رفتن به مطلب

نسل جدید پاورهای کیس را با ما تجربه کنید؟!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

شركت صبارايان گرگاب با توجه به يكي از بارزترين ويژگي ها ي عصر حاضر يعني هزاره سوم كه به نحوي عصر تكنولوژي برترناميده ميشود و حضور گسترده كامپيوتر در كليه عرصه هاي فعاليت انسان به گونه اي كه انجام برخي از كارها، بدون استفاده از كامپيوتر قابل تصور نيست . كامپيوتر به عنوان ابزاري قدرتمند ،سرعت و دقت كارها را فوق العاده افزايش داده و گذر راه هاي صعب العبور علم را به شاهراه هاي هموار مبدل ساخته است. به همين دليل در جهان كنوني،ارتقاء و مراقبت از كامپيوتر يك امر اجتناب نا پذير است.

در همين راستا شركت صبارايان گرگاب با وجود يك دهه سابقه و كسب عناوين و مدارك كشوري و بين المللي و ثبت اختراعات متعدد در زمينه كامپيوتر توانست پس از مدت كوتاهي به يكي از توليد كنندگان و گارانتي كنندگان قطعات كامپيوتر تبديل گردد.

كه يكي از محصولات استثنايي و ويژه آن (پاور هوشمند كيس) است . به نحوي كه مي توان نسل جديد پاور تلقي نمود. اين محصول با متد هاي روز دنيا بدست متخصصين و هموطنان شما طراحي و ساخته شده است.

اینا همه تو وب سایت این شرکت نوشته شده به نظر شما این پاور چه خصوصیاتی داره

منتظر باشید تا این شاهکار ایرانی رو ببنید

لینک به دیدگاه

• ارسال 68
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

ممنون بابت خبر جناب شعبانی

این پاورها در حال حاضر با توان های 250 ، 380 و 430 وات تولید شدن که فک نمیکنم مناسب سیستم های قوی و بخصوص سیستم های بازی باشه ( تو خود سایت گفته مناسب سیستم های بازی هست :-j?) .

در هر حال این ویژگی های این پاور هاست که خودشون بهش اشاره کردن :

■ حفاظت در برابر اتصال كوتاه شدن خروجي

■ حفاظت در برابر افزايش ولتاژخروجي منبع ازحدي معين

■ حفاظت در برابر كاهش ولتاژخروجي منبع از حدي معين

■ حفاظت در برابر افزايش ولتاژ ورودي منبع از حدي معين

■ حفاظت در برابر كشيدن توان اضافه تر از توان كلي اسمي دستگاه

■ حفاظت در برابر كشيدن توان اضافه تر از توان اسمي هر يك از خروجيها

■ حفاظت در برابر اتصال معكوس ولتاژ ورودي در منابعي كه به ورودي آنها ولتاژ DC وصل ميشود

■ داراي نمايه ها نوراني براي نمايش وضعيت ولتاژ ورودي به منبع(استاندارد)

■ اتصال دستگاه هاي جانبي از قبيل مانيتور،اسپيكر،پرينتر و... تا 10 پريز خروجي

■ مديريت اتصال دستگاه هاي جانبي به برق خروجي

■ آنتي شوك در برابر نوسانات برق و فشار زياد انرژي

■ ورود و خروجی ولتاژ بصورت نرم

■ درای کنترلل فن پاور جهت مدیرت در تهویه هوا

برخی از امتیازات

■ راندمان 99 درصدی

■ بازگرداندن 1 تا 3 برابری مبلغ پرداختی(پاورهوشمند کیس)سالیانه روی قبض برق(در زمان خاموشی)

■ بیش ار 200 هزار ساعات عمر مفید

■ صفر رساندن ضریب خطا در نوسانات و سوختگی پاور و کلیه قطعات کامپیوتر

بنظرم یا واردکننده هستند یا مونتاژ کننده ؛ در ضمن چیز خاص و بدرد بخوری تو ویژگی هاش من ندیدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این نمای پاور هست .........

94016112412115153930.jpg

اینم پروتکشن های این پاور مدعا

08720231392108825393.jpg

اینم نمائی از پشت دستگاه همون خروجیکه میفرمایند

32330034919898722235.jpg

خوب نمائی از داخل پاور

89224943616218624752.jpg

72506802479339375783.jpg

این همون اختراع هست که تو همه الکتریکیا میفروشند البته اکسترنالشو

34308799972418312464.jpg

1309067312.jpg

اینم خود پاور با راندمان 99% و عمر مفید 200 هزار ساعت

10412631361665090238.jpg

اگه دوستان تمایل داشته باشند میتونیم بریم سراغ بحث فنی

ویرایش شده توسط otello
لینک به دیدگاه

اگه دوستان تمایل داشته باشند میتونیم بریم سراغ بحث فنی

آقا شدیدا منتظریم :-j

لینک به دیدگاه

دوستان من مثبت دادم . اگر اجازه بدید بحث فنی رو شروع کنیم .

اول از همه وظیفه هر ایرانی وطن پرست هستش که از تولید کننده داخلی حمایت کنه . من به شخصه این کار رو می کنم ولی توجه داشته باشید که متاسفانه در حال حاضر ما تکنولوژی ساخت یک mouse کامپیوتر رو هم نداریم.

خوب !!!

اِ ، اِ @};- اِ ، اِ ، و @};- ...

اول از همه دست گلشون درد نکنه ، حداقل یک حرکتی زدند ولی ...

آخه از چیش بگم این همه جاش مشکل داره

57626372165058370656.jpg

خوب ، پیش بینی رو ولش کن ، شرکت محترم SRG شما اگر بخواهی این پاور رو بدی برای ارگان 80Plus بایستی نزدیک 2000 دلار خرج کنی ، تازه کلی تحریم رو دور بزنی .

بعد اگر سیلور می گیره چرا گفتید راندمان 99% درصدی =D> . آخه اصلاً مگه می شه 99% یک پاور راندمان داشته باشه ، پس تلفات گرمایی چی می شه ؟ های پاور و انرکمس و ... به اون گردن کلفتی ته پاورهایی که دادند ، استاندارد پلاتینیم گرفته که به زور به 94 ، 95 می رسه اونم با اون PCB و با اون تکنولوژی .

این PCB که من می بینم ، روی پلنش ، از 10 کامپوننت 7 تاش رو نگذاشتند .

بعدشم این پاور که دو ردیف هیت سینک داره و سوئیچ 115 ، 230 ولت داره آخه چجوری اکتیو PFC هست ؟؟؟

74623360253208933192.jpg

بازده اقتصادی و انرژی به میزان 100% ؟؟؟ دقیقاً نفهمیدم منظور نویسنده چیه

دومی رو هم که نفهمیدم بازهم .

سومی هم که معلومه .

چهارمی رو هم که هیچچچچچ.

حفاظت در برابر سرقت و دستبرد اطلاعات :-j

اون آخری هم که خیلی خوبه . دوستانی که از OCstation استفاده می کنند و یا درب کیس رو باز می گذارند ، حتماً از ماسک های ش . م . ر (شیمیایی ، میکروبی ، رادیواکتیوی) استفاده کنند. :mellow: نخندین جدی گفتم :mellow:

خوب در ادامه بحث فنی خودمون به لینک زیر می رسیم :

لینک شرکت صبارایان گرگاب

در لینک بالا به جرات می تونم بگم که دست گلشون درد نکنه

دو نکته خیلی جالب هست . یکی استاندارد های اخذ شده این پاور ، یکی جدول مشخصات فنی :

11984845253427854575.jpg

04271247166812858061.jpg

خوب حالا به لینک زیر برید و رقابت تنگاتنگ این کمپانی رو ببینید :

لینک 430A-EU

این بابا اومده یک سری چیزا رو عوض کرده ولی یادش رفته رنگ بدنه رو از سیلور به black تغییر بده و کارخانه تولید کننده این پاور هم 100% کمپانی HighPower هستش =D>

تنها اتفاقی که این وسط افتاده ، اول از همه ، حمایت ما از تولیدکننده داخلی هستش ، بعد هم اینکه یک پاور غیر استادارد رو اومدن و یک مدار تصحیح PFC سر راهش گذاشتند که نه اون مدار ایرانی هست ، نه اون پاور غیر استاندارد . بعدشم ، دوتا PCB که رو هم خم شده باعث گرفتار شدن دما در اون ناحیه می شه . البته عکس هایی که جناب شعبانی گذاشتند با اون عکس داخل سایت مادر فرق داره ، شاید ریمارکش رو بهتون دادند جناب شعبانی =D>

بنده جناب شعبانی رو از نزدیک ملاقات کردم و ایشون دیدن من چه انسان ... هستم =D> فقط شوخی کردم ، قربان دلگیر نشید =D>

البته دوستان اشتباه نکنند ، آقای شعبانی هم محض مزاح این مطلب رو ارسال کردند.

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

سلام و با عرض تبریک به مناسبت تولید این محصول با کیفیت داخلی :-j

چرا برند ملی رو زیر سوال می برین ؟!

من خودم تست کردم اولندش که 100 % راندمان داره

تنها چیزیش که مشکل داره 199990 ساعت عمر کرد که اونم می زاریم به حساب خطلای کاربری .!

بعدشم شما اطلاع ندارین الکی نگین !

شما چه می دونین من با گاز های سمی پاور قبلیم چه رنج هایی کشیدم همش مجبور بودم از این لباس یه تیکه ها با ماسک شیمیایی بزنم خدا خیرشون بده من تازه نعمت کامپیوتر در فضای باز رو می فهمم چیه !!!

بعدشم همین چند شب پیش دزد اومده بود خونه پسر داییم اینا همه چی رو جمع کرده بودن که ببرن یه دفه سر دستشون دیده بود که پاور کیس صبارايان گرگاب هستش با کلی سر افکندگی همه چیو ول کرده بودن اومدن بیرون !

تازه اسپیکر و پرینتر که چیزی نیست من لباسشویی هم تست کردم کامل جواب داده

من در حال آمده شدن برای نشستن پشت سیستم قبلیم

090209-F-6044F-020.JPG

...

.

.

.

.

من پشت سیستم با پاور صبا رایان گرگاب !

Man_using_PC.jpg

ویرایش شده توسط ace
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این پاور باید به تولید انبوه برسه

دلیلش اینه که میتونیم جای پاور ازش بعنوان یه محافظ برای تلویزیون و وسایل صوتی استفاده کنیم خوب این خودش یه توجیه اقتصادیه

جالبه نه؟؟

این پاور وقتی رسید دستم خوشم اومد چون تا به حال هیچ ابر کمپانی هم چنین چیزی نساخته

نکته بعدی شهامت در بیان اکاذیب هست که اینم هیچ ابرکمپانی نتونسته بیان کنه راندمان 99% رویائیه که همه به دنبالش هستند ولی ما تونستیم اون رو تو کشور خودمون بدست بیاریم

خازنهای ورودی و خروجی این پاور جزو خازنهای ناشناخته هست خازنهای روبیکون و نیچیکون زاپن 50 هزار ساعت کار نمیکنند مخصوصا تو خروجی ها وای به حال اینا که بذار جلوی آفتاب نشتی پیدا میکنه

اگه این محافظ رو تو خود برد طراحی میکردن بازم میشد قبولش کرد ولی اینا پاور آشغال چینی رو خریدن بعدش روش یه محافظ گذاشتن اسمش رو گذاشتن اختراع اگه این اختراعه پس ادیسون چیکار کرده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آخ که دلم خونه از این جمله:

بدست متخصصين و هموطنان شما طراحي و ساخته شده است.

معمولا کلمات قشتگ دیگه ای هم اضافه میشه بهش مثلا:

برای اولین بار

....

تا وقتی بودجه تحقیقاتی دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی پایین باشه اوضاع از این بهتر نمیشه کافی هست یه نگاهی به کیفیت و به روز بودن کارگاه های دانشگاهی بندازید.

البته ناگفته نماند یه مراکزی هستن مثل مجموعه رویان که بودجه تحقیقاتی خوبی دارن و پیشرفت خوب و قابل قبول داشتن.

امیدواریم هر کسی تو کار خودش پیشرفت کنه.

لینک به دیدگاه

خوب شرایط فعلا همینه و وقتی که مردم ما به هر چیزی اعتماد میکنن و مثلا بهش میگی که این کالا خوب نیست این یکی رو بخر فکر میکنه که اونی ه پیشنهاد میدیم 1 میلیارد واسه ما سود داره و میره همون جنس ریمارک رو میخره و تازه بهش افتخار هم میکنه و بارها این مسئله رو دیدم .

با وجود چنین مصرف کننده هایی حتما چنین تولید کننده و مخترع و مکتشف هم بوجود میاد دوستان گلم :-j

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی دروغ گویی تو یک کشور مجازات نداشته باشه نتیجه همین میشهShame%20On%20You.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همیشه این جور اختراعات فوق العاده از طرف ایرانی هاست. اختراعاتی که نشون میده ایرانی ها میتونن در عرض یک هفته از حاصل تلاش چند ده ساله ی تمامی دانشمندان جهان سبقت بگیرند و شگفتی آفرینی کنند! اختراعاتی که به دلیل 100 در صد ایرانی بودنشون هیچ نشانه ای از وجود اونها در هیچ جای دیگر دنیا یافت نمیشه!

یک نمونه بارز دیگر از این نوع اختراعات مختص ایرانی ها به غیر از این پاور استثنائی که اینجا معرفی شده همون گیرنده تمامی کانال های ما....وار.... ای بدون نیاز به هیچ آنتن و بش...اب به کوچکی یک فلش درایو که به طور معجزه آسایی عمل میکنه و به کمک امداد های غیبی میتونه تمامی کانال

های موجود در جهان رو با بالاترین کیفیت بگیره. و این هم یک اختراع کاملا ایرانی هستش و نشانگر هوش سرشار و استعداد بی بدیل مخترعین ایرانیست.

جالب اینجاست که خیلی از افراد تحصیلکرده رو سراغ دارم که با دادن مبالغ زیاد اون رو تهیه کردند و انتظار هم داشتند که کار بکنه و وقتی دیدند که این گیرنده ی فوق الاده و معجزه آسا یه فلش معمولی 256 مگ بیشتر نیست و تا زانو کلاه سرشون رفته تعجب هم کردن!!! آخه عقل هم خوب چیزیه!!

بازده 99 % ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی جالبه! واقعا اگر قرار باشه امکان تولید پاوری با این بازده ایده آل واقعا وجود داشته باشه ( که همه میدونیم یه رویا بیش نیست ) قیمتش باید چند ده هزار دلار باشه و مطمئنا اولین کسی که این کار رو میکنه ما نخواهیم بود Oh%20Go%20On.gif مخصوصا با این تحقیقات گسترده و پر

بازده ما.

لینک به دیدگاه

یکی نیست مچشو بگیره بگه چرا همچین عملی رو مرتکب شدی !

استاندارد ملی ایران داره این پاور ؟ :

:-j

standard.jpg

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

خوب شرایط فعلا همینه و وقتی که مردم ما به هر چیزی اعتماد میکنن و مثلا بهش میگی که این کالا خوب نیست این یکی رو بخر فکر میکنه که اونی ه پیشنهاد میدیم 1 میلیارد واسه ما سود داره و میره همون جنس ریمارک رو میخره و تازه بهش افتخار هم میکنه و بارها این مسئله رو دیدم .

با وجود چنین مصرف کننده هایی حتما چنین تولید کننده و مخترع و مکتشف هم بوجود میاد دوستان گلم :-j

پ.ن: اما انصافا همه فروشنده ها که مثل شما نیستند آقای حسینی، شاید اگر بگم 99 درصد دنبال سود بیشتر با معرفی کالا به مشتری هستند اغراق نکرده باشم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته عکس هایی که جناب شعبانی گذاشتند با اون عکس داخل سایت مادر فرق داره ، شاید ریمارکش رو بهتون دادند جناب شعبانی @};-

البته دوستان اشتباه نکنند ، آقای شعبانی هم محض مزاح این مطلب رو ارسال کردند.

پوریای عزیز میدونی که کار من فقط جمع آوری ریمارکه :-j

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی نیست مچشو بگیره بگه چرا همچین عملی رو مرتکب شدی !

استاندارد ملی ایران داره این پاور ؟ :

:-j

standard.jpg

سعید جان

الان به لواشک و آلوچه هائی که تو زیر زمین خونه ها تولید میشه این استاندارد رو میدن

چه برسه به این انقلاب هزاره سومه حتما این استاندار رو برازنده این پاور ندونستن دنبال 80پلاس پلاتینیوم هستند

ویرایش شده توسط otello
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این جور کار ها داره نهادینه میشه تو ایران دلیل ریشه ایش میتونه این باشه:

ما ایرانی ها داریم ایده الیست ترین ها میشیم.

دوست داریم تو بهترین شرایط باشیم به هر قیمتی دوست داریم بهترین وسایل و دارایی های رو داشته باشیم به هر قیمتی.

از اینکه داریم تبدیل میشیم به کشوری که بیشترین مصرف لوازم آرایشی رو داره و بیشترین آمار جراحی زیبایی کاملا مشخص هست.

لابد میگید چه ربطی داره به موضوع:

وقتی بدون توجه به کاربرد و هزینه و ماهیت دنبال بهترین معرفی و مارک میریم آدم های فرصت طلب رشد میکنن و از وضعیت نهایت استفاده رو میکنن

معرفی های غیر واقعی و تبلیغاتی میکنن روی ضاهر بیشتر توجه میکنن .....

نمونه قابل مثال تو کامپیوتر میشه مقایسه ازراک و گیگا یه کاربر تازه وارد و ایده الیست معمولا گیگا رو به ازراک ترجیح میده دلیلش هم که نوشتم معرفی تبلیغاتی و ... هست.

یواش یواش دنیا رو داه چین کپی میکنه و ما هنوز هر جنس تولید چین رو اشغال میدونیم اما چین داره با افتخار رو محصولات تولیدیش حک میکنه Made in china

شرکت با استاندارد کیفی خوب مثل اپل رو محصولاتش تولید چین هست ولی ما چون یه کفش چینی بد خریدیم میگیم اه اه چینی هست؟ مالزی نداره؟

چین و روسیه و کشور های قدرتمند دیگه رشته مهندسی معکوس یه عنوان یه رشته اصلی دارن تو دانشگاه هاشون تدریس میکنن بعه عنوان یه علم و ما هنوزمیگیم مونتاژ چیزه بدی هست

و نگاه به متریال نمیکنیم.

چه ایرادی داره وقتی امکانات پایه فراهم نیست یه جنس با متریال خوب مونتاژ کنیم وبزنیم ساخت ایران با طراحی مثلا آلمان؟

چه ایرائی داره محصول تولیدی تو نسخه اولش بهترین نباشه؟ تو نسخه های بعدی بهتر و کامل تر بشه.

لینک به دیدگاه

این جور کار ها داره نهادینه میشه تو ایران دلیل ریشه ایش میتونه این باشه:

ما ایرانی ها داریم ایده الیست ترین ها میشیم.

دوست داریم تو بهترین شرایط باشیم به هر قیمتی دوست داریم بهترین وسایل و دارایی های رو داشته باشیم به هر قیمتی.

از اینکه داریم تبدیل میشیم به کشوری که بیشترین مصرف لوازم آرایشی رو داره و بیشترین آمار جراحی زیبایی کاملا مشخص هست.

لابد میگید چه ربطی داره به موضوع:

وقتی بدون توجه به کاربرد و هزینه و ماهیت دنبال بهترین معرفی و مارک میریم آدم های فرصت طلب رشد میکنن و از وضعیت نهایت استفاده رو میکنن

معرفی های غیر واقعی و تبلیغاتی میکنن روی ضاهر بیشتر توجه میکنن .....

نمونه قابل مثال تو کامپیوتر میشه مقایسه ازراک و گیگا یه کاربر تازه وارد و ایده الیست معمولا گیگا رو به ازراک ترجیح میده دلیلش هم که نوشتم معرفی تبلیغاتی و ... هست.

یواش یواش دنیا رو داه چین کپی میکنه و ما هنوز هر جنس تولید چین رو اشغال میدونیم اما چین داره با افتخار رو محصولات تولیدیش حک میکنه Made in china

شرکت با استاندارد کیفی خوب مثل اپل رو محصولاتش تولید چین هست ولی ما چون یه کفش چینی بد خریدیم میگیم اه اه چینی هست؟ مالزی نداره؟

چین و روسیه و کشور های قدرتمند دیگه رشته مهندسی معکوس یه عنوان یه رشته اصلی دارن تو دانشگاه هاشون تدریس میکنن بعه عنوان یه علم و ما هنوزمیگیم مونتاژ چیزه بدی هست

و نگاه به متریال نمیکنیم.

چه ایرادی داره وقتی امکانات پایه فراهم نیست یه جنس با متریال خوب مونتاژ کنیم وبزنیم ساخت ایران با طراحی مثلا آلمان؟

چه ایرائی داره محصول تولیدی تو نسخه اولش بهترین نباشه؟ تو نسخه های بعدی بهتر و کامل تر بشه.

شما به یک نکته ظریف و جالب اشاره کردید که به نظر من یکی از دلایل اصلی این جور حرکت ها و تقلب هاست.

همه ما به دنبالداشتن ایده ال هامون با کمترین هزینه هستیم.. همین قضیه باعث میشه که تبلیغات کالاهامون هم در راستای این ذهنیت ها باشه.

من خیلی با این قضیه برخورد کردم که یک مشتری میاد و یک کالایی رو از شما خریداری میکنه . بعد در مورد امکاناتش سوال میکنه و با خودش فکر میکنه که چرا این کالا و یا دستگاه فلان اماکانات رو نداره و یا چرا کیفیتش در حد خیلی بالا نیست. چیزی که اینجا فراموش شده ، این هست که خریدار چه هزینه ای بابت این کالا پرداخت کرده که در مقابلش چنین توقعاتی روداره.

این طرز فکر که بین همه ما به مقدار کم و بیش وجود داره ، یک سری افراد سودجو را به تکاپو میندازه که یک کالا نامرغوب را با تبلیغات و ظاهر سازی مطابق با ایده آل های مشتری ، روانه بازار کنند.حالا مشتری که شدیدا دنبال این چیزها بوده، وقتی چنین چیزی میبینه، بدون فکر کالا رو خریداری میکنه. حالا غافل از اینکه یک جنس نا مرغوب خریده.

لینک به دیدگاه

کوروش کبیر دعا کرد :خداوندا این کشور را از دروغ در امان دار.متاسفانه دعایش مستجاب نشد و این کشور بیشتر ازهرجای دیگری در ورطه دروغ وتقلب و عوامفریبی و ... غرق شد.

متاسفانه ما در یک دنیای سراسر دروغ زندگی می کنیم.

فقط می تونم بگم: تفو برتو ای چرخ گردون , تفو

ویرایش شده توسط Farhang
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

توجه:عرضه محصولات تقلبی به نام پاور هوشمند کیس در بازار ایران

اخيرا پاورهای تقلبي چيني با شكل ظاهري و رنگ مشابه متفاوت ولی با نام پاور هوشمند کیس در بازار عرضه مي‌گردد كه در بعضي موارد برچسب شرکت صبارایان گرگاب را بر روي بدنه آنها نصب و تحت عنوان "پاور هوشمند کیس و محصولی از شرکت صبارایان گرگاب " به مشتريان عرضه مي‌نمايند.

www.sabarayangorgab.com

لینک به دیدگاه

دوست من تا حالا به سایت شرکتش سر زدی و یا تا حالا این پاور هوشمند کیس را دیدی و یا خریدی و سریالش را با شرکتش جک کنی

اینم سایت شرکت:

www.sabarayangorgab.com

لینک به دیدگاه

داداش لواشک هم استاندارد داره درسته ولی تا فکر کردی توی لیست استاندارد کدی برای پاور وجود ندارد و تنها استاندارد های طراحی و ساخت اون جهانیه

همیشه کمی مثبت فکر کن دم بین نباش

لینک به دیدگاه

میدونی حرفت درسته نه نمایش نسخه ریمارک در این سایت و دم بین بودن یا بازار خرابی یه محصول ایرانی که با این چیزی که شما دیده اید و روش بحث می کنید فرق دارده:

اخيرا پاورهای تقلبي چيني با شكل ظاهري و رنگ مشابه متفاوت ولی با نام پاور هوشمند کیس در بازار عرضه مي‌گردد كه در بعضي موارد برچسب شرکت صبارایان گرگاب را بر روي بدنه آنها نصب و تحت عنوان "پاور هوشمند کیس و محصولی از شرکت صبارایان گرگاب " به مشتريان عرضه مي‌نمايند.

این را تو سایت این شرکت نوشته تا حالا دیدی

اینم سایتش:

www.sabarayangorgab.com

لینک به دیدگاه

کوروش کبیر دعا کرد :خداوندا این کشور را از دروغ در امان دار.متاسفانه دعایش مستجاب نشد و این کشور بیشتر ازهرجای دیگری در ورطه دروغ وتقلب و عوامفریبی و ... غرق شد.

متاسفانه ما در یک دنیای سراسر دروغ زندگی می کنیم.

فقط می تونم بگم: تفو برتو ای چرخ گردون , تفو

شما که فرق دروغ و کپی و یا تقلبی را نمی دانید جرا بحث بخود می کنید.

تا حالا تو سایت شرکتش رفتید

www.sabarayangorgab.com

لینک به دیدگاه

یه سری به سایت شرکتش هم بزنید

والاه گناه تهمت بزنید www.sabarayangorgab.com

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...