رفتن به مطلب

کلاب بهترین اسپم 2

Poorya_Lion
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

شـــــــــــــــــکارچی دلـــــرحم

در همون ايامي كه اصفهان بودم ، دو تا از دوستانم صبح زود براي ماموريت گشت هوايي جمع ما رو ترك كردند .. بماند كه شب قبل از ماموريت چقدر سر به سر آن ها گذاشتم .. غروب بود كه هر دو به سلامت برگشتند ..

طبق معمول همه دور ان دو جمع شده و خواستيم جريان نبرد رو تعريف كنند . اولش اكراه داشتند .. خلاصه به حرف امده و ماجرا رو چنين تعريف كردند .. 

چند ساعت در آسمان گشت زديم .. و بعد از سوختگيري از ۷۰۷ همچنان بر روي مناطق از پيش تعريف شده مي چرخيديم .. هيچ خبري از حضور هواپيماهاي عراقي نبود .. طبق برنامه و هماهنگي با عمليات در حال برگشتن بوديم كه ناگهان دو فروند ميك عراقي رو ديديم كه پشت سر هم در حال پرواز به سوي ايران هستند .. !!

سريع دور موتور رو افزايش داده و به بالاي سر آن ها قرار گرفتيم .. خلبانان ميگ غرق افكار خود بودند و اصلآ توجهي به اطراف نداشتند .. !! البته ما هم در ارتفاع بالاتر آن ها رو در رادار خود داشتيم .. با احتياط بر روي هواپيماي عقبي قفل كرده و با اولين شليك ، در يك چشم به هم زدن پودر شد ... 

بلافاصله خود رو براي شليك به دومي آماده كرديم .. با كمال تعجب ديديم كه طرف هنوز متوجه نشده است كه چه بلايي سر پشت سري آمده است !! در حالي كه قصد شليك به او رو داشتيم .. روی او قفل کردیم اما او هنوز متوجه نشده بود !!! گویا غرق تر از آن بود که ...... در يك لحظه انگار متوجه شده بود كه چه اتفاقي افتاده است !! كه ناگهان مثل يك گلوله سنگ به سمت زمين شيرجه رفت .. !! 

بقدري با مهارت و سريع با شيب تند اين عمل رو انجام داد ، كه هر دوي ما براي لحظاتي غرق تماشاي مهارت خلبان ميگ عراقي شديم ... از نظر علم پرواز ، او كار بسيار سخت و توآم با تحمل فشار منفي فراواني حالتی موسوم به Red Down چشمان خلبان در اثر تجمع خون همه جا را قرمز دیده و درد شدیدی در سر احساس میکند ! 

حال آنکه صدای بوق تند و متقاطع را دارارش به او این واقعیت را بیان میکند که از موشک فونیکس تامکت که بر روی او قفل شده تا 150 کیلومتر دور تر هم راه گریزی ندارد ! ... ما همچنان بالای سرش هستم سيستم موشكي ما روي او قفل بود و در هر شرايطي كه بود منهدم مي شد .. ..

.... ضربان قلبش و ترشح شدید آدرنالین احساس کسی را به او میدهد که منتظر زدن چهارپایه از زیر پا و آویزان شدن از طناب دار است انگشت شصت من بر روی ..... اما نمي دونم چرا مبهوت مهارت او شده و خطاب به همكارم گفتم .. علي جان موافقي بي خيال اين بابا بشيم !!؟‌ و علي هم كه انگار منتظر اين پيشنهاد بود ، سريع موافقت خودش رو اعلام كرد .... !!! 

هواپيما با مهارت خلبان اش در نزديكي زمين ، با مانوري حيرت انگيز و از روي ترس و وحشت با چنان سرعتي به سوي عراق مي گريخت كه ما خنده مون گرفته بود ... در حالي كه از بالا براي او دست تكان مي داديم ... گفتيم برو ... و او گویی حیران مانده بود !!! در ادامه علي گفت .. بچه ها مهدي در همان حال با دستش احترام نظامي گذاشته و با غرور گفت .. برو عزيزم .. تو در امان هستي ..! ... در موقع برگشت كلي از ژست هايي كه گرفته بوديم مي خنديديم ... 
! ................ Next Time, Baby !

اون شب تا دير وقت بحث تاكتيكي ميگ عراقي بود .. جالب اين كه همه دوستان اين عمل خلبان ايراني رو ستودند .. به عبارتي خلبان عراقي جان اش رو مديون مهارت پروازي اش شده بود و قلب های دلاور مردانی از سرزمین ایران که جان دادن برای کیان سرزمینشان بسیار شیرین تر است تا گرفتن جان هم قطارانش ...... حتی در جبهه دشمن !! 

عمو بهروز کاپیتان سرهنگ خلبان بهروز مدرسي - سی 130 هرکولس / گردان 11 ترابری یکم تاکتیکال نیروی هوایی ارتش ایران - از خاطرات پایگاه هشتم شکاری اصفهان

درود بر عقاب های تیز پرواز نیروی هوایی ایران خصوصا شیران آسمان خلبانان گربه های درنده و افسانه تامکت ایران ! /O\

لینک به دیدگاه

• ارسال 7.3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• حمیدرضا نظری(hamidparniyan)

1477

• Mohamad Hajati

1256

• koenigsegg

1216

• Ata_Se7en

357

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

منزل ما شهران هست . حسابی برف باریده. چند تا عکس میگیرم براتون می گذارم

attachicon.gif20130307_121823.jpgattachicon.gif20130307_121906.jpgattachicon.gif20130307_121738.jpgattachicon.gif20130307_121707.jpgattachicon.gif20130307_121110.jpgattachicon.gif20130307_120849.jpg

بسيار عالى بود هومن جان. ممنون از عكس ها.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان من اومدم ........

ABI7qRKZm1.jpg

uLDax5pArn.jpg

4IusmTeqMg.jpg

ubuJvnF24p.jpg

dZVSSlw27R.jpg

ubK8ZPNnxO.jpg

o6nDuMb2R7.jpg

HY0pWysYC9.jpg

FMobkHYshe.jpg

3LPuey6FGs.jpg

BeuliRRlRQ.jpg

eexqbPK1ck.jpg

ssas8MGvmC.jpg

mq8F9hclWM.jpg

cCJ1eeODaK.jpg

scgKcyMp95.jpg

KyZLuc4N9d.jpg

JBGV2GSbYD.jpg

VDCmqezvvf.jpg

VVfr4kXbKv.jpg

c4LRLUFJ70.jpg

EBQf580dPJ.jpg

JLXcbLfsce.jpg

RvjQ59HPII.jpg

tCM1rU8vdZ.jpg

G3CpJhQYh1.jpg

امیدوارم موجبات ازار و اذیتتون رو فراهم کرده و اب دهنتون رو تبدیل به ابشار نیاگارا کنم

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

عطا جان؛ اين طورى با روان ما بازى نكن داداش. من معتاد شكلاتم.   =P~  =P~

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ارمین جان جنابعالی معتاد باشی من قاتلشم اونم اونجوری در حد خفن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

.

چرا شلوار سفید می پوشی خاکی میشه رنگش سیاهه؟

ولی وقتی شلوار مشکی می پوشی خاکی میشه رنگش سفیده؟

:D 

لینک به دیدگاه

مممنون آرمین جان. بعد از مدتها یک برف نسبتا درست و حسابی دیدم. :wub:

عطا جان . آخه خدا را خوش میاد اینقدر اشتهای دوستان رو تحریک میکنی.  خداییش غدد بزاقیم درد گرفته. =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

هومن جان چه کنم دیگه از بچگی مشکل مردم آزاری دارم ! :D

لینک به دیدگاه

دوستان یه کیس معمولی و نحوه ی کولینگ مناسبش برای اتاق یک شرکت که در اون 4 نفر Heavy Smoker هستند رو پیشنهاد بدین. یک هفته است هیچ ایده ای ندارم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
دوستان یه کیس معمولی و نحوه ی کولینگ مناسبش برای اتاق یک شرکت که در اون 4 نفر Heavy Smoker هستند رو پیشنهاد بدین. یک هفته است هیچ ایده ای ندارم.

سلام

آرمین جان اول به اون چهار نفربگو که سیگاراشونو ترک کنن بعدا ببینیم چی کار میتونیم بکنیم

لینک به دیدگاه

سلام

آرمین جان اول به اون چهار نفربگو که سیگاراشونو ترک کنن بعدا ببینیم چی کار میتونیم بکنیم

نمیکنن عطا جان، یک کیس تو اتاقشون بود تمام گرت سیگار سرتاسر داخلش رو پرکرده بود. فن CPU و پاور کاملا فلج و از کار افتاده بودن. منم یه کم وسواس دارم تا در کیس رو باز کردم، بلافاصله بستم گفتم این دیگه کار نمیکنه. 8-X 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب در این صورت

یا باید اون چهار نفر طرف پنجره باشن ( البته اگر پنجره ای باشه ) کیس در خلاف جهت یا به طرف تهویه ای چیزی که دود سیگار رو جذب کنه

کیس هم اگه روی میزه بره پایین کیس بازم دارم فک میکنم .......

اخه تو شرکت و تو محیط بسته که سیگار نمیکشن / ولی به نظرم یه کاری کن بهشون بگو هرکی خواست سیگار بکشه بره جلو پنجره یا محیط باز که این فک کنم بهتر باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
نمیکنن عطا جان، یک کیس تو اتاقشون بود تمام گرت سیگار سرتاسر داخلش رو پرکرده بود. فن CPU و پاور کاملا فلج و از کار افتاده بودن. منم یه کم وسواس دارم تا در کیس رو باز کردم، بلافاصله بستم گفتم این دیگه کار نمیکنه. 8-X 

درود

اون که کیسه خودتو دریاب از اونجا بزن بیرون اگه محل کار هم هست بالاخره همه حق دارن و نباید در اتاق از این چیزا استفاده کنند ... من بودم یا اونارو ترک داده بودم یا بیرونشون کرده بودم یا در اخر خودم تشریف می بردم...Shame%20On%20You.gif (شدیدا با این جور چیزا مخالف و دشمن این جور افراد هستم چون اونا شمشیر رو از رو بستن و باهات دارن دشمنی مستقیم می کنند!!!   :-t )

NO SMOKING حالا هر نوعش... (فرجام عزیز و دگر دوستان هم بهتره ترک کنند و بزارن تو دکور... واسه خودتون می گم!  @};-   )

.............................

راننده یه اتوبوس رو چندسال پیش سرویس کردم فکر کنم بدبخت شد با راپورتی که من دادم... دیگه ندیدمش  چند ساله نیست. :-? 

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

نيما جان كاملا باهات هم عقيده هستم منتها براى ترك دادن اونها ميرم در فروم مربوطه تاپيك ميزنم. :lol:  اينجا يك فكرى به حال كيس كنين بچه ها!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دنیـــــــا از دیـــد مونالیـــزا ...

keh5j3ac3tw1qbyrssii.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
منزل ما شهران هست . حسابی برف باریده. چند تا عکس میگیرم براتون می گذارم

attachicon.gif20130307_121823.jpgattachicon.gif20130307_121906.jpgattachicon.gif20130307_121738.jpgattachicon.gif20130307_121707.jpgattachicon.gif20130307_121110.jpgattachicon.gif20130307_120849.jpg

:clapping:  :clapping:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

post-11151-0-04569500-1362777892_thumb.jpg

post-11151-0-75215700-1362777905_thumb.jpg

این عکس رو از بغل ازش انداختم تا تختی صورت دستتون بیاد:دی

post-11151-0-10912100-1362777917_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
attachicon.gifDSC01797.JPG

attachicon.gifDSC01798.JPG

این عکس رو از بغل ازش انداختم تا تختی صورت دستتون بیاد:دی

attachicon.gifDSC01801.JPG

چقدر هم با کلاسه ببین چطور نشسته / حالا اسمش چیه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
اسمش تزار هست

اسم جالب و قشنگی داره فک کنم معنیش میشه  پادشاه  درسته ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دوستان عزیز طبق شنیده ها و دیده ها بازی کریسیس 3 از همه نظر خوب بود و کف همه رو دراورد به جز یه مشکل کوچیک البته به نظر من !

اون مشکل کوچیک رو میتونید حدس بزنین ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان جاتون خالی تازه از خواب بیدار شدم :دی

از 5 بعد از ظهر.....

الانم دارم صبحانه میخورم :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
اسم جالب و قشنگی داره فک کنم معنیش میشه  پادشاه  درسته ؟

بله لقب پادشاهان روسیه هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شب خوش برم بقیه فصل های سیمپسون هارو دان کنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی دیگر از رویاهای من که شبا خوابشو میبینم  ( البته بعداز کارت گرافیک 690 اونم در حالت 4 تایی )

ajil_1_20101221_1023292449.jpg

pconline-f70f649e-b-ddd5edfc-12b1-424d-a

به نوشته گوشه بالایی عکس پایین دقت کنین !!!! اجیل 1 کیلو $1 ( 20 کیلو میخوام اصلا کل گونیت چند ؟  )

nf00196844-2.jpg

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...