رفتن به مطلب

بازی شبیه سازاسمبل سیستم !!(pc building simulator)!!!!!!!!

Ratchet Wrench
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نام خداوند آفریننده ی کل جهان

سلام و درود خدمت دوستان عزیز و بزرگوار

این روز ها دیگه هممون میدونیم که بازی شبیه ساز کلا مد شده و همه شرکتها دارن روی بازی شبیه سازکار میکنن

خب داشتم دنبال بازی خوب میشگتم واسه دانلود و چشمم خورد به این ! یعنی شبیه ساز اسمبل سیستم!!!!!!!!! و به خاطر حجم پایینش ( یه گیگ) به فکر دانلودش افتادم و دیدم چه خبره!!!! همه مادربردها از شرکتهای ام اس آی و ایسوس و غیره بعلاوه همه ی پردازنده ها اعم از ترد ریپر و رایزن 2700xتوش وجود داره . پردازند های کبی لیک و انواع پاور ها (به غیر از گرین?) توش وجود داره ! گفتم با این وضعیت ادلار توی واقعیت نمیتونیم برسیم بذار توی مجازی برسیم?

خب لینک دانلود

https://download.ir/دانلود-بازی-pc-building-simulator/

اسکرین شات بزودی

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

به نام خداوند آفریننده ی کل جهان

سلام و درود خدمت دوستان عزیز و بزرگوار

این روز ها دیگه هممون میدونیم که بازی شبیه ساز کلا مد شده و همه شرکتها دارن روی بازی شبیه سازکار میکنن

خب داشتم دنبال بازی خوب میشگتم واسه دانلود و چشمم خورد به این ! یعنی شبیه ساز اسمبل سیستم!!!!!!!!! و به خاطر حجم پایینش ( یه گیگ) به فکر دانلودش افتادم و دیدم چه خبره!!!! همه مادربردها از شرکتهای ام اس آی و ایسوس و غیره بعلاوه همه ی پردازنده ها اعم از ترد ریپر و رایزن 2700xتوش وجود داره . پردازند های کبی لیک و انواع پاور ها (به غیر از گرین1f61c.png) توش وجود داره ! گفتم با این وضعیت ادلار توی واقعیت نمیتونیم برسیم بذار توی مجازی برسیم1f602.png

خب لینک دانلود

https://download.ir/دانلود-بازی-pc-building-simulator/

اسکرین شات بزودی

سلام به همه
(خیلی وقته بازیو دارم تا مدتی سرگرمم کرد ولی اخرش رفت تو سطل آشغال :دی)
 عکسی از محیط  گیم
image.thumb.png.c46fad4db35747b7dff619d3327e9514.png

لینک به دیدگاه

عجب بازی جالبی

بازی Car mechanic Simulator هم خیلی جالب بود برای من! اینم امتحان میکنم

لینک به دیدگاه

دیدم تو استیم همه دارن بازی میکنن باید جالب باشه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

عجب بازی جالبی

بازی Car mechanic Simulator هم خیلی جالب بود برای من! اینم امتحان میکنم

منم دارمش ولی میتونست بهتر شبیه سازی کنه یکم محیط دور موتور رو خلوت کرده واکثر سیمها و شلنگ ها رو دور ریخته اونها بودن جذاب تر بود و اگر بعد از باز کردن پیچ ومهره ها خودت در میاوردیشون هم بهتر میبود . پول خیلی الکی از دست میره به طوری که اوایل  و اواسط بازی باید فکر بازسازی یه ماشین رو بریزی توی آشغالی ! و ابیلیتی پوینت هم با رسیدن اکس پی به سطح مورد نظر بهت نمیده که با باز یا بسته کردن یه قعطه یه اکس پی میده ! میتونست کارهایی دیگه هم برای بدست آوردن ابیلیتی پوینت بکنه . بعد قطعاتی که خرابن باید تعویض بشن مثلا با سلامتی صد در صد باید حتما سر جای خرابشون تعویض شن ! . نمونه اش RUBBER BUSHING که کلی ازش وجود داره تو ماشین بعد خرید و تعویض با یکیش میبینی تیک زده نشده که فیکس شد و باید هی جاشو عوض کنی تا بره سر جای قطعه ی خراب اولیش .!!!!!!   من در اخر هکش کردم ! خوش هکم بود! کلا پول و اکس پی با دوتا سرچ در سطح بازی یه گزینه بیشتر نداشتن ! برعکس  یورو تراک 2 که با کلی اسکن در نهایت به سه تاگزینه میرسیدی!

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

منم دارمش ولی میتونست بهتر شبیه سازی کنه یکم محیط دور موتور رو خلوت کرده واکثر سیمها و شلنگ ها رو دور ریخته اونها بودن جذاب تر بود و اگر بعد از باز کردن پیچ ومهره ها خودت در میاوردیشون هم بهتر میبود . پول خیلی الکی از دست میره به طوری که اوایل  و اواسط بازی باید فکر بازسازی یه ماشین رو بریزی توی آشغالی ! و ابیلیتی پوینت هم با رسیدن اکس پی به سطح مورد نظر بهت نمیده که با باز یا بسته کردن یه قعطه یه اکس پی میده ! میتونست کارهایی دیگه هم برای بدست آوردن ابیلیتی پوینت بکنه . بعد قطعاتی که خرابن باید تعویض بشن مثلا با سلامتی صد در صد باید حتما سر جای خرابشون تعویض شن ! . نمونه اش RUBBER BUSHING که کلی ازش وجود داره تو ماشین بعد خرید و تعویض با یکیش میبینی تیک زده نشده که فیکس شد و باید هی جاشو عوض کنی تا بره سر جای قطعه ی خراب اولیش .!!!!!!   من در اخر هکش کردم ! خوش هکم بود! کلا پول و اکس پی با دوتا سرچ در سطح بازی یه گزینه بیشتر نداشتن ! برعکس  یورو تراک 2 که با کلی اسکن در نهایت به سه تاگزینه میرسیدی!

خوب دیگه شما باید حرکات برخی تعمیر کارای ایرانی رو میزدین!! مثلا همون rubber bushing رو تمام ماشینا هست میتونین از روی ماشینایی که سالم هست بردارینش???

البته برای جایگزین کردن اگر سلامتی بالای ۹۵ باشه مشکلی ایجاد نمیکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...