رفتن به مطلب

کمک در مورد خرید کارت گرافیک

اشتراک گذاری

کراس فایر 6790 ارزشش رو داره؟؟؟  

8 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کراس فایر 6790 ارزشش رو داره؟؟؟

• بله بدون در نظر گرفتن مصرف برق
    • خیر بدون در نظر گرفتن مصرف برق

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام

ببخشید دوستان من قبلاً از شما عزیزان کمک گرفتم و برای خرید کارت گرافیک کمک خواستم که بسیار متشکرم ولی به تازگی کارت قبلی رو که 6870 بود روفروختم و الان قصد خرید کارت دیگری رو دارم

مبلغی که میخوام هزینه کنم 300 تومن نهایتاً 20 تومن هم بیشتر

اصلاً مشکل پاور و مصرف برق رو در نظر نگیرید (اکیداً ممنوع هست بحث پاور و مصرف برق) اصلاً اهمیتی برام نداره

کلاً فکر کنم 2 تا 3 گزینه بیشتر نداشته باشم

1- فعلاً صبر کنم تا سری های جدید بیان (کی میان سریهای جدید انویدیا و ای تی آی؟؟؟؟دقیقاً ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2-خودم قصد کراس فایر کردن 2 تا 6790 رو دارم ولی جایی رو درست پیدا نکردم ببینم که قدرتش اندازه چه کارتی میشه؟؟؟ اندازه 570 جواب میده؟؟؟؟

3-دوباره برم 6870 بگیرم نظرتون چیه ؟؟؟؟

560TI چی ؟؟؟

کلاً دیگه با این 560 و 6870 زیاد حال نمیکنم

چیکار کنم موندم

اگر بگید صبر کن سری جدید بیان حتماً منتظر میمونم (چون فعلاً که از بازی جدید خبری نیست تا 1 ماه دیگه که COD+BT3 بیاد (ولی آیا تا اونموقع قیمت کارتها پایین میاد و یا امکان داره کارتهای جدید وارد بشن؟؟؟؟)

پیشاپیش از تمامی دوستان متشکرم

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام جناب

بنظر بنده شما باید اینجا کمی آینده نگری به خرج بدین چون بتلفیلد 3 حداقل کارت رو 6950 و 560 اعلام کرده و بنچمارکهای این بازی نشون میده حداقل نیاز به 580 برای فول اچ دی خواهین داشت!

اینقدر این بازی گرافیک بالایی داشت که مجبور شدند برای اجرای اون روی کنسول بیارنش به 480P و کلا انفجار رو حذف کنند!

در کل بنظر من باید کمی آینده بین بود و فعلا یک کارت قوی گرفت تا بعدا SLI یا CF کرد!به همین دلیل بنده موافق نیستم چون فقط جوابگوی الان خواهد بود خودتون مطلع هستین که یه مدت SLI کردن 460 چقدر زیاد شده بود و نتیجه ی عالی میداد ولی الان اگه بخوایم آینده نگری کنیم نظر بنده اینه که کراس کردن 6790 باعث میشه جوابگوی حال باشه مگر اینکه شما بعدا به رزولیشن پایینتر بیارین!;)

سری جدید 7 هم معلوم نیست و به این زودیها خبری ازش نمیشه فعلا AMD درگیر Bulldozer هاش هست!@};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بهترین پرفرمنس رو میتونید با دوتا 6850 بگیرید(فریمی نزدیک به 580 میگیرید)اگر هم ضعف مالی دارید الان یه دونه بگیرید و بعدا یکی دیگه تهیه کنید و در کل از 2تا 460 تو SLI قوی تره ولی فیزیکس رو از دست میدید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کسی بنچمارکی از کراس فایر 6790 نداره؟؟؟؟

آخه 256 بیت هست ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کمی صبر کنید و 6850X2 بگیرید. ;)

شما خبری دارید از بازار که امکان داره 6850X2 بیاد ؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

post-7565-050144900 1317234267_thumb.jpgاین کارت احتمالا اواسط پاییز وارد بازار ایران میشود ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقایون بسیار متشکرم پس منتظر میونم

دوست عزیزمون آقای HAMED کمک بسیار زیادی تو این تصمیم گیری به بنده کردن

با تشکر از دوستان

اگر صلاح میدونید تاپیک قفل شود و اگر فکر میکنید تاپیک مفیدی هست همچنان منتظر نظرات دوستان هستم و هستیم تا شاید به دیگر دوستان بتونیم کمکی کرده باشیم ;)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...