رفتن به مطلب

موس Razer Abyssus / هدفون A4tech 111 رایگان !

MR PC
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان و کاربران محترم

یک عدد موس حرفه ای گیم  3500DPi  Razer Abyssus  با کارتن و کاملا سالم فقط قسمت نزدیک نشان ریزر چنتا ترک ریز هست که قیمت نوش اگر باشه حدود 400 هست

همچنین یک عدد هدفون A4tech 111 usb سالم ولی قسمت چرمی هدفون کمی پوست شده ، هر دو کالا به صورت رایگان تقدیم دوستانی میشه که خودشون نیاز دارند یا برسونند به فردی نیازمند.

photo_2018-07-17_13-21-32.jpg

photo_2018-07-17_13-21-41 (2).jpgphoto_2018-07-17_13-21-41.jpg

کالا تقدیم اولین درخواست در همین تاپیک میشه و هزینه ارسال هم با تحویل گیرنده هست به صورت پسکرایه.

لینک به دیدگاه

درود و سپاس بابت این کار کم‌نظیرتون

اگر امکانش هست هدست رو برای بنده در نظر بگیرین ممنون میشم.

ویرایش شده توسط EHSANRF
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

درود و سپاس بابت این کار کم‌نظیرتون

اگر امکانش هست هدست رو برای بنده در نظر بگیرین ممنون میشم.

درود

هدفون تقدیم شما میشه. لطفا ادرس پستی  رو با شماره همراه برای بنده پ.خ کنید.

لینک به دیدگاه

درود موس  من سیمش قطع و وصل میشه و اسکرولش کار نمیکنه , , ممنون میشم اگر صلاح میدونید بدید به من ?

ویرایش شده توسط Gintama
لینک به دیدگاه

سلام. اگه موس موجود هست و صلاح میدونید و امکانش هست موس رو برای من در نظر بگیرید.

لینک به دیدگاه

دوستان محترم برای بنده فرقی نداره تقدیم چه کسی بشه موس. هر کدوم که میدونید نیاز بیشتری دارید با هم به توافق برسید تقدیم میشه. البته مطابق اینکه کاربر Gintama زودتر درخواست دادند ارجحیت با ایشون هست.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، MR PC گفته است :

دوستان محترم برای بنده فرقی نداره تقدیم چه کسی بشه موس. هر کدوم که میدونید نیاز بیشتری دارید با هم به توافق برسید تقدیم میشه. البته مطابق اینکه کاربر Gintama زودتر درخواست دادند ارجحیت با ایشون هست.

من به لحاظ لوازم جانبی , موس و کیبورد و هدفون خوبی ندارم مخصوصا موسم تو کارهای گرافیکی اذیت میکنه ولی در نهایت به هرکسی که خودتون صلاح میدونید اهدا کنید برای بنده همین که توی این فروم درکنار دوستان باشم  کفایت میکنه و خوشحالم ?

ویرایش شده توسط Gintama
لینک به دیدگاه

بنده یه دوست دارم تو کار انیمشین سازی هست ولی اسکرول موسش پوکیده تا الان 3تاموس داده بهم درستش کنم نشده

اگه کسی نخواست موس برای بنده 

لینک به دیدگاه

سلام داش اگه لازم نداری من در خدمتم ?
( دیگه مجبوریم با موس 15 تومنی سر کنیم :دی)

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، Gintama گفته است :

من به لحاظ لوازم جانبی , موس و کیبورد و هدفون خوبی ندارم مخصوصا موسم تو کارهای گرافیکی اذیت میکنه ولی در نهایت به هرکسی که خودتون صلاح میدونید اهدا کنید برای بنده همین که توی این فروم درکنار دوستان باشم  کفایت میکنه و خوشحالم 1f339.png

لطفا ادرس پستی و شماره همراهتون رو برای بنده پ. خ کنید.

سایر دوستان چون کاربر Gintama زودتر درخواست دادند و مجدد اعلام کردند لازمش دارند به ایشون تقدیم میشه. ختم تاپیک

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...