رفتن به مطلب

فرمت و راه اندازی مجدد ps3

Recommended Posts

با سلام به همه دوستان بزرگوار..

من ی ps3  ( (کپی خور)) تهیه کردم و میخوام کامل فرمتش کنم.. در واقع میخوام به تنظیمات کارخانه برگرده..

نکته اول که نمدونم چطور باید انجامش کنم؟ ( از طریق خود سیستم یا که بهتره هارد دربیارم بدم فرمت کنند؟) 

نکته دوم اینکه چه چیزایی پاک میشه؟ ( آپدیت های سیستمی پاک میشه؟ کپی خور بودن چی پاک میشه؟)

اگه کپی خور بودن پاک بشه ، خودم به صورت نرم افزای میتونم دوباره کپی خورش کنم؟ (یا مسایلی مثل دانگرید و اینجور چیزا پیش میاد که اصلا نمیدونم چی هست)

هرکدوم از دوستان با تجربه که میتونن کمک کنند ممنون میشم راهنمایی کنید..

مدل دستگاه ps3 250 slim

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Amirpanah گفته است :

با سلام به همه دوستان بزرگوار..

من ی ps3  ( (کپی خور)) تهیه کردم و میخوام کامل فرمتش کنم.. در واقع میخوام به تنظیمات کارخانه برگرده..

نکته اول که نمدونم چطور باید انجامش کنم؟ ( از طریق خود سیستم یا که بهتره هارد دربیارم بدم فرمت کنند؟) 

نکته دوم اینکه چه چیزایی پاک میشه؟ ( آپدیت های سیستمی پاک میشه؟ کپی خور بودن چی پاک میشه؟)

اگه کپی خور بودن پاک بشه ، خودم به صورت نرم افزای میتونم دوباره کپی خورش کنم؟ (یا مسایلی مثل دانگرید و اینجور چیزا پیش میاد که اصلا نمیدونم چی هست)

هرکدوم از دوستان با تجربه که میتونن کمک کنند ممنون میشم راهنمایی کنید..

مدل دستگاه ps3 250 slim

چرا میخواد فرمت کنید؟

اگه هاردش رو دربیارید و با سیستم فرمت کنید هم میشه

کپی خور هم نمیپره

فقط وقتی هارد جدید رو گذاشتی نسخه جدید ریباگ 4.82 رو نصب کن.

ضمنا دیگه برای دانگرید لازم نیست دستگاه باز بشه!اگه احیانا کاری کردین که کپی خور پرید،به 4.82 اورجینال اپدیت میکنید و فریمور جدید برای کپی خور رو نصب میکنید

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، rfadayi گفته است :

چرا میخواد فرمت کنید؟

اگه هاردش رو دربیارید و با سیستم فرمت کنید هم میشه

کپی خور هم نمیپره

فقط وقتی هارد جدید رو گذاشتی نسخه جدید ریباگ 4.82 رو نصب کن.

ضمنا دیگه برای دانگرید لازم نیست دستگاه باز بشه!اگه احیانا کاری کردین که کپی خور پرید،به 4.82 اورجینال اپدیت میکنید و فریمور جدید برای کپی خور رو نصب میکنید

راستش فقط میخوام یاد بگیرم.

پس شما پیشنهاد میدی هارد در بیارم با pc فرمت کنم بهتره؟  (میخوام مثل تنظیمات کارخانه بشه)

آپدیت های قبلی چی حذف نمیشه؟ یا نمیتونم حذفشون کنم تا مستقیم همین نسخه 4.82 رو نصب کنم؟

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Amirpanah گفته است :

راستش فقط میخوام یاد بگیرم.

پس شما پیشنهاد میدی هارد در بیارم با pc فرمت کنم بهتره؟  (میخوام مثل تنظیمات کارخانه بشه)

آپدیت های قبلی چی حذف نمیشه؟ یا نمیتونم حذفشون کنم تا مستقیم همین نسخه 4.82 رو نصب کنم؟

همه چی پاک میشه حتی فریمور!

برای نصب فریمور هم یا باید همون نسخه ای که هست نصب کنی یا بالاتر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

لازم نیست هارد رو دربیارید و با کامپیوتر فرمت کنید

دستگاه رو به برق متصل کنید انگشتتون رو روی دکمه پاور قرار بدید بزارید دو تا بوق ابتدا بزنه و دستگاه روشن و خاموش بشه انگشتتون رو سریع بردارید و دوباره روی کلید پاور نگه دارید بعد از اینکه دوتا بوق پشت سر هم زد دستتون رو بردارید ... میبینید وارد safe mod شدید اونجا گزینه ای برای فرمت کردن هارد هست لازم نیست دستگاه رو ریست فکتوری کنید... بعد از فرمت دستگاه دوباره راه اندازی میشه فقط برای اجرای بازیهاتون باید دوباره نرم افزار مولتی من رو متناسب با ورژن دستگاهتون نصب کنید...

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، rfadayi گفته است :

همه چی پاک میشه حتی فریمور!

برای نصب فریمور هم یا باید همون نسخه ای که هست نصب کنی یا بالاتر

مرسی پس ترتیبش اینطوری شد:

1- هارد فرمت کنم

2- فریمور ریباگ نسخه 4.82 اورجینالو نصب کنم

3- فریمور ریباگ نسخه 4.82  کپی خور

4- بعد نرم افزار های وبمن و مولتی من

درسته؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Amirpanah گفته است :

1- هارد فرمت کنم

درسته؟

نه عزیز لازم نیست که کپی خور رو بپرونی

هارد رو فرمت کن

از طریق سیف مود فریمور 4.82 کپی خور نصب کن

بعد هم مولتی و من و غیره!

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، hd5870 گفته است :

درود

لازم نیست هارد رو دربیارید و با کامپیوتر فرمت کنید

دستگاه رو به برق متصل کنید انگشتتون رو روی دکمه پاور قرار بدید بزارید دو تا بوق ابتدا بزنه و دستگاه روشن و خاموش بشه انگشتتون رو سریع بردارید و دوباره روی کلید پاور نگه دارید بعد از اینکه دوتا بوق پشت سر هم زد دستتون رو بردارید ... میبینید وارد safe mod شدید اونجا گزینه ای برای فرمت کردن هارد هست لازم نیست دستگاه رو ریست فکتوری کنید... بعد از فرمت دستگاه دوباره راه اندازی میشه فقط برای اجرای بازیهاتون باید دوباره نرم افزار مولتی من رو متناسب با ورژن دستگاهتون نصب کنید...

درود دوست عزیز 

ممنون برای راهنمایی،  هدف من بیشتر ریست فکتوری هستش اگه مشکل خاصی پیش  نیاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب چرا میخواید ریست فکتوری کنید ؟ این عمل کار خاصی انجام نمیده مثل همون فرمت کردن هارد دستگاه هست

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، rfadayi گفته است :

نه عزیز لازم نیست که کپی خور رو بپرونی

هارد رو فرمت کن

از طریق سیف مود فریمور 4.82 کپی خور نصب کن

بعد هم مولتی و من و غیره!

ممنون دوست عزیز

پس من فقط فریمور ریباگ نسخه 4.82 کپی خور رو نصب میکنم, لازم به آپدیت سیستم هم نیست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، Amirpanah گفته است :

1- هارد فرمت کنم

درسته؟

ریباگ فریمور اورجینال نداره همون کپی خوره

در ضمن کاستوم فریمور ریباگ روی بعضی بازیها مشکل داره باید یک دیسک اورجینال هم برای اجرای بازی داخل دستگاه بزارید

بهتره کاستوم فریمور فروکس یا حبیب نصب کنید

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، hd5870 گفته است :

ریباگ فریمور اورجینال نداره همون کپی خوره

در ضمن کاستوم فریمور ریباگ روی بعضی بازیها مشکل داره باید یک دیسک اورجینال هم برای اجرای بازی داخل دستگاه بزارید

بهتره کاستوم فریمور فروکس یا حبیب نصب کنید

اوکی

the last of us با کدوم سازگارتره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، Amirpanah گفته است :

اوکی

the last of us با کدوم سازگارتره؟

فرق نداره هم با فروکس و هم حبیب البته کاستوم فریمورهای دیگه مثل darknet و اینا هم هستن که کار نکردم باهشون ...

ولی فروکس نصب کردم بازیهایی که ریباگ بدون دیسک اورجینال جواب نمیداده روی فروکس اجرا شده...

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hd5870 گفته است :

فرق نداره هم با فروکس و هم حبیب البته کاستوم فریمورهای دیگه مثل darknet و اینا هم هستن که کار نکردم باهشون ...

ولی فروکس نصب کردم بازیهایی که ریباگ بدون دیسک اورجینال جواب نمیداده روی فروکس اجرا شده...

آها اما من تعریف ریباگ بیشتر از بقیه شنیدم, اما بدم نمیاد فروکس یا حبیب هم امتحان کنم.

هرکدوم از اینارو که بخوام نصب کنم به نسخه ای که الان روی دستگاه نصب هست ارتباطی نداره؟ مشکلی که پیش نمیاد؟

و شما یادت هست در بخش safemode کدوم گزینه برا فرمت هارده؟

ویرایش شده توسط Amirpanah
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...