رفتن به مطلب

خرید دسته

silvermanHHH
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

لینک به دیدگاه

• ارسال 58
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 2 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

منظورتون از ساپورت انچنانی نداشتن چیه؟

مطمعمنا متوجه نمیشید که برای چی پیشنهاد دادن.

ی توضیحی راجب این جملتون بدید ممنون میشم.

دسته ی PS4بازی های یوبی سافت رو ساپورت میکنه برای بقیه نیاز به Applicationهست،من هر سه دسته رو دارمxbox one,ps4,xbox360

بماند که توسط نرم افزار چقدر افتضاح ساپورت میشه فقط کافیه با دسته ی پلی فور برید دارک سولز بازی کنید سرعت چرخش دوربین بشدت سریع حتی پایینتر هم آوردمش به نرمی ایکس باکس نبود و هر کاری کردم نشد

منکه تو مایکروسافت کار نمیکنم بخوام ازش دفاع کنم ولی آدم یبار پول میده که ده بار دیگه خرج نکنه الان لاجیتک و سونی قیمت دسته هاشون نزدیک به دسته Xbox360هست چرا آدم باید بره دست غیر رسمی بخره؟حداقل کم کم 100 تا گیم رو با این دسته ها تست کردم چون بازی های اول شخص هم با گیم پد رو PCبازی میکنم خوب میدونم چه خبره

در 52 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

با قسمت اول حرفتون موافق نیستم ،مثلا مدل لاجیتک یا دسته های ریزر و برند های که تو ایران فروش نمیرن،هر دو قابلیت xinput و direct input رو دارن پس مثلا هم بازیا قدیمی مثل evil 4 و بازیا جدیدو با یه سوییچ کردن میشه بازی کرد

جز لاجیتک بقیه دسته ها رو دارم،گیم بی دردسر یعنی فقط گیم پد ایکس باکس...سویچ از زینپوت و دایرکپوت رو خبر ندارم فقط یادمه تو استیم مردم میگفتن اتصال این دسته به ویندوز 10 یه سری مشکلاتی داره در نهایتا هیچکدوم اینها دسته رسمی ویندوز نیست ولی اگه از این نظر نسبت به دسته ی لاجیتک اطمینان حاصل کردی بخر

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

دسته ی PS4بازی های یوبی سافت رو ساپورت میکنه برای بقیه نیاز به Applicationهست،من هر سه دسته رو دارمxbox one,ps4,xbox360

بماند که توسط نرم افزار چقدر افتضاح ساپورت میشه فقط کافیه با دسته ی پلی فور برید دارک سولز بازی کنید سرعت چرخش دوربین بشدت سریع حتی پایینتر هم آوردمش به نرمی ایکس باکس نبود و هر کاری کردم نشد

منکه تو مایکروسافت کار نمیکنم بخوام ازش دفاع کنم ولی آدم یبار پول میده که ده بار دیگه خرج نکنه الان لاجیتک و سونی قیمت دسته هاشون نزدیک به دسته Xbox360هست چرا آدم باید بره دست غیر رسمی بخره؟حداقل کم کم 100 تا گیم رو با این دسته ها تست کردم چون بازی های اول شخص هم با گیم پد رو PCبازی میکنم خوب میدونم چه خبره

اپلیکیشنی که میفرمایید اسمش هست ds4 windows یه اپ 5 مگی ک کار کردن باهاش خیلی راحته، دسته ps4 رو مثل دسته xbox به ویندوز معرفی میکنه و ی سری امکانات دیگه.

دارک سولز نرم افزار نیس دوست عزیز بازیه. سنسش رو مطمعنا میشه تو ستینگ کم کرد و ربطی به دسته نداره.

دسته PS4 غیر رسمی هست؟!!! xD بنده هم دسته XBOX  رو رسمی نمیدونم. B|

شما دارید نظر خودتون رو به همه تعمیم میدید که اصلا کار درستی نیست.

والا من که اول شخص ها رو با کنسول بازی کردم با کامپیوتر هم بازی کردم ولی تو دسته ها دسته PS4 رو بهتر از دسته XBOX میدونم ب این دلیل ک ارگونومیک خیلی بهتری داره و کارکردن باهاش به دلیل سابقه خیلی بیشتر سونی و استفاده از دسته PS1 برای امثال من راحت تره تا XBOX.

در اخر هم میخام بتون بگم هر دو دسته خوب هستن و کاراییشون تو ویندوز خیلی شبیه همه اینکه شما نتونستید سنس بازی رو کم کنید دلیل بر بد بودن این دسته نمیشه.

خریدار باید بر اساس راحتی خودش و خوش دستی که از دسته میبینه بینشون یکی رو انتخاب کنه. در کل میشه انتخاب بین این دو صرفا سلیقه ای هست نه امکانات خاص یا هرچیز دیگه ای.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

اپلیکیشنی که میفرمایید اسمش هست ds4 windows یه اپ 5 مگی ک کار کردن باهاش خیلی راحته، دسته ps4 رو مثل دسته xbox به ویندوز معرفی میکنه و ی سری امکانات دیگه.

دارک سولز نرم افزار نیس دوست عزیز بازیه. سنسش رو مطمعنا میشه تو ستینگ کم کرد و ربطی به دسته نداره.

دسته PS4 غیر رسمی هست؟!!! xD بنده هم دسته XBOX  رو رسمی نمیدونم. B|

شما دارید نظر خودتون رو به همه تعمیم میدید که اصلا کار درستی نیست.

والا من که اول شخص ها رو با کنسول بازی کردم با کامپیوتر هم بازی کردم ولی تو دسته ها دسته PS4 رو بهتر از دسته XBOX میدونم ب این دلیل ک ارگونومیک خیلی بهتری داره و کارکردن باهاش به دلیل سابقه خیلی بیشتر سونی و استفاده از دسته PS1 برای امثال من راحت تره تا XBOX.

در اخر هم میخام بتون بگم هر دو دسته خوب هستن و کاراییشون تو ویندوز خیلی شبیه همه اینکه شما نتونستید سنس بازی رو کم کنید دلیل بر بد بودن این دسته نمیشه.

خریدار باید بر اساس راحتی خودش و خوش دستی که از دسته میبینه بینشون یکی رو انتخاب کنه. در کل میشه انتخاب بین این دو صرفا سلیقه ای هست نه امکانات خاص یا هرچیز دیگه ای.

موفق باشید.

واقعا نمیدونم چی بهت بگم.........

شما سازنده ی ویندوزی که میگی: بنده هم دسته XBOX  رو رسمی نمیدونم؟

عزیزفارسی میفهمی؟ دسته ی pS4دسته ی رسمی ویندوز محصول شرکت مایکروسافت نیست !

من کی گفتم دارک سولز برنامه است که الان داری منو مسخره؟فکر نکنم بتونی ده دقیقه هم اونو تحمل کنی چون تیکه بیخودی انداختی و احساس میکنی خوشمزه شدی این لیست کل اچیومنت هایی هست که تو دارک سولز گرفتم واقعا حتی خجالت میکشم راجع بهش حرف بزنم اما وقتی مثل بچه دبیرستانی هم رفتار میکنی لینکشو میذارم اینجا

https://steamcommunity.com/id/Coffee_Addicted/stats/374320/?tab=achievements

خدا شفا بده انشالله

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali lotfi گفته است :

مورد اول تایید شده هست کسی نمیاد اینو کپی بزنه،یادش بخیر دستگاه ps1 که برا اولین بار خریدم همون دسته سفیدش برا خوده پی اس کار کرد ،ps2 خریدم برا اونم کار کرد دسته خوده ps2 خراب شد ،ps2 رو گذاشتم کنار دو سه سال بعدش درستش کردم بازم همون دسته سفیده هنوز داشت کار میکرد ،رفتم ایکس ۳۶۰ خریدم ۷سال پیش دیگه گذاشتمش کنار ،خدا رحمتش کنه چهار سال پیش با دستگاه ps2 فروختمش به یکی دوستام

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

شما سازنده ی ویندوزی که میگی من بنده هم دسته XBOX  رو رسمی نمیدونم؟

من کی گفتم دارک سولز برنامه است که الان داری منو مسخره؟فکر نکنم بتونی ده دقیقه هم اونو تحمل کنی چون تیکه بیخودی انداختی و احساس میکنی خوشمزه شدی این لیست کل اچیومنت هایی هست که تو دارک سولز گرفتم واقعا حتی خجالت میکشم راجع بهش حرف بزنم اما وقتی مثل بچه دبیرستانی هم رفتار میکنی لینکشو میذارم اینجا

خدا شفا بده انشالله

تو بحث شما دخالت نمیکنم اما لینکه خصوصیه فقط برا شما قابل دیدنه?

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

تو بحث شما دخالت نمیکنم اما لینکه خصوصیه فقط برا شما قابل دیدنه1f605.png

الان Public

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

شما سازنده ی ویندوزی که میگی: بنده هم دسته XBOX  رو رسمی نمیدونم؟

خدا شفا بده انشالله

ندونستن عیب نیست دوست عزیز.

منم گفتنم که با ی نرم افزار خیلی سبک5 مگی دسته ps4 تبدیل میشه به دسته xbox این شمایی که ندونسته دارید حرف میزنید. قبلتر هم راجب این دو دسته صحبت شده فک نمیکنم اون موقه عضو بوده باشید. ولی افرادی مثل شما مقاومت عجیبی میکنن در برابر اینکه دسته ps4 تو ویندوز هیچ فرقی با دسته xbox نداره.

بنده در حال حاضر بازی های کرش بندیکت و اویل 4HD و نیدفور اسپید پیبک و مدمکس و فاینال فانتزی و تیکن و استریت فایترز و پی ای اس و فیفا و ارک و ... رو با دسته ps4 بدون هیچ مشکلی یا هرچیز دیگه ای بازی میکنیم.

گفتم بازیه چون تو بازی میشه سنس همه دیوایس های ورودی رو تنظیم کرد و دلیل بی معنی برای حرف اشتباهتون اوردید. مثل اینکه من بگم چون موس ریزر سنسش 12000 و سریعه به درد نمیخوره و موس گرین با سنس 3000 خیلی بهتره چون کندتره همه میدونن میشه سنس ها رو تنظیم کرد تو همه بازیها.

بعد اینکه xbox محصول خود ماکروسافته و به خاطر بازار بهتر و فروش بیشتر اومده تو ویندوز خودش سازگاری ایجاد کرده با دستش چیز خاصیه؟ ینی دسته ای جز دسته xbox بگیریم نمیشه بازی کنیم با کامپیوتر؟ دسته 10 هزار تومنی فیک یه بار مصرفم بگیری باش میتونی همون بازیی که شما میکنی رو انجام بدی.

خببب دیگه چیکارا کردی؟؟؟ لینک بده روشن شیم.

شفا رو برای مریض میخان دوست عزیز. اگر مشکلی دارید بگید همگی دعا کنیم.:x

موفق باشید.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

ندونستن عیب نیست دوست عزیز.

منم گفتنم که با ی نرم افزار خیلی سبک5 مگی دسته ps4 تبدیل میشه به دسته xbox این شمایی که ندونسته دارید حرف میزنید. قبلتر هم راجب این دو دسته صحبت شده فک نمیکنم اون موقه عضو بوده باشید. ولی افرادی مثل شما مقاومت عجیبی میکنن در برابر اینکه دسته ps4 تو ویندوز هیچ فرقی با دسته xbox نداره.

بنده در حال حاضر بازی های کرش بندیکت و اویل 4HD و نیدفور اسپید پیبک و مدمکس و فاینال فانتزی و تیکن و استریت فایترز و پی ای اس و فیفا و ارک و ... رو با دسته ps4 بدون هیچ مشکلی یا هرچیز دیگه ای بازی میکنیم.

گفتم بازیه چون تو بازی میشه سنس همه دیوایس های ورودی رو تنظیم کرد و دلیل بی معنی برای حرف اشتباهتون اوردید. مثل اینکه من بگم چون موس ریزر سنسش 12000 و سریعه به درد نمیخوره و موس گرین با سنس 3000 خیلی بهتره چون کندتره همه میدونن میشه سنس ها رو تنظیم کرد تو همه بازیها.

بعد اینکه xbox محصول خود ماکروسافته و به خاطر بازار بهتر و فروش بیشتر اومده تو ویندوز خودش سازگاری ایجاد کرده با دستش چیز خاصیه؟ ینی دسته ای جز دسته xbox بگیریم نمیشه بازی کنیم با کامپیوتر؟ دسته 10 هزار تومنی فیک یه بار مصرفم بگیری باش میتونی همون بازیی که شما میکنی رو انجام بدی.

خببب دیگه چیکارا کردی؟؟؟ لینک بده روشن شیم.

شفا رو برای مریض میخان دوست عزیز. اگر مشکلی دارید بگید همگی دعا کنیم.:x

موفق باشید.

شما نمی خواد الان فاز روشنفکر بگیرید یاد بگیرید راجع به چیزی که نمیدونید تاکید الکی نداشته باشید تیکه هم به بقیه نندازید دارک سولز مشکلش با همون نرم افزار 5 مگیته که سرعت چرخش دوربینش تو بازی = سرعت حرکت F35هست و فقط با دسته ی نامربوط به PCاینجوریه !  حتی تو بازی هم سرعت دوربین رو کمش کنی بازم مشکل داره و فقط هم مشکلش با دسته های بی ربط به ویندوز هست اینطور بود شما یه دسته PS3میگرفتی وصل میکردی به PS4بازی میکردی !!! دسته دسته است دیگه فرقی نداره که ! یه نرم افزار 5مگی هم بنداز روPS4

پس با توجه به بیانات گوهر بار شما استارتر یه دسته ی 10 تومنی بگیره کارش راه میوفته یه نرم افزار 5 مگی هم هست دیگه حله !

شما برید همون کرش و اویل ما قبل تاریخ و توپ بازی و فوتبال بازی رو انجام بدید??

لینک به دیدگاه

توصیه اول و آخر بنده خرید کنترلر های مایکروسافته. از هر مدلی چون ساپورت 100 درصد دارن

در مورد خوش ساختی DS4 و خوش دستی اون برای برخی (که من جزوشون نیستم) هم شکی نیست ولی خیلی راحت با ویندوز کار نمیکنه. ولی در بعضی بازیهای رسمی و تابلو مثل MK10 جداگانه شناسایی میشه و علائمش هم درست رعایت میشه. اگه باهاش راحتید و بودجشو دارید خریداری بکنید

بعد از اون لاجیتک رو حتما در گزینه هاتون قرار بدید. مخصوصا مدلهایی که بین حالت D input و X input سوئیچ میشن. در همه بازیهای قدیمی و جدید میتونید استفادشون بکنید

در مورد برند های دیگه نظر نمیدم چون تست نکردم و سابقه خوبی هم نشنیدم ازشون. منتهی خودم عید امسال برای مهمون یه عدد XP Product به قیمت 19000 خریدم (از این بدلای DS2) که واقعا خوش ساخت و خوش دست و بهینه و سگ جونه. خیلی درگیر شایعات نباشید :)

خودم به صورت کلی از کنترلر xbox one و کابل شارژر گوشیم استفاده میکنم. دو سال میشه که هر جور بلا سرش آوردم. آخ بگو نیست این کنترلر. اون موقع من 180 خریدم ولی الان فکر نمیکنم زیر 600 گیر بیاد متاسفانه ...

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز خودم من روی دسته زیاد ضرر دیدم دسته خواستی بگیری 

یا دسته xbox 1 یا ps4 بودجه نبود دسته سفیدای ps1 غیر اینا هر چی بگیری بدرد نخور هستن البته برند های خوبی مثل لاجیتک هم هستن اما گرونن

در صورت نبود بودجه بهترینش دسته اصلی ps1 هست کارکرده چون نو ندارن انصافا کار کن هستن فقط یه تبدیل میخواد که اونم هست تو بازار 

لینک به دیدگاه

با سلام 

دوست عزیز من دسته Xbox 360 رو بهتون پیشنهاد میکنم چون هم واقعاً سخت جونه و هم خیلی خوشدسته . قیمتش هم من هفته پیش توی یه مغازه ۱۴۵ دیدم و نمی‌دونم شاید کمتر یا بیشتر باشه به نظرم که گزینه مناسبیه.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

توصیه اول و آخر بنده خرید کنترلر های مایکروسافته. از هر مدلی چون ساپورت 100 درصد دارن

در مورد خوش ساختی DS4 و خوش دستی اون برای برخی (که من جزوشون نیستم) هم شکی نیست ولی خیلی راحت با ویندوز کار نمیکنه. ولی در بعضی بازیهای رسمی و تابلو مثل MK10 جداگانه شناسایی میشه و علائمش هم درست رعایت میشه. اگه باهاش راحتید و بودجشو دارید خریداری بکنید

بعد از اون لاجیتک رو حتما در گزینه هاتون قرار بدید. مخصوصا مدلهایی که بین حالت D input و X input سوئیچ میشن. در همه بازیهای قدیمی و جدید میتونید استفادشون بکنید

در مورد برند های دیگه نظر نمیدم چون تست نکردم و سابقه خوبی هم نشنیدم ازشون. منتهی خودم عید امسال برای مهمون یه عدد XP Product به قیمت 19000 خریدم (از این بدلای DS2) که واقعا خوش ساخت و خوش دست و بهینه و سگ جونه. خیلی درگیر شایعات نباشید :)

خودم به صورت کلی از کنترلر xbox one و کابل شارژر گوشیم استفاده میکنم. دو سال میشه که هر جور بلا سرش آوردم. آخ بگو نیست این کنترلر. اون موقع من 180 خریدم ولی الان فکر نمیکنم زیر 600 گیر بیاد متاسفانه ...

دوست عزیز هر دسته xbox one هر نوعش میشه با کابل وصل کرد؟ینی مدل بیسیمشم باشه؟چون دسته 360 که میگن اگه با کیت charge and play وصل کنی به کامپیوتر ،شناسایی نمیکنه

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Chabouk گفته است :

با سلام 

دوست عزیز من دسته Xbox 360 رو بهتون پیشنهاد میکنم چون هم واقعاً سخت جونه و هم خیلی خوشدسته . قیمتش هم من هفته پیش توی یه مغازه ۱۴۵ دیدم و نمی‌دونم شاید کمتر یا بیشتر باشه به نظرم که گزینه مناسبیه.

سلام دسته xbox 360 که نیاز به تعریف نداره،اما خب همه فیک هستن،اصلی هم که قیمتش...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

من هم دو سال هست که از کنترلر xbox one استفاده میکنم. در یک کلام فوق العادس. به استارتر پیشنهاد میکنم سمت دسته های تسکو و xp product  و برند های متفرقه نرن.

در 17 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

دوست عزیز هر دسته xbox one هر نوعش میشه با کابل وصل کرد؟ینی مدل بیسیمشم باشه؟چون دسته 360 که میگن اگه با کیت charge and play وصل کنی به کامپیوتر ،شناسایی نمیکنه

با توجه به تجربه ی من،  با هر نوع کابل میکرو یو اس بی  وصل میشه و ویندوز در کسری از ثانیه شناساییش میکنه.

لینک به دیدگاه

منم توی این بازار بهترین دسته با کمترین بودجه رو همون دسته ps2 اصل با تبدیل میدونم چون با توجه با  از رده خارج شدن هنوز خیلی گرون نشده!!

خودم یه دونه از این سایت گرفتم:

http://nikkharid.com/101-دسته-پلی-استیشن-2-اصل.html

که سه مدلش رو داره ولی شدیدا ادعا کرده که یکی از مدلهاش کاملا اصله من خودم خیلی متوجه اصل یا کپی بودنش نشدم (چون تا یه متخصص دسته رو باز نکنه نمیتونه بگه اصله یا کپی)ولی حداقلش اینه که ادعا کرده اگه بعد از رسیدن به دستتون متوجه شدین اصل نیست براتون بدون قید و شرط پس میفرستند...البته هشدار داده باشم اگه میخواین بازیها اصل تحت اوریجین یا ulpay رو بزنید جون این گیم پدها به صورت اوریجنال توی سیستم به عنوان کنترلر شناخته نمیشن ممکنه توی این بازیها دچار مشکل بشین!(چون اصولا نرم افزار x360  که مخصوص تنظیم گیم پد هست اصلا توی این دو محیط شناسایی نمیشه!!)....وگرنه از روی ناچار باید برین سراغ دسته اصل x360 که الان توی بازار به زور روی مرز 400 گیر میاد....

(ضمنا محض اطلاع بگم  من فقط یه خرید از این سایت داشتم و توصیه خیلی خیلی خاصی در موردش نمیکنم وگرنه قصدم فقط کمک بود^_^)

ویرایش شده توسط mehdy
لینک به دیدگاه

سلام خودم دسته ایکس باکس وان  اس دارم استفاده می کنم

ولی اینو تست کردم مثل دسته فابریک جوابگو هست نسبت به قیمت عالی

https://fafait.net/product/6677/tsco-tg-115-gamepad

البته 50 خریدیم قبل از گرونی ها

یه مدل بی سیم هم داره

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

هر کنترلری فقط مافیه متعلق به xbox one باشه تا با یه کابل usb متصل بشه به ویندوز 10

بدون نیاز به هیچ گونه درایور

ولی عزیز با ویندوز 7 مچ نیستا. خیلی اذیت میکنه تو 7

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

هر کنترلری فقط مافیه متعلق به xbox one باشه تا با یه کابل usb متصل بشه به ویندوز 10

بدون نیاز به هیچ گونه درایور

ولی عزیز با ویندوز 7 مچ نیستا. خیلی اذیت میکنه تو 7

اشکالی نداره،مهم دسته هست و اینکه بالاخره بخونه روی سیستم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، silvermanhhh گفته است :

اشکالی نداره،مهم دسته هست و اینکه بالاخره بخونه روی سیستم

از چه ویندوزی استفاده میکنید؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

۷

توصیه میکنم یا به 10 کوچ کنید یا قید کنترلر xbox one رو بزنید

من یه روز کامل باهاش ور رفتم تا بتونم رو یه سیستمی که ویندوز 7 داشت pes بازی کنم نشد

خیلی اذیت میکنه به طوریکه ممکنه از خریدش پشیمون بشید

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

توصیه میکنم یا به 10 کوچ کنید یا قید کنترلر xbox one رو بزنید

من یه روز کامل باهاش ور رفتم تا بتونم رو یه سیستمی که ویندوز 7 داشت pes بازی کنم نشد

خیلی اذیت میکنه به طوریکه ممکنه از خریدش پشیمون بشید

اونطوری که سرچ کردم میگه که برای ویندوز ده درجا قابل استفاده هست اما برای بقیه،وقتی وصل شد باید بزاری درایوراشو دانلود کنه،که فکر کنم به چیز شکن احتیاج باشه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، silvermanhhh گفته است :

اونطوری که سرچ کردم میگه که برای ویندوز ده درجا قابل استفاده هست اما برای بقیه،وقتی وصل شد باید بزاری درایوراشو دانلود کنه،که فکر کنم به چیز شکن احتیاج باشه

کلا خوش قلق نیست. و اینکه نمیدونم ممکنه برای کرک ویندوز مشکلی ایجاد بکنه یا نه.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

کلا خوش قلق نیست. و اینکه نمیدونم ممکنه برای کرک ویندوز مشکلی ایجاد بکنه یا نه.

مشکلی نیست ،خودم اوکیش میکنم،اخرش یا دسته ایکس باکس وان یا همون لاجیتک سیمی،

دوستان ممنون از نظراتتون لطف بزرکی کردید 

ختم تاپیک

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...