رفتن به مطلب

راهنمایی موس تا 200

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

ببین دوست من وسواس نداشته باش

چون هم فکرتو درگیر میکنی هم زمانت از بین میره و هم اینکه موقعی موس بخری و اون چیزی ک میخواستی نباشه ب شدت ضربه میخوری

منم کلی جستجو کردم تا اخرش رسیدم ب این موس

A4tech bloody al90

بین موسهای logitech و steelseries اینو انتخاب کردم(علت انتخاب قیمت مناسب و البته امکانات خوبش)

فقط چند مورد از تجربه استفاده موس بهتون بگم

درکل موس های بلادی از لحاظ ارگونومیک ضعیف هستند من تقریبا تا ۱ ماه مچم درد میکرد(حتی با اینکه وزنه هاشو همرو برداشتم ولی روزهای اول احساس سنگینی میکرد)

۴ تا گلایدر زیر موس قرار دادن ک خیلی خوبه نه خیلی سُره نه خیلی گیر

بهترین خوبیش اینه ک حافظه داخلی داره و برای ماکرو زدن با خیال راحت میتونید ماکرو بزنید بدون هیچ استرسی ک مبادا اکانتتون بن بشه(من خودم dota2, pubg, diablo iii بازی میکنم).در این رابطه یک توضیح کوچیکی بدم:ماکرو زدن از روی برنامه های جانبی ک تعدادشون خیلیه تو بازی های آنلاین توسط بازی شناسایی میشن اکثر مواقع و منجر ب بن شدن کل اکانت میشه ولی موس بلادی(و یک سری موس دیگه هم هستند با این قابلیت) بخاطر اینکه ماکرو رو از رو مموری خودش اجرا میکنه قابل شناسایی نیست ;)

موس v3m ک دست دو از کسی گرفتم کلیدهاش لق شدن(مثل روز اول نیست کمی شل شده ) که ممکنه باعث missclick بشه یعنی مثلا تو دوتا enigma باشی و blink کنی وسط (همزمان ۲ اسپل و ۳ ایتم زیر ۱ ثانیه باید زده بشه) ممکنه یکیشو از قلم بندازه ک =GG.

البته موس خودم ک al90 هست چنین مشکلی نداره

و یک مورد دیگه اینکه بنظر من اسمبل ضعیفی هم داره ، موس al90 یک روکشی قسمت چپ کلیک و راست کلیک داره(برای جلوگیری از سُر بودن) ک با چسب اسمبل کردند و الان چسبها زدن بالا(نوک روکش همه جمع شده طوری ک اگه دست بخوره چسبی میشه)

و مورد دیگه اینکه سرعت و حساسیت خوبی داره میتونی رنج رو خودت بسازی و لذت ببری(مثل اکثر موس ها)

امیدوارم کمک کرده باشم، من بدون هیچ تعصبی ب مارک و یا برندی فقط تجربه شخصی خودم رو گفتم

این موس یک سری معایب و یک سری مزایا داره ک تصمیم با شماست. من با توجه ب مبلغ پرداختی(۱۳۰ خود موس و ۲۵ فعالسازی هسته ها)از این موس راضی هستم و دستم بهش عادت کرده.

بنظر من  بلادی برای تازه وارد ها و اونایی ک ب صورت حرفه ای گیم رو دنبال نمیکنند(استریمرها گزینه های بهتری برای خرید دارند) موس مناسبیه با توجه ب قیمتش

همچنین این موس کرک میشه و نیازی ب خرید کد فعالسازی نداره(قطعا خرید کد بهتر و کم دردسرتره)

سوالی بود من در خدمتم

ویرایش شده توسط farzadkrd
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، farzadkrd گفته است :

سلام

ببین دوست من وسواس نداشته باش

چون هم فکرتو درگیر میکنی هم زمانت از بین میره و هم اینکه موقعی موس بخری و اون چیزی ک میخواستی نباشه ب شدت ضربه میخوری

منم کلی جستجو کردم تا اخرش رسیدم ب این موس

A4tech bloody al90

بین موسهای logitech و steelseries اینو انتخاب کردم(علت انتخاب قیمت مناسب و البته امکانات خوبش)

فقط چند مورد از تجربه استفاده موس بهتون بگم

درکل موس های بلادی از لحاظ ارگونومیک ضعیف هستند من تقریبا تا ۱ ماه مچم درد میکرد(حتی با اینکه وزنه هاشو همرو برداشتم ولی روزهای اول احساس سنگینی میکرد)

۴ تا گلایدر زیر موس قرار دادن ک خیلی خوبه نه خیلی سُره نه خیلی گیر

بهترین خوبیش اینه ک حافظه داخلی داره و برای ماکرو زدن با خیال راحت میتونید ماکرو بزنید بدون هیچ استرسی ک مبادا اکانتتون بن بشه(من خودم dota2, pubg, diablo iii بازی میکنم).در این رابطه یک توضیح کوچیکی بدم:ماکرو زدن از روی برنامه های جانبی ک تعدادشون خیلیه تو بازی های آنلاین توسط بازی شناسایی میشن اکثر مواقع و منجر ب بن شدن کل اکانت میشه ولی موس بلادی(و یک سری موس دیگه هم هستند با این قابلیت) بخاطر اینکه ماکرو رو از رو مموری خودش اجرا میکنه قابل شناسایی نیست ;)

موس v3m ک دست دو از کسی گرفتم کلیدهاش لق شدن(مثل روز اول نیست کمی شل شده ) که ممکنه باعث missclick بشه یعنی مثلا تو دوتا enigma باشی و blink کنی وسط (همزمان ۲ اسپل و ۳ ایتم زیر ۱ ثانیه باید زده بشه) ممکنه یکیشو از قلم بندازه ک =GG.

البته موس خودم ک al90 هست چنین مشکلی نداره

و یک مورد دیگه اینکه بنظر من اسمبل ضعیفی هم داره ، موس al90 یک روکشی قسمت چپ کلیک و راست کلیک داره(برای جلوگیری از سُر بودن) ک با چسب اسمبل کردند و الان چسبها زدن بالا(نوک روکش همه جمع شده طوری ک اگه دست بخوره چسبی میشه)

و مورد دیگه اینکه سرعت و حساسیت خوبی داره میتونی رنج رو خودت بسازی و لذت ببری(مثل اکثر موس ها)

امیدوارم کمک کرده باشم، من بدون هیچ تعصبی ب مارک و یا برندی فقط تجربه شخصی خودم رو گفتم

این موس یک سری معایب و یک سری مزایا داره ک تصمیم با شماست. من با توجه ب مبلغ پرداختی(۱۳۰ خود موس و ۲۵ فعالسازی هسته ها)از این موس راضی هستم و دستم بهش عادت کرده.

بنظر من  بلادی برای تازه وارد ها و اونایی ک ب صورت حرفه ای گیم رو دنبال نمیکنند(استریمرها گزینه های بهتری برای خرید دارند) موس مناسبیه با توجه ب قیمتش

همچنین این موس کرک میشه و نیازی ب خرید کد فعالسازی نداره(قطعا خرید کد بهتر و کم دردسرتره)

سوالی بود من در خدمتم

ممنون از توضیحاتتون امروز صبح رفتم خرید و نتونستم کامنتهای شما وبعضی از دوستان رو ببینم و استفاده کنم. 

مدل a91 ایفورتک رو خریدم لینکشم میزارم. 

من دوتا باز حرفه ای نیستم و لی نوب هم نیستم، ماکرو زدن چیه؟ متوجه نشدم. 

https://www.lioncomputer.com/کامپیوتر/لوازم-جانبی-کامپیوتر/موس/a4tech/موس-گیمینگ-ای-فورتک-a91.html

لینک به دیدگاه

و اینکه چجور تست هایی بگیرم ازش که بتونم بهتر معرفی کنم این موس رو برای کسایی که میخوان موس بخرن.؟؟ 

من تاحالا موس 40 تومنی فراسو بالاتر نداشتم. ?

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mohsenbike گفته است :

ممنون از توضیحاتتون امروز صبح رفتم خرید و نتونستم کامنتهای شما وبعضی از دوستان رو ببینم و استفاده کنم. 

مدل a91 ایفورتک رو خریدم لینکشم میزارم. 

من دوتا باز حرفه ای نیستم و لی نوب هم نیستم، ماکرو زدن چیه؟ متوجه نشدم. 

https://www.lioncomputer.com/کامپیوتر/لوازم-جانبی-کامپیوتر/موس/a4tech/موس-گیمینگ-ای-فورتک-a91.html

چقدر گرون شده?

ماکرو زدن یعنی  ک اجرای خودکار یک سری کلیدها به ترتیبی ک شما مشخص میکنید و در فواصل معین و همچنین قابل تکرار

مثال برای دوتا:

قبلا واسه invoker ک aghanim میاوردی cooldown اسپلها  صفر میشد ولی الان ۲ ثانیه(مدتی هست ک از گیم دورم) هست و یک دلیل این تغییر استفاده پلیرها از ماکرو بود

تصور کن فقط یک کلید بزنی و هیروت بپره وسط و خودکار تورنادو، emp, sun strike,def blast,و .... همه رو سریعا خودش بزنه، خیلی حال میده?

یا مثلا واسه sand king ک ult خراب نشه و پالس هم ازدست ندی(زمان شروع پالس از زدن کلید r تا اجرا حدود ۲ ثانیه channele ک اگه زودتر بلینک کنی ک ult قطع میشه و اگه دیرتر بلینک کنی ک پالسهات ازدست میره، یا enigma(من چون کیبوردم ضعیفه مجبورم با این دو هیرو ماکرو بزنم)

و کاربرد دیگش تو بازیهای شوتره مثل کانتر پابجی ...

با استفاده از این موس میتونی تا مقدار قابل توجهی لرزش رو کم کنی، یا با کلت تک تیر یا اسلحه تکتیر ب صورت رگباری شلیک کنی

تو پابجی اسلحه m16 دو حالت تک تیر و ۳ تیر داره و رگبار نداره . و یکی از اسلحه های مورد علاقه منه . با استفاده از این موس میتونی هم رگباری شلیک کنی هم لرزش خیلیییی کمی داشته باشه

@farzadkrd

تلگرام. خواستی میتونم بیشتر برات توضیح بدم

لینک به دیدگاه

سلام .

من موس بلادی P85‌ دارم میخوام کر 3 فعال بشه . از کجا میتونم لایسنس رو بخرم ؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ata.royalfalcon گفته است :

سلام .

لینک

خدمت شما

همچنین میتونی از کرک استفاده کنی و کد رو نخری(اگه کد بگیری ک راحتی و برای همیشه فعال میشه)

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، ata.royalfalcon گفته است :

سلام .

سایت خود بلادی .

اگر قادر نیستید فکر میکنم یکی از اعضای فروم  بفروشد.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، farzadkrd گفته است :

چقدر گرون شده1f633.png

ماکرو زدن یعنی  ک اجرای خودکار یک سری کلیدها به ترتیبی ک شما مشخص میکنید و در فواصل معین و همچنین قابل تکرار

مثال برای دوتا:

قبلا واسه invoker ک aghanim میاوردی cooldown اسپلها  صفر میشد ولی الان ۲ ثانیه(مدتی هست ک از گیم دورم) هست و یک دلیل این تغییر استفاده پلیرها از ماکرو بود

تصور کن فقط یک کلید بزنی و هیروت بپره وسط و خودکار تورنادو، emp, sun strike,def blast,و .... همه رو سریعا خودش بزنه، خیلی حال میده1f602.png

یا مثلا واسه sand king ک ult خراب نشه و پالس هم ازدست ندی(زمان شروع پالس از زدن کلید r تا اجرا حدود ۲ ثانیه channele ک اگه زودتر بلینک کنی ک ult قطع میشه و اگه دیرتر بلینک کنی ک پالسهات ازدست میره، یا enigma(من چون کیبوردم ضعیفه مجبورم با این دو هیرو ماکرو بزنم)

و کاربرد دیگش تو بازیهای شوتره مثل کانتر پابجی ...

با استفاده از این موس میتونی تا مقدار قابل توجهی لرزش رو کم کنی، یا با کلت تک تیر یا اسلحه تکتیر ب صورت رگباری شلیک کنی

تو پابجی اسلحه m16 دو حالت تک تیر و ۳ تیر داره و رگبار نداره . و یکی از اسلحه های مورد علاقه منه . با استفاده از این موس میتونی هم رگباری شلیک کنی هم لرزش خیلیییی کمی داشته باشه

@farzadkrd

تلگرام. خواستی میتونم بیشتر برات توضیح بدم

دم شما گرم که وقت گذاشتید. خیلی خوش دسته توی چند دقیقه بیشتر نشد بفهمم. حالا برم یه دست دوتا بزنم . {:

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Mohsenbike گفته است :

دم شما گرم که وقت گذاشتید. خیلی خوش دسته توی چند دقیقه بیشتر نشد بفهمم. حالا برم یه دست دوتا بزنم . {:

خواهش میکنم

مبارکت باشه

منم پشیمون نیستم

خداوکیلی با این قیمت موس با این امکانات گیر نمیاد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...