رفتن به مطلب

سیستم مورد نیاز عنوان Shadow of the Tomb Raider اعلام شد

Recommended Posts

• کاربر ویژه

daa8caa9486a258da8b010c4775541d0.jpg

شرکت Square Enix  ، امروز به صورت رسمی از سیستم مورد نیاز عنوان پر طرف دار Shadow of the Tomb Raider رو نمایی کرد. با توجه به گزارش اعلام شده از سوی این کمپانی ، PC گیمرها به حداقل پردازنده ای مانند Intel Core i3-3220 به همراه 8 گیگابایت حافظه RAM و کارت گرافیکی نظیر Nvidia GTX 660/GTX 1050 و یا AMD Radeon HD 7770 نیاز خواهند داشت.

با توجه به سیستم پیشنهادی نیز Square Enix توصیه میکند که گیمرها سیستم خود را مجهز به پردازنده Intel Core i7 4770K و یا AMD Ryzen 5 1600 به همراه مقدار 16 گیگابایت حافظه سیستم کنند و حداقل از کارت گرافیکی نظیر Nvidia GTX 1060 6GB و یا AMD Radeon RX 480 استفاده کنند.این بازی همچنین نیاز به 40 گیگ فضای ذخیره سازی بر روی درایو HDD/SSD  شما دارد و از رابط  های گرافیکی DirectX 11 و DirectX 12 نیز پشتیبانی میکند.عنوان Shadow of the Tomb Raider در تاریخ 14 سپتامبر سال جاری در دسترس قرار خواهد گرفت . شما میتوانید حداقل سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی را در قسمت پایین مشاهده کنید :

حداقل سیستم مورد نیاز:

• Processor: i3-3220 Intel or AMD equivalent
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: Nvidia GTX 660/GTX 1050 or AMD Radeon HD 7770
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 40 GB available space

سیستم پیشنهادی:

• Processor: Intel Core i7 4770K, 3.40 GHz or AMD Ryzen 5 1600, 3.20 GHz
  • Memory: 16 GB RAM
  • Graphics: Nvidia GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 480, 8GB
  • DirectX: Version 12
  • Storage: 40 GB available space

منبع : Guru3d

مترجم : محمد فتحی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جانا ?

این از لارا اونم از فورزا ، اینا اوکی شدن فقط مونده مترو?مترو هم با اون نمایش گیم پلی و گرافیک اگه همین حدود سیستم لازم داشته باشه خیالمون راحته?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خوشبختانه اینجور که پیداست تا چندسالی انگار میشه با کارت معمول فعلی 480 و 1060 سر کرد !

بیچاره اونی که می خواد سیستم بخره تو این اوضاع یا آپدیت کنه... ?

کم کم داشت فرهنگ بازی اورجینال رواج پیدا می کرد همچین بر زمین خوردیم که کرکی مجبوریم بازی کنیم دوباره مثل قدیم انلاین هم که دیگه خوابشو ببینیم، نه نت درست درمونی مونده نه پولی!

لینک به دیدگاه

خداکنه فقط بهینه باشه... نه مثل نسخه قبلی پر از باگ و غیربهینه...

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، G@m3R گفته است :

خداکنه فقط بهینه باشه... نه مثل نسخه قبلی پر از باگ و غیربهینه...

سلام خدمت دوست عزیزم :$

نسخه قبلی دقیقا چه باگ هایی داشت و کجاش غیر بهینه بود؟

پ.ن:

بازم خدارو شکر گرافیک رو برای سیستم پیشنهادی 1070 در نظر نگرفتن

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Nima2007 گفته است :

درود

خوشبختانه اینجور که پیداست تا چندسالی انگار میشه با کارت معمول فعلی 480 و 1060 سر کرد !

بیچاره اونی که می خواد سیستم بخره تو این اوضاع یا آپدیت کنه... 1f610.png

کم کم داشت فرهنگ بازی اورجینال رواج پیدا می کرد همچین بر زمین خوردیم که کرکی مجبوریم بازی کنیم دوباره مثل قدیم انلاین هم که دیگه خوابشو ببینیم، نه نت درست درمونی مونده نه پولی!

من قبول ندارم سیستم پیشنهادی این بازیو چون همین کارارو مخصوصا میکنن ک کاستومر بیچاره رو به فکر خرید کارت قوی تر و ترجیها نسل جدید تر کنن!

مثلا الان ممکنه دارندگان 1060 و 480 یا 580 بگن وای کارتمون شده ریکامندد پس دیگه رو مرز قرار گرفته و باید ی کارت قوی تر بخریم. در صورتی ک همین استودیو بازی سازی میتونست بگه مثلا کارت r9 390x یا gtx 980 ریکامندد...

دقیقا مطمئنم اگه نسل جدیدی در کار نبود مثل سری 2000 انویدیا اینا عمرا 1060 رو تو چارت پیشنهادی نمیووردن. میزدن 980 

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، KINGPIN گفته است :

من قبول ندارم سیستم پیشنهادی این بازیو چون همین کارارو مخصوصا میکنن ک کاستومر بیچاره رو به فکر خرید کارت قوی تر و ترجیها نسل جدید تر کنن!

مثلا الان ممکنه دارندگان 1060 و 480 یا 580 بگن وای کارتمون شده ریکامندد پس دیگه رو مرز قرار گرفته و باید ی کارت قوی تر بخریم. در صورتی ک همین استودیو بازی سازی میتونست بگه مثلا کارت r9 390x یا gtx 980 ریکامندد...

دقیقا مطمئنم اگه نسل جدیدی در کار نبود مثل سری 2000 انویدیا اینا عمرا 1060 رو تو چارت پیشنهادی نمیووردن. میزدن 980 

بتلفیلد١ فورزا هورایزن ۳  پیشنهادیشون ١٠٦٠ بود 

ویرایش شده توسط mahan gh
لینک به دیدگاه

من سیستمم بالاتر از پیش نیاز های بازی های جدیده جز رمم ک 8 گیگه.کاش 16 گیگ میخریدم :(

لینک به دیدگاه

تو فورزا رمه آدم ۸ باشه سیستم به شددددددت کند میشه ? تام رایدر رایز فک کنم حداکثر برای من ۶ گیگ پر میکرد

لینک به دیدگاه

چقدر خوشحالین !

جز افزایش حجم پشت لارا هیچ تفاوتی دیگه ای با نسخه قبل نیست،یه مقدار هم گرافیک

اینو من پیشخرید کرده بودم ریفاندش کردم..گیم پلی و انیمیشن هاش رو قصد ندارن عوض کنن؟

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

چقدر خوشحالین !

جز افزایش حجم پشت لارا هیچ تفاوتی دیگه ای با نسخه قبل نیست،یه مقدار هم گرافیک

عزیز افزایش سایز پشت ایشون بخاطر بالاتر رفتن سنه و طبیعیه !? حالا ما ی دلخوشی داریم برای تماشا :دی

اتفاقا من برعکس بیشتر از مترو و بتلفیلد ب این بازی خوشبین ترم. جلوه های بصری محیط بازی واقعا عالیه البته با RTX واقعا نور بازی دگرگون میشه خصوصا افکت اشعه افتاب ک ب محیط میتابه . بازی هم یجور ظاهر گشت و گذار داره ک برای من جذابه.برعکس از مترو میترسم... احساس میکنم چیز خاصی نداره انیمیشن هاش هنوز مصنوعیه و خط داستانی بازی ک تموم شه دیگه کاریش نمیشه کرد. بتل هم فقط بخش مولتیش جذابه و فیزیک بازی مخصوصا با RTX و گرنه خط داستانی بتل همیشه ضعف داشته.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، KINGPIN گفته است :

عزیز افزایش سایز پشت ایشون بخاطر بالاتر رفتن سنه و طبیعیه !1f601.png حالا ما ی دلخوشی داریم برای تماشا :دی

اتفاقا من برعکس بیشتر از مترو و بتلفیلد ب این بازی خوشبین ترم. جلوه های بصری محیط بازی واقعا عالیه البته با RTX واقعا نور بازی دگرگون میشه خصوصا افکت اشعه افتاب ک ب محیط میتابه . بازی هم یجور ظاهر گشت و گذار داره ک برای من جذابه.برعکس از مترو میترسم... احساس میکنم چیز خاصی نداره انیمیشن هاش هنوز مصنوعیه و خط داستانی بازی ک تموم شه دیگه کاریش نمیشه کرد. بتل هم فقط بخش مولتیش جذابه و فیزیک بازی مخصوصا با RTX و گرنه خط داستانی بتل همیشه ضعف داشته.

کلا اونایی که اسم بردی من اصلا خوشم نمیاد مثل بتل D:

RTXهم که......

گشت و گذار هم تو قبلیه بود بهتر بود بیشتر روش کار میکردن

لینک به دیدگاه

یه سوال ناشیانه دارم برای فناوری های جدید حتما باید سری rtx داشته باشیم؟

لینک به دیدگاه

خوشبختانه خیلی سیستم بالایی نمی خواد اونایی که دنبال سیستم بودن تا حالا ارتقا دادن ببینیم رو 4k میشه با 1080ti فریم 60 رو گرفت (فعلا مجبورم با tvسرکنم) با خاموش بودن Ray Tracing یا نه ولی به نظرم راحت بتونه اجرا بکنه اینم اخرین نسخه ۳گانه لارا فقط باید وایسیم یه ابرکرکر خارجی کرک کنه فیت گرل و بروبچم ریپک اه ماشالا حالا بیا وسط!?

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، mahan gh گفته است :

یه سوال ناشیانه دارم برای فناوری های جدید حتما باید سری rtx داشته باشیم؟

خیر. ساپورت نرم افزاری هست ولی بخاطر سنگین بودن پردازش و الگوریتم محاسباتیش نفس کارت هایی ک از RT CORE ب صورت سخت افزاری استفاده نمیکنن گرفته میشه. مثلا فریم شما از 70 میپره رو 40. ولی کارت های سری جدید RTX دارای RT CORE سخت افزاری هستن و با فعال کردنش افت کارایی شدید پیش نمیاد

لینک به دیدگاه

به نظرتون با اون گرافیکی تو اون تریلر نشون دادن با۱۰۷۰ فول اچ دی میشه ۳۰ فریم گرفت

در 3 دقیقه قبل، KINGPIN گفته است :

خیر. ساپورت نرم افزاری هست ولی بخاطر سنگین بودن پردازش و الگوریتم محاسباتیش نفس کارت هایی ک از RT CORE ب صورت سخت افزاری استفاده نمیکنن گرفته میشه. مثلا فریم شما از 70 میپره رو 40. ولی کارت های سری جدید RTX دارای RT CORE سخت افزاری هستن و با فعال کردنش افت کارایی شدید پیش نمیاد

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mahan gh گفته است :

به نظرتون با اون گرافیکی تو اون تریلر نشون دادن با۱۰۷۰ فول اچ دی میشه ۳۰ فریم گرفت

اره با 1060 شم میشه. بستگی داره بازی رو چطور بهینه سازی کرده باشن روی API. 

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

خوشبختانه خیلی سیستم بالایی نمی خواد اونایی که دنبال سیستم بودن تا حالا ارتقا دادن ببینیم رو 4k میشه با 1080ti فریم 60 رو گرفت (فعلا مجبورم با tvسرکنم) با خاموش بودن Ray Tracing یا نه ولی به نظرم راحت بتونه اجرا بکنه اینم اخرین نسخه ۳گانه لارا فقط باید وایسیم یه ابرکرکر خارجی کرک کنه فیت گرل و بروبچم ریپک اه ماشالا حالا بیا وسط!1f602.png

اشتراکی بگیر راحت کن خودتو منم روز اول میخوام اشتراکی بگیرم تا قبل پاییز تموم شه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/06/11, 16:14:19، KINGPIN گفته است :

درود

والا چون اکثرا بازی ها روی dx12 پیشنهاد میشه و چون از این سری به عقب هنوز dx12 ی نبود که پشتیبانی بشه خب بنظر من منطقی هست که از سری مورد ساپورت کامل اسم ببرند تا قبلی ها که عملکرد خوبی و ساپورت درایور خوبی دیگه ازشون نمیشه... خب چرا بجای 480 نیومد بگه مثلا 570 یا 580 8 گیگ  طبق حرف شما اما اینکار رو نکردن ... مطمعنا سال دیگه بازی ها رو با کارت پیشنهادی rtx میان اعلام می کنند چون قابلیت جدیدی داره تو گیم جا می افته که کارت قبلی باز نمی تونه عملکرد درستی در اون ارائه کنه... در کل دنیا در حال پیشرفته هر سری یه چیزایی اضافه میشه به قابلیت کارتها و یا موتور های جدید محاسبه و پردازشگری جایگزین می کنند که بسته به اون استفاده هایی که بازی از اون قابلیت ها می تونه داشته باشه براحتی در سیستم پیشنهادی اخلال ایجاد می کنه و شاهد از رده خارج شدن کارت های قدیمی میشیم، جالبی کار اینجاست که هیچ وقت شاهد اوردن اسم کارت بالارده در این لیست ها نیستیم نه وگا دیده میشه نه ti و تایتان ... کلا بر اساس قابلیت هایی که در بازی استفاده میشه کارت میانه رویی رو معرفی می کنند و 1060 و 1050 و 470 و 480 در حال حاضر میانه بازار و هدف اکثر بازی ساز ها هست.

بعدم دنیا در حال پیشرفته پیشرفت بازی ها هم بسته به پیشرفت کارت ها هستاگه یکی این وسط بخواد در جا بزنه عقب می مونه هر دو در حال هل دادن همدیگه به جلو هستند... قانون پیشرفت اینه که جدیده قبلیو زیر پا له کنه تا فروش بره و هزینه ی پیشرفت بعد خودش رو دربیاره.

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

منتظر گیم پلی این بازی در یوتیوب هستم ... 60fps 1080 با کارت 525m ... به این می‌گن دلخوشی ... ??

ویرایش شده توسط adreno420
لینک به دیدگاه

به نظر من  معمولا سیستم پیشنهادی بازی ها به این دلیل شبیه هم هست که خوب فناوری جدیدی اضافه نشده 

تکسچر ها که معمولا حافظه گرافیکی رو پر میکنن

فیزیک تخریب و غیره هم که وابسته به موتور بازی هست که رو سیپیو باشه یا گرافیک

از نظر جلوه های  بصری و نور هم معمولا همشون حداکثر قابلیت های موتور بازی سازی رو استفاده میکنن و در حد 4تا لامپو خورشیدو  ایناست  نیاز نیس 1080 پیشنهاد بشه چون این کارتا به خوبی از پسش بر میان

مگه رفلکشن داشته باشه که نیاز به پردازش بیشتر باشه که اونم وقتی تست میکنن میبینن کارت نمیکشه ول میکنن (البته الان گرافیک جدید اومده این ویژگی قطعا کار گرفته میشه)

خلاصه اکثر لگ بازی ها رو pc به خاطر پورت شدن و بهینه سازی نچندان جالبه نه به خاطر نکشیدن گرافیک 

خلاصه دنیای نرم افزار و کد نویسی همیشه محدود به سخت افزاره و اگه بخوان یه بازی شبیه واقعیت بسازن 20تا 1080  و سیپیو هم کمشه چون ما هنوز وارد دنیای پردازش موازی به صورت جدی نشدیم جوری که  هر هسته یه کار مستقل انجام بده مثالشو بگیم میشه همین فناوری rtx که یه نوع هسته پردازشی خاص برای کار خاص ساختند

به نظرم باید برای بازی یه فکر جدی بکنن مثلا فیزی بازی با یه نوع  هسته خاص پردازش بشه - سایه ها و نور با یه نوع هسته -و...و در اخر هم یه نوع هسته برای هماهنگ کردن تمامی پردازش ها(البته خود کارت گرافیک از چند مدل واحد پردازشی مجزا ساخته شده که بهره کاری ساخته شدن ولی چیزی که ما هرنسل میبینیم داره عوض میشه فقط cuda یا shaders هست با پهنای باند معمولا بقیه گزینه ها تغیر نامحسوسی میکنن خوب اینم میشه گذاشت پای سیاست و غیره...)

البته شایدم خیال پردازی من باشه ولی با تفکری که من نسبت به دنیای واقعی دارم به نظرم میشه...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...