رفتن به مطلب

فروش مادربورد z270 biostar gt6

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام مدل فوق موجوده و مال یکی از دوستانه . تا 30/3/98 گارانتی سایبر داره و مدت خیلی کمی استفاده شده در حد 2 تا 4 ماه ( همون حدودا ) . کارتن هم داره.

فقط یه ایرادی داره که تازه فهمیدم با گرافیک آنبوردی که رو cpu هست نمیشه ازش استفاده کرد. یعنی تصویر نمیده. ولی با گرافیک اصلی مشکلی نداره. گرافیک آنبورد خود cpu سالمه. ماین هم نشده. فقط نمیدونم الان که گرافیک آنبورد نداره میشه از یه کارت تصویر بگیری و هم زمان چنتا دیگه بهش وصل کنی و ماین کنی یا نه و در این مورد نه اطلاعی دارم نه تضمینی میدم .بیشتر به درد گیمر ها میخوره.

البته میتونین بدید گارانتی درست کنه.

قیمت هم با توجه به ایراد گرافیک آنبوردش :

699 

24 ساعت مهلت تست داده میشود.

رو مادربورد الان کارت گرافیک هست و گیم زده میشه بدون مشکل.

چون مال خودم نیست زیر قیمت نمیتونم بدم و هر گونه کارشناسی و مقایسه و ... ممنوع. میتونین سایت لیون رو باز کنین و قیمت جدید z270 ها رو ببینین.

ارسال شهرکرد حضوری و بقیه شهر ها فقط اول واریز یا با واسطه معتبر.

تاپیک در انجمن همسایه هم برقراره

IMG_20180731_000045_318.jpg

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز برای ماین کردن لزوما نیازی به گرافبک آنبرد نیست و شما روی سیستم خونتون هم با یه گرافیک میتونین هم ازش تصویر بگیرین و وبگردی کنین و کارهای معمولی  و همزمان باهاش ماین کنین.و مادربرد شما هم همینکه تصویر میده بریا ماین نباید مشکلی داشته باشه.ولی  تنظیمات بایوس رو چک کردی برای گرافیک آنبرد؟

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، silentoff گفته است :

درود دوست عزیز برای ماین کردن لزوما نیازی به گرافبک آنبرد نیست و شما روی سیستم خونتون هم با یه گرافیک میتونین هم ازش تصویر بگیرین و وبگردی کنین و کارهای معمولی  و همزمان باهاش ماین کنین.و مادربرد شما هم همینکه تصویر میده بریا ماین نباید مشکلی داشته باشه.ولی  تنظیمات بایوس رو چک کردی برای گرافیک آنبرد؟

دست خودم نیست و اطلاعی ندارم فقط میدونم بایوس آپدیت شده. در مورد ماین اطلاعی ندارم و هیچ تضمینی نمیدم که جواب بده یا نه. به هر حال من کارتو به یه گیمر میفروشم. الان z270 بالای 1100 هست و کسی که نمیتونه اون قدر برای گیم هزینه کنه میتونه با نصف قیمت بخره. البته گارانتی داره و احتمالا بشه داد برای درست کردن اما من در مورد این که گارانتی حتما درست میکنه یا بحث ماینینگ تضمین نمیدم و دوستان ماینر نمیفروشم.

لینک به دیدگاه

طبق درخواست فروشنده قیمت رو به 699 افزایش دادم. 

لینک به دیدگاه

درود برادر گرامی خوب هستید؟

برادر این برد یک استثنایی داره اونم این هست اگر رو اسلات pcie گرافیک باشه اصلا آنبوردش تحت هیچ شرایطی تصویر نمیده ولی اگر گرافیک pcie رو جدا کنید با گرافیک آنبورد هم تصویر میده

قبل از فروش به فروشنده بگید این رو چک کنن یه وقت اشتباهی برد سالم رو به اسم معیوب نفروشن!

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

درود برادر گرامی خوب هستید؟

برادر این برد یک استثنایی داره اونم این هست اگر رو اسلات pcie گرافیک باشه اصلا آنبوردش تحت هیچ شرایطی تصویر نمیده ولی اگر گرافیک pcie رو جدا کنید با گرافیک آنبورد هم تصویر میده

قبل از فروش به فروشنده بگید این رو چک کنن یه وقت اشتباهی برد سالم رو به اسم معیوب نفروشن!

نه قبلا جواب میداد. الان بدون کارتم جواب نمیده. بازم چک کنم ببینم. البته اکثر مین ها اینجوری هستن چون وقتی کارت میزنه اون آنبورده از مدار خارج میشه.

پ ن : گفت کلا آنبورد رو نمیشناسه اما احتمالا گارانتی بتونه مشکلو حل یا تعویض کنه

لینک به دیدگاه

آخرین آپ. درصورت نبود خریدار به قیمت 700 ، فروش کنسل میشه و به گارانتی فرستاده میشه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...