رفتن به مطلب

نسل جدید پاورهای کیس را با ما تجربه کنید؟!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

یعنی تو این سایت چیزی به نام پاور ندارند!؟

شما همه حرفایی که زدید درست.آخه پاور با راندمان 99درصد برفرض محال که ساخته شد.میدونی چقدر میشه هزینش.برای 99 درصد بازده هیچ توجیهی نمیشه آورد وکاملا کذب هست.

چطور این شرکت از پاورهای اصلی یه نمایی نمیذاره؟

تو این لینک (برای خود شرکته ها!)نوشته گواهی 80 پلاس بعد زیرش فارسی زده 99 درصد بازده.بالاخره کدوم.این متناقض نیست؟

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• ارسال 68
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

اینا یه جور توهین به شور خریدار ایرانی هست.واقعا چه خوش گفت اون دوستی که گفت ای کاش تو شاخ آفریقا بودیم.من برام تحمل این وضع خفقان آور شده آخهat%20wits%20end.gif

لینک به دیدگاه

نمیدونم حامی جان شما چرا بعد این مدت که از تایخ این تاپیک گذشته با عضو شدنتون در تاریخ امروز ، صاف اومدی سراغ این تاپیک و داری تبلیغ این پاور هارو میکنی ؟ من که نه فک میکنم شما از زیر مجموعه این شرکتی ؛ نه قصد تبلیغ این پاور رو دارید و نه ...

فقط بهتون بگم اینجا یه فروم تخصصی هست و دوستان خیلی بهتر از من میدونن این پاورها چه آشغالی هستند ؛ پس بیخودی سعی نکنیم دیدگاه دوستان رو منحرف کنیم . خود این پاور چینی آشغال هست حالا وای بحالش اگه چینی آشغال تقلبیش هم اومده باشه ؛ چه شود :lol: :lol: :lol:

لینک به دیدگاه

دوست عزیز جناب حامی با سلام . ورودتون رو به این فروم تبریک میگم .

شما اگر عضو مجموعه شرکت صبا رایان گرگاب هستید حق دارید ازشون دفاع کنید . اگر هم نیستید باز هم حق دارید نظرتون رو بگید . اما خواهش میکنم این فروم رو با فرومهای معمولی و سطح پایین که صحبتهای خاله زنکی و غیر تخصصی میکنن مقایسه نکنید . خدا رو شکر تو این فروم کسانی هستند که تمام حرفها و نظرهاشون رو به طور کاملا تخصصی و با دلیل و مدرک ارائه میکنن . اکثر اعضای این فروم سالهاست که تو زمینه کامپیوتر و فناوری تجربه دارن . قبل از اینکه به این شکل از این شرکت دفاع کنید خواهش میکنم همین تاپیک رو از اول بخونید و دلایلی که آورده شده رو مطالعه کنید . بعد از اون تاپیک های زیر رو مطالعه کنید تا بتونید یک پاور خوب رو با تمام جزئیات بشناسید . اون موقع منتظر نظر شما هستیم .

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=9685

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=9069&st=50

لینک به دیدگاه

درود

یعنی تو این سایت چیزی به نام پاور ندارند!؟

شما همه حرفایی که زدید درست.آخه پاور با راندمان 99درصد برفرض محال که ساخته شد.میدونی چقدر میشه هزینش.برای 99 درصد بازده هیچ توجیهی نمیشه آورد وکاملا کذب هست.

چطور این شرکت از پاورهای اصلی یه نمایی نمیذاره؟

تو این لینک (برای خود شرکته ها!)نوشته گواهی 80 پلاس بعد زیرش فارسی زده 99 درصد بازده.بالاخره کدوم.این متناقض نیست؟

این لینک شما را داشتم نگاه میکردم. وقتی مشخصات فنی رو بررسی کردم،دیدم چقدر همه رنگها و ظاهر جدولها و حیلی از اعداد شبیه محصولات گرین هست. میشه گفت برای نمایش مشخصات محصولشون ، کاملا از سایت گرین کپی برداری کرده اند که به نظرم اصلا کار جالبی نسیت. Shame%20On%20You.gifShame%20On%20You.gifShame%20On%20You.gif

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

عکسهای زیر رو ببینید . تو عکس اول نوشته که راندمان 82-85 درصده . ولی تو عکس دوم نموداری رو کشیده که راندمان رو 99 درصد زده . این خنده دار نیست ؟؟؟

post-59-0-19969900-1323023448_thumb.jpg

post-59-0-50141500-1323023463_thumb.jpg

ضمنا این عکسها از صفحه پاور GP 430A-EU برداشته شده و کمی با فتوشاپ روی اون تغییرات داده شده . این هم لینک :

http://www.green-case.com/products/power/power.php?model=GP430A-EU

این که گرین بود

http://www.sabarayangorgab.com/index.php/products/intelligent-power-chassis

این هم پاور هوشمند 430 وات

خودتون مقایسه کنید .

لینک به دیدگاه

من هم داشتم با 430 گرین مقایسه میکردم. تقریبا 95 درصد اعداد و ارقام عین سایت گرین هست.

لینک به دیدگاه

به این میگن فتو شاپی از نوع واقعا داغون !!! کسی که چارتهایگرین رو فتوشاپی کرده یک نوب تمام عیار بوده و حتی از پاک کن هم دست استفاده نکرده !!! :lol:

به بخش efficiency زیر فلش 430 وات نگاه کنید هنوز یک تیکه از فلش گرین اون پایین هست و سیاهش نکرده !! لیاقت متاسف بودن رو هم ندارن ! ادمی که که عین اب خوردن از هموطن بدزده لیاقت هیچی رو نداره !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست من

تمام نظرات شما محترم و میتونه قابل قبول باشه اگر از زیر مجموعه این شرکت هستید بسیار خوشحال میشیم اطلاعات جامع و مفیدی در اختیار ما قرار بدین و ما زا از این گمراهی نجات بدین

شما همین الان اعلام کنید که یه پاور ریمارک گرین دارین در اولین فرصت از طرف شرکت با شما تماس میگیرن و از شما خواهش میکنند((توجه کنید)) که نمونه رو براشون ارسال کنید و فورا جوابیه ائی رو برای این نمونه ریمارک و با قرار دادن مدارک و دلایل مستند اعلام میکنند

دروغ که شاخ و دم نداره راندمان 99% میدونی یعنی چی ؟؟ یعنی دروغ حالا میدونی دروغ چیه همون راندمان 99% هست

اما نکته:

معمولا نسخه ریمارک محصولی تولید میشه که تو بازار سهم زیادی داشته باشه

در آخر ما منتظر نمونه ارجینال این محصول هستیم

اینم یه اختراع و یه محصول دیگه از این شرکت فقط بفرمائید شما که اینقدر به استاندارد اهمیت میدهید در این اختراع جدید ولتاژ 3.3 ولت هارد کجاست ؟؟

حتما اصلا هارد نیازی به این ولتاژ نداره و اصولا الباقی هم فقط برای دکور 3.3 ولت رو قرار دادند

uu7onm42gyl4k772wnr.jpg

ویرایش شده توسط otello
لینک به دیدگاه

سلام آقای شعبانی .

من دیشب داشتم به همین عکس نگاه میکردم و دنبال سیم 3.3 میگشتم.

اگر این عکس از محصول واقعی باشه که توسط این شرکت تولید شده، بسیار جای تاسف داره که سیم 3.3 ولت را برای تبدیل ساتا نگذاشتند که خود شما بهتر از بنده میدونید، این محافظ تبدیل به قاتل هارد میشه.

اگر هم این عکس مال خودشون نیست ، که دیگه بدتر . سوال اینه که چرا عکس محصول خودشون را نگذاشتند :-?

لینک به دیدگاه

من که کشته مرده این گواهی ثبت اختراع و تاییدیه علمی این محصولات هستم . فقط توضیحاتی رو که دادن بخونید .

بالا بردن سرعت هارد دیسک

کاملترین سیستم حفاظتی رایانه

محافظت از هارد رایانه در برابر شوک و نوسان ناشی از پاور

خنثی کردن شوکهای پاور

افزایش قابل توجه عمر هارد و قطعات سخت افزاری سیستم

جلوگیری از ایجاد بدسکتور بر روی هارد

جلو گیری از نشتی خازنهای مادربرد

جلوگیری از هنگ کردن سیستم

چک کردن همزمان ولتاژهای ورودی هارد

هشدار صوتی افزایش وکاهش ولتاژهای پاور از حالت استاندارد

نصب آسان درون کیس بدون نیاز به تخصص

سایر مزایا ...

جلو گیری از سوختن یا معیوب شدن هارد در اثر شوک

جلوگیری از از بین رفتن اطلاعات بر اثر نوسان ولتاژ

خنثی کردن شوکهای مخرب پاور در هنگام نوسان برق ویا خرابی پاور

افزایش قابل توجه عمر هارد و مادر برد

جلوگیری از نشتی خازنهای مادر برد

جلوگیری از هنگ کردن سیستم ناشی از نوسانات

دارای دو سال گارانتی تعویض

من فکر کنم کسی که اینها رو نوشته دوست داشته که یک همچین چیزی داشته باشه و ایده آلهای خودش رو گفته . اگر همچین دستگاهی ساخته بشه که بنا به گفته این سایت تمام مشکلات کامپیوتر حل میشه .

لینک به دیدگاه

من که کشته مرده این گواهی ثبت اختراع و تاییدیه علمی این محصولات هستم . فقط توضیحاتی رو که دادن بخونید .

بالا بردن سرعت هارد دیسک

کاملترین سیستم حفاظتی رایانه

محافظت از هارد رایانه در برابر شوک و نوسان ناشی از پاور

خنثی کردن شوکهای پاور

افزایش قابل توجه عمر هارد و قطعات سخت افزاری سیستم

جلوگیری از ایجاد بدسکتور بر روی هارد

جلو گیری از نشتی خازنهای مادربرد

جلوگیری از هنگ کردن سیستم

چک کردن همزمان ولتاژهای ورودی هارد

هشدار صوتی افزایش وکاهش ولتاژهای پاور از حالت استاندارد

نصب آسان درون کیس بدون نیاز به تخصص

سایر مزایا ...

جلو گیری از سوختن یا معیوب شدن هارد در اثر شوک

جلوگیری از از بین رفتن اطلاعات بر اثر نوسان ولتاژ

خنثی کردن شوکهای مخرب پاور در هنگام نوسان برق ویا خرابی پاور

افزایش قابل توجه عمر هارد و مادر برد

جلوگیری از نشتی خازنهای مادر برد

جلوگیری از هنگ کردن سیستم ناشی از نوسانات

دارای دو سال گارانتی تعویض

من فکر کنم کسی که اینها رو نوشته دوست داشته که یک همچین چیزی داشته باشه و ایده آلهای خودش رو گفته . اگر همچین دستگاهی ساخته بشه که بنا به گفته این سایت تمام مشکلات کامپیوتر حل میشه .

rolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان/ من هم توی فتوشاپ نگاه کردم عکس ها رو / تا الان که من دیدم و با این اطلاعاتی که من خودم دارم حرف دوستان رو تائید میکنم/

ما هیچ کدوم خلاقیت ایرانی رو محکوم نمیکنیم ولی این نوعش شرم آور هستش/ خدا کنه هم که اشتباه کنم ولی این عکس ها چیه که خود سایت گذاشته / خوب اگه حرفشون راست هستش بیانیه بدن/ اطلاعا رسانی کنن/ خلاصه کاری کنن که بدونیم راست میگن 99% بازدهی / اونم با این تکنولوژی که داریم / ما یه لامپ کم مصرف نمیتونیم درست حسابی بزنیم حالا.... - والا

یه ایمیل زدم به بی ام ان تا برام در مورد رتبه ای که دادن به این شرکت و کپی برداری 100% ی از مطالب یه شرکت و راندمان 99% این پاور اطلاعاتی بدن /

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته دوستان اینم بگم که زمانی میشه به این عکس هایی که شرگت گرگاب گذاشته گیر داد که گرین عکس هایی که اطلاعات محصولش رو زده به اسم خودش ثبت کرده باشه یا در قسمتی از عکس ممنوعیت کپی برداری رو گذاشته باشی/ ( از دوستم که حقوق تموم کرده پرسیدم )/ پس نمیشه زیاد به کپی مطالبش گیر داد/ فقط به گفته های خودش گیر حسابی میشه داد که 99% راندمان خیلی باحالش کرده/

ایشاال.. که مشکل و سوء تفاهم ها برا شرکت گرگاب حل بشه @};-

لینک به دیدگاه

بحث ممنوعیت استفاده و قانونی بودن یا نبودن استفاده از عکسها نیست . بحث اینه که این شرکت با اینکار ، کاربرها رو ( ببخشید اینطوری میگم ) احمق فرض کرده . با دستکاری مشخصات پاور گرین اون رو به نام خودش و با مشخصات فضایی معرفی کرده . این کارش اگر از نظر قانونی مشکلی نداشته باشه از نظر اخلاقی مشکل خیلی بزرگی داره . به این کار میگن تقلب .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بحث ممنوعیت استفاده و قانونی بودن یا نبودن استفاده از عکسها نیست . بحث اینه که این شرکت با اینکار ، کاربرها رو ( ببخشید اینطوری میگم ) احمق فرض کرده . با دستکاری مشخصات پاور گرین اون رو به نام خودش و با مشخصات فضایی معرفی کرده . این کارش اگر از نظر قانونی مشکلی نداشته باشه از نظر اخلاقی مشکل خیلی بزرگی داره . به این کار میگن تقلب .

آره حامد جان در این مورد هم با دوستم حرف زدم قرار شد که بعد از تعطیلات بررسی کنیم این موضوع رو/ خودت خوبی ؟

لینک به دیدگاه

ممنونم عزیز .

این رو اضافه کنم که اگر کسی به نمایندگی از این شرکت میخواد نظرش رو بگه ، ما خوشحال میشیم که همینجا بیان کنه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

34308799972418312464.jpg

خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا rolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gifHee%20Hee.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

B)

خودشونم عکس این پاور رو به عنوان پاور تقلبی گذاشتن توی وب سایت شرکت

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام بر دوستان محترم

ببینید خیلی خوشحالم که در مورد بقول دوستمان تخصصی کار می کنید و یا در کل یک محصول ایرانی زیر سئوال می رود من دلایلی را ایجاد می کنم که دوستانی که تخصص در زمینه منابع سویچینگ و حقوق مالکیت صنعتی دارند بصورت خصوصی بحث کنیم.

1- استاندارد چیست

2-حقوق مالیکیت صنعتی چیست

(آیا مشخصاتی که دوست ما از شرکت گرین بیان می کنند یک سری از مشخصات خصوصی می باشد و یا فقط متعلق به محصولات گرین می باشد محصولاتی از جمله رد مکس گاد و سایر ندارند)

(آیا راندمان 99 درصدی غیر قابل تصور می باشد پس می توان کفت 15 سال بیش هم اصلا فکر راندمان 80 در صد و یا پلاس 80 قابل تصور نبود و بایستی به این مطلب خندید و مورد بحث قرار داد)

(و آیا اگر تلوزیون سیاه سفید ساخته شد فکر تلوزیون رنگی و یا ال ای دی قایل تصور نبود)

(توی سایت این شرکت هم نمونه تقلبی درج شده است که مطابق با تمام تصاویر و مطالب داخل این فروم می باشد)

نتیجه:دوست من بس این فروم را دال بر تخصصی بودن افراد ندانید زیرا تمامی مطالب را از سایت های دیگر کپی می کنند و در این فروم ایجاد می کنند البته بخشید مطالب یک پاور تقلبی و ری مارک را)

حال بجای این متون از محصول اصل با تکنولوزی بالا حمایت بکنید

چون من یکی از این پاور ها را خریداری کردم ولی با این تصاویر و توصیفات کاملا متفاوت است

لینک به دیدگاه

سلام بر دوستان محترم

ببینید خیلی خوشحالم که در مورد بقول دوستمان تخصصی کار می کنید و یا در کل یک محصول ایرانی زیر سئوال می رود من دلایلی را ایجاد می کنم که دوستانی که تخصص در زمینه منابع سویچینگ و حقوق مالکیت صنعتی دارند بصورت خصوصی بحث کنیم.

1- استاندارد چیست

2-حقوق مالیکیت صنعتی چیست

(آیا مشخصاتی که دوست ما از شرکت گرین بیان می کنند یک سری از مشخصات خصوصی می باشد و یا فقط متعلق به محصولات گرین می باشد محصولاتی از جمله رد مکس گاد و سایر ندارند)

(آیا راندمان 99 درصدی غیر قابل تصور می باشد پس می توان کفت 15 سال بیش هم اصلا فکر راندمان 80 در صد و یا پلاس 80 قابل تصور نبود و بایستی به این مطلب خندید و مورد بحث قرار داد)

(و آیا اگر تلوزیون سیاه سفید ساخته شد فکر تلوزیون رنگی و یا ال ای دی قایل تصور نبود)

(توی سایت این شرکت هم نمونه تقلبی درج شده است که مطابق با تمام تصاویر و مطالب داخل این فروم می باشد)

نتیجه:دوست من بس این فروم را دال بر تخصصی بودن افراد ندانید زیرا تمامی مطالب را از سایت های دیگر کپی می کنند و در این فروم ایجاد می کنند البته بخشید مطالب یک پاور تقلبی و ری مارک را)

چون من یکی از این پاور ها را خریداری کردم ولی با این تصاویر و توصیفات کاملا متفاوت است

درود مجدد.

دوست عزیز ما اینجا چیز خصوصی نداریم هرکی هرچی بلده عمومی می کنه تا دیگران هم استفاده کننده.

بله دوست عزیز در حال حاضر راندمان 99 درصد غیر قابل تصور هستش و هم خنده دار. چون تکنولوژی highpower و انرمکس و ... رو روی هم بگذارید ، بهترین مواد رو هم بهشون بدید پاور با راندمان 99 درصد نمی تونند بسازند ، چه برسه به این شرکت ایرانی.

من از شما که یک فرد فنی هستید دو سوال دارم واگر شما سوالات بنده رو درست جواب بدید ، سوال دیگه ای نمی پرسم .

1) چه جوری یک پاور راندمانش 99% هستش ، ولی استاندارد 80Plus سیلور ، یعنی نقره می تونه بگیره ؟

2) تعریف راندمان چی ؟

با تشکر از شما دوست عزیز. @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست من

ابتدا باید عرض کنم که عکسهای اون پاور رو من تو پشت بوم خونمون گرفتم و برای اولین بار تو سایت لیون قرار دادم پس کسی که کپی برداری کرده سایت شماست در ضمن پاور و همون درب کیس و همون پشت بوم موجوده خواستین میتونم تصاویر بهتری قرار بدم برای شفاف سازی

عزیز من بهتر نیست از بکار بردن تمثیل هائی مثل تلویزیون ال سی و دی و سیاه و سفید و اینگونه مطالب ابتدائی اجتناب کنید. ما منکر پیشرفت و تکنولوژی نیستم اما ما داریم در زمان حال صحبت میکنیم و درباره فردا هم فردا صحبت خواهیم کرد هنوز مجموع قطعات به حدی نرسیدن که بتونند راندمان 99٪ داشته باشند

ما میگیم در حال حاضر راندمان 99٪ معنا نداره

اگه شما میگی میشه بفرمائید .....

این عکس های من هست که تو سایت خودشون قرار دادن

http://sabarayangorgab.com/index.php/srg/6-security/34-00020

ویرایش شده توسط otello
لینک به دیدگاه

=)) آقای شعبانی این دیگه آخرش بود . دستت درد نکنه بابت عکسها ، حداقل به این شرکت کمک کردی که پاورهای تقلبی رو به مردم نشون بده .من موندم که این شرکت چرا عکسی از داخل پاور اصلی و غیر تقلبی نمیذاره تا ملت آگاه بشن و تفاوت ها رو ببینن .

ضمنا به دوستان محترمی که تو این شرکت فعال هستن توصیه میکنم که اگر میخواهید با فتوشاپ مشخصات یک پاور دیگه رو برای خودتون بردارید ، حداقل این کار رو کامل انجام بدید :

post-59-0-58696400-1325346735_thumb.jpg

رنگ بدنه پاور شما مشکیه ، که اینجا زده سیلور ، پاور شما ساخت خودتونه که اینجا زده ساخت High power . بگردید باز هم هست ;):D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:D Oh%20Go%20On.gifOh%20Go%20On.gifrolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gif

عجب پر رو هستن اینا rolling%20on%20the%20floor.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...