رفتن به مطلب

درخواست بازی دونفره یا couch co.op

silvermanHHH
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان دنبال بازی دونفره برای کامپیوتر هستم 

البته نه فوتبال ماشین سواری و کشتی گچ و مورتال کمباد ?

یه چیزی تو مایه های اویل ۶ که حالت اسپلیت اسکرین داره ،دنبال بازی های کارتونی و indie و علکی پلکی نیستم ،یه چیز خوبی باشه مثل رزیدنت اویل ،حالا هر ژانری باشه fps rpg tps یه بازی با کیفیتی باشه ادم لذت ببره 

ممنون

لینک به دیدگاه

حالت اسپلیت؟مگر همونایی که گفتی خوشم نمیاد رو بازی کنی...باز آنلاین میگفتی میشد فکری راجع بهش کرد چون آنلاین CO-OPهم خیلی چیز جالبی پیدا نمیشه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

حالت اسپلیت؟مگر همونایی که گفتی خوشم نمیاد رو بازی کنی...باز آنلاین میگفتی میشد فکری راجع بهش کرد چون آنلاین CO-OPهم خیلی چیز جالبی پیدا نمیشه

چرا پیدا میشه،مگه میشه پیدا نشه؟؟

،،،،،،،

بازی های ps1 ,ps2 و psp هم در نظر بگیرید،سیستمم شبیه ساز سه تا رو راحت اجرا میکنه 

لینک به دیدگاه

دنبال یه بازی ای میگردم که دونفرتو بازی  نیوفتیم به جون هم!همکاری تو یه بازی داستانی خیلی باحاله،

خدایا یعنی میشه تو بهشت بازی دارک سولز رو اسپلیت بازی کنیم؟؟اگه بشه من از امروز نماز میخونم ?

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

دنبال یه بازی ای میگردم که دونفرتو بازی  نیوفتیم به جون هم!همکاری تو یه بازی داستانی خیلی باحاله،

خدایا یعنی میشه تو بهشت بازی دارک سولز رو اسپلیت بازی کنیم؟؟اگه بشه من از امروز نماز میخونم 1f605.png

0.0

دارک سولز آنلاینش با کلی مکافات و پسورد و دردسر و محدودیت مکانی میشه بازی کرد اسپلیت که چه عرض کنم.......بعدشم نذر سنگین نکن xD

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

0.0

دارک سولز آنلاینش با کلی مکافات و پسورد و دردسر و محدودیت مکانی میشه بازی کرد اسپلیت که چه عرض کنم.......بعدشم نذر سنگین نکن xD

?

بعد از رزیدنت اویل ۴ و فال اوت وگاس ،دارک سولز اخرین بازی ایه که دارم چند بار میبرمش تا اخر و خسته نمیشم،چقد خوب میشد این سازنده های بازی یکم خلاقیت بخرج بدن،پول که نمیخاد خلاقیت....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...