رفتن به مطلب

مسابقه NovaBench به همراه جایزه

Hamed
 اشتراک گذاری

به نظر شما کدام دو کاربر Danitondar , amirsss برنده مسابقه هستن ؟  

7 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما کدام دو کاربر Danitondar , amirsss برنده مسابقه هستن ؟

Recommended Posts

• کاربر ویژه

کم کم دارم از این بنچمارک کاملا نا امید میشم......... ;)

باید مورد چهارم رو هم به ایرادات این بنچمارک اضافه کنم :

اگه شما 4 گیگ رم با سرعت 20000MB/S داشته باشید و یکی دیگه 6 گیگ رم با سرعت 14000MB/S داشته باشه فکر میکنید کدوم امتیاز بیشتری میگیره؟؟؟؟؟؟؟ ........

بله.............. =D> :-& :-w سیستم دوم !!!!! این فلسفه امتیاز دهیش هم مثل امتیاز هاردشه !!

درود :

خوب منطقی هم بخواهیم در نظر بگیریم حجم رم مهمتر هستش البته در صورتی که اختلاف سرعت زیاد نباشه . شما هم دقت داشته باشید توی اکثر بازیها و برنامه ها افزایش فرکانس رم تاثیرزیادی نداره .

لینک به دیدگاه

• ارسال 193
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

درود :

خوب منطقی هم بخواهیم در نظر بگیریم حجم رم مهمتر هستش البته در صورتی که اختلاف سرعت زیاد نباشه . شما هم دقت داشته باشید توی اکثر بازیها و برنامه ها افزایش فرکانس رم تاثیرزیادی نداره .

بله مطمئنا اگر حجم رم از مقداری کمتر باشه هر چقدر هم سرعتش بالا باشه سیستم عملکرد خوبی نخواهد داشت. ولی به نظر شما بنچمارکی که حتی از 4 عدد CPU Thread نمیتونه استفاده کنه ( حالا 8 تا بماند ) برای سیستمی طراحی شده که 4 گیگ رم براش کافی نباشه؟ که 6 گیگ رم 14000 رو از 4 گیگ رم 20000 برتر تشخیص میده؟؟ به نظر من ایده ی پشت این نحوه ی امتیاز دهی به هارد و رم در این بنچمارک ایده ی بدی نبوده ولی قبل از اعمال اون خیلی باید پخته تر از این میشد. تا به این شکل در بعضی موارد خنده دار و غیر منطقی به نظر نیاد ( مخصوصا در مورد هارد )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باز هم نتیجه ای جدید با اورکلاک بیشتر گرافیک بیچاره:-wتازه هنوز CPU موندهOh%20Go%20On.gif

27540777308829020276_thumb.png

لینک به دیدگاه

سلام

من هم با کلی خواهش و تمنا والتماس دعا از سیستم ، بالاخره امتیاز 1000 رو رد کردم. البته هنوز 1200 امتیاز کم دارم. ( آرزو بر جوانان عیب نیست)

13770500529434135502.jpg

09393675820282748975.jpg

لینک به دیدگاه

این برنامه کلاً باگ داره!

من چندتا tweak زدم!!

واسه هارد:

1- هیچ نرم افزاری رو اجازه خوندن نوشتن ندادم جز نوابنچ

2-از یه هارد نو استفاده کردم!

3- رید نکردم!!I%20Do%20not%20Know.gif

4-همه چیز رو بستم!

از هر چیزی که نیاز سیستم بود فقط اجازه اجرا دادم

--------------------------

اما در کل برنامه نوابنچ به هیچ وجه به درد مسابقه نمی خوره!

10 گیگ رم(!) با باس های مختلف و حجم های غیر یکسان استفاده کردم!

اما با ناباوری تمام دیدم که اسکورش همینطور بالا رفته!!

از 2*2 رم Geil با باس 1600 ، 1 رم 4 با باس 1333 از Patriot و 1 رم 2 از کینگ مکس با باس 1333 استفاده کردم!!Shame%20On%20You.gif:-w

ویرایش شده توسط Mr. DB!
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

در حالت امتیاز کم بسیار عالیه و خیلی خوب عمل می کنه. Oh%20Go%20On.gif :-w

کلا 68 امتیاز .

81609956774410638745.jpg

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE X58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI Rev: 1.0

SSD => OCZ Vertex 3 120GB SATA III 6GB/s

SSD => A-DATA S596 128GB - Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم نتیجه ی ته زورم توی گرافیک:-w البته Tweak هایی که دوستان اشاره کردند یه موقع خوب بود یه موقع بد!I%20Do%20not%20Know.gifبنده تا حالاCpu یا Ram اور نکردم بخاطر همین ممنون میشم دوستان تجربه های خودشون رو بگن البته اینجا نه توی پ.خ;)

1897cl015k3z4yg1rzgy_thumb.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم نتیجه ی ته زورم توی گرافیک:-w البته Tweak هایی که دوستان اشاره کردند یه موقع خوب بود یه موقع بد!I%20Do%20not%20Know.gifبنده تا حالاCpu یا Ram اور نکردم بخاطر همین ممنون میشم دوستان تجربه های خودشون رو بگن البته اینجا نه توی پ.خ;)

عجیبه باید خیلی بیشتر از اینا فریم بگیری از گرافیکت. چون 460 من تقریبا با همین کلاک ها 2442 فریم در ثانیه میگیره. شاید دلیلش این باشه که شما CPU رو اور نکردید. و تست گرافیک این بنچمارک هم تا دلت بخواد CPU Bound هستش و بستگی خیلی زیادی به CPU داره.

لینک به دیدگاه

اینم نتیجه ی ته زورم توی گرافیک;) البته Tweak هایی که دوستان اشاره کردند یه موقع خوب بود یه موقع بد!I%20Do%20not%20Know.gifبنده تا حالاCpu یا Ram اور نکردم بخاطر همین ممنون میشم دوستان تجربه های خودشون رو بگن البته اینجا نه توی پ.خ=D>

با توجه به اینکه امتیاز cpu در عدد 543 است ، فکر کنم cpu تا 4.31 گیگا هرتز اور شده. :-w

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با توجه به اینکه امتیاز cpu در عدد 543 است ، فکر کنم cpu تا 4.31 گیگا هرتز اور شده. :-w

سیستم رو روی Turbo Mode گذاشتم فکر کنم بخاطر همین باشه!;)

لینک به دیدگاه

من هم همین تنظیمات شما را انجام دادم دانیال . به این تصویر دقت کنید مشخص هست که فرکانس سی پی یو 4326 مگاهرتز است.

51237312931815165377.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم همین تنظیمات شما را انجام دادم دانیال . به این تصویر دقت کنید مشخص هست که فرکانس سی پی یو 4326 مگاهرتز است.

51237312931815165377.jpg

عجیبه قاعدتا Turbo Mode تا 3.9 باید افزایش پیدا کنه نه 4.3 کسی میتونه توجیح کنه؟I%20Do%20not%20Know.gif

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان زیادی به نرم افزاره گیر ندین همین که داریم اینجا تلاش میکنیم خیلی حال میده

بهمن جان من کولر سی پی یوم pccooler-hp-1216x هست البته خیلی کولر خوبی بوده اما باید اینم بگم که کولر اسپلیت هم به این دما کمک کرده :-w

درکل من گرافیک رو مقدار بیشتری اور کردم و به نتیجه زیر رسیدم البته همینطوری تست گرفتم یعنی آنتی ویروس و 7-8 تا نرم افزار با استارتاپ ویندوز اجرا شده بود همچنین ویژوال افکت هم روی های پرفورمنس نبود البته دیگه اس.ال.آی رو آف کرده بودم چون تاثیر منفی میزاشت

در کل با کارای مختلف میتونم تا 30 امتیاز براحتی اسکور زیر که عکسش رو گذاشتم ارتقا بدم یعنی 1983+30 و اونم راهش اینه که برم یه ویندوز سون 32 بریزم روی هارد اینترنال 1 ترابایتم و اسکور هاردم از 24 بشه 55 . اما هم وقتش نیست هم حوصله نصب ویندوز نیست. پس دیگه به همین رکورد زیر بسنده میکنم .

168205.png

ببخشید یادم رفت جی پی یو زی و سی پی یو زی رو در کنارش بزارم.

در این صفحه امتیاز ثبت شده بنده رو ملاحظه کنید

تا الان نفر سومم !

3.rar

ویرایش شده توسط amirsss
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهمن جان من کولر سی پی یوم pccooler-hp-1216x هست البته خیلی کولر خوبی بوده اما باید اینم بگم که کولر اسپلیت هم به این دما کمک کرده :-w

]

آخه مساله اصلی ولتاژه که CPU شما تونسته با اون ولتاژ اون کلاک رو بزنه!! که خیلی عالیه

لینک به دیدگاه

درود .

یک سری توضیحات دیگه راجب این نرم افزار .

معیار همیشه سرعت نیست. برای این نرم افزار حجم هم مهم هستش و بعضی دوستان حرفه ای به این دلیل که سرعت براشون اولویت داره در مقابل امتیازدهی برای حجم جبه گرفتند که این درست نیست چون حجم حافظه هم مهم هستش (چه رم ، چه هارد). بعدشم مگه چند درصد از اسکوری رو که می گیرید به حافظتون و چند درصدش مربوط به پردازنده و VGA هستش که اینقدر حساسیت نشون می دید !!!

همه دوستان تست های Furmark رو قبول دارند (غیر از اینه؟) . دوستانی که از دو کارت استفاده می کنند یک لطفی بکنند و تست 3DMark01 رو یک بار با یک کارت و بار دیگه با دو کارت تست کنند و نتایجش رو توی همین تاپیک بگذارند تا دوستان ببینند چه اتفاقی می افته. :-w ;)

این هم لیست آپ دیت شده :

73752598967061456905.jpg

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

با درود:

در حالت امتیاز کم بسیار عالیه و خیلی خوب عمل می کنه. Oh%20Go%20On.gif :-w

کلا 68 امتیاز .

81609956774410638745.jpg

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE X58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI Rev: 1.0

SSD => OCZ Vertex 3 120GB SATA III 6GB/s

SSD => A-DATA S596 128GB - Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

این قضیه low score قضیش چیه ؟!

لینک به دیدگاه

یعنی سعی می کنیم ، امتیاز کمتری بگیریم . جایزه نداره ، فقط جهت افزودن هیجان هستش :-w

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پوریاجان برا 3Dmark تاپیک خودش هست اگه بشه دوستان لینکش رو اینجا بزارن نه خود نتایج رو / تا تاپیک از این محدوده خارج نشه / منم اونجا پست دارم / مرسی :-w

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پوریا جان حرف شما درسته. حجم هم مهمه. ولی معیار این نرم افزار غلطه. من الان 6 ترا هارد اینترنال دارم. ولی به دلیل این که در اثر Short Stroke هر چقدر پارتیشن ویندوز کوچکتر باشه سرعت دسترسی به اطلاعات در اون بیشتر میشه من پارتیشن ویندوزم رو 100 گیگ بیشتر نکردم. ( که چون

4 تا هارد رو Raid 0 کردم رد واقع از هر هارد 25 گیگ اولش به این پارتیشن اختصاص پیدا کرده که تو افزایش سرعت خیلی تاثیر داره) به همین دلیل همیشه توصیه شده پارتیشن ویندوز رو خیلی بزرگ در نظر نگیریم.

درستش این بود که کل ظرفیت هارد رو میدید و سرعت پارتیشن ویندوز رو هم همین طور. نه این که از 6 ترا هارد فقط همون 100 گیگ رو ببینه!!

در کل من هم موافق ایده ی پشت این معیار امتیاز دهی در این نرم افزار هستم و فقط اجرای درستی با اون ایده همراه نشده. اگه دقت کنید رقابت داره خیلی نزدیک میشه و همون 60-50 امتیاز هم میتونه چند رده جابجایی ایجاد کنه. دلیل تمام حرفهایی که زده شده و نارضایتی ها همینه :-w

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پوریاجان برا 3Dmark تاپیک خودش هست اگه بشه دوستان لینکش رو اینجا بزارن نه خود نتایج رو / تا تاپیک از این محدوده خارج نشه / منم اونجا پست دارم / مرسی :-w

عطا جان 3DMark 01 رو گفتن ها . اون تاپیک که شما میگید 3DMark 11 هستش نه 01 .

لینک به دیدگاه

میگم پوریا جان نظرت چیه برم سیستم سندی بریج و 580 روشن کنم ها؟ :-w

post-5233-043813100 1317809185_thumb.jpg

https://novabench.com/view/168372

لینک به دیدگاه

مرسی صابر جان خوشم اومد . حتما رو کن ببینم چی کار میکنی ;)

لینک به دیدگاه

واقعا گرافیکو خوب اور کردین مدل دقیق کارتتون چیه؟ولتاژم اعمال کردین؟؟تو تست سنگین هم مثل 3dmark 11 این اور جواب میده؟

با تشکر..

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم ...

مدل گرافیک MSI GeForce GTX 560 هستش، بدون ولتاژ که نمیشه ولتاز GPU=1.25vهستش با این فرکانس فقط میشه تست های کوتاه مثل AquaMarkو همین تست NovaBench پاس کرد برای تست های تردیمارک 11 باید کارت رو خنک کرد و به دمای زیر صفر رسوند =D>

در هر حال رو 1050Mhz فول استیبله با کولر Stockخودش ;)

مرسی صابر جان خوشم اومد . حتما رو کن ببینم چی کار میکنی :-&

چشم رییس شما فقط تاریخ پایان مسابقه رو اعلام کنید تا ما دستمون بیاد چقدر وقت داریم وهمچنین دقیقه 90 پوریا جان غافلگیر کنیم :-w

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...