رفتن به مطلب

درخواست كمك فوري در رابطه با گرافيك

m.hazzrati
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام ديروز گرافيكم رو براي فروش به يكي دادم كه تست كنه و ازشون كافذ و امضا گرفتم كه فلان كارت جهت تست تحويل ايشون شده ايشون برده كارت رو باز كرده بعد اورده براي من ميگه كه مشكل داره .مشكل اينه كه روي صفحه نمايش خط هاي كلفت قرمز ظاهر شده ولي  وقتي اسكرين شات ميگيري خط ها توش ديده نميشن ،الان كارتم دود شده رفته هوا يا مشكل از جاي ديگس؟ميتونم از ايشون شكايت كنم كه خرابش كردند؟ممنون ميشم كمكم كنيد دارم ديوونه ميشه.شماره منم ٠٩٠٣٨٥٥٠٥٩٧لطفا يكي بهم جواب بده يا اگه ممكنه بهم زنگ بزنه بگه چيكار كنم

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ehsangomez گفته است :

مطمئنی کارته خودته؟ممکنه کارتت رو با یه کارت دیگه عوض کرده باشه

نه كارت خودمه مطمئنم،چون كه روي كانكتور برف جاي رنگ داشت اونم پايينش كه كسي متوجهش نميشد

ویرایش شده توسط m.hazzrati
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، OZMA گفته است :

امکان داره از نمایشگر باشه یا خروجی کارت. با نمایشگر دیگه ای تست کنید و نیز کابل دیگر!

سلام  با تلويزيون خونه هم تست كردم  با حدود ٤تا كابل ولي مشكل پابرجاست توي فروم تامز هاردور خوندم كه وقتي خط توي اسكرين شات نباشه اشكال از خروجيه،خروجي دي وي اي كار نميكنه اچ دي ام اي و دوتا ميني ديسپلي پرت باقي موندن كه كه براشون تبديل ندارم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، m.hazzrati گفته است :

سلام  با تلويزيون خونه هم تست كردم  با حدود ٤تا كابل ولي مشكل پابرجاست توي فروم تامز هاردور خوندم كه وقتي خط توي اسكرين شات نباشه اشكال از خروجيه،خروجي دي وي اي كار نميكنه اچ دي ام اي و دوتا ميني ديسپلي پرت باقي موندن كه كه براشون تبديل ندارم

احتمالا سوکت خروجی دچار مشکل شده باشه 

چرا یه نفر باید کارتو باز کنه ؟ دلیلش رو نگفت؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، ehsangomez گفته است :

احتمالا سوکت خروجی دچار مشکل شده باشه 

چرا یه نفر باید کارتو باز کنه ؟ دلیلش رو نگفت؟

ميگه ميخواستم ببينم تعمير شده يا نه

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، OZMA گفته است :

یک کابل نوع دیگه از کسی قرض بگیرین  با خروجی دیگه تست کنید احتمال خیلی زیاد از خروجی هستش اگر خطوط بر روی همه نمایشگرها ثابت هستش 1000000% مشکل از پورت خروجی DVI گرافیک هستش

Dvi ها كار نميكنن با اچ دي ام اي اين مشكل هست؟ميتونم تبديل mini dpگير بيا م؟

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، OZMA گفته است :

یک کابل نوع دیگه از کسی قرض بگیرین  با خروجی دیگه تست کنید احتمال خیلی زیاد از خروجی هستش اگر خطوط بر روی همه نمایشگرها ثابت هستش 1000000% مشکل از پورت خروجی DVI گرافیک هستش

قابل تعمير هستش؟

لینک به دیدگاه

درود

شما باید تست رو به صورت حضوری انجام میدادید تا چنین مشکلی پیش نیاد؟!

فکر نمیکنم شکایت کردن فایده ای داشته باشه مثلا فردا بری پیش قاضی بگی گرافم رو برده زده ترکونده و فلان بعد قاضی ام  بگه گراف نمنه؟!

• لایک 1
لینک به دیدگاه

خیلی خنده داره ...یه کارت رو بفروشی به یه نفر...طرف کارت رو تست کرده دیده سالمه...گفته حالا بازش کنم ببینم تعمیر شده یا نه ...به خاطر بی احتیاطی زده کارت رو خراب کرده بعد شما ازش پس گرفتی

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

خیلی خنده داره ...یه کارت رو بفروشی به یه نفر...طرف کارت رو تست کرده دیده سالمه...گفته حالا بازش کنم ببینم تعمیر شده یا نه ...به خاطر بی احتیاطی زده کارت رو خراب کرده بعد شما ازش پس گرفتی

پولشون رو هنوز پس ندادم ميخوام ببينم خسارت من چقدره كم كنم ازش

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، m.hazzrati گفته است :

خب اگه پولش رو پس ندادین 

بهترین کار اینکه کارتو ببرین همونجا که بازش کرده و بگین چیکارش کردی؟ 

چون هم خود خریدار متوجه میشه 

هم شما میتونین بهش کارتو بدین بگین ببره هر جا دوست داره شکایت کنه کارت سالم رو بردین باز کردین خرابش‌کردی

شما پول کار دستته پس‌نگران نباش اونی ک باید نگرارن باشه خریدار هستش

لینک به دیدگاه

اینجور قطعات رو باید جلوی مشتری تست کنید ..سالم بهش تحویل بدید تا طرف نتونه بعدا دبه در بیاره ..من رفتم پاساژ ایران طرف زیر همکف یه مادربرد دسته دوم بخرم طرف جلوم تست کرد تصویر داد بهم گفت اگر فردا خواستی مرجوع کنی مادربرد رو اینجور ازت تحویل میگیرم...شاید طرف پاورش خراب بوده کارت رو خراب کرده

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، OZMA گفته است :

هیچ پولی بهشون ندین. حالا مدل دقیق کارت چی هستش؟

69702گيگ كه  يكي دو هفته پيش از جناب خدامي خريده بودم 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، OZMA گفته است :

الان شما از آقای خدامی خریدین به کس دیگه ای فروختین؟

من از ايشون خريدم براي خودم ولي بعدش  كه ديدم صداي كولرش تو لود زياده گذاشتم براي فروش.

لینک به دیدگاه

اشتباهه کارت و پس بگیرید 

کارت و باز کرده و کارت دیگه مال خودشه 

به نظرم باآقای @mohsen.alizadeh  هم یه مشورتی بکنید 

ویرایش شده توسط lvlEhRaN
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است :

اشتباهه کارت و پس بگیرید 

کارت و باز کرده و کارت دیگه مال خودشه 

به نظرم باآقای @mohsen.alizadeh  هم یه مشورتی بکنید 

خيلي ممنون

لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه عزیزان . 

دوستان تجربه میگه اکثرا خط در خروجی مربوط به چیپه یا مموری   ، البته  به موارد زیاد دیگه ای هم ممکنه مربوط بشه  . بنا به همین شما باید کارتو برسونید به یک تعمیر کار حرفه ای و کاربلد . اگه بنده رو قابل میدونید در خدمتتون هستم . این هم اضافه کنم تحت هیچ شرایطی دیگه کارت و به سیستم وصل نکنیدکه مشکل حاد تر میشه و ممکنه دیگه کارت تصویر نده و بسوزه . 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mohsen.alizadeh گفته است :

سلام خدمت همه عزیزان . 

دوستان تجربه میگه اکثرا خط در خروجی مربوط به چیپه یا مموری   ، البته  به موارد زیاد دیگه ای هم ممکنه مربوط بشه  . بنا به همین شما باید کارتو برسونید به یک تعمیر کار حرفه ای و کاربلد . اگه بنده رو قابل میدونید در خدمتتون هستم . این هم اضافه کنم تحت هیچ شرایطی دیگه کارت و به سیستم وصل نکنیدکه مشکل حاد تر میشه و ممکنه دیگه کارت تصویر نده و بسوزه . 

خيلي ممنون  از راهماييتون شمارم رو براتون فرستادم اگه ممكنه تماس بگيرين در موردش صحبت كنيم

ویرایش شده توسط m.hazzrati
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...