رفتن به مطلب

راهنمایی موس تا 200

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان

یه موس خوب  حدود قیمت 200 تومن معرفی کنین .کاربری خاصی ندارم بعضی مواقع دوتا بازی میکنم و بازی های توسبک  رزیدنت اویل. راست دستم و دستم لاقر و بزرگ هست .ممنون

(اول میخواستم سربروس ایسوس بگیرم  به خاطر تخفیفی که گذاشتن بعد کنسل کردم)

ویرایش شده توسط Mohsenbike
لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Mohsenbike گفته است :

سلام به دوستان

یه موس خوب  حدود قیمت 200 تومن معرفی کنین .کاربری خاصی ندارم بعضی مواقع دوتا بازی میکنم و بازی های توسبک  رزیدنت اویل. راست دستم و دستم لاقر و بزرگ هست .ممنون

برو سراغ a4tech blody

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، alirezatha گفته است :

قطعا g402 بگیر

زیاد گزارش خوندم از خراب شدن قلتکش.

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Mohsenbike گفته است :

زیاد گزارش خوندم از خراب شدن قلتکش.

بنده و چندین نفر گه میشناسم دارن هیچ مشکلی هیچ کدوم نداشتن و البته مطمین باشید یکی مهم ترین خصوصیات بارز لاجیتک سگ  جون بودنش هست 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

من هنوز موس نخریدم. دوستان با این بودجه چی بگیرم ؟/؟ بیشتر نمیخوام هزینه کنم.

نهایتا تا 300 ت

عجب اشتباهی کردم پشت گوش انداخنم دوباره گرون شدن.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز موس یه چیز کاملا سلیقه ای هست اخه چجور واسه موس مشاوره میخواین :|

خوب دوستان گفتن G402  شما بگیرید و خوب بعد براتون بد دست باشه  اونوقت میخواین چیکار کنید ؟

بهتره برید بازار و توی اون رنج تمام موس هارو از نزدیک  ببینید و تست کنید و ببینید با کدوم راحت تر هستید

من به شخصه اینقدر با موس استیل سریز سنسی حال میکنم با سیستم خفن حال نمیکنم :D

لینک به دیدگاه

درود.

اگر میتوانی بلادی بگیر  کور 3 بخر و یا مدلای قدیمی تر کرک کن.

اشتباهی کردم جدید خریدم کرک نداره الان 15 دلار میخواد برای فعال سازیش.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

درود.

اگر میتوانی بلادی بگیر  کور 3 بخر و یا مدلای قدیمی تر کرک کن.

اشتباهی کردم جدید خریدم کرک نداره الان 15 دلار میخواد برای فعال سازیش.

موفق باشید.

درود خداوند گیمرها برشما.من نفهمیدم این کور 3 کدوم مدل میشه. کرکو از این داستانا هم نمیخوام.یه موس بخرم دوتا 2بازی کنم همین.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، miladzahedi گفته است :

درود گرامی

بی سیم میخواید بخرید یا با سیم؟ 

گرین کیفیت لوازمش بد نیست. قیمت هاشم که نسبت به دیگر برند ها مناسبه. پس بهتره یه نگاهی به موس های گرین بندازید1f914.png

از نظر بنده این موس خوبه1f447.png 

https://www.lioncomputer.com/کامپیوتر/لوازم-جانبی-کامپیوتر/موس/msi/موس-گیمینگ-msi-interceptor-ds-b1.html

یه سر به بازار هم بزنید و موس های مختلف رو دست بگیرید تا در آخر به نتیجه برسید. 

ممنون از وقتی که گذاشتین.باسیم دوست دارم.ازموس های بلودی مد نظرم هست ولی خیلی متنوعع.دوستمون هم در مورد کرک صحبت کردن دیگه کلا گیج شدم.وقت بازار رفتن اصلا ندارم.

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

بنده خیلی وقته که بلادی r30 دارم و استفاده میکنم خیلی راضیم ازش برای خیلی از اطرافیانم هم خریدم و همه رضایت دارن از این خرید.

درباره کور هم ک صحبت کردن 4 کور داره موس های بلادی که 2 کور به صورت رایگان فعاله و کورهای 3 و 4 نیاز ب خرید دارن و هزینه لازمه. امکانات دیگه ای بهتون میدن اون کورها ک بدون اون ها هم میتونید از موس استفاده کنید. مثلا من به شخصه نخریدم و استفاده میکنم با کور 2.

لینک به دیدگاه

درود عزیز

bloody شدیدا توصیه میشه. بنده 8 ماهی میشه که terminator tl80 رو استفاده میکنم و راضی هم هستم

منتهی من اون موقع 130 خریدم الان فکر نمیکنم زیر 300 گیر بیارید |:

در مورد هسته ها هم فکر نمیکنم برای دوتا 2 نیازی به اکتیو کردن کور های 3 و 4 داشته باشید. من که نیازی نداشتم

لاینسنسش تو ارزونی 25 تومن بود که من اشتباه بزرگی کردم و نخریدم ...

در مورد سایز هم خدمتتون عرض کنم که من موس قبلیم که خراب شد رو خیلی دوست داشتم و خوش دست بود.

ابعادش رو سانت زدم و با tl80 تطبیق دادم. دیدم به هم شبیهن و خریدم رو انجام دادم. واقعا هم انگار واسه دست من ساختنش :)

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

سلام. بلودی ها یکم سنگینن .

Tt sport cambat 

عالیه نمیدونم الان چنده.

سبک بزرگ و روون 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Mohsenbike گفته است :

درود خداوند گیمرها برشما.من نفهمیدم این کور 3 کدوم مدل میشه. کرکو از این داستانا هم نمیخوام.یه موس بخرم دوتا 2بازی کنم همین.

کور 3 رو تقریبا همه ی موس های بلادی که‌کمی حرفه ای هستن وجود دارند.

بنده v3m دارم شما هم میتونید از سری v انتخاب کنید همشون یکین سایز دستاشون فرق داره هزکدوم مناسب تر بود خرید کنید.

نسخه های v7 و v8 فکر میکنم بلادی فایو اونارو میشناسه بگیرید نرم افزار کرکش هست میتونید کور 3-4 به‌صورت رایگان استفاده کنید.

کور 3 مخصوص بازی های شوتر آنلاین هست که شما تیر میزنی لگد اصلحه شمارو میگیره کور 4 مخصوص بازی های استراتژیک هست که بنده نمیدونم کاربردش چیست اگر خریدین کرک هم کردید شما تجربتون رو بگین.

سوال دبگه بود درخدمتم.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mohsenbike گفته است :

سپاس . v8m چطوره؟؟ قیمتش خوبه.

v8 رو یکی از دوستان بنده داره.

همونطور که تو عکساش هم معلومه قسمت زیرینش از 2 طرف ادامه پیدا کرده ک دست شما رو موس باشه و من حال نمیکنم با اینجور موس ها.

موس های در اصطلاح پنجه ای مثل r30 یا v2 و v3 وقتی دست میگیرید میتونید شصت و انگشت کوچیکتون رو روی پد بزارید ولی v8 اینجوری نیس و این دو انگشت روی انتهای موس قرار میگیره.

البته با همشون عادت میکنید به صورت کلی.

لینک به دیدگاه

درود من v5 و tl80 دارم هر دو عالی انصافا دو ساله مردونه کار میکنن عین روز اول واقعا کیفیتشون خوبه موس برند زیاد داشتم اینها هم چیزی کم ندارند 

لینک به دیدگاه

من چند ماه پیش موس بلادی p-85 rgb با کد اکتیو خرید 145 واقعا عالیه 

لینک به دیدگاه

احتمالا tl70 یا tl 80 بگیرم تا قیمت 290 تومن. باز اگه گذینه ی بهتری هست ممنون میشم بگین.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Mohsenbike گفته است :

احتمالا tl70 یا tl 80 بگیرم تا قیمت 290 تومن. باز اگه گذینه ی بهتری هست ممنون میشم بگین.

انتخابت مناسبه فقط سعی‌کن‌حضوری بخری که موس هارو ببینی به دستت میخورن یا نه چون جعبه موس های بلادی اینجوریه که میتونی موسو بگیری دستت.

لینک به دیدگاه

در در 1397/04/20, 17:13:49، Mohsenbike گفته است :

سلام به دوستان

من cerberus دارم راضیم خیلی هم خوبه. الان هم از ۴۲۰ شده ۲۹۰ فکر کنم. به نظرم همین موس رو بگیر و سمت برند های چینی و ارزون نرو. اگه دنبال cerberus بودی پیام خصوصی بده واست میتونم نو ارزون پیدا کنم.

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، miladzahedi گفته است :

درود این ماوس رو توی دیجی کالا دیدم که توی نظرات هم خیلی ازش تعریف کردن1f447.png

قیمتش هم خیلی خوبه1f642.png

https://www.digikala.com/product/dkp-158516/ماوس-تسکو-مدل-tm2018n

https://www.digikala.com/product/dkp-519440/ماوس-مخصوص-بازی-مکث-تاچ-مدل-mx305g

از این دو مدل زیاد تعریف کرده بودن یه نگاهی بندازید. 

تسکو جنس خوبی  نیست  اسپیکر و کیبوردشو داشتم  زود خراب شدن 

لینک به دیدگاه

در در 1397/04/20, 17:13:49، Mohsenbike گفته است :

سلام به دوستان

دوست عزیز اگر موس با بودجه حدود 200-300 هزار تومن میخوای به نظرم میتونی روی ss rival 100 - bloody al90 or a90  حساب کنی

الویت رو rival100 قرار بده به این دلیل که توسط پلیر های فوق حرفه ای هم قبلا استفاده شده و امتحانش رو پس داده و از اسکیت های خوبی هم برخوردار هست درحالی که مارک های عقب مونده ی مثل ایسوس و بقیه

feet های درست حسابی ندارند و موس روی پد زیادی روان نیست درواقع اکثرا از پلاستیک معمولی استفاده میکنن 

درحالی که مارک های مطرح از تفلون با کیفیت و با دوام استفاده میکنن

لینک به دیدگاه

سلام من بلادی دارم مدل V8M  راضی هستم یکی از دوستان در مورد موس حرف زدن که از کرها برای چه استفاده میشه از کور 4 برای بازهای آنلاین مثل دوتا استفاده میشه که با شمشیر سر کار دارند. من این موس رو روزی خرید تمام کورها از اول اکتیو بودند. موس خوش دستی است 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...