رفتن به مطلب

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های بتلفیلد Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

moghazzal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

سلام بر دوستان گلم

از اونجایی که فهمیدم بتلفیلد 3 شدیدا ضد ایرانیه من تحریمش می کنم شما چطور؟؟؟

1.jpg

2.jpg

3.jpg

لینک به دیدگاه

درود

دوست گلم براي سازنده هاي اين بازي فرقي نداره كه ما تحريمش كنيم يا نه چون ميدونن كه تمام اين بازيها بصورت كپي در ايران موجوده عزيز :-?

لینک به دیدگاه

سلام بر دوستان گلم

حالا موضوعش چی هست؟

لینک به دیدگاه

من چنین کاری نمی کنم

شما هم سیاسیش نکنین لطفا

ایت یک بازیه همین.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ضد ایرانی باشه مگه اشکالی داره :-?

هرچی میخواد باشه فقط اینو میدونم که این بازی رقیب نداره :D عالیه :rolleyes:

لینک به دیدگاه

چه ربطی داره ؟

توی call of duty5 هم ژاپنی ها رو بد جلوه دادن

اینکه دلیل نمیشه

به هر حال به نظر من هم این فقط یک بازیه

لینک به دیدگاه

ما این همه ضد امریکایی هستیم چی شده مثلا

این حرفارو ول کنید تحریم میکنم و فلان...

من که بازی میکنم لذتشم مییرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حرف اصلی رو اقای حسینی زد

تحریم موقعی معنا پیدا میکنه که شما موجب هزینه و ضرر برای طرف بشی در غیر این صورت داری خود تحریمی میکنی :-?

از این نظر که از میلیون ها دلار نرم افزار به صورت رایگان استفاده میشه واقعا تو بهشت زندگی میکنیم تو کشورهایی مثل امریکا که کپی رایت رعایت میشه پلیس با یه گزارش میاد تو شرکت شما و نرم افزار های موجود روی pc رو چک میکنه که لایسنس داشته باشن و قانونی در غیر این صورت جریمه سنگینی میشین و حتی زندانی.

لینک به دیدگاه

من که بازیش میکنم اونم بهترین بازی در کشوری که بازیشو میشه مفت گیر اورد :-?

ما هم اگه عرضشو داشته باشیم به جای یک سری بازی بچگونه بیایم یه همچین چیزی بر ضد امریکا بسازیم تا اونام حساب کار دسشون بیاد :rolleyes:

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان عزیز

به نظر من هم تحریم موقعی جواب میده که شما بخوای هزینه ای برای خرید بازی اورجینال بکنی.

این که اونها میان ضد ایران و اسلام هزینه های گزافی میکنند و سعی دارن ما ایرانی ها رو تروریست نشون بدن چیز جدیدی نیست . بذار زورشون رو بزنن تا شرایط خودشون و ما رو برعکس چیزی که هست نشون بدن .ایرانیان که خودشون به این مسائل اگاه هستن. پس راحت بشین بازی بکن و اهمیتی به چیزی که اونا میخوان به بقیه القا کنن نده

ویرایش شده توسط Samsung
لینک به دیدگاه

درود

دوستان بارها اعلام شده که سر مسایل جزیی احترام متقابل رو در فروم زیر سوال نبرید.این تاپیک صرفا یک نظر سنجی هست و اگر کسی دوست داره شرکت کنه و اگرم کسی تمایل نداره خواهشا به بررسی علت های ایجاد تاپیک و... گیر ندید چون این موضوع نه خلاف قوانین انجمن هست که ما بخایم حذف کنیم و نه دوست داریم به خاطر بحث متقابل بیهوده جو فروم متشنج بشه.پست های نامربوط حذف شد و کاربرانی که بدون دلیل موجه امتیاز منفی میدند مواظب این رفتار غلط خودشون باشن چون در صورت تکرار از دسترسیشون به انجمن جلو گیری میشه.پیروز باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بر دوستان گلم

سلام. میشه در مورد تصویر سوم که یه شخصی هستش یه کم توضیح بدید؟ کجای این تصویر نشون دهنده ضد ایرانی بودنه؟ من که نگرفتم

لینک به دیدگاه

دوست گلم براي سازنده هاي اين بازي فرقي نداره كه ما تحريمش كنيم يا نه چون ميدونن كه تمام اين بازيها بصورت كپي در ايران موجوده عزيز :-?

ختم کلام رو مهندس زد ولی این مسخره بازی ها واسه فاطی تومون نمیشه !

من که بازی میکنمش از همه بازی ها هم بیشتر دوسش دارم و هیچ وقت هم خودمو تحریم نمیکنم از بازی کردن !!!!!!

پست مارو ویرایش میکنید حداقل بی معنیش نکنید ! :rolleyes:

ویرایش شده توسط infinity
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمیشه اول بازی کرد بعد تحریم نمود؟؟؟؟؟ :-?

به نظر منم همین که مفت بازی کنی یه جور تحریمه!!!

لینک به دیدگاه

سلام. میشه در مورد تصویر سوم که یه شخصی هستش یه کم توضیح بدید؟ کجای این تصویر نشون دهنده ضد ایرانی بودنه؟ من که نگرفتم

اون شخص ایرانیه و به شما که سرباز دلیر آمریکایی هستین می گه کثافت و بهش حمله می کنه

باید دمو رو دید

لینک به دیدگاه

من که حتما این بازی رو بازی میکنم ، چون هر کسی که تو کار گیم و نقد گیم باشه ، لازمه تا عنوان بزرگی مثل این رو بازی کنه . واقعا که نمیشه از گرافیک این بازی گذشت . ولی بحث ضد ایرانی بودنش : کلا تو ایران وقتی از بازی کپی استفاده میکنیم ، دهن کجی هست به شرکت سازنده ، خوب BF3 هم مثل بقیه :-?

لینک به دیدگاه

خوب این طبیعت کثیف این دنیاست

که هرکس صاحب زور و قدرته خیلی راحت با ابزارهایی که داره به بقیه زور می گه

در آمریکا هم که تمام قدرت های هنری و تکنلوژی و .... اسیر چنگ سیاستشون هستن

شما الان محاله یه فیلم هالیوودی پیدا کنی که توش یه پیام سیاسی نباشه

برای مبارزه با این کشور خبیث که همواره در حال توهین و تخریب ارزش های دیگر کشورهاست و همیشه هم خودش رو پشت نقاب دموکراسی و حقوق بشر پنهان می کنه

باید همت کرد و کشور خودمون رو به مرتبه هایی رسوند که جواب این بازی رایانه ای رو با ساخت یه بازی یارانه ای جدید بده.

وگرنه این کارها چندان فایده ای نداره

ویرایش شده توسط ezrail2
لینک به دیدگاه

سلام

به نظر من نباید حساسیت نشون داد به این موضوع...من خودم رو از بازی کردن این بازی محروم نمیکنم. :D

به قول دوستان,فقط یک بازی هست

درباره ی همه جا اینجور بازی ها ساخته شده و میشه :-?

شما به خودتون نگیرید.... :rolleyes:

لینک به دیدگاه

سلام بر دوستان گلم

واقعا اگه این بازی عرضه بشه شما هنوز تحریمتون پا برجاست و نمیخواید بازی کنیدش دیگه ؟؟؟

فکر نکنم ! اون آلمانیها یا ژاپنیهای بدبخت که به هزار شکل وحشی و زامبی آدمخوار تو بازیها

ساخته میشن باید تو این نظر سنجی شما شرکت کنن !!!

لینک به دیدگاه

واقعا اگه این بازی عرضه بشه شما هنوز تحریمتون پا برجاست و نمیخواید بازی کنیدش دیگه ؟؟؟

فکر نکنم ! اون آلمانیها یا ژاپنیهای بدبخت که به هزار شکل وحشی و زامبی آدمخوار تو بازیها

ساخته میشن باید تو این نظر سنجی شما شرکت کنن !!!

من بازی نمی کنم ولی اینجا رو خوب اومدی :rolleyes:

اما موضوع اونه که اون بازی ها در مورد گذشته ایه که همه در مورد می دونن

جنگ جهانی و آلمان و ژاپن و ...

اما این موضوع چیزی در مورد آیندست و دقیقا وصله چسبوندنه :-?

لینک به دیدگاه

مهم نیست بزارید بچسبونند شما نمیخواد خودتونو در قید این مسائل کنید چون به غیر ضرر واستون هیچ نفعی نداره !

من تحریم که نمیکنم هیچ بیشتر از همه بازی میرمش چند دفعه تا آخرش میرم ! مدال افتخار آخریه رو من 5 بار فکر کنم رفتم ! خیلی خوشم اومد ازش اینم احتمال زیاد خوشم میاد و با اون گرافیک معرکه ای که داره دیگه دلیلی برای بازی نکردن نمیمونه !

سالی یک بازی از همه لحاظ توپ میاد شما میگید خودمونو تحریم کنیم مگر بیکاریم ؟ میریم پول میدیم سیستم حرفهه ای میبندیم که بشینیم بازی های ایرانی خشم یدالله و کارد آشپز خانه نادر و خُرزو خان در بیابان قم رو بازی کنیم ؟!

ویرایش شده توسط infinity
لینک به دیدگاه

با سلام به همه

به قول اقای حسینی بازی کپی شده رو چه تحریمی باید کرد وقتی با 2 هزار تومن میری بازی رو میخری این یعنی خوده تحریم :-?

لینک به دیدگاه

دمت گرم حسین خیلی با حال بود مخصوصا این قسمت که پوکیدم :-? :rolleyes: :D @};- #:-S #:-S

خشم یدالله
لینک به دیدگاه

ما هم اگه عرضشو داشته باشیم به جای یک سری بازی بچگونه بیایم یه همچین چیزی بر ضد امریکا بسازیم تا اونام حساب کار دسشون بیاد :-?

به دیگران امر و نهی نکن خیلی عرضه داری برو خودت بازی بساز

نه اینکه از بازی ساز های ایرانی خیلی خوب همایت می کنید

------------------------------------------------------------------

اینکه این بازی ضد ایرانی درش شکی نیست اما اینکه تحریمش کنیم تو ایران بی منیه

اما نمیدونم بازیش کنم یا نه

http://dennies.blogfa.com/post-11.aspx

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...