره هوشمند نیست و دور عوض نمیکنه اگه سوکتش 4 پین هست با دما عوض میکنه حالا کدومه؟

لینک به دیدگاه

کوگار که سوکت 4 پین داره ولی من تعجبم در اینه که روی 1700 به بالا ثابت مونده فک کنم باید یه جایی رو دستکاری کنم مثلا تو بایوس یا مین برد که خودکار دور رو بالا ببره.

در ضمن تبدیل 4 پین به 3 پین پاور داره که مستقیم به پاور وصل میشه و دور ثابت داره { احتمالا 1500 دور} ولی قابل تشخیص نیست. :unsure:

......

کمک این همه سرعت نمی خوام.!  :D

من این سرعت رو میخام بالاترم بره بهتره!

نمیدی این طرفق یه سرعتی باهاش بریم؟

خخخخخخخخخخخخخخخخ

لینک به دیدگاه

نه نمدم... :p

بالاتر هم بره موشکل نداره خداییش 1700 تا دور موتور داره اندازه یک سوم فن سی پی یو صدا نداره  :huh:

خدا خیرشون بده با این فنی که طراحی کردن. حرف نداره.

..................

جدیدا از دست این فن سی پی یو خیلی کلافه شدم.

از بس که صداش زیاده و بی بخار.

اخه اینتل با خودش چی فک کرده اینو گذاشته تو باکس سی پی یو هاش

هی روزگار

این اینتل هم مسخرمون کرده رفته!

سی پی یو میزنه 4770k فن میذاره روش که حتی نمیشه بااون فن تو حالت معمولی روش ویندوز نصب کرد!

من فن داشتم 2700 دور میچرخید واقعا صداش ازتو کیس میزنه بیرون یه چیزی میشنویا!انگار کیس رو داره بلند میکنه!

بسیار بسیار پرقدرت بود دمندگی های 101cfm

لینک به دیدگاه

مشکل فن استوک اینتل اینه که هم صداش زیاده و کاراییش پایین.

مثلا همین فن رو گذاشته رو ای 3 عین همین هم روی ای 7 هستش. خوب این ینی چی من نمی دونم اینا خودشون تست نمی کنن.

حالا صداش به کنار من تو محیط ویندوز دمای سی پی یو رو 42 درجه نشون میده با 2400  500 تای دور شایدم بیشتر دیگه تو گیم بماند.

می خوام یه کولر بخرم اولویت اول کم صدا اعصاب ندارم صداش بلند بشه میزنم تو سرش  :p  :D  :p

بزرگ حداقل گرما رو خوب جذب کنه با یه فن بزرگ که بتونه حجم هوای بیشتری رو انتقال بده.

:blink:

باید کولر سایلنت بگیری

بهترین گزینه z600 cooler master هست که خودش بدون فن همه کولرهارو حریفه جای نصب دوفن رو هم داره که دیگه میشه توپ!

خوشت اومد لایک یادت نره!

لینک به دیدگاه

نه خوشم نیومد منفی بزنم...دی

خودم دنبال اینم. DEEP COOL GAMAX 300

قیمتش مناسبه اندازش خوبه وزنش مناسبه کاراییش هم قابل قبوله.

و از همه مهم تر اینه که از فن استوک اینتل خیلی بهتره.

مختاری داداش!

مدل هایی که فن روشون هست خواه نا خواه اگه خوب و قوی باشن صدای فنشون درمیاد و آزارت میده البته نه خیلی!

اون کولری که گفتم سری سایلنت هست بدون فن اندازه یه کولر200تومنی قدرت داره!

دوتافن هم بذاری روش دیگه هیچی!

لینک به دیدگاه

3770k قدرت اول هست برای کاربری همه کاره

نهههههههههههههههه

این 4770 چقدر داغه لامصب

نمیشه دست به فرکانسش زد

خدابه داد محمود برسه با این پردازندش!

لینک به دیدگاه

دوستان برای بهترشدن فروم و سایت نظر خاصی ندارید؟

لینک به دیدگاه

سامسونگ قصد دارد تا اواخر ماه اکتبر، کنفرانس توسعه دهندگان خود را برگزار کند و انتظار معقولی به نظر می‌رسد، اگر بگوییم احتمالا در آن کنفرانس، سیستم عامل تایزن ارائه خواهد شد. بی شک، سامسونگ تمرکز خود را در این کنفرانس تنها بر روی رابط کاربری تاچ ویز و ارائه ی روش‌هایی برای ساخت اپلیکیشن برای دیوایس‌های هوشمند، محدود نمی‌سازد و تنها از چنین مسائلی سخن نخواهد گفت.

برای تایید صحت این ادعا، یک گزارش از تایزن اندونزی منتشر شده که می‌گوید سیستم عامل تایزن سامسونگ در این مراسم معرفی و ارائه داده خواهد شد. هم چنین، کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ در سال جاری، حول محوری به نام پلتفرم جدید این کمپانی چرخیده و بیشتر تمرکز سامسونگ در این رویداد، به سیستم عامل جدید تایزن معطوف خواهد شد. در طول کنفرانس، احتمالا تعدادی جلسه برای درک سیستم عامل تایزن و چشم‌اندازی که سامسونگ برای این سیستم عامل در نظر گرفته، برای توسعه دهندگان و شرکای تجاری غول کره‌ای سامسونگ برگزار خواهد شد و شاید شاهد، معرفی اولین دیوایس تایزنی در این رویداد باشیم!

سرنوشت تایزن و سامسونگ، به این مراسم گره خورده است چرا که اگر سامسونگ بتواند توجه توسعه‌دهندگان و شرکای تجاری‌اش را جلب کند، به زودی باید شاهد جدایی سامسونگ از سیستم عامل دوست داشتنی اندروید گوگل خواهیم بود. هم چنین گزارشاتی نشان می‌دهند سامسونگ در حال برنامه ریزی برای جدایی از دوست دیرین و روباتی خود، یعنی همان اندروید گوگل است.

کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ، در تاریخ 26 تا 27 اکتبر در شهر سان فرانسیسکو ایالات متحده آمریکا، برگزار خواهد شد.

نظر شما چیست؟! آیا ارائه ی تایزن و مانور سامسونگ بر روی این پلتفرم، به معنی سرانجامی تلخ برای یکی از دوست داشتنی ترین غول‌‌های کره‌ای به حساب می‌آید؟! آیا تایزن سامسونگ، می‌تواند به یک رقیب جدی برای سیستم عامل اندروید گوگل تبدیل شود و به نوعی، سر روبات هوشمند گوگل را از تن جدا سازد؟!

ویرایش شده توسط HAMID PARNIYAN
لینک به دیدگاه

به نظر شما صرف ناهار با این خانم چقدر می ارزد؟

post-5456-0-56101700-1377359993_thumb.jpg

موسسه ی خیریه ی Charity Buzz اخیرا مزایده ی جالبی راه‌اندازی کرده است: صرف ناهار با خانم ماریسا مایر، مدیر عامل یاهو!!!

به گزارش خبرتک و به نقل از ایتنا، برنده ی این مزایده می‌تواند به مدت یک ساعت، با مدیر عامل یاهو ناهار تناول کند. 

این ملاقات در دفتر مرکزی یاهو واقع در شهر سانی‌ویل (Sunnyvale) در ایالت کالیفرنیا برگزار خواهد شد. 

برنده هم چین مجاز است که از این مراسم عکسبرداری نیز بکند. 

۸۰ درصد مبلغ نهایی، به مدرسه ی Aspire East Palo Alto Charter واقع در کالیفرنیا ارائه می‌شود و ۲۰ درصد آن نیز نصیب موسسه ی Charity Buzz می‌گردد. 

اندکی پس از اعلام این مزایده، رقم آن افزایش یافت و به ۴۱۵۰۰ دلار رسید. 

این رقم در زمان تهیه ی این خبر به ۷۷۵۰۰ دلار رسیده است. 

تا کنون ۲۲ نفر در این رقابت جالب شرکت کرده‌اند. 

این مزایده تا ۲۷ ژوئن (۶ تیر ۱۳۹۲) ادامه خواهد داشت و انتظار می‌رود با نزدیک شدن به این تاریخ، ارقام بالاتری نیز پیشنهاد شود. 

گفتنی موسسه ی خیریه ی Charity Buzz قبلا مزایده ی مشابهی برای نوشیدن قهوه با استیو جابز، مدیرعامل وقت اپل برگزار کرده بود!

لینک به دیدگاه

مشکل فن استوک اینتل اینه که هم صداش زیاده و کاراییش پایین.

مثلا همین فن رو گذاشته رو ای 3 عین همین هم روی ای 7 هستش. خوب این ینی چی من نمی دونم اینا خودشون تست نمی کنن.

حالا صداش به کنار من تو محیط ویندوز دمای سی پی یو رو 42 درجه نشون میده با 2400  500 تای دور شایدم بیشتر دیگه تو گیم بماند.

می خوام یه کولر بخرم اولویت اول کم صدا اعصاب ندارم صداش بلند بشه میزنم تو سرش  :p  :D  :p

بزرگ حداقل گرما رو خوب جذب کنه با یه فن بزرگ که بتونه حجم هوای بیشتری رو انتقال بده.

:blink:

آخه مشکل اینت اینه که درست حرارت از پردازنده دفع نمیشه که بخواد از طریق فن دفع بشه...

شما یه کولر یک میلیونی ببند روش رو فرکانس 5 زیر لود دما 90 وقتی دما سنج دیجیتال میزنی روی هیت پاپ ها میبینی زده 68!!

این که فایده نداره...

لینک به دیدگاه

من برم آخر شب تونستم یه سر میام!

شب خوش

پیشنهاد میشه دوستان برای غذاخوردن با اون خانمه (مدیرعامل یاهو)نوبت بگیرن مخصوصا مایه دارها!

ماکه فقیرفقرا هستیم!

:دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان برای بهترشدن فروم و سایت نظر خاصی ندارید؟

تاپیک اول استارتر تو تمامی صفحات تاپیک بیاد...

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...