رفتن به مطلب

کلاب بهترین اسپم 2

Poorya_Lion
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من عاشق AMD هستم اما حیف که پرچم دار نداره

fx-8350

Gigabyte fx990a ud5

giga 7970 x2

4x8gb dominator gt

512 ssd

شاید واسه شما خاطره باشه

ولی واسه ما هنوز رویاس :unsure:

نه اتفاقا" این سیستمی که نوشتی در رویای منم هست. منم AMD رو خیلی دوست دارم. اگر اون موقع که 3570 رو خریدم، FX-8350 تو بازار موجود بود، حتما" یه سیستمی شبیه این چیزی که نوشتی برای خودم میبستم. منتها SSD به نظرم 128 گیگ کافیه. بیشتر از اون نیازی نیست.

لینک به دیدگاه

• ارسال 7.3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• حمیدرضا نظری(hamidparniyan)

1477

• Mohamad Hajati

1256

• koenigsegg

1216

• Ata_Se7en

357

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

درب کیس X9 شیشه ایه، آیا روی درش فن کار گذاشتی؟ تم الان کیست چه رنگیه؟

درب کیس اره شیشه ایه تو در فن 23 با led قرمز هست!نور led ها قرمزه

3تا فن 23 داره و 2تا14 که از اینها 4تاشون led  قرمز دارن!

post-5456-0-85990300-1368739286_thumb.jpg

post-5456-0-47683800-1368739522_thumb.jpg

post-5456-0-45381900-1368739702_thumb.jpg

post-5456-0-12148400-1368739900_thumb.jpg

این چندتا عکس از کیس نمای کلی

3تای بقیه هم باهمون led هاست که موقت گذاشتم دوتا دونه نیم متر هست!البته نور led قرمزا توکیس هست!!!حالا نظرت چیه؟

لینک به دیدگاه

نه اتفاقا" این سیستمی که نوشتی در رویای منم هست. منم AMD رو خیلی دوست دارم. اگر اون موقع که 3570 رو خریدم، FX-8350 تو بازار موجود بود، حتما" یه سیستمی شبیه این چیزی که نوشتی برای خودم میبستم. منتها SSD به نظرم 128 گیگ کافیه. بیشتر از اون نیازی نیست.

بله128 کاملا کافیه اما من میخوام بازیام رو هم توش بریزم مخصوصا با حجم های الان : بایوشاک + کرایسیس + فارکرای + دو سه تا بازی مطرح دیگه نزدیکه 100 گیگ فضا میخواد

من الان با SSD 32gb کار میکنم 17 گیگ خالی دارم ؛ کامپیوتر 10 ثانیه ای آماده کار میشه ، 9ثانیه توی بوت + 1 ثانیه لود ویندوز ، 150 تومن خریدمش

حالا اگه ssd 256 میخریدم 800 هزار تومن بازم همینطوری بود :دی

لینک به دیدگاه

حمید جان، اگر امکاناتش هست، 5 متر LED RGB بگیر با درایورش حدود 100 تومن میشه. دور تا دور کیست نصب کن. با ریموت کنترل خیلی قشنگتر میشه. اگر میتونی شیشه روی درب رو هم عوض کن. ببرش پلاکسی گلاس کارها، یکی عیش رو برات بتراشن، بیار به جاش بذار که دیگه سوارخ سمبه هم نداشته باشه، یه دست بشه.

90477593580756353517.png

مرسی آرمین جان

همون برش شیشه درب بغل با cncحدود150 تومن درمیاد!

سعی میکنم همین کارو بکنم

لینک به دیدگاه

درب کیس اره شیشه ایه تو در فن 23 با led قرمز هست!نور led ها قرمزه

3تا فن 23 داره و 2تا14 که از اینها 4تاشون led  قرمز دارن!

attachicon.gif20121207_214315.jpg

attachicon.gif20130515_024303.jpg

attachicon.gif20130515_024443.jpg

attachicon.gif20130515_024525.jpg

این چندتا عکس از کیس نمای کلی

3تای بقیه هم باهمون led هاست که موقت گذاشتم دوتا دونه نیم متر هست!البته نور led قرمزا توکیس هست!!!حالا نظرت چیه؟

خوب میخوای از این آبی تر بشه؟

نئون ها 30 سانت هستند، کجا میخوای نصبشون کنی؟

لینک به دیدگاه

بله128 کاملا کافیه اما من میخوام بازیام رو هم توش بریزم مخصوصا با حجم های الان : بایوشاک + کرایسیس + فارکرای + دو سه تا بازی مطرح دیگه نزدیکه 100 گیگ فضا میخواد

من الان با SSD 32gb کار میکنم 17 گیگ خالی دارم ؛ کامپیوتر 10 ثانیه ای آماده کار میشه ، 9ثانیه توی بوت + 1 ثانیه لود ویندوز ، 150 تومن خریدمش

حالا اگه ssd 256 میخریدم 800 هزار تومن بازم همینطوری بود :دی

:) میفهمم چی میگی. راستی خواستی SSD خودت رو بفروشی یه ندا بهم بده.

لینک به دیدگاه

خوب میخوای از این آبی تر بشه؟

نئون ها 30 سانت هستند، کجا میخوای نصبشون کنی؟

نه :D

اینهارو همینطوری گذاشتم توش ببینم چطوریه!

والا نمیدونم تو سقف یا سقف و بغل!با این عکس ها که دیدی به نظرت نیازه نئون؟

لینک به دیدگاه

نه :D

اینهارو همینطوری گذاشتم توش ببینم چطوریه!

والا نمیدونم تو سقف یا سقف و بغل!با این عکس ها که دیدی به نظرت نیازه نئون؟

بد هم نیست. چون خودت از قبل 1 متر LED داری، ترکیبی استفاده کنی بد نمیشه. هرچند نئون یه کم نور آبیش به سفیدی بیشتر میزنه اما LED لاجوردی تره. ولی اون شیشه ی روی درب حیاتی هستش. باید یه دست بشه تا داخل خودش رو با جلوه نشون بده.

لینک به دیدگاه

آره باید یه فکری به حالش بکنم!برم شیشه بری شیشه بذارم خیی ارزون تر میشه تا برم cnc برش بده !تا بینم چی میشه بذار یکم روش کار کنم!خبرمیدم بت!کرسی

لینک به دیدگاه

آرمین راستی حال میکنی !!!نه جون داداش حال میکنی؟تاپیک اسپم رو بردیم به سوی فوق علمی وتخصصی :wub:  ;)  :D 

باور کنین لایک داره اونم 2تا!!!

لینک به دیدگاه

مرسی آرمین جان

همون برش شیشه درب بغل با cncحدود150 تومن درمیاد!

سعی میکنم همین کارو بکنم

عزیز 150 نمیشه خیلی کمتر میشه

لینک به دیدگاه

عزیز 150 نمیشه خیلی کمتر میشه

سلام آقا مهدی ارادت داریم

آقا مهدی یکی از بچه ها اینکارو کرد الان یه دست و خیلی هم قشنگ شده  ولی میگفت 150 تومن ازش پول گرفتن!البته فکرکنم با پول همون فایبرگلاس بغل روی هم !اشاره ای نکرده

به نظر شما چقدر در میاد؟

لینک به دیدگاه

سلام آقا مهدی ارادت داریم

آقا مهدی یکی از بچه ها اینکارو کرد الان یه دست و خیلی هم قشنگ شده  ولی میگفت 150 تومن ازش پول گرفتن!البته فکرکنم با پول همون فایبرگلاس بغل روی هم !اشاره ای نکرده

به نظر شما چقدر در میاد؟

سلام حمید جان

اگه خودت طرح طلق روی درو توی کورل بزنی فایلو بدی با لیزر برش بزنن خونه ی پرش 50 تومن

لینک به دیدگاه

سلام حمید جان

اگه خودت طرح طلق روی درو توی کورل بزنی فایلو بدی با لیزر برش بزنن خونه ی پرش 50 تومن

احتمالا باید همینکارو بکنم!طلقش رو از کجا میشه تهیه کرد؟فکرکنم خودشون داشته باشن درسته؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
صبح بخیر

اره ه ه ه ه ه ه  پس اینجا همه دست به یکی کردن منو دق بدین دیگه نه ؟ باشه دارم براتون

لینک به دیدگاه

اره ه ه ه ه ه ه  پس اینجا همه دست به یکی کردن منو دق بدین دیگه نه ؟ باشه دارم براتون

من که کاری نکردم راست بگو چی داری برامن؟

راستی عطا رفتم یه 43e4850 samsung خریدم تو دوساعت تحقیق کردم خریدم اومدم!عالیه قیمت هم 1550!پلاسما 43 اینچ

لینک به دیدگاه

احتمالا باید همینکارو بکنم!طلقش رو از کجا میشه تهیه کرد؟فکرکنم خودشون داشته باشن درسته؟

اونایی که خودشون توی کار برش پلکسی اند هم دستگاه برش رودارن هم پلکسی رو

لینک به دیدگاه

بچه ها کوچکترین بازی 3بعدی و FPS دنیا رو دیدید ؟

96 کیلو بایته

جالب اینجاس صدا هم داره

البته این موضوع  ماله 7-8 سال پیشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
من که کاری نکردم راست بگو چی داری برامن؟

راستی عطا رفتم یه 43e4850 samsung خریدم تو دوساعت تحقیق کردم خریدم اومدم!عالیه قیمت هم 1550!پلاسما 43 اینچ

کاری نکردی ؟ دستورات رو جنابعالی صادر میکنین اونوقت میگین من کاری نکردم !!

مدل خوبی انتخاب کردی به نسبت قیمتش خوبی ولی انگار 1080 نیست حمید خان ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
پانل منحصر به فردPS51E450A1MSHD-94071-0.jpg
پنل منحصر به فرد تلویزیون سامسونگ شما از میزان بازتاب نورهای محیطی روی صفحه می کاهد تا رنگ های مشکی و جزییات سایه ها تا سر حد امکان دقیق و واضح گردند. در نتیجه با کاهش بازتاب نور به حداقل، تصاویر واضح تر، دقیق تر و بدون مزاحمت به نمایش در خواهند آمد.
پانل تصویر شفافPS51E450A1MSHD-82031-0.jpg
تلویزیون های پلاسما+1 سامسونگ از یک فیلتر و ساختار پانل جدید برخوردارند تا از لایه لایه شدن تصاویر جلوگیری کرده و تصاویری خلق کنند که عملاً از هر زاویه ای بی نقص باشند. این قابلیت همچنین از ایجاد تصاویر دوگانه و تار شدن تصاویر که معمولاً در شیشه دیده می شود جلوگیری می کند.
تماشای فیلم از طریق USBPS51E450A1MSHD-91537-0.jpg
با قابلیت ConnectShare Movie کافی است که درایو حافظه USB خود را به تلویزیون وصل کرده و فوراً از فیلم ها، عکس ها یا آهنگ های دلخواه خود لذت ببرید. حالا می توانید در حالی که راحت در منزل خود نشسته اید از پخش محتواهای گوناگون در تلویزیون خود لذت ببرید.
فراتر از طراحی کریستالPS51E450A1MSHD-24-1.jpg
فقط شما نیستید که از طراحی کریستال لذت خواهید برد. کره زمین نیز از مزایای آن بهره مند خواهد شد. ما به جای استفاده از رنگ های پاششی از فن آوری تزریق دوگانه استفاده می کنیم. در نتیجه از ترکیبات آلی فرار (VOC) در روند ساخت و تولید هیچ استفاده ای نمی شود. علاوه بر این، نتیجه کار تا 90% قابل بازیافت است. تصور می کنیم تا سال های متمادی از این مزیت لذت ببرید.
تصاویر عالی با وضوح بالاترPS51E450A1MSHD-87246-0.jpg
تلویزیون پلاسمای سامسونگ با برخورداری از جدیدترین فن آوری کادرهای پر کننده می تواند یک تصویر واحد را تا سرعت 600 بار در ثانیه نمایش دهد. در نتیجه تصاویر فارغ از سرعت و تحرک صحنه ها، با کیفیت بی نظیری نمایش داده خواهند شد.
طراحی زیبا و سادهPS51E450A1MSHD-63546-0.jpg
تلویزیون های پلاسمای باریک سامسونگ از جدیدترین ابداعات و نوآوری ها در فن آوری پلاسما استفاده می کنند تا بدنه باریکی داشته باشند. مدل باریک جدید ظاهر فوق العاده جذاب و زیبایی دارد که باور آن تنها با مشاهده دستگاه امکان پذیر است.

لینک به دیدگاه

بازی 96 کیلو بایتی برای کسایی که اینتر نت ذغالی دارن

بنچمارک یادتون نره

راستی Compability رو روی Windows XP بگذارید که اجرا بشه

kkrieger.zip

ویرایش شده توسط Saeed#
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
پانل منحصر به فرد PS51E450A1MSHD-94071-0.jpg

پنل منحصر به فرد تلویزیون سامسونگ شما از میزان بازتاب نورهای محیطی روی صفحه می کاهد تا رنگ های مشکی و جزییات سایه ها تا سر حد امکان دقیق و واضح گردند. در نتیجه با کاهش بازتاب نور به حداقل، تصاویر واضح تر، دقیق تر و بدون مزاحمت به نمایش در خواهند آمد.
پانل تصویر شفاف PS51E450A1MSHD-82031-0.jpg

تلویزیون های پلاسما+1 سامسونگ از یک فیلتر و ساختار پانل جدید برخوردارند تا از لایه لایه شدن تصاویر جلوگیری کرده و تصاویری خلق کنند که عملاً از هر زاویه ای بی نقص باشند. این قابلیت همچنین از ایجاد تصاویر دوگانه و تار شدن تصاویر که معمولاً در شیشه دیده می شود جلوگیری می کند.
تماشای فیلم از طریق USB PS51E450A1MSHD-91537-0.jpg

با قابلیت ConnectShare Movie کافی است که درایو حافظه USB خود را به تلویزیون وصل کرده و فوراً از فیلم ها، عکس ها یا آهنگ های دلخواه خود لذت ببرید. حالا می توانید در حالی که راحت در منزل خود نشسته اید از پخش محتواهای گوناگون در تلویزیون خود لذت ببرید.
فراتر از طراحی کریستال PS51E450A1MSHD-24-1.jpg

فقط شما نیستید که از طراحی کریستال لذت خواهید برد. کره زمین نیز از مزایای آن بهره مند خواهد شد. ما به جای استفاده از رنگ های پاششی از فن آوری تزریق دوگانه استفاده می کنیم. در نتیجه از ترکیبات آلی فرار (VOC) در روند ساخت و تولید هیچ استفاده ای نمی شود. علاوه بر این، نتیجه کار تا 90% قابل بازیافت است. تصور می کنیم تا سال های متمادی از این مزیت لذت ببرید.
تصاویر عالی با وضوح بالاتر PS51E450A1MSHD-87246-0.jpg

تلویزیون پلاسمای سامسونگ با برخورداری از جدیدترین فن آوری کادرهای پر کننده می تواند یک تصویر واحد را تا سرعت 600 بار در ثانیه نمایش دهد. در نتیجه تصاویر فارغ از سرعت و تحرک صحنه ها، با کیفیت بی نظیری نمایش داده خواهند شد.
طراحی زیبا و ساده PS51E450A1MSHD-63546-0.jpg

تلویزیون های پلاسمای باریک سامسونگ از جدیدترین ابداعات و نوآوری ها در فن آوری پلاسما استفاده می کنند تا بدنه باریکی داشته باشند. مدل باریک جدید ظاهر فوق العاده جذاب و زیبایی دارد که باور آن تنها با مشاهده دستگاه امکان پذیر است.

حمید خان از انتخابت خوشم اومد داداش شاید از همین مدل یا بزرگتر برای مادربرزگم اینا خریدم ... در مورد کیفیتش بپرس بهم خبر بده

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...