رفتن به مطلب

قیمت گزاری کارت Rog strix 1080 +coil whine

Recommended Posts

سلام دوستان کارت بالا رو موجود دارم

مشکل coil whine داره و کارتن هم نداره کارتن تو اسباب کشی گم شده ....ولی کارت گارانتیش موجوده..که البته گارانتی اصلا به جعبه احتیاج نداره در صورت تعویض با نو شما باید مبلغ وسایل و متعلقات رو پرداخت کنید

ولی کارت کاملا سالم هست و مشکل خاصی اصلا نداره  فقط و فقط مشکل coil whine داره که دوستان کار بلد میدونن چی هستش

خواستم بدونم با این وجود این کارت رو چند بفروشم خوب هستش ؟

بازم میگم کارت کاملا سالم سالم

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، rubbish_mh3 گفته است :

سلام دوستان کارت بالا رو موجود دارم

مشکل coil whine داره و کارتن هم نداره کارتن تو اسباب کشی گم شده ....ولی کارت گارانتیش موجوده..که البته گارانتی اصلا به جعبه احتیاج نداره در صورت تعویض با نو شما باید مبلغ وسایل و متعلقات رو پرداخت کنید

ولی کارت کاملا سالم هست و مشکل خاصی اصلا نداره  فقط و فقط مشکل coil whine داره که دوستان کار بلد میدونن چی هستش

خواستم بدونم با این وجود این کارت رو چند بفروشم خوب هستش ؟

بازم میگم کارت کاملا سالم سالم

سلام دوست عزیز. کویل واین مشکل حساب نمیشه و تقریبا اکثر کارت های 1080 و مخصوصا 1080 ti  این صدا رو دارند. گارانتی کارت تا کی هستش؟ و اینکه صدا خیلی بلنده یا اینکه کمه؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، pedi9004 گفته است :

سلام دوست عزیز. کویل واین مشکل حساب نمیشه و تقریبا اکثر کارت های 1080 و مخصوصا 1080 ti  این صدا رو دارند. گارانتی کارت تا کی هستش؟ و اینکه صدا خیلی بلنده یا اینکه کمه؟

تا اخرین روز سال 1398

والا صداش تو بازی های سنگین و کلا بازی های مختلف فرق میکنه

من مانیتورمم هم 240 هرتز هستش

نمیدونم و الا بله خودم زیاد دیدم 1080 با این مشکل

vsync روشن میکنم خب صداش کامل از بین میره ولی خب با Vsync خاموش واقعا صداش تو گیم های سنگین اذیت میکنه

حالا فردا قراره زنگ بزنم گارانتی صحبت کنم

ولی هیچ گارانتی قبول نمیکنه این مشکل رو ...

مشکل دیگه هم که داره فن روی 20 % یکی از فن ها صدا میده موقع روشن شدن که اون هم مشکل نیست با نرم افزار 21% به بالا میزارم سرعت رو درست میشه که این هم صحبت کردم قبلا گفتن شامل گارانتی نمیشه

ولی کویل واین رو نپرسیدم هنوز..

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، rubbish_mh3 گفته است :

تا اخرین روز سال 1398

vsync روشن میکنم خب صداش کامل از بین میره ولی خب با Vsync خاموش واقعا صداش تو گیم های سنگین اذیت میکنه

مشکل دیگه هم که داره فن روی 20 % یکی از فن ها صدا میده موقع روشن شدن که اون هم مشکل نیست با نرم افزار 21% به بالا میزارم سرعت رو درست میشه که این هم صحبت کردم قبلا گفتن شامل گارانتی نمیشه

کویل واین کارت شما در حین فریم ریت گرفتن زیاد ایجاد میشه و vsync هم فریم بازی رو به ۶۰ فریم محدود میکنه برای همین هست زمانی که vsync رو روشن میکنید صدا از بین میره!

مگه میشه فن صدا بده گارانتی شاملش نشه؟؟؟

برین تو گارانتی داد و بیداد کنید بابا فن قطعا جزوی از گارانتیه!!

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، rubbish_mh3 گفته است :

تا اخرین روز سال 1398

والا کویل واین رو فکر نکنم گارانتی جزوش باشه چون تو کشور های جهان اول هم معمولا قبول نمیکنند. ولی فن دیگه عجیبه. کلا تمام کارت ها کویل واین دارند زمانی که fps بالا بره یا گرافیک بالای 90 درصد لود روش باشه صدا تولید میشه اما کم و زیاد داره.... ولی در کل شما اگر می خوای بفروشی 30 تا 35 درصد از قیمت روزش کم کن چون گارانتیش زیر 2 سال مونده. اگر بالای 2 سال داشت 20 درصد کم کن. 

ویرایش شده توسط pedi9004
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

کویل واین کارت شما در حین فریم ریت گرفتن زیاد ایجاد میشه و vsync هم فریم بازی رو به ۶۰ فریم محدود میکنه برای همین هست زمانی که vsync رو روشن میکنید صدا از بین میره!

مگه میشه فن صدا بده گارانتی شاملش نشه؟؟؟

برین تو گارانتی داد و بیداد کنید بابا فن قطعا جزوی از گارانتیه!!

برم اونجا بگم سلام خسته نباشید

فن روی سرعت 20 % صدا میده ؟؟؟

اینجا ایرانه فکر نکنم بهشون ثابت هم کنم اهمیتی بدن ....

چون میگم بالای 20 درصد اصلا صدایی نداره

دمای کارت هم که اوکی هست و تو لود 100 درصد بالای 65 نمیره

الان یه لینک قرار میدم منظورمو متوجه بشید

https://www.youtube.com/watch?v=nQYAY47GAQw

دقیقا همین فن و کلیه کارت هایم که دیدم مشکلشون همین فن بوده..

Capture.PNG

لینک به دیدگاه

شما احتیاجی به فروشش یا فعال کردن V-sync ندارید با MSI After Burner و آپشن Target Frame رو بزارید روی 120 و محدودش کنین به این تعداد V-sync فعال کردنش باعث ایجاد input lag می شه.

لینک به دیدگاه

عزیز دلم رو کارتت عیب نزار.

من چهارتا کارت رده بالا داشتم.همه کویل واین داشتن.

برای مشکل فنت در دور 20% چک کن ببین لرزش بدنه  باشه شاید!!!

1080ti من همین طوریه.در دور 80% روی پوسته پلاستیکی ویبره میندازه!

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

چه ربطی داره، کارت هایی که coil whine دارند شامل 5 درصد کل کارت ها هم نیستند. 

خودم 1080 دارم در هیچ شرایطی صدای اضافی تولید نمیکنه...

فکر کنم منظورتون این بود که 5 الی 10 درصد ممکنه کویل واین نداشته باشند. والا طبق تجربه خود من هم اکثرا کویل واین دارند.

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

خیر فقط 5 درصد کارت ها همچین مشکلی دارند.

کاملا در اشتباهید☺️ اگر فکر میکنید که گرافیکتون اصلا کویل واین نداره می تونم خیلی ساده بهتون اثبات کنم. کافیه یه بازی سنگین مثل Wolfenstein II The New Colossus را نصب کنید و vsync را هم در کنترل پنل انویدیا و هم در بازی اف کنید و همچنین درب کیس سیستم را باز کنید. بازی را اجرا کرده و در هنگام لودینگ به صدای زیبای کویل واین گرافیکتون گوش بدید.

ویرایش شده توسط pedi9004
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، testaccount گفته است :

چه ربطی داره، کارت هایی که coil whine دارند شامل 5 درصد کل کارت ها هم نیستند. 

خودم 1080 دارم در هیچ شرایطی صدای اضافی تولید نمیکنه...

یعنی الان کارت گرافیک من خرابه

ای کاش بفرستم بره گارانتی?

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، vahidsamaili63@gmail.com گفته است :

یعنی الان کارت گرافیک من خرابه

ای کاش بفرستم بره گارانتی1f61e.png

دوست عزیز شما چرا جو گیر میشی.... اکثرا دارند...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، OZMA گفته است :

اتفاقا کویل واین ربطی به استفاده از تمام قدرت کارت گرافیک نداره. به هر حال اینکه فکر کنید کارتتون کویل واین نداره یکمی اغراق آمیز هستش. شما فیورمارک تست بزن برنامه کم حجمی هستش تو اون کویل واین خودشو نشون میده.

بحث بعضی وقت ها بی فایده است..... این از همون موقعهاست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خیلی از کارت ها این مساله رو دارند . به عنوان مثال کارت های 970 خیلی هاشون این ایراد رو داشتند.

البته این مشکل زمانی که V Sync خاموش باشه خودش رو نشون میده و اگر V Sync  روشن باشه این مساله رو نداره. ضمن اینکه اصولا در بازی ها نیازی به خاموش کردم V Sync هم نیست. چون باعث دمای بیشتر. مصرف بیشتر و دور فن بالاتر میشه که عملا در بیشتر موارد لزومی نداره شما فریم ریتی بیشتر از Refresh Rate مانیتورتون داشته باشید.

ویرایش شده توسط Sir MehDi
لینک به دیدگاه

در در 1397/05/16, 08:20:36، vahidsamaili63@gmail.com گفته است :

عزیز دلم رو کارتت عیب نزار.

من چهارتا کارت رده بالا داشتم.همه کویل واین داشتن.

برای مشکل فنت در دور 20% چک کن ببین لرزش بدنه  باشه شاید!!!

1080ti من همین طوریه.در دور 80% روی پوسته پلاستیکی ویبره میندازه!

دوست عزیز من 1080TI strix دارم اینجورم که شما می فرمایید نیست

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، pedi9004 گفته است :

دوست عزیز شما چرا جو گیر میشی.... اکثرا دارند...

دوست گلم شوخی کردم.ممنون از دلداری شما

یه زمانی 9800 داشتم کویل واین داشت.

ای ام دی 5870 هم داشتم اونم داشت.از سری 1000 ان ویدیا چهار عدد رده بالا داشتم همشون کم یا زیاد کویل واین داشتند.

قبل از msi 1080ti armor یه asus rog strix 1070ti  هم داشتم اونم کویل واین داشت

حمل بر خود ستایی نباشه.من لیسانس برق قدرت هستم و سالهاست بخش فنی  نیروگاه کار میکنم.همکی سیستم های الکترونیکی اونجا موقع کار کویل واین دارن.حتی کوچکترین انها.حتی اگر صدا نداشته باشند یه ویبره کوچیک رو ایجاد میکنندوبا استفاده از ویبره سنج های کوچک دستی فورا متوجه میشیم.

همکاران میگن اگر صدای زوزه و لرزش مدارات(کویل واین ) نشنیدی بدون که یه جای کار میلنگه

ماهیت مدارات الکترونیکی که دارای capacitor & inductor هستند ایجاد زوزه و لرزش و خرخر هستش البته ما یه چسب رزینی داریم که اگر صدا زیاد باشه به کنار سلف یا خازن میزنیم تا از لرزش مقداری جلوگیری کنه که مخصوص مدارات صنعتی هستش و برای کامپیوتر به هیچ عنوان استفاده نمیشه

همین  msi 1080ti armor حتی توی فریم 60 هم کویل واین داره.

اکر بعض از دوستان میخوان کویل واین رو یه عیب عنوان کنند من حرفی ندارم.

امیدوارم دوستان از شوخی بنده خدای نکرده دلگیر نشده باشن.

مخصوصا آقای testaccu nt 

ویرایش شده توسط vahidsamaili63@gmail.com
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، vahidsamaili63@gmail.com گفته است :

دوست گلم شوخی کردم.ممنون از دلداری شما

یه زمانی 9800 داشتم کویل واین داشت.

ای ام دی 5870 هم داشتم اونم داشت.از سری 1000 ان ویدیا چهار عدد رده بالا داشتم همشون کم یا زیاد کویل واین داشتند.

قبل از msi 1080ti armor یه asus rog strix 1070ti  هم داشتم اونم کویل واین داشت

حمل بر خود ستایی نباشه.من لیسانس برق قدرت هستم و سالهاست بخش فنی  نیروگاه کار میکنم.همکی سیستم های الکترونیکی اونجا موقع کار کویل واین دارن.حتی کوچکترین انها.حتی اگر صدا نداشته باشند یه ویبره کوچیک رو ایجاد میکنندوبا استفاده از ویبره سنج های کوچک دستی فورا متوجه میشیم.

همکاران میگن اگر صدای زوزه و لرزش مدارات(کویل واین ) نشنیدی بدون که یه جای کار میلنگه

ماهیت مدارات الکترونیکی که دارای capacitor & inductor هستند ایجاد زوزه و لرزش و خرخر هستش البته ما یه چسب رزینی داریم که اگر صدا زیاد باشه به کنار سلف یا خازن میزنیم تا از لرزش مقداری جلوگیری کنه که مخصوص مدارات صنعتی هستش و برای کامپیوتر به هیچ عنوان استفاده نمیشه

همین  msi 1080ti armor حتی توی فریم 60 هم کویل واین داره.

اکر بعض از دوستان میخوان کویل واین رو یه عیب عنوان کنند من حرفی ندارم.

امیدوارم دوستان از شوخی بنده خدای نکرده دلگیر نشده باشن.

مخصوصا آقای testaccu nt 

بسیار عالی ممنون از اطلاعات شما.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، OZMA گفته است :

بازی NFS Payback رو یک تست بزنید تو منوی لودینگ اولش تا چندهزار فریم میره اگه صدایی با فنهای خاموش نشنیدید اون موقع میشه ادعا کرد که نداره.

دقیقا

نمیدونم چرا اکثر دوستان اشتباه میکنند و فکر میکنند صدای کول واین در لوود ۱۰۰% و زیر فشار شنیده میشه.

در صورتی که اصلا اینطور نیست. صدا کول و این زمانی شنیده میشه که گرافیک فریم زیاد (مثل بالای ۱۰۰۰ فریم) تولید میکنه و ممکنه در اون زمان حتی ۵۰% لوود هم نباشه !

بنده هم برای تست از مو وی ابتدای crysis3 استفاده میکنم که بالای ۲۰۰۰ فریم میده.

صدای کارت گرافیک معمولی رو هم درمیاره ?

لینک به دیدگاه

دوستان بنده هم از همین مارک مدلrx480دارم ولی تابحال همچین صدایی که میگید نشنیدم درمورد تستم بنده بازی رنبو سیکس رو تلویزیون 4kبه کیفیت4kرسوندم پنجره کیسم باز بوده و کارت به حدی گرم کرد که فن رو روشن کنه با این حال حتی یه صدای وز وز از کارتم نشنیدم وفقط صدای فن اونم یعنی فقط صدای مکش باد میومد ولی صدایی ک شما وصف میکنید تاحالا نشنیدم البته ممکنه با دستگاه به قول دوستمون تست شه واین صدا بیاد ولی با گوش بنده این صدا تا حالا سابقه نداشته (البته هر قطعه ای از خودش صدا تولید میکنه اما اینقدر کمه که با گوش نمیشه شنید و فقط باید با دستگاه اندازه گیری کرد)اما اینتور که شما میگید با گوش به صورت راحت میشه تو فول لود این صدارو شنید که این خودش نمیدونم بگم یه ایراده ناراحت بشی یا بگم عادیه که نمیشه گفت عادی هست به هرحال عیب رو نمیشه عادی جلوه داد(((دوست عزیز شما اگر میتونید کارت رو با یه پاور دیگه تست کنید ببنید ایا مشکل پابرجا هست یا نه شاید مشکل از برق رسانی پاور باشه)

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

دوستان بنده هم از همین مارک مدلrx480دارم ولی تابحال همچین صدایی که میگید نشنیدم درمورد تستم بنده بازی رنبو سیکس رو تلویزیون 4kبه کیفیت4kرسوندم پنجره کیسم باز بوده و کارت به حدی گرم کرد که فن رو روشن کنه با این حال حتی یه صدای وز وز از کارتم نشنیدم وفقط صدای فن اونم یعنی فقط صدای مکش باد میومد ولی صدایی ک شما وصف میکنید تاحالا نشنیدم البته ممکنه با دستگاه به قول دوستمون تست شه واین صدا بیاد ولی با گوش بنده این صدا تا حالا سابقه نداشته (البته هر قطعه ای از خودش صدا تولید میکنه اما اینقدر کمه که با گوش نمیشه شنید و فقط باید با دستگاه اندازه گیری کرد)اما اینتور که شما میگید با گوش به صورت راحت میشه تو فول لود این صدارو شنید که این خودش نمیدونم بگم یه ایراده ناراحت بشی یا بگم عادیه که نمیشه گفت عادی هست به هرحال عیب رو نمیشه عادی جلوه داد(((دوست عزیز شما اگر میتونید کارت رو با یه پاور دیگه تست کنید ببنید ایا مشکل پابرجا هست یا نه شاید مشکل از برق رسانی پاور باشه)

خوش شانسی دوست خوبم. به قول خارجیا خرید گرافیک هم مثل یه لاتری میمونه. البته خدمتت عرض کنم که بحث صدا بیشتر در زمان لود + فریم بالا(این خیلی مهمه) ایجاد میشه. خیلی ها حتی فرق صدای فن و گرافیک هم متوجه نمیشن. کلا باید حساس باشی که صداش  رو بفهمی وگرنه وقتی درب کیس بسته باشه که کلا صدا خیلی کمه یا اصلا نمیاد.

ویرایش شده توسط pedi9004
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

دوست گلم من 1070ti strix داشتم با پاور کولر مستر.باز هم کویل واین داشت.

تعویض پاور مشکلی رو حل نخواهد کرد.

همین الان هم 1080 ti من با پاور v650 و 700hp plus کویل واین داره.

کویل واین مشکل نیست فقط یه پدیده هست که توی بعضی کارتها وجود داره.

به هیچ عنوان هم باعث خرابی نمیشه.

کویل واین صدای عبور جریان یا شارژ و دشارژ شدن خازن و سلف های کارت گرافیک هستش.

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، vahidsamaili63@gmail.com گفته است :

دوست گلم من 1070ti strix داشتم با پاور کولر مستر.باز هم کویل واین داشت.

تعویض پاور مشکلی رو حل نخواهد کرد.

همین الان هم 1080 ti من با پاور v650 و 700hp plus کویل واین داره.

کویل واین مشکل نیست فقط یه پدیده هست که توی بعضی کارتها وجود داره.

به هیچ عنوان هم باعث خرابی نمیشه.

کویل واین صدای عبور جریان یا شارژ و دشارژ شدن خازن و سلف های کارت گرافیک هستش.

بله منم حرف شمارو تایید کردم اما تو قطعات الکترونیک اینقدر صدا شفاف نیست که به وضوح این صدا شنیده شه شما خودتونم صد درصد تست کردین شارژودشارژشدن یه خازن به این کوچیکی نباید این قدر صدا بده که دوست عزیز وصف میکنه شایدم ایشون خیلی حساس باشه (البته با این دقتم بنده گوش دادم خدارو شکر این صدارو نداره مال بنده) یه خازن که تو این قطعات خیلی باشه(که نیست) 10اهم باشه که اینقدر صدا نداره  گفتم اینو نمیشه یه عیب دونست ولی به صورت عادی هم نمیشه درنظر گرفت  ممکنه از کیفیت پایین خازن باشه حالا نه همه جا بعضی قطعات تو طول عمر مفیدکارت گرافیک بنظرم تاثیر داره

لینک به دیدگاه

والا من هر چی کارت amd. گرفتم این مشکل رو داشت ولی خدا رو شکر با انویدیا تا حالا نداشتم و واقعا چیز تو مخی هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...