رفتن به مطلب

فروش MSI GTX 1060 3GT OCV2 3GB

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 54
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

واسه اون یک فنه پایه چند شد؟ بالا یکی 1400 خواسته بود. اگه اون پایه است پس 1425من 

لینک به دیدگاه

برای گرافیک تک فن : ۱۴۷۵

ویرایش شده توسط aVaOMi
لینک به دیدگاه

پایه 100 تومن کمتر از اونی که فنش سالمه ، توجه کنید کارت خودش ایراد نداره ، داشتم با Blower باد می گرفتم چند پره شکسته و فقط باید عوض بشه چون خودم فرصت ندارم برم دنبالش مستقیم گزاشتم برای فروش

1400 به نظرم کم باشه براش

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، zaminz گفته است :

1750 برا فن سالمه☺️

تا اینجا برای شما ست دوست من ؟ شما کرج تشریف داشتید ؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، wanener گفته است :

تا اینجا برای شما ست دوست من ؟ شما کرج تشریف داشتید ؟

بنده کرمانشاه هستم عزیز

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، wanener گفته است :

پایه 100 تومن کمتر از اونی که فنش سالمه ، توجه کنید کارت خودش ایراد نداره ، داشتم با Blower باد می گرفتم چند پره شکسته و فقط باید عوض بشه چون خودم فرصت ندارم برم دنبالش مستقیم گزاشتم برای فروش

1400 به نظرم کم باشه براش

داداش پره هاش هنوزم هستن؟ یا کلا ریختی دور؟ الان یعنی یه فن کامل نداره یا پره کم داره؟ اون فن خرابه هم همراش میدی یا موجود نی؟

ویرایش شده توسط silent wolf
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، silent wolf گفته است :

داداش پره هاش هنوزم هستن؟ کلا کلا ریختی دور؟ الان یعنی یه فن کامل نداره یا پره کم داره؟ اون فن خربه هم همراش میدی یا موجو نی؟

پره ها هستند ، اما بعید میدونم بشه سرهم کرد دوباره ، فن داره اما بهتره برش دارید توضیح دادم کار میکنه اما اگر دو بره بالا نویزش زیاد میشه ، برای همین بهتره حذفش کنید یا جایگزین کنید

لینک به دیدگاه

مزایده تا یک ساع دیگه تموم خواهد شد ، آخرین پیشنهاد رو ارسال کنید لطفا برای هر کارت که مد نظرتون هست

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، wanener گفته است :

پره ها هستند ، اما بعید میدونم بشه سرهم کرد دوباره ، فن داره اما بهتره برش دارید توضیح دادم کار میکنه اما اگر دو بره بالا نویزش زیاد میشه ، برای همین بهتره حذفش کنید یا جایگزین کنید

?

ببخشید جسارت نباشه شما هیچ عکسی از گرافیک دوم نگزاشتید

من تووی حالت معمولی ۲-۳ تا عکس از محصول میگزارم.

اما برای محصول مورد دار حداقل چند عکس از زوایای مختلف باید گزاشت.

در واقع عکس گرافیک اول شما را در سایت سازنده هم میشود دید؛ از گرافیک دوم عکس بگزارید

لینک به دیدگاه

حق با شما هست

والا الان امکان عکس ندارم ، اما همون گرفایک رو بگیرید ، یکی از فن ها رو 3 چهار تا پره کم کنید میشه گرافید با فن مشکل دار !

عرض شد که فنش اینطوری نیست که خراب باشه موقع تمیز کردن با دور بالا چرخید و دستم گرفت و چند پره شکست و باید عوض بشه ، شما فرض کنید یک فن نداره که باید بزارید روش ، و با همون یک فن هم برای کاربری عاید و گیم جواب داد من تست کردم

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، silent wolf گفته است :

1.5 برا گراف مشکل دار

عرض شد 100 گمتر از پایه گرافیک سالم یعنی 1550 حداقل قیمت هست

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، wanener گفته است :

حق با شما هست

والا الان امکان عکس ندارم ، اما همون گرفایک رو بگیرید ، یکی از فن ها رو 3 چهار تا پره کم کنید میشه گرافید با فن مشکل دار !

عرض شد که فنش اینطوری نیست که خراب باشه موقع تمیز کردن با دور بالا چرخید و دستم گرفت و چند پره شکست و باید عوض بشه ، شما فرض کنید یک فن نداره که باید بزارید روش ، و با همون یک فن هم برای کاربری عاید و گیم جواب داد من تست کردم

اها فهمیدم یعنی با اینکه نصف پره هاش شکسته اما میچرخه درسته ؟

موتور فن سالمه. تهران تشریف دارید ؟

لینک به دیدگاه

بله موتور سالم هست ، اما قاعدتا اهمیتی نداره تا جای یکه من میدونم باید عوض بشه مگر اینکه شما بتونید و یا بدونید راه حلش چی هست ،

کرج هستم

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، wanener گفته است :

بله موتور سالم هست ، اما قاعدتا اهمیتی نداره تا جای یکه من میدونم باید عوض بشه مگر اینکه شما بتونید و یا بدونید راه حلش چی هست ،

کرج هستم

اگر موتور سالم باشه پره ها قابل تعویض هست.

عزیز برای واریز مبلغ پیام دادم خدمتت.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، zaminz گفته است :

اگر موتور سالم باشه پره ها قابل تعویض هست.

عزیز برای واریز مبلغ پیام دادم خدمتت.

کارت سالم  برای این دوستمون میشه ، پس از واریز و تحویل گرفتن کارت لطفا تائید کنید

ارادت

لینک به دیدگاه

عزیز از اول صبح پیام دادم خدمتت از مدیر هم دعوت شده برای واریز مبلغ هنوز جوابی نگرفتم

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، zaminz گفته است :

عزیز از اول صبح پیام دادم خدمتت از مدیر هم دعوت شده برای واریز مبلغ هنوز جوابی نگرفتم

در 2 ساعت قبل، XeniTroNwOw گفته است :

گویا این دوستمون هم ما رو سرکار گذشتن!‌ :/ 

فکر کنم ی مقداری سرشون شلوغه من صبح به حساب مدیر واریز کردم ایشون زحمت کشید گفت فردا میفرسته.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، XeniTroNwOw گفته است :

گویا این دوستمون هم ما رو سرکار گذشتن!‌ :/ 

سلام

عزیز اینهمه پیگیری و پاسخ اول از همه خودم رو سر کار میزارم اگر بخوام سر کار بزارم

@zaminz عزیز واریز فرمودند برای سالم و فردا براشون ارسال میشه ( امروز به ساعات کاری باجه نرسید واریزشون )

امر دیگه ای در خصوص اون یکی کارت بشاه من در خدمتتون هستم

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، silent wolf گفته است :

داداش اون یکی کارت رو ۱۵۵۰ میدی؟

سلام ، امروز فرستادم گارانتی برای تعویض فن ، اعلام میکنم او کی شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...