رفتن به مطلب

آیا امکان تبدیل حجم ترافیک ملی به بین الملل وجود دارد؟!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

من از اینترنت همراه ایرانسل و همراه اول استفاده میکنم.تا مدت دیگه ای هم شاید یک TD-LTE ایرانسل خریدم.

سوالم در این مورد هست که :

فرضا من یک بسته 5 گیگ اینترنت میخرم.این 5 گیگ حجم بین الملل هست و میگه اگر از سایت های داخلی استفاده کنی دوبرابر حجم داری یعنی 10 گیگ.

حالا من میخوام بدونم راهی هست که دانلود های بین المللی رو داخلی کرد؟!

یعنی بجای 5 گیگ بتونم 10 گیگ ترافیک خارجی داشته باشم؟!

به طور عادی اصلا من از این حجم داخلی استفاده ای ندارم گفتم که اگه راهی باشه بتونم دانلود هامو از این راه انجام بدم تا به صرفه تر دربیاد!

آپلود سنتری چیزی هست که سرور داخلی با ترافیک نیم بها داشته باشه تا فایل های خارجی رو آپلود کنم داخل اون و نیم بها دانلود کنم؟!

ممنون.

لینک به دیدگاه

اینترنت گوشی فکر نمیکنم داخلی و خارجی داشته باشه تا اونجا که من اطلاع دارم کلا 5 گیگ بیشتر نمیتونید دانلود کنید

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

اینترنت گوشی فکر نمیکنم داخلی و خارجی داشته باشه تا اونجا که من اطلاع دارم کلا 5 گیگ بیشتر نمیتونید دانلود کنید

درود.

برخی اپراتور ها بسته هایی با نام های به طور مثال 20 گیگ سایت های منتخب اورده اند که منظورشان همان داخلی هست.

درجواب دوستمون خیر نمیتونید داخلی رو به خارجی تبدیل کنید.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

درود.

برخی اپراتور ها بسته هایی با نام های به طور مثال 20 گیگ سایت های منتخب اورده اند که منظورشان همان داخلی هست.

درجواب دوستمون خیر نمیتونید داخلی رو به خارجی تبدیل کنید.

درود.

منظورشون از تبدیل این هست که یک اپلود سنتر مثل اپلود بوی یا امثال این که سرورش در ایران باشه یا حداقل حجم استفاده شده ازش داخلی حساب بشه معرفی کنین که فایل های مورد نیازو به اون اپلود کنن و ازونجا دانلود کنن. 

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

در بعضی مواقع دانلود از سایت هایی که معرفی کردن هم به عنوان ترافیک بین الملل محاسبه می شه ، در حال حاضر سرویس های وجود داره که اینترانت رو به اینترنت تبدیل می کنه ولی بعید می دونم باعث بشه حجم شما از ترافیک داخلی محاسبه بشه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

درود.

منظورشون از تبدیل این هست که یک اپلود سنتر مثل اپلود بوی یا امثال این که سرورش در ایران باشه یا حداقل حجم استفاده شده ازش داخلی حساب بشه معرفی کنین که فایل های مورد نیازو به اون اپلود کنن و ازونجا دانلود کنن. 

درود .

اگر دقت کنید اون سوال دومشون هست.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

عرض ادب 

کلا اپلود سنتری که در واقع شما بتونین باهاش لینک های خارجی رو بیارید روی سرور داخلی که ترافیکش رایگان یا 50 درصد قیمت بین الملل هستش ، وجود نداره دوست من ، البته یکسری از ارائه دهنده های سرویس اینترنت adsl بعضی سایت هایی که همراه اول و ایرانسل جزو ترافیک داخلیشون حساب نمیکنن ، دارند که شاید اپلود سنتر هم جزوشون باشه 

تنها سایت دانلود با ترافیک داخلی هم در اینترنت موبایل shatelland هستش 

ویرایش : الان وبسایت پارس انلاین رو چک کردم ، وبسایت picofile رو جزء ترافیک داخلی نوشته ، که شاید بشه تو این وبسایت عضو شد و لینک فایل رو از سرور خارجی بهش داد و اوردش روی سرور سایت و بعد هم دانلودش کرد !!!

ویرایش شده توسط فرـشاد
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

تاجایی که بنده اطلاع دارم الان سرویس دهنده ای در ایران نیست که حجم اینترنت داخلی رو نیم بها حساب نکنه!

در 6 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

درود.

سلام.

بله دقیقا منظورم همینی هست که شما واضح تر بیان کردید!

میخوام فایل های داخل اینترنت جهانی رو بشه جایی داخل ایران آپلود کرد تا من از خونه نیم بها دانلود کنم!

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، فرـشاد گفته است :

عرض ادب 

کلا اپلود سنتری که در واقع شما بتونین باهاش لینک های خارجی رو بیارید روی سرور داخلی که ترافیکش رایگان یا 50 درصد قیمت بین الملل هستش ، وجود نداره دوست من ، البته یکسری از ارائه دهنده های سرویس اینترنت adsl بعضی سایت هایی که همراه اول و ایرانسل جزو ترافیک داخلیشون حساب نمیکنن ، دارند که شاید اپلود سنتر هم جزوشون باشه 

تنها سایت دانلود با ترافیک داخلی هم در اینترنت موبایل shatelland هستش 

ویرایش : الان وبسایت پارس انلاین رو چک کردم ، وبسایت picofile رو جزء ترافیک داخلی نوشته ، که شاید بشه تو این وبسایت عضو شد و لینک فایل رو از سرور خارجی بهش داد و اوردش روی سرور سایت و بعد هم دانلودش کرد !!!

سلام دوست عزیز.

حیف شد واقعا.پس این تخفیف ترافیک داخلی به چه دردی میخوره؟!-هیچ جا نمیشه ازش استفاده کرد!

شاتلند رو چک کردم بله شما درست میگید.یک قسمت داره به عنوان آپلود سنتر که ظاهرا خود کاربر های شاتل میتونن رایگان فایل از هرجایی انتقال بدن و رایگان هم دانلود کنند!

آپلود سنترش رفتم که استفاده کنم میگه فقط کاربران خودمون میتونن استفاده کنن.یه بخش داره برای ثبت نام کاربران غیر شاتلی ثبت نام که میکنم هیچ اتفاقی نمی افته.راهی نداره؟!

داخل فهرست ایرانسل ترافیک آسیاتک هم نیم بهاست.آپلودسنتری نیست که فقط سرور هاش آسیاتک باشه؟!

اگه بخوام خودم یه هاست بگیرم برای دانلود چه قدر هزینش میشه؟!!!

ببین گرونی اینترنت چه کارا که با ما نمیکنه!

لینک به دیدگاه

درود دوستان

همچین چیزی با مواردی که شرکت‌ها اعلام می‌کنن امکان‌پذیر نیست! چرا!؟

چون آدرس سایت رو به شما معرفی می‌کنن و ip range رو بهتون نمی‌دن... امکان داره زمانی که این قرارداد رو بستن (شرکت‌های آپلودینگ و نتورک) یک آی‌پی خاص رو معرفی کرده باشن که الان اون رو ندارن و ...

چنانچه در کنار آدرس سایت، ip اون هم ذکر شده بود و شما مطمئن می‌شدین که دقیقا آپلودتون روی اون ip هست (با دستورات یا ابزارهای شبکه)، در اون صورت رایگان حساب میشه نت‌تون...

اینکه منِ شرکت x که اینترنت ارائه می‌دم و توی لیست نیم‌بهای ارائه‌ی اینترنتم، آدرس یا نام سرکارآپلود رو بدم دست مردم و از اون‌طرف اون سرکارآپلود ipهاش عوض شده باشه یا ip های مختلفی داشته باشه ( با توجه به اینکه فایل‌سرورها و آپلودسنترها معمولا چندین سرور و ip دارن) این دیگه نیم‌بها نیست، مگر اینکه فقط و فقط یک ip داشته باشه یا کلا رنج ip ش رو به شرکت من ارائه داده باشه و بنده کانفیگ کرده باشم توی اکانتینگ‌سرورم...

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، walls_dead گفته است :

سلام دوست عزیز.

حیف شد واقعا.پس این تخفیف ترافیک داخلی به چه دردی میخوره؟!-هیچ جا نمیشه ازش استفاده کرد!

شاتلند رو چک کردم بله شما درست میگید.یک قسمت داره به عنوان آپلود سنتر که ظاهرا خود کاربر های شاتل میتونن رایگان فایل از هرجایی انتقال بدن و رایگان هم دانلود کنند!

آپلود سنترش رفتم که استفاده کنم میگه فقط کاربران خودمون میتونن استفاده کنن.یه بخش داره برای ثبت نام کاربران غیر شاتلی ثبت نام که میکنم هیچ اتفاقی نمی افته.راهی نداره؟!

داخل فهرست ایرانسل ترافیک آسیاتک هم نیم بهاست.آپلودسنتری نیست که فقط سرور هاش آسیاتک باشه؟!

اگه بخوام خودم یه هاست بگیرم برای دانلود چه قدر هزینش میشه؟!!!

ببین گرونی اینترنت چه کارا که با ما نمیکنه!

به نظر من شما میزان استفادتون از اینترنت و اینکه ماهانه چقدر حجم مصرف میکنید رو بگید قطعا بنده و دوستان کمکتون میکنم ، 

بله بخش اپلود شاتل لند برای بقیه غیر فعاله ، منتها دانلود از خود شاتل لند نیم بهاست 

ترافیک داخلی تقریبا به هیچ دردی نمیخوره

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...