رفتن به مطلب

فروش Thermaltake Riing 12 آکبند

Ali Alborz
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان

۳ عدد فن نایاب و بسیار خاص Thermaltake Riing 12 White LED به صورت کاملا اکبند برای فروش موجود است.

فن ها سری Static Pressure هستند و نسبت به مدل های عادی دارای فشار هوای بیشتر و مناسب رادیاتور های واترکولینگ هستند.

نسبت به فن های کورسیر سری SP موجود در بازار طبق ریویو های موجود در اینترنت فشار بیشتر و نویز پایینتری دارند‌‌. و البته نسبت به این سری کیفیت بالاتر و زیبایی بیشتری دارند.

قیمت مقطوع برای هر سه فن ۲۱۵ هزار تومان.

یک عدد تکی به قیمت ۷۵ هزار تومان فروخته میشود.

هزینه ارسال با خریدار محترم.

IMG_20180709_052218_952.jpg

main.jpg

ویرایش شده توسط Ali Alborz
لینک به دیدگاه

? هر سه عدد فقط ۲۱۵ هزار تومان!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

سلام عزیز

امکان فروش دو عددش وجود داره؟

سلام علی جان، والا اگر برای یک عددش خریدار باشه دوتا رو‌ میتونم تقدیمت کنم، قیمت یک عدد هم به صورت تکی ۷۵ هزار تومان هست اگر کسی تمایل داشت.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

سلام علی جان، والا اگر برای یک عددش خریدار باشه دوتا رو‌ میتونم تقدیمت کنم، قیمت یک عدد هم به صورت تکی ۷۵ هزار تومان هست اگر کسی تمایل داشت.

پس یه لطفی کن دوتاش رو برای ما رزرو نگهدار تا برای اون یکی مشتری پیدا بشه.

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

پس یه لطفی کن دوتاش رو برای ما رزرو نگهدار تا برای اون یکی مشتری پیدا بشه.

دو عدد رزرو شما در صورت عدم درخواست برای هر سه عدد و فروش یک عدد دیگر تقدیمتون میشه.

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

شما فن قرمز رنگش رو ندارید همین مدل ؟ میخوام کولر ترمالتیکم رو دو فنه کنم؟

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

درود دوست عزیز

شما فن قرمز رنگش رو ندارید همین مدل ؟ میخوام کولر ترمالتیکم رو دو فنه کنم؟

سلام عزیز

نه متاسفانه فقط رنگ سفیدش هست

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز من 4تا از این فن ها نیاز دارم  میشه یدونه دیگه پیدا کرد تو بازار؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، hamed1715 گفته است :

سلام دوست عزیز من 4تا از این فن ها نیاز دارم  میشه یدونه دیگه پیدا کرد تو بازار؟

اکبند از اونجا که من اطلاع دارم خیر اصلا با توجه به اینکه همون موقع هم که تولید میشدن خیلی کمیاب بودن..

ولی کارکرده تاپیک درخواست بزنید شاید کسی داشت...

لینک به دیدگاه

من تا اخر امشب اطلاع میدم واسه خرید هر سه تاش  اگه بتونم یکی هماهنگ کنم

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

سلام خدمت دوستان

نسبت به فن های کورسیر سری SP موجود در بازار طبق ریویو های موجود در اینترنت فشار بیشتر و نویز پایینتری دارند‌‌. و البته نسبت به این سری کیفیت بالاتر و زیبایی بیشتری دارند.

هزینه ارسال با خریدار محترم.

سلام علی اقا.

بله کاملا درست میگن از نظر زیبایی جزو زیباترین فن هایی هستن که تا حالا تولید شدن و اگر دقت کنید اکثر برند ها دارن این مدل رو کپی میکنن از ترمال تیک.

از نظر نویز و کیفیت و  ... هم بی نهایت عالی هستن من 2 تا تریپل پک دارم 140 البته.

خدا بگم این گیگابایتو چیکار نکنه که فن رادیات گرافیکش قابل تعویض نیست!!!! ینی موندم چراباید یه همچین کاری بکنه یه برند.

وگرنه یه دونشو همین الان ازت بر میداشتم.

خوب بفروشی عزیز.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام علی اقا.

بله کاملا درست میگن از نظر زیبایی جزو زیباترین فن هایی هستن که تا حالا تولید شدن و اگر دقت کنید اکثر برند ها دارن این مدل رو کپی میکنن از ترمال تیک.

از نظر نویز و کیفیت و  ... هم بی نهایت عالی هستن من 2 تا تریپل پک دارم 140 البته.

خدا بگم این گیگابایتو چیکار نکنه که فن رادیات گرافیکش قابل تعویض نیست!!!! ینی موندم چراباید یه همچین کاری بکنه یه برند.

خوب بفروشی عزیز.

سلام عزیز

شما یکی بردار ما هم دو تا تمومشه بره.?

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام علی اقا.

خوب بفروشی عزیز.

سلام داداش

لطف داری ایشالا برای خریدارش یه عمر بگرده من که دیگه کیسم جا نداشت ببندم مگرنه میدونم بفروشم دیگه لنگه این فنها با این قیمتا گیرم نمیاد..

لینک به دیدگاه

سلام 

این فن ها از enermax که لینکشو میفرستم قویتره یا ضعیفتره

https://....ir/case-fan-enermax-tb-silence-1500rpm-pwm-120mm

اینم مشخصاتش

ممنونم

E130F348-21CD-465C-BACD-BD598B8685A2.jpeg

ویرایش شده توسط رضا موسوی
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، رضا موسوی گفته است :

سلام 

این فن ها از enermax که لینکشو میفرستم قویتره یا ضعیفتره

https://....ir/case-fan-enermax-tb-silence-1500rpm-pwm-120mm

اینم مشخصاتش

ممنونم

اصولا فن چیزی نیست که از مشخصات روی کاغذ بشه بهتر بودن و بدتر بودنش رو تشخیص داد،ولی موردی که هست این فن انرمکس که شما لینک دادید قیمت دلاریش به مراتب کمتر هست و قابل مقایسه از نظر کیفیت ساخت با فن های رینگ نیست، اما اگر طبق ریویو ها موجود در اینترنت بخوام بگم تقریبا در تمام تست ها و ریویو ها دو فن corsair SP و riing SP بعد از برند های به مراتب گران قیمت تر مثل noctua موجود هستند.

برای مثال

https://gamingmag.org/best-case-fans/

لینک به دیدگاه

یکی از فن ها رو خریدارم اگردوستمون دو تاش رو بر میداره

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، e_mehdi گفته است :

در 5 دقیقه قبل، e_mehdi گفته است :

پ.خ هماهنگ کنید لطفا

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

اصولا فن چیزی نیست که از مشخصات روی کاغذ بشه بهتر بودن و بدتر بودنش رو تشخیص داد،ولی موردی که هست این فن انرمکس که شما لینک دادید قیمت دلاریش به مراتب کمتر هست و قابل مقایسه از نظر کیفیت ساخت با فن های رینگ نیست، اما اگر طبق ریویو ها موجود در اینترنت بخوام بگم تقریبا در تمام تست ها و ریویو ها دو فن corsair SP و riing SP بعد از برند های به مراتب گران قیمت تر مثل noctua موجود هستند.

برای مثال

https://gamingmag.org/best-case-fans/

یعنی شما میکید از انرمکس قویتره عزیز؟

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، رضا موسوی گفته است :

یعنی شما میکید از انرمکس قویتره عزیز؟

والا اونقدری که کیفیت ساخت و نویز پایین تو فن هایی تو این سطح کیفیت مطرح هست قوی و ضعیف بودن مطرح نیست چون تقریبا نزدیک به هم هستن تو این زمینه و تو زمینه کیفیت فاصله زیادی دارند.

لینک به دیدگاه

یک عدد فن به دوستمون @e_mehdi فروخته شد و واریز کردند و دو عدد هم به دوستمون @ASTS فروخته شد که فردا قرار به واریز هست.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

والا اونقدری که کیفیت ساخت و نویز پایین تو فن هایی تو این سطح کیفیت مطرح هست قوی و ضعیف بودن مطرح نیست چون تقریبا نزدیک به هم هستن تو این زمینه و تو زمینه کیفیت فاصله زیادی دارند.

آره دقیقا حق با شماست

ولی اگه بخواین توداین کیفیت یه فن که قدرت خوبی داشته باشه معرفی کنید چیه؟؟

تا ۱۰۰ تومن 

و اصلا نورپردازی مهم نیست که داشته باشه

لینک به دیدگاه

تنها موردی که پرفورمنس و کیفیت ساخت مشابه فن های رینگ داره کورسیر SP هست که فکر کنم قیمتی حدود ۱۷۰-۸۰ باید داشته باشه الان که چک کردم، تنوع زیادی تو بازار ما نیست متاسفانه، تو سطح پایینتر همین انرمکس که گذاشتید خوبه..

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...