رفتن به مطلب

کمک , اپدیت b350 برای 2400g

pokerman
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

به تازگی مادربرد B350 گرفتم با CPU 2400G حالا نیازمند یه پردازنده هستم تا بایوس این بردو اپدیت بزنم. دوستان اگر کسی داره cpu ryzen سری اول و میتونه زحمتشو بکشه یا هماهنگی بکنه خودم این کارو بکنم ممنون میشم.

کار کمتر از 10 دقیقه طول میکشه. اپدیت بایوس رو فلش همرام دارم.

گارانتی گرینم که کلا تعطتیل . بردو دادم میگم بایوسشو اپ کن طرف میگه بعد از عیب یابی هفته دیگه ارسال میشه . میگم اقا نو هست (هیچی سر درنمیاورد). گفتم مسئولشو بگو بیاد. یه خانمی  اومد میگفت 2400G کدومه , گارانتی گرینه؟ بزار اینجا بین 3 تا 7 روز اینده تماس میگیریم. مگه ما قطعه میخریم میگیم 3 تا 7 روز اینده بیا پولشو بگیر.

حالا من میگم چند دقیقه کار داره اونا فکر میکنن برد خرابه خلاصه بیخیال شدم دیگه. اگه میخواید 2400G بگیرید رو گرین حساب نکنید . پارکینگ پاساز ایرانم طرف میگفت پنجاه میگیره. اخه بابا لامصب 5 دقیقه کاره بایوسم 9 مگه دارمش . گرین باید بدون هزینه این کارو در بدترین شرایط 1 روزه انجام بده اونم چون سرشون شلوغه و الا که این پردازنده به هیچ بردی نمیخوره مردم چرا تو این گرونی باید 50 تومنم الکی بدن برا اپدیت بایوس یا بدن تعمیر کارای گرین باهاش ور برن. مگه یه جنسیو وارد میکنن بعدشم گارانتی نباید امادگی داشته باشن تا بروزرسانیش بکنن و ندونن درباره چی دارم صحبت میکنم مگه این کامندا نباید توجیح باشن.

خیلی جالبه AMD برای APU هاش به درخواست مشتریها boot kits میفرسته تا بدون مشکل مادر بردهای سری 300 اپ کنن. چی بگم والا ما که تحریم هستیم بدو ف نمیتونیم درایور بگیریم گارانتیها هم که فقط دولا پهنا حساب میکنن بعد که مشتری میره اونجا از سر بازش مکنن اینقدر سر کار میزارنت تا بری. بابا میگفت نوبت بگیر اینگار بانکه هیچکس نبود تابلو رو 37 بود نوبت من 38 نیم ساعت طول کشید یکی بیاد بگه کارتون چیه.

لطفا با کمترین هزینه پیشنهاداتونو بگید دوستان ممنون میشم کار منو راه بندازین. اریا شهر . کرج و شهریارم مسیرم میخوره.

لینک به دیدگاه

درود گرامی

اعصاب خوردی نداره

می‌تونین بدین دفتر لیون براتون انجام بدن

یا اگر براتون می‌صرفه به خوزستان ارسال بفرمائید بنده رایگان این کار رو براتون انجام میدم

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

درود گرامی

اعصاب خوردی نداره

می‌تونین بدین دفتر لیون براتون انجام بدن

یا اگر براتون می‌صرفه به خوزستان ارسال بفرمائید بنده رایگان این کار رو براتون انجام میدم

خیلی گلی اقا احسان ممنون از شما. داداش اخبار گردو خاک و بی ابی و قطع برق شهرامون تو خوزستان بدجور ناراحتمون کرده. 

مادربردو بیخیال دوست دارم  بیام خوزستان تو اعتراضا شرکت کنم. 

این بردم یکاریش میکنم . احتمالا یه پیشنهادی همین نزدیکیا میشه بلاخره.

ویرایش شده توسط pokerman
لینک به دیدگاه

میتونید یه فیلم از یتیوب بگیرید درست کنید انقدر کار سختی نیست مدل دقیق مادر بورد رو بگید 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، pokerman گفته است :

سلام 

به تازگی مادربرد B350 گرفتم با CPU 2400G حالا نیازمند یه پردازنده هستم تا بایوس این بردو اپدیت بزنم. دوستان اگر کسی داره cpu ryzen سری اول و میتونه زحمتشو بکشه یا هماهنگی بکنه خودم این کارو بکنم ممنون میشم.

کار کمتر از 10 دقیقه طول میکشه. اپدیت بایوس رو فلش همرام دارم.

گارانتی گرینم که کلا تعطتیل . بردو دادم میگم بایوسشو اپ کن طرف میگه بعد از عیب یابی هفته دیگه ارسال میشه . میگم اقا نو هست (هیچی سر درنمیاورد). گفتم مسئولشو بگو بیاد. یه خانمی  اومد میگفت 2400G کدومه , گارانتی گرینه؟ بزار اینجا بین 3 تا 7 روز اینده تماس میگیریم. مگه ما قطعه میخریم میگیم 3 تا 7 روز اینده بیا پولشو بگیر.

حالا من میگم چند دقیقه کار داره اونا فکر میکنن برد خرابه خلاصه بیخیال شدم دیگه. اگه میخواید 2400G بگیرید رو گرین حساب نکنید . پارکینگ پاساز ایرانم طرف میگفت پنجاه میگیره. اخه بابا لامصب 5 دقیقه کاره بایوسم 9 مگه دارمش . گرین باید بدون هزینه این کارو در بدترین شرایط 1 روزه انجام بده اونم چون سرشون شلوغه و الا که این پردازنده به هیچ بردی نمیخوره مردم چرا تو این گرونی باید 50 تومنم الکی بدن برا اپدیت بایوس یا بدن تعمیر کارای گرین باهاش ور برن. مگه یه جنسیو وارد میکنن بعدشم گارانتی نباید امادگی داشته باشن تا بروزرسانیش بکنن و ندونن درباره چی دارم صحبت میکنم مگه این کامندا نباید توجیح باشن.

خیلی جالبه AMD برای APU هاش به درخواست مشتریها boot kits میفرسته تا بدون مشکل مادر بردهای سری 300 اپ کنن. چی بگم والا ما که تحریم هستیم بدو ف نمیتونیم درایور بگیریم گارانتیها هم که فقط دولا پهنا حساب میکنن بعد که مشتری میره اونجا از سر بازش مکنن اینقدر سر کار میزارنت تا بری. بابا میگفت نوبت بگیر اینگار بانکه هیچکس نبود تابلو رو 37 بود نوبت من 38 نیم ساعت طول کشید یکی بیاد بگه کارتون چیه.

لطفا با کمترین هزینه پیشنهاداتونو بگید دوستان ممنون میشم کار منو راه بندازین. اریا شهر . کرج و شهریارم مسیرم میخوره.

تا اونجا که بنده میدونم البته مادربرد ایسوز امکان فلش کردن از طریق خود بایوس رو داره احتمالا msi هم داشته باشه همچین چیزیو 

یه نگاه بندازید برید تو بایوس دنبال اپدیت از طریق فایل یا فلش باشید

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز بنده هفته پیش آپدیت بایوس msi b350 pro vdh تو مرکز کامپیوتر ایران  بیست تومن شد طبقه اول واحد 111 (مهبد سیستم)البته گفت سی بعد خودش گفت بیست شایدچون بردو پردازندام گرفتم

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، pokerman گفته است :

خیلی گلی اقا احسان ممنون از شما. داداش اخبار گردو خاک و بی ابی و قطع برق شهرامون تو خوزستان بدجور ناراحتمون کرده. 

مادربردو بیخیال دوست دارم  بیام خوزستان تو اعتراضا شرکت کنم. 

این بردم یکاریش میکنم . احتمالا یه پیشنهادی همین نزدیکیا میشه بلاخره.

خواهش می‌کنم. به هر حال راه انداختن کار یک دوست همیشه لذت‌بخش خواهد بود چرا که بعدا ممکنه کار بنده هم به دوستی دیگر توی این مواقع بیفته ...

بنده در خدمتم

اتفاقا امروز از 5 صبح تا دقیقا 12:30 ظهر برق نداشتیم و آب هم که قطع، همگی صف بسته بودن جلوی سوپرمارکت محله فقط برای آب آشامیدنی... توی گرما اونایی که خودرو داشتن راحت میرفتن بیرون و کولر خودرو رو روشن می‌کردن ولی افرادی که نداشتن باید می‌موندن و نابود می‌شدن...

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، memex گفته است :

تا اونجا که بنده میدونم البته مادربرد ایسوز امکان فلش کردن از طریق خود بایوس رو داره احتمالا msi هم داشته باشه همچین چیزیو 

یه نگاه بندازید برید تو بایوس دنبال اپدیت از طریق فایل یا فلش باشید

مشکل اینجاس که مادربردهای فعلی ًAM4 نمیتونن پردازندهای نسل جدیدو بدون اپدیت شناسایی کنن و اصلا تصویر نمیدن . اگه تو بایوس میرفت که با همون فلش اپ میکردم.

مادر بردهای سری ۴۰۰ که مشکلی ندارن و اونجور که من خوندم یسری از بوردهای گیگابایت هم جدیدای سری ۳۰۰ بدون اپدیت ساپورت می کنن.

راه دیگه برای بردهای اسوس در اوردن بایوس هست چون لحیم نمیکنه ایسوس و میشه روی یه دیوایس کوچیکی که اسمش خاطرم نیست با فلش بزنی به یه pc دیگه و اپ کنی.

این کار برای بردهای msi جواب نمیده چون لحیم هستند و با این کار گارانتیشون منقضی میشه که ارزش نداره امکان سوختن بایوس هم وجود داره.

مثل همون اقایی که تو یوتیوب بایوس برد Asus h110 m-k دراورد و اپدیت بایوس سری ۳۰۰ زد و پردازنده ۸۱۰۰ رو روی h110 اورد بالا بدون مشکل.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، pokerman گفته است :

مشکل اینجاس که مادربردهای فعلی ًAM4 نمیتونن پردازندهای نسل جدیدو بدون اپدیت شناسایی کنن و اصلا تصویر نمیدن . اگه تو بایوس میرفت که با همون فلش اپ میکردم.

مادر بردهای سری ۴۰۰ که مشکلی ندارن و اونجور که من خوندم یسری از بوردهای گیگابایت هم جدیدای سری ۳۰۰ بدون اپدیت ساپورت می کنن.

راه دیگه برای بردهای اسوس در اوردن بایوس هست چون لحیم نمیکنه ایسوس و میشه روی یه دیوایس کوچیکی که اسمش خاطرم نیست با فلش بزنی به یه pc دیگه و اپ کنی.

این کار برای بردهای msi جواب نمیده چون لحیم هستند و با این کار گارانتیشون منقضی میشه که ارزش نداره امکان سوختن بایوس هم وجود داره.

مثل همون اقایی که تو یوتیوب بایوس برد Asus h110 m-k دراورد و اپدیت بایوس سری ۳۰۰ زد و پردازنده ۸۱۰۰ رو روی h110 اورد بالا بدون مشکل.

وقتی مادربرد جدید خریداری میکنید باید فروشنده براتون رایگان فلش کنه نمیدونم چرا نکرده

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، memex گفته است :

وقتی مادربرد جدید خریداری میکنید باید فروشنده براتون رایگان فلش کنه نمیدونم چرا نکرده

خوب چن پردازنده رایزن باز ندارن

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، pokerman گفته است :

خوب چن پردازنده رایزن باز ندارن

فکر کنم بدون تصویر دادنم میشه فلش کرد نمیشه؟

یه سرچی بکن چون این همه مادربرد تعیمیری میفرستن بایوس درست میکنن همشون که پردازنده نمیندازن روش

لینک به دیدگاه

درود 

مین برد های msi قابلیت bios flashback را دارند و بدون نیاز به پردازنده و رم میشود بایوس را آپدیت کرد

بایستی تمامی رم و پردازنده از مین برد حذف بشه کابل برق مین بورد رو وصل کنید یه سوکتusb مین بورد هست برای این آپدیت کردنه  توی سوکت دیگری بزنید کار نمیکنه . توی دفترچه ی مین بورد نوشته شده مراحلش . اگر انگلیسی تون خوبه بخونید انجام بدید وگرنه مدل مین بوردتونو بفرستید بنده براتون توضیح میدم . مشکلی داشتید در خدمتم

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

دوست عزیز این آموزشش هست . ساپورت ام اس آی لطف کرده بودند و آپدیتش را گذاشته بودند 

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

درود 

مین برد های msi قابلیت bios flashback را دارند و بدون نیاز به پردازنده و رم میشود بایوس را آپدیت کرد

بایستی تمامی رم و پردازنده از مین برد حذف بشه کابل برق مین بورد رو وصل کنید یه سوکتusb مین بورد هست برای این آپدیت کردنه  توی سوکت دیگری بزنید کار نمیکنه . توی دفترچه ی مین بورد نوشته شده مراحلش . اگر انگلیسی تون خوبه بخونید انجام بدید وگرنه مدل مین بوردتونو بفرستید بنده براتون توضیح میدم . مشکلی داشتید در خدمتم

سلام 

معمولا این اپشنو برای بردهای رده بالا میزاره msi. اما ایسوس برای ردهای میانی هم استفاده میکنه.  یهزمانی برد am3+ ایسوس داشتم این گزینه که شما میگید رو داشت.

الان برد b350 pro gaming دارم که کلا 2 راه برا اپ کردن داره یکی از بایوس mflash و دیگری Live Update 6 که از ویندوز میشه. راه دیگه هم خارج کردن بایوس از برده که گارانتیو میپرونه.

بهترین راه اینه که با پردازندهای نصل اول اپ کنید یا بردهای سری 400 بگیرید یا منتظر واردات جدید بردهای سری 300 باشید که بایوسشون به اخرین ورژن اپ شده

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، pokerman گفته است :

سلام 

معمولا این اپشنو برای بردهای رده بالا میزاره msi. اما ایسوس برای ردهای میانی هم استفاده میکنه.  یهزمانی برد am3+ ایسوس داشتم این گزینه که شما میگید رو داشت.

الان برد b350 pro gaming دارم که کلا 2 راه برا اپ کردن داره یکی از بایوس mflash و دیگری Live Update 6 که از ویندوز میشه. راه دیگه هم خارج کردن بایوس از برده که گارانتیو میپرونه.

بهترین راه اینه که با پردازندهای نصل اول اپ کنید یا بردهای سری 400 بگیرید یا منتظر واردات جدید بردهای سری 300 باشید که بایوسشون به اخرین ورژن اپ شده

بله دوست عزیز دفترچه تون رو نگاه کردم متاسفانه نداره . انشاءالله دوستان دارند و میذارید بایوس رو آپدیت میکنید! در ضمن شما ساکن کجا هستید؟

البته گمان نکنم تولید جدید هم که بیاد نیاز به آپدیت بایوس نداشته باشه

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

سلام

فروشنده مادربورد شما رو میبایست قبل از فروش این آبدیت رو انجام میداد.

لطفا برای آبدیت بایوس خود در لحضه با شماره 88170017 داخلی 3 بخش CRM گارانتی گرین تماس حاصل فرمایید.

ویرایش شده توسط Green Guarantee
لینک به دیدگاه

سلام من فراموش کردم . کار من راه افتاد یکی از دوستان محبت کرد و اپدیتو انجام داد. اقا رضا تشکر.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...