رفتن به مطلب

فروش حرفه ای ترین مانیتور موجود در ایران

Buddy
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام خدمت دوستان عزیز لیونی

قصد فروش مانیتور حرفه ای مدل BenQ SW320  رو دارم (4K HDR و 10 بیت واقعی و گستره رنگی  99% RGB) آکبند با گارانتی اصلی آواژنگ تا سال 2020 ماهیت جنس طوریه که مخاطبش خاص هست و امکاناتش هم بسیار بالا و کیفیت مانیتور و پنلش فوق العاده بالاست.

لینک مانیتور

قیمت : پیشنهادی  (فقط به صورت پیام خصوصی برای جلوگیری از آپ شدن بیش از حد تاپیک)

photo_2018-09-12_19-41-54.thumb.jpg.918806263d09dfacb6a18124904531b0.jpg

photo_2018-09-12_19-41-52.thumb.jpg.2df6ae13b6d5b339b345e96c17f9b37d.jpg

لینک به دیدگاه

لطفا چند تا عکس از خود مانیتور در حالت روشن هم قرار بدین

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، mohammadnaji912 گفته است :

با اجازه استارتر عزیز

مانیتور اکبند هست.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، mohammadnaji912 گفته است :

همونطور که دوست عزیزمون هم اشاره فرمودند کاملا آکبند هست .

در 8 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

با کلیه عوض میکنی دادا؟ 1f915.png1f602.png

بههه حاج بهروز گل ?

شما کلیه اضافه هم خواستی برات ارسال می کنیم  دادا یه مانیتورم اشانتیون ?

لینک به دیدگاه

سلام و درود..
من سری PD  بنکیو رو دارم که 2k هستش و رنگ بندی و کیفیت فوق العاده ای داره...کلا سری دیزاینر بنکیو عالیست در یک کلام برای دوستان طراح.

این مدل 4K SW320  که دیگه حرفی نمیشه زد در موردش که جزو بهترین هاست.دوستان طراح واقف هستن به این موضوع..واقعا یک مانیتور حرفه ای به تمام معناست.
از الان میگم مبارک خریدارش ?
سایت آریا کامپیوترهم قیمت 11م برای فروش زده.

ویرایش شده توسط FakhaR
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، veteranomid گفته است :

همونطور که دوست عزیزمون هم اشاره فرمودند کاملا آکبند هست .

بههه حاج بهروز گل 1f339.png

شما کلیه اضافه هم خواستی برات ارسال می کنیم  دادا یه مانیتورم اشانتیون 1f609.png

عزیزی دا داش ایشالا خوب بفروشی لطف‌ داری ?

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، rajah گفته است :

سلام عزیزجان
قیمت؟

سلام دوست خوبم

پیشنهادی هست قیمت با توجه به نوسان بالای دلار .البته ناگفته نماند که اجناس با رده قیمتی بالا مثل مانیتور بنده کمترین افزایش قیمت رو د بازار داشتند و بعد ازینکه همین تعداد جنس بازار فروخته بشه با قیمت بسیار بسیار بالاتر و د تعداد بسیار محدود وارد خواهند شد.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، veteranomid گفته است :

سلام دوست خوبم

پیشنهادی هست قیمت با توجه به نوسان بالای دلار .البته ناگفته نماند که اجناس با رده قیمتی بالا مثل مانیتور بنده کمترین افزایش قیمت رو د بازار داشتند و بعد ازینکه همین تعداد جنس بازار فروخته بشه با قیمت بسیار بسیار بالاتر و د تعداد بسیار محدود وارد خواهند شد.

خوب شما كه همش ميگى پيشنهادى بالاخره بايد خودت هم يه چيزى مد نظرت باشه

بطور مثال يكى پولش مستقيم از حساب ددى جونشه اصلا قيمت براش مهم نيست يكى هم وضعش اونچنانيه يخورده بالا پايين مثلا ميگه من 10-20 تومن راحت ميدم

يكى هم مثل بنده نگاه ميكنه ميبينه خودشو بكشه مثلا ميتونه بره يه وام 4 تومنى تهيه كنه كه بشينه 2 سال قسط بده و بگه آقا من كلا 4 تومن دارم ميديش به من...?

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، eddy گفته است :

خوب شما كه همش ميگى پيشنهادى بالاخره بايد خودت هم يه چيزى مد نظرت باشه

بطور مثال يكى پولش مستقيم از حساب ددى جونشه اصلا قيمت براش مهم نيست يكى هم وضعش اونچنانيه يخورده بالا پايين مثلا ميگه من 10-20 تومن راحت ميدم

يكى هم مثل بنده نگاه ميكنه ميبينه خودشو بكشه مثلا ميتونه بره يه وام 4 تومنى تهيه كنه كه بشينه 2 سال قسط بده و بگه آقا من كلا 4 تومن دارم ميديش به من...1f913.png

درود برشما 

اونقدرم پیچیده نیست راستش الان چندتا فروشگاه موجود دارنش واسه همین قیمت به روزش تو ایران مشخصه که بنده هم به خریدار به مقداری قابل توجه و البته منطقی پایین تر از ارزون ترین قیمتی که از این فروشگاه ها گرفتن تقدیم می کنم.

لینک به دیدگاه

امید جون این مانیتور قیمت دلاریش الان بالای 20 میلیون میشه ???
اگه کسی قصد خرید داره این قیمتا عالیه واقعا چون 100% تا چند وقت دیگه پشیمون میشه از تعلل کردنش واسه خرید!
خوب بفروشی داداش گلم
خاطرات خرید پد موس ریزر ، محاله یادم بره :)))) ??❤️

ویرایش شده توسط armin2apr
لینک به دیدگاه

قربانت آرمین خان شما از اون روز دیگه تو قلب ما خونه کردی? بله همینطوره واقعا فرصت بسیار بسیار خوبیه واسه خریدار.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، veteranomid گفته است :

بدو بدو حراجش کردم.

در در 1397/06/29, 22:04:59، armin2apr گفته است :

امید جون این مانیتور قیمت دلاریش الان بالای 20 میلیون میشه 1f911.png1f911.png1f911.png
اگه کسی قصد خرید داره این قیمتا عالیه واقعا چون 100% تا چند وقت دیگه پشیمون میشه از تعلل کردنش واسه خرید!
خوب بفروشی داداش گلم
خاطرات خرید پد موس ریزر ، محاله یادم بره :)))) 1f60d.png1f602.png2764.png

جز دلار صرافی و دلار جهانگیری دلار دیگه ای هم تو بازار هست ؟ چجور شد 20 میلیون !؟

https://www.lioncomputer.com/مانیتور-بنکیو-sw320-69.html

https://www.digikala.com/product/dkp-250600/مانیتور-بنکیو-مدل-sw320-سایز-315-اینچ

http://www.kalavard.com/details.asp?n= مانيتور بنکيو SW320 &id=6531

داداش اگه اشتباه نکنم 12.600

قیمت اخرتون چقده ؟

ویرایش شده توسط invoker
لینک به دیدگاه

قیمتی که پرداختش براتون مقدور هست رو برام پیغام خصوصی کنید بررسی می کنم.نیازی هم نبود قیمت سایت های مختلف رو اینجا ردیف کنید همونطور که گفتم واسه خریدار واقعی از ارزون ترین قیمتی که از هرجایی بگیره هم ارزون تر تقدیم می کنم هر چند بعید می دونم شما خریدار باشی رفیق اگرنه می دونستی این مانیتور ۱۵۰۰ دلار قیمت جهانیشه.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، veteranomid گفته است :

قیمتی که پرداختش براتون مقدور هست رو برام پیغام خصوصی کنید بررسی می کنم.نیازی هم نبود قیمت سایت های مختلف رو اینجا ردیف کنید همونطور که گفتم واسه خریدار واقعی از ارزون ترین قیمتی که از هرجایی بگیره هم ارزون تر تقدیم می کنم هر چند بعید می دونم شما خریدار باشی رفیق اگرنه می دونستی این مانیتور ۱۵۰۰ دلار قیمت جهانیشه.

بازخوان قوانین

7 - قیمت پایه برای کلیه کالا های فروشی مشخص شود.در صورت مشخص نکردن قیمت پایه ، صاحب تاپیک حق اعتراض به قیمتهای پایینتر از عرف را ندارد و فقط میتواند آنها را رد کند .

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خوبی انتقادام اینه که با سند و مدرک می یام ...

بیایین کمی منطقی برخورد کنیم دوست من .

اگه مقدوره پایه 9 میلیون برای من

ویرایش شده توسط invoker
لینک به دیدگاه

9 پایینه رفیق حتی بر فرض قیمت 12600 طبق جستجوی خودتون.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...