رفتن به مطلب

خرید دسته

silvermanHHH
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام 

تاپیکی جهت خریددسته دست دو  ایجاد کردم اما چند مدل نو سیم دار مدنظرم هست :

https://fafait.net/product/6677/tsco-tg-115-gamepad

https://fafait.net/product/1706/logitech-f-310-rumble-gamepad

https://meghdadit.com/Product/47100?utm_source=emalls&utm_medium=meghdad-ads&utm_campaign=meghdad-ads

https://meghdadit.com/Product/2519?utm_source=emalls&utm_medium=meghdad-ads&utm_campaign=meghdad-ads

این جنسای داخلی مثل تسکو یا فراسو کسی از دسته هاشون استفاده کرده ببینه چطوره؟البته میدونم کیفیتشون داغونه نسبت به دسته های کنسول اما منم زیاد کار خاصی باش انجام نمیدم نهایت بازی های شبیه ساز رو باش اجرا کنم یه چیزی میخام کار راه انداز باشه ،نظر خودم روی لاجیتک هست اما ترجیح میدم دوتا دسته بگیرم بودجه در حد ۳۰۰هست نظر شما چیه؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 58
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در هم اکنون، abas_umr گفته است :

کنترلردست دو xbox360 یا دسته xbox one ...

بیسیم مدنظر نیست ،x360 بیسیمه و ریموت میخاد،ایکس وانم که قیمتش زیاده کسی هم دست دو نداره

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، alirezatha گفته است :

برند لاجیتک رو اکیدا توصیه میکنم

شما از این دسته داشتین ؟

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

شما از این دسته داشتین ؟

بنده خودم نداشتم ولی چند ماه پیش دقیقا میخواستم تو رنج قیمتی شما دسته بخرم

تسکو خریدم در کمتر از یک ماه خراب شد و حالا بعدش که پول دستم اومد دسته xbox گرفتم ولی خوب بررسی زیاد کردم شک نکنید بعد از Xbox لاجیتک بدون رقیب بهترین گزینه هست

لینک به دیدگاه

360 سیم دارش هست خیلیم بلنده من 8 ساله دارم ازش کار میکشم اخ نگفته

خوش دستیشم که دیگه نیاز به تعریف نداره

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

360 سیم دارش هست خیلیم بلنده من 8 ساله دارم ازش کار میکشم اخ نگفته

خوش دستیشم که دیگه نیاز به تعریف نداره

اصلش گیر نمیاد هر چی هست بدله،مثلا دیجیکالا زده قیمت ۱۵۰تومن تو این گرونی!خوب معلومه فیکه،بازم اصلشم از بودجم بیشتره حتما

لینک به دیدگاه

من  ایکس باکس و لاجیتک و تسکو دارم

تسکو دو تا مدل بی سیم داره که کیفیت مناسبی نسبت به قیمت دارند.اگر بودجتون محدوده تسکو بخرید

لینک به دیدگاه

دوستان ایا این مدل که تو دیجیکالا زده اصلیه یا فیک؟؟

https://www.digikala.com/product/dkp-759579/دسته-بازی-مایکروسافت-مدل-x17-1544-03-مناسب-برای-ایکس-باکس-360-و-ویندوز

جلدش که مثل اورجینالشه که تو نت دنبالش گشتم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

https://www.digikala.com/product/dkp-759579/دسته-بازی-مایکروسافت-مدل-x17-1544-03-مناسب-برای-ایکس-باکس-360-و-ویندوز

فیک عزیز،من سفارش دادم و پس فرستادم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

فیک هست یکی از همینا دارم چون قبلا 360 داشتم کاملا تفاوتش با دسته اصلی 360 قابل احساسه

برای من یکمی باید با آرامش باهاش رفتار بشه دکمه ها بعد از یک مدت فشار بیشتری هم نیاز دارن

لینک به دیدگاه

سلام، من مدل لاجیتک f310 رو دارم، تقریبا ازش راضیم، یه چیزی خوبی هم که نسبت به بقیه مدل های که لینک گذاشتی داره( البته ب جز مدل فراسو دومی) اینکه تریگر داره، برا بازی های ریسینگ خیلی به درد میخوره و اینکه زیرش یه سوییچ داره برا اینکه دسته با Xinput شناخته بشه و یا با DirectInput. ?

ویرایش شده توسط Vahid_Dboy
لینک به دیدگاه

سلام.

خدایا تموم کن این وضعیتو راحت شیم.

اومدم بنویسم برو یه دسته ps4 با ی دانگل بلوتوث بخر معنی لذت رو درک کنی.

دیدم دسته ps4 شده 700 هزار تومن O.o

من با دانگل اوریکو ک گرونترین دانگل بلوتوث 4 هست خریدم رو هم 250 تومن نشد.

تسکو مدل بیسیمش رو عید همین امسال تهیه کردیم به درد 1 هفته دور هم پی اس زدن میخورد و بس بعدش نه اون کارایی قبل رو داره و نه اصلا کار میکنه ولی خوبیش اینه که میبری گارانتی یه نو بت میدن که اون نو رو میفروشی و راحت میشی. یه جورایی معامله win win هست. 1 هفته بازی با دسته بی سیم و بعدش فروشش و نهایت 20 تومن ضرر رو 2 تا دسته.

البته همون شده 110 هزار تومن!!! یادمه حدود 45 تومن خریدم هر دونش رو.

در هر صورت پیشنهاد من بین گزینه های شما لاجیتک هست با اختلاف بسیار زیاد.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من این دسته رو دارم که همیشه با باتری و بی سیم ازش استفاده کردم.

میخواستم بپرسم میشه کابل بهش وصل کرد که دیگه از باتری استفاده نکنم؟در واقع ارتباط با سیم هم داره؟

بالاش یه جایی داره انگار شبیهه سوکت هست.ولی مطمعن نیستم

لینک به دیدگاه

در کل شما این رو در نظر بگیر غیر از دسته ی اصلی ایکس باکس که بی سیم هم هست هر چی دیگه بخری ضرر کردی دلیلش هم رسمی نبودن دست و شناخته شدن دسته توسط خیلی از بازیهاست که نیازمند برنامه های third party هست

دسته PS4هم نگیرید چون این دسته ساپورت رسمی آنچنانی نداره واقعا نمیفهمم واسه چی اینو پیشنهاد میدن ! شما فقط باید به فکر خرید گیم پد Xbox360وXbox Oneباشید

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

دسته PS4هم نگیرید چون این دسته ساپورت رسمی آنچنانی نداره واقعا نمیفهمم واسه چی اینو پیشنهاد میدن ! شما فقط باید به فکر خرید گیم پد Xbox360وXbox Oneباشید

منظورتون از ساپورت انچنانی نداشتن چیه؟

مطمعمنا متوجه نمیشید که برای چی پیشنهاد دادن.

ی توضیحی راجب این جملتون بدید ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ali lotfi گفته است :

اول دسته xbo one s 

ps4 

360 

بقیش پولتو ریختی توی جوب

دایی ،مدل قبل گرونی حرف میزنی ?

بودجه مشخصه ،بیشتر اینم نمیتونم هزینه کنم ،هم نمیخام هزینه کنم چون اصلن از بازی کردن با دسته هم حال نمیکنم،هدف بازی کردن رو شبیه ساز کنسول هاست 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

در کل شما این رو در نظر بگیر غیر از دسته ی اصلی ایکس باکس که بی سیم هم هست هر چی دیگه بخری ضرر کردی دلیلش هم رسمی نبودن دست و شناخته شدن دسته توسط خیلی از بازیهاست که نیازمند برنامه های third party هست

با قسمت اول حرفتون موافق نیستم ،مثلا مدل لاجیتک یا دسته های ریزر و برند های که تو ایران فروش نمیرن،هر دو قابلیت xinput و direct input رو دارن پس مثلا هم بازیا قدیمی مثل evil 4 و بازیا جدیدو با یه سوییچ کردن میشه بازی کرد

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

دایی ،مدل قبل گرونی حرف میزنی 1f643.png

بودجه مشخصه ،بیشتر اینم نمیتونم هزینه کنم ،هم نمیخام هزینه کنم چون اصلن از بازی کردن با دسته هم حال نمیکنم،هدف بازی کردن رو شبیه ساز کنسول هاست 

بهترین کاری که می تونی بکنی فعلا یک دسته کیفیت خوبه ps2 با تبدیل بگیری بازی کنی کیفیتشم مناسبه

برای این اون دسته هارو پیشنهاد دادم چون بقیه دسته ها اصلا کیفیت ندارن مهمون 1 ماهتون هستن

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ali lotfi گفته است :

بهترین کاری که می تونی بکنی فعلا یک دسته کیفیت خوبه ps2 با تبدیل بگیری بازی کنی کیفیتشم مناسبه

برای این اون دسته هارو پیشنهاد دادم چون بقیه دسته ها اصلا کیفیت ندارن مهمون 1 ماهتون هستن

اونم اصلش گیر نمیاد بدبختی ،کنسول مخصوصا لوازم جانبیش خوراک کپی برداریه 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ali lotfi گفته است :

کجا هستی تهران؟

اهوازم

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

اهوازم

تهران بودی می گفتم کجا بری بگیری

در نهایت به جزو اون دسته ها یعنی xbox one s و 360 که خیلی خوب ساپورت ویندوز میشن مخصوصا سیمی من به بی سیم اعتقادی ندارم چون بازم یا لگ یا مشکلات خودشو داره .

به جزو این 2 تا هر دسته ای بگیری یک جور کارایی داره همشونم فیک چینی هستند نهایت ps2 بگیر قیمتشم مناسبه مشکلی هم پیش امد دلت نسوزه دیجی زده 49 تومان فیکه حداقل 90 باید باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...