رفتن به مطلب

کلاب بهترین اسپم 2

Poorya_Lion
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

rhq85gwu03f746ss9oj7.png

بیتاشو میشه با چشم دید :lol:

ویرایش شده توسط Mr.Se❼en
لینک به دیدگاه

• ارسال 7.3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• حمیدرضا نظری(hamidparniyan)

1477

• Mohamad Hajati

1256

• koenigsegg

1216

• Ata_Se7en

357

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه
به این میگن فرهنگ غنی هندی :)))))))

attachicon.gif532216_331022436976344_389443385_n.jpg

محمود جان خوبه حالا شماره دو نیست ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
محمود جان خوبه حالا شماره دو نیست ...

شماره دو میرن روی سقف قطار:دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
شماره دو میرن روی سقف قطار:دی

آره ه ه ه ه ... چه شود که چنان شود ! فک کنم هیچ فرقی بین حیوان و انسان وجود نداشته تو این مناطق حاصلخیز استوایی معتدل و سرسبز

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لامصب عجب تمرکزی کرده انگار داره یکی از مسئله های فیزیک گوانتومو حل میکنه !! شما زومو داشته باش در حد مولکول

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
آره ه ه ه ه ... چه شود که چنان شود ! فک کنم هیچ فرقی بین حیوان و انسان وجود نداشته تو این مناطق حاصلخیز استوایی معتدل و سرسبز

آره مخصوصا اینکه اگر اخبار رو دنبال کنید میبینید که آمار ت.جاوز بشدت در این کشور بالا رفته که اکثر این عمل غیر انسانی منجر به مرگ شده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لامصب عجب تمرکزی کرده انگار داره یکی از مسئله های فیزیک گوانتومو حل میکنه !! شما زومو داشته باش در حد مولکول

ای کاش عکس پانوراما بود. قیافه اونایی که دارن از اون واگن نگاه میکنن جالب تره:دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میگم اگر ماری یا چیزی که بد نیش میزنه اون مولکول بچه( بقول عطا:دی) رو بزنه اونوقت چی میشه؟:دی

لینک به دیدگاه

ای کاش عکس پانوراما بود. قیافه اونایی که دارن از اون واگن نگاه میکنن جالب تره:دی

خخخخخخخخخخخخخخخخخ :lol:  =))  =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
آره مخصوصا اینکه اگر اخبار رو دنبال کنید میبینید که آمار ت.جاوز بشدت در این کشور بالا رفته که اکثر این عمل غیر انسانی منجر به مرگ شده.

یا خدا . مگه شمشیر بستن به .... شون !!!!! که باعث مرگ شده ؟!! پس فردا که یارو رو دادگاهی می کنن . یارو می خواد چی بگه ؟؟ می خواد بگه با چیزم زدم تیکه پارش کردم ؟؟ یا اینکه همچین خفن کار کردم که از تو گوشش ... زد بیرون و مرد ؟؟ واقعا چی می خواد بگه ؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
میگم اگر ماری یا چیزی که بد نیش میزنه اون مولکول بچه( بقول عطا:دی) رو بزنه اونوقت چی میشه؟:دی

خوب اونوقته که از حالت مولکول دربیاد و تبدیل به شئ بشه که قابل دیدنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
یا خدا . مگه شمشیر بستن به .... شون !!!!! که باعث مرگ شده ؟!! پس فردا که یارو رو دادگاهی می کنن . یارو می خواد چی بگه ؟؟ می خواد بگه با چیزم زدم تیکه پارش کردم ؟؟ یا اینکه همچین خفن کار کردم که از تو گوشش ... زد بیرون و مرد ؟؟ واقعا چی می خواد بگه ؟؟

یکی از سایت ها خبری خوندم که نوشته بود افراد متجاوز قربانی رو چند روز نگه میدارن و به دفعات مکرر ت.جاوز میکنن اونم نه یک نفر بلکه چند نفر جالبتر اینکه دادگاه هند حتی حکم حبس ابد هم نمیزنه برای همین چند وقت یک بار توی اخبار و روزنامه میگن هند تظاهرات شده.

ویرایش شده توسط fredy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
خوب اونوقته که از حالت مولکول دربیاد و تبدیل به شئ بشه که قابل دیدنه

=))  =))  =))  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا یکی کمک کنه میخوام عکس بزارم توی امضام نمیتونم باید چیکار کنم؟

عکس هم میزارم میگه بزرگه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قسمت امضا، سیستم ضد اسپم داره. اونجا نزدیک بشی خفتت میکنه. از من گفتن بود. :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
قسمت امضا، سیستم ضد اسپم داره. اونجا نزدیک بشی خفتت میکنه. از من گفتن بود. :D

آره میخوام اون لوگوی اسپمر رو که ساختم بزارم ولی ارور میده بی شوخی میگم.

ویرایش شده توسط fredy
لینک به دیدگاه

:lol:

محمود جان، یاد یه خاطره افتادم که گفتنش خالی از لطف نیست.

4 سال پیش همین موقع ها بود که با یکی از دوستانم که خبرنگار بود و از اروپا اومده بود تهران داشتیم تو خیابون فاطمی قدم میزدیم و از این ور و اون ور حرف میزدیم. خلاصه خبرنگار شروع کرد از تعریف از ایران که کشور تمیزی هستش به نسبت کشور های دیگه و مردم با نزاکت و متمدنی داره. منم 4 تا هندوانه اضافی دادم زیر بقل خودمون که آره نمیدونی اصن سقف گیتی باز شده ایرانی بوجود اومده، اگر ایرانی ها نبودن همین نیم چه تمدن و فرهنگ تو منطقه هم وجود نمیداشت و خلاصه همینطور از خودمون تعریق میکردم و پیاده میرفتیم. بعد یک مرتبه توی یکی از کوچه ها دیدیم یک نفر مرد گنده در حال دستشویی شماره 1 بر روی لاستیک تریلی بود. من که کف کردم یارو همچین بی مهابا انگار نه انگار ملت تو خیابون راه میرن داشت با خیال راحت کارش رو میکرد. فکم افتاد. تو عمرم همچین چیزی رو روز روشن ندیده بودم، این یارو خبرنگاره هم خنده اش گرفته بود و برگشت گفت من توی هند از این صحنه ها زیاد دیده ام برام طبیعیه حتی دستشویی شماره 2 هم وسط خیابون انجام میدن. شما هم مثل اینکه با این قضیه مشکلی ندارین؟!

منم هاج و واج مونده بودم زبونم بند اومده بود. برای خودم این قضیه قابل حضم نبود، چه برسه به اینکه این قضیه رو بتونم واسه این یارو توجیح کنم. منم خیلی جدی بهش گفتم من که هند نرفتم و از این صحنه ها تو عمرم ندیدم که مرد گنده وسط خیابون در مرکز شهر دستشویی کنه. خودم برای اولین باره تو خیابون خودمون همچین چیزی رو میبینم.

یارو خبرنگاره هم بعد از توضیحات من یه جوری نگام میکرد انگاره، "آره جون خودت تو راست میگی".

دیدم حرفام رو باور نداره بهش گفتم اصن به درک برو تو روزنامه ات بنویس چی دیدی؛ بعدش جفتمون خندیدیم. 

بعدها فهمیدم دستشویی شماره 1 برای لاستیک تریلی بسیار مفیده و باعث خنک شدن و استحکام و عمر بهتر لاستیک میشه. با این حال حداقل انتظار از راننده زحمت کش تریلی این بود که شبی / نصفه شبی این کار رو میکری مرد مومن.... :lol:

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
:lol:

بعدها فهمیدم دستشویی شماره 1 برای لاستیک تریلی بسیار مفیده و باعث خنک شدن و استحکام و عمر بهتر لاستیک میشه. با این حال حداقل انتظار از راننده تریلی اینه که شب این کار رو میکری مرد مومن.... :lol:

بچه ها برای کاهش خرج ماشین از امشب لاستیک هارو بیارید خونه و روی اون ها تخلیه کنید. خیلی ممنون آرمین جان که توی این گرونی به فکر ما بودی دیگه لازم نیست بابام جفتی یک میلیون لاستیک عوض کنه:دی

ویرایش شده توسط fredy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
خوبه این فروم دخ*تر نداره

راستی چرا ؟

چون دخترا از کامپیوتر چیزی سرشون نمیشه . بهتر که نمیشه  . اونوقت کلی اینترنت عکس باربری می شد رنگ لیون کامپیوتر صورتی

ویرایش شده توسط BigM
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
چون دخترا از کامپیوتر چیزی سرشون نمیشه . بهتر که نمیشه  . اونوقت کلی اینترنت عکس بابری می شد رنگ لیون کامپیوتر صورتی

همسایه پایینیمون همچین با لپ تاپش کار میکرد که من هنگ کرده بدوم تازه اومدم یه ذره قپی بیام گفتم گرافیک لپ تاپتون کمی ضعیفه اگر 650 بود بهتر بود یهو شروع کرد بررسی تمام گرافیک های سری 6 انویدیا یعنی کف کرده بودم البته توی دخترا خیلی نادره

ویرایش شده توسط fredy
لینک به دیدگاه

یه سوال جدید دارم :دی

مجموعه های KING و LORD و امثال اینا رو که دیدید

خیلی قانونی دارن تو میهن عزیزمون فعالیت میکنن

اگه یه آقایی بره تو ام*ری!کا همچین چیزی تولید کنه و بفروشه چی میشه ؟

فکر کنم حبس ابد رو شاخش باشه نه ؟

---- اوپس :دی

فکر کنم پر طرفدار ترین تاپیک فروم همینه :

کاربر در حال خواندن این موضوع است

8 members, 0 guests, 0 anonymous users

Saeed#, OC_King, nima2007, HWANWOONG, Mr.Se❼en, BigM, ARMIN 2012, fireinpole

لینک به دیدگاه

بچه ها برای کاهش خرج ماشین از امشب لاستیک هارو بیارید خونه و روی اون ها تخلیه کنید. خیلی ممنون آرمین جان که توی این گرونی به فکر ما بودی دیگه لازم نیست بابام جفتی یک میلیون لاستیک عوض کنه:دی

قوربون تو. این کار تو تابستون خیلی خوب جواب میده بخصوص وقتی که لاستیک روی آسفالت حسابی داغ شده.

لینک به دیدگاه

همسایه پایینیمون همچین با لپ تاپش کار میکرد که من هنگ کرده بدوم تازه اومدم یه ذره قپی بیام گفتم گرافیک لپ تاپتون کمی ضعیفه اگر 650 بود بهتر بود یهو شروع کرد بررسی تمام گرافیک های سری 6 انویدیا یعنی کف کرده بودم البته توی دخترا خیلی نادره

:blink: :blink:

راست می گویید fredy جان؟

کاشکی ما هم همسایه هامون اینجوری بودن مردیم از بس که این دخترای همسایه سوال پرسیدن ما هم جواب دادیم اما هیچی متوجه نشدند :wacko:

لینک به دیدگاه

اینجور چیزا موقته. فرداش فرق 650 با پد موس رو هم نمیدونه.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...