رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام دوستان. قیمت و مشخصات کاملش اومد و برای پری اوردر باز شد.

image.thumb.png.cf88babde6f8c7e5a2b703f3577540a4.png

با این قیمت 2080ti راحت 13 میلیون در میاد.... کلا باید بی خیال بشیم.

ویرایش شده توسط pedi9004
لینک به دیدگاه

• ارسال 260
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 13 دقیقه قبل، pedi9004 گفته است :

سلام دوستان. قیمت و مشخصات کاملش اومد و برای پری اوردر باز شد.

image.thumb.png.cf88babde6f8c7e5a2b703f3577540a4.png

با این قیمت 2080ti راحت 13 میلیون در میاد.... کلا باید بی خیال بشیم.

طبق چیزایی که امشب من متوجه شدم.................اینبار انویدیا برخلاف همیشه نسخه فاندرز ادیشن خودش رو گرون تر قیمت گذاری کرده.....

اما تو نسخه های کاستومی که شرکت هایی مثل ایسوس -ام اس ای-گیگابایت و .......... میسازن.....قیمت بصورت  زیر تغییر پیدا میکنند.

gtx 2080ti =999 دلار

gtx 2080=699 دلار

gtx 2070=499 دلار

لینک به دیدگاه

لعنت بر دلاری که مجبورمون میکنه فقط بشینمو به تصاویر نگاه کنیم و تو کف بمونیم..... 

لینک به دیدگاه

So far, here are some of the 2080 models we've found coming in under the Founders Edition prices.

EVGA's GeForce RTX 2080 XC Gaming is listed for pre-order at $750.

Zotac's GeForce RTX 2080 Blower is a pre-order on Amazon for $750.

Gigabyte GeForce RTX 2080 Windforce OC is a pre-order on Newegg for $789.

لینک به دیدگاه

دوستان این فناوری جدید ینی رو کارت پاسکال خاموشه نمیشه استفاده کرد ؟  ینی منظورم اینه تو بازی های که اعلام شد این فناوری دارن تو تنظیمات گرافیکی بازی رو کارت های پاسکل این گزینه غیر فعاله ؟ 

ویرایش شده توسط محسن 69
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، محسن 69 گفته است :

دوستان این فناوری جدید ینی رو کارت پاسکال خاموشه نمیشه استفاده کرد ؟  ینی منظورم اینه تو بازی های که اعلام شد این فناوری دارن تو تنظیمات گرافیکی بازی رو کارت های پاسکل این گزینه غیر فعاله ؟ 

این فناوری به صورت نرم ا فزار قابل استفاده در سری محصولات PASCAL هستش مشکلی نداره ولی هیچ وقت کارایی یک RT سخت افزاری را نخواهد داشت، شرکت Nvidia میاد از طریق درایورهاش کدهایی قرار میده که کارت گرافیک بتونه این تکنیک ها رو پیاده سازی و پردازش کنه.

لینک به دیدگاه

قیمت رونمایی سه نسل اخیر 

GTX 970: 329$

GTX 1070: 379$

RTX 2070: 499$

از نحوه قیمت گذاری این نسل مشخصه ای ام دی رقابتو به طور کامل از دست داده

لینک به دیدگاه

دوستان صابون به دل خودتون نزین انودیا تر زده تو این نسل یه کلیپ دیدم با روشن بودن ray tracing حتی 2080ti داخل fhd تا 30 فریم هم میاد پایین و اصلا فریم استیبلی نداره خداروشکر زود دست به کار شدم و 1080ti رو از حجت عزیز خریدم اینم لینکش http://www.pcgameshardware.de/Grafikkarten-Grafikkarte-97980/Videos/Nvidia-RTX-2080-Ti-Performance-in-Shadow-of-the-Tomb-Raider-1263244/

RAY TRACING.PNG

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، تخت خمشید گفته است :

همون گرافیک ماین شده؟

بله داداش 6 ماه ماین شده ظاهرا البته ماین اصولی مشکلی ایجاد نمی کنه خودم ماین می کنم و میدونم چی به چیه خوبیش اینه تا 2020 گارنتی داره پس خیالم راحته حالا حالاها بینم میشه بالای 2050 مگاهرتز باهاش برم یا بد شانسی میارم تو SILICON LOTTERY

لینک به دیدگاه

از دوستان عذر می خوام بهتره تاپیک رو به بیراهه نبریم سوالی داشتی پخ بپرس داداش بنچمارک دیگه ای دیدم تقدیم دوستان لیونی عزیز حتما می کنم فعلا که انویدیا منو کاملا نامید کرده با قیمت گذاری و این پرفورمنس انشالا تا 1 ماه دیگه با اومدن درایور اصلی و کارتای retail شاهد پیشرفت خوبی باشیم

لینک به دیدگاه

من یه 1080ti دارم 

به نظرتون کارایی اینقدر متفاوت هست که بفروشمش و یه 2080 یا 2070 بگیرم؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، تخت خمشید گفته است :

کارایی که زیاد هستش. حداقل باید 10 تومن برای 2070 لازم هستش.

10 میلیون برای 2070؟؟؟

من 1080ti رو چهارتومن گرفتم اگر این قدر تفاوت قیمت داشته باشه اصلا ارزش خرید نداره برای افرادی مثل من به هیچ وجه

چون در واقع قطعا 2070 از کارت بنده قویتر نخواهد بود و در بهترین شرایط عملکردی برابر خواهد داشت درسته؟

درباره قیمت اطمینان دارید؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، alirezatha گفته است :

من یه 1080ti دارم 

به نظرتون کارایی اینقدر متفاوت هست که بفروشمش و یه 2080 یا 2070 بگیرم؟

در بازی های که از ray tracing پشتیبانی نکنن قطعا خیر چه بسا 1080ti هنوز یکه تازی بکنه چون کارتای rtx فقط بهشون قابلیت اضافه شده نظر شخصیم اینه که ipc تغییر خاصی نکرده قیمت هم شما  هردلار رو حداقل 15 تومن حساب کن با سود وارد کننده و گمرک و دلالی و... پس 2070 شیرین 9 تومن اب میخوره

لینک به دیدگاه

یکی از دوستان اگر میشه فناوری ray tracing ؤو دقیق توضیح بده چی هست

البته ما که نه قصد خرید داریم داریم نه پولش رو و نه انگیزش رو ولی میخوام بدونم?

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، alirezatha گفته است :

یکی از دوستان اگر میشه فناوری ray tracing ؤو دقیق توضیح بده چی هست

البته ما که نه قصد خرید داریم داریم نه پولش رو و نه انگیزش رو ولی میخوام بدونم1f605.png

یک تکنیک رندر مربوط به نورپردازی هستش که می تونه نور رو در بازی ردیابی کنه و اثراتش رو شبیه سازی کنه

لینک به دیدگاه

دوستان از رو هوا حرف نزنین و مردم رو گمراه نکنین ایشون می خواد کارتش رو بفروشه اگر زیان دید شما فردا پاسخگو هستین؟

لینک به دیدگاه

تا این لحظه هیچ بنچمارکی غیر از اون ویدیو که به شدت ناامید کننده بود نیومده فعلا باید 1 ماه صبر کرد

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

تا این لحظه هیچ بنچمارکی غیر از اون ویدیو که به شدت ناامید کننده بود نیومده فعلا باید 1 ماه صبر کرد

This is all the more worrying considering that Shadow of the Tomb Raider launches in less than a month, though it should be noted that the developers have confirmed how NVIDIA RTX support will only be added at a later date via a patch and could thus be very much a work-in-progress. people will be surprised at how well this will run in their respective final releases

درایور مخصوص و ساپورت اصلی این API هنوز نه از طرف مایکروسافت و نه از طرف خود انویدیا منتشر نشده و با انتشار درایور نهایی پرفورمنس بسیار بالاتر خواهد رفت. چیزی ک دیده شد از گیمپلی بازی تامب رایدر حتی ری تریس کاملا با Rt core نبوده و کارت RTX 2080TI داشته با کودا پردازش رو انجام میداده و نشون میده این کارت حتی بدون ساپورت درایور قدرت اینو داره که انجین بازی رو با API RAY TRACING بدون  درایور مخصوص راه اندازی کنه.  

ویرایش شده توسط KINGPIN
لینک به دیدگاه

داداش بنده بالا همینو عرض کردم اما مطمعنا نمیشه رو 4k با ray tracing بازی کرد با این وضعیت و من الله توفیق

pp.PNG

لینک به دیدگاه

2080 Ti هیوووووولا تو رزولوشن 1080p با RTX تو Shadow of Tomb Raider اینقدر فریم میده؟

?????

یعنی چقدر RTX فریم کم میکنه که تو فول اچ دی......

لینک به دیدگاه

این نتیجه تستی که در گیمزکام گرفته شده توسط منابع بدون نام:

f740a08a7c3ac83c58fe436c34e300f266f17e55c471dd75ddf93b35ddc9031b.jpg.65c3ee03c1ae97ac79d29c9fa75707f0.jpg

take it with a grain of salt

ویرایش: 

سمت چپ بدون RTX

سمت راست RTX روشن

ویرایش شده توسط mohihehi
لینک به دیدگاه

خراب کردی مستر هوانگ بهتر بود قید ray tracing رو میزدی و تکنولوژی که هنوز زود و کارتا توانش رو ندارن رو نمی دادی بیرون کسی نمیاد 1300 دلار بده بره رو 1080 بازی کنه دوستان کارت evga رو دیدم فک کنم این قشنگ اسلات مادربورد رو از جا می کنه 3 اسلات رو قشنگ گرفته

DlHYgzzW4AATg_k.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان توصیه میشه فعلا دندون روی جیگر بذارن تا از مراکز معتبر - نه هر سایتی - Review ها و بنچ‌مارک‌های اصولی بیاد بیرون و بعد محکومش کنین یا اینکه به عرش برسونینش...

معمولا چه AMD چه  nVIDiA و حتی intel اون مواردی که توی تبلیغات و لانچ‌شون هست، در واقع - صددرصد - اتفاق نمی‌افته مگر توی شرایط خاص آزمایشگاهی و موارد دیگر...

اما در هر حال ما توی ایران هستیم و باید ببینیم شرکت‌هایی که اولین بار اون رو موجود می‌کنن با چه قیمتی موجود می‌کنن، خصوصا عرضه‌ی این کارت‌ها مصادف هست با شروع رسمی تحریم نفت ایران و ...

*** احتمال داره این قابلیت جدید هم در آینده به صورت درایور برای کارت های نسل‌های پیشین اضافه بشه و امکان این‌که روی مانیتورهای G-Sync و یا حتی بدون اون، از این قابلیت استفاده کرد وجود داشته باشه...

احتمال داره انقلاب واقعی توی زمینه‌ی گرافیک و پردازنده در سال 2020 رخ بده و این شرکت‌ها برای این سال برنامه های متفاوتی داشته باشن

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

خراب کردی مستر هوانگ بهتر بود قید ray tracing رو میزدی و تکنولوژی که هنوز زود و کارتا توانش رو ندارن رو نمی دادی بیرون کسی نمیاد 1300 دلار بده بره رو 1080 بازی کنه دوستان کارت evga رو دیدم فک کنم این قشنگ اسلات مادربورد رو از جا می کنه 3 اسلات رو قشنگ گرفته

DlHYgzzW4AATg_k.jpg

برادر من چرا انقد انتقاد ایرانی شکل میکنی. چرا ما همیشه طلبکاریم؟ مجبورتون نکردن ک بخرید ازتون نخواستن هم ک بخرید

بنده کارت لایتنینگ 1080ti دارم از این هم بزرگتر و سنگین تر اسلات مادربوردم کنده شده؟؟؟؟

برای بنده پاسکال عمرشو کرده و سه کارت از پاسکال دارم همین الانش ب وقتش همه رو میدم بره و نسل جدید رو جایگزین میکنم. پاسکال ب اندازه کافی عمرش رو کرده و تکراری شده

کسانی هم ک نمیخوان بخرن یا بخاطر قیمت اعتراض دارن تصمیم گیری نکنن این وسط 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...