رفتن به مطلب

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های بتلفیلد Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

moghazzal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با directX12 تست کنین واسه من مشکل کرش+فریم پائین کات سین ها رو رفع کرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واسه منم بعضا میپره بیرون ، فریم قسمتهای فیلم بازی خیلی پایینه و یا لگ داره و یا عقبه ، مجبور شدم تنظمیاتو بیارم پایینتر که یکمی بهتر شد

لینک به دیدگاه

الان این بازی 4 داستان داره که هر داستانش 3 مرحله داره ؟؟؟؟اگه همینطور که گفتم باشه برای منم پایان مرحله سوم هر داستان بازی میپرید بیرون

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

تنظیمات گرافیکی رو بیارین پایین

در 6 ساعت قبل، mojtabapes گفته است :

الان این بازی 4 داستان داره که هر داستانش 3 مرحله داره ؟؟؟؟اگه همینطور که گفتم باشه برای منم پایان مرحله سوم هر داستان بازی میپرید بیرون

در 7 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

واسه منم بعضا میپره بیرون ، فریم قسمتهای فیلم بازی خیلی پایینه و یا لگ داره و یا عقبه ، مجبور شدم تنظمیاتو بیارم پایینتر که یکمی بهتر شد

در 7 ساعت قبل، TeTration گفته است :

با directX12 تست کنین واسه من مشکل کرش+فریم پائین کات سین ها رو رفع کرد

سلام دوستان خوشبختانه مشکل در مرحله last tigerحل شد و سرانجام این بازی زیبا رو تموم کردم اما در جواب دوستان 

تنظیمات روی الترا باdx12 بود بدون افت فریم و راه رفعش این بود ازیکی از دوستانم سیو بازی رو گرفتم و جایگزین کرده و مجدد مرحله the last tigerرو طی کردم و به طور کامل بدون کرش یا افت فریم و.... تمام کردم متاسفانه امکان اشتراک گذاری فایل سیو ها در این جا ممکن نیست ولی دوستان دیگر  برای رفع مشکل یا باید سیو رو از کسی بگیرند یا ریستارت کنن یک راه حل هم دارد ( تیر خلاص)

روی ایکون بازی راست کلیک کرده  popertiesرا انتخاب کرده قسمتcombatibility رفته گزینه change high dpi setting رفته و ان دو تیک را انتخاب کرده و تیک اول گزینه پایینیش i open this programو دیگری applicationسپس اوکی کرده  و تیکdisable fullscreen optimizationsرا زده در اخرapply وok

ویرایش شده توسط mohammadhossein
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 ساعت قبل، mohammadhossein گفته است :

سلام دوستان خوشبختانه مشکل در مرحله last tigerحل شد و سرانجام این بازی زیبا رو تموم کردم اما در جواب دوستان 

تنظیمات روی الترا باdx12 بود بدون افت فریم و راه رفعش این بود ازیکی از دوستانم سیو بازی رو گرفتم و جایگزین کرده و مجدد مرحله the last tigerرو طی کردم و به طور کامل بدون کرش یا افت فریم و.... تمام کردم متاسفانه امکان اشتراک گذاری فایل سیو ها در این جا ممکن نیست ولی دوستان دیگر  برای رفع مشکل یا باید سیو رو از کسی بگیرند یا ریستارت کنن یک راه حل هم دارد ( تیر خلاص)

روی ایکون بازی راست کلیک کرده  popertiesرا انتخاب کرده قسمتcombatibility رفته گزینه change high dpi setting رفته و ان دو تیک را انتخاب کرده و تیک اول گزینه پایینیش i open this programو دیگری applicationسپس اوکی کرده  و تیکdisable fullscreen optimizationsرا زده در اخرapply وok

راه حل دومو تست کردم بازم بیرون پرید اونم تو جای حساس !

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

راه حل دومو تست کردم بازم بیرون پرید اونم تو جای حساس !

من کلا سیو رو پاک کردم دوباره بازی رو شروع کردم ولی این بار اول the last tiger رو شروع کردم و بدون مشکل تموم شد بعد دوباره میرم سراغ بقیه.

لینک به دیدگاه

درود 

فکر کنم اینجا جاش نباشه

اما کسانی که بتل 5 بازی کردند میتونید بگید فرقی هم نسبت به بتل1 داشته؟ 

مثلا گرافیک و گیم پلی بهتر یا داستان زیبا تر و...

ببینیم ارزش دان کردن داره..

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، ShQringQn گفته است :

درود 

فکر کنم اینجا جاش نباشه

از لحاظ داستانی واقعا خوب و پرمفهوم بود خصوصا قسما last tiger

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، ASTS گفته است :

من کلا سیو رو پاک کردم دوباره بازی رو شروع کردم ولی این بار اول the last tiger رو شروع کردم و بدون مشکل تموم شد بعد دوباره میرم سراغ بقیه.

بقیه قسمتها رو تموم کردم فقط همون آخرین ببر مونده (تانکه) که اونم تو یه صحنه ای هنگ میکنه بعد بازی بسته میشه !

اینجا که تانکهای زیادی میان باید همرو بزنی اولین بار تموم تمومش کرده بودم اون قسمتو که بازی بسته شد الان بعد ترکوندن اولین تانک بسته میشه

2.thumb.jpg.f326cf1b411dff77d54c48928a2e66b1.jpg

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ShQringQn گفته است :

درود 

فکر کنم اینجا جاش نباشه

اره حداقل دیگه 2تا چوب اسکی داری باهاش تو برف میری

ماشینم سوار میشه

تو سرما امکان یخ زدنت هست تو یه مرحله البته شبیه بد کمپانی 2

مخفی کار توش متمرکزتر شده

از لحاظ گرافیکی به نظرم تغیر اساسی نداشته 

تخریب پذیریم خوب هست اما عالی نیست مثلا تو battle4 با هر شلیک انفجاری قسمتی از خونه میریخت اما تا اونجا که من دیدم این نسخه خبری ازش نیست

شیشه های ساختمون خیلی طبیعی کار شده 

اتیش ها متاسفانه هیچوقت تو هیچ بازی جالب نبوده منم نپسندیدم 

برف هم جالب کار نکردن وقتی دراز میکشی جای بدنت نمیمونه ولی ردپات میمونه

برفشم انفورمه نمیشه مثل  برف فورزا هوریزن 3 نیست

جلوه های بصری و هنریش عالیه اما اینا فقط لایه هستن از لحاظ تکسچر و بافت و اینا در حد کرایسیز3 نیست منظورم بیشتر تفکیک فضای خالی بافت ها و حجم بافت هاست

تکسچرم خوبه 

کیفیت موهای شخصیت ها اندازه odyssey نیست در حد لاراکرافت 2013 هست

از لحاظ انفجارم  تکون خوردن دوربینش کمه 

به نظرم شبیه کالاف دیوتی سرعتی شده گیم پلیش  و انفجاراش اگه کالاف زیاد بازی کرده باشی میگیری چیمیگم

به کل متفاوت از بتل 1 هست و ارزش تجربه کردنش بیشتر از بتل1 هست  حداقل برای من جذابیت داستان و محتوی داشت ولی بتل 1 فقط باید داستان 5تا ادمو تموم میکردی و هیچ چیزیم برای جذب کردنت نداشت 

تنوع سلاح ها بدک نیست  ولی تیر خیلی توش کمه خخخ من 10 نفر بکشم با رگبار خشابم کلن تموم شده رفته

به نظرم بازم میتونستن بهتر از اینم بدن بیرون ولی تا همینجاشم بهتر از بتل 1 هست

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، memex گفته است :

اره حداقل دیگه 2تا چوب اسکی داری باهاش تو برف میری

ماشینم سوار میشه

تو سرما امکان یخ زدنت هست تو یه مرحله البته شبیه بد کمپانی 2

مخفی کار توش متمرکزتر شده

از لحاظ گرافیکی به نظرم تغیر اساسی نداشته 

تخریب پذیریم خوب هست اما عالی نیست مثلا تو battle4 با هر شلیک انفجاری قسمتی از خونه میریخت اما تا اونجا که من دیدم این نسخه خبری ازش نیست

شیشه های ساختمون خیلی طبیعی کار شده 

اتیش ها متاسفانه هیچوقت تو هیچ بازی جالب نبوده منم نپسندیدم 

برف هم جالب کار نکردن وقتی دراز میکشی جای بدنت نمیمونه ولی ردپات میمونه

برفشم انفورمه نمیشه مثل  برف فورزا هوریزن 3 نیست

جلوه های بصری و هنریش عالیه اما اینا فقط لایه هستن از لحاظ تکسچر و بافت و اینا در حد کرایسیز3 نیست منظورم بیشتر تفکیک فضای خالی بافت ها و حجم بافت هاست

تکسچرم خوبه 

کیفیت موهای شخصیت ها اندازه odyssey نیست در حد لاراکرافت 2013 هست

از لحاظ انفجارم  تکون خوردن دوربینش کمه 

به نظرم شبیه کالاف دیوتی سرعتی شده گیم پلیش  و انفجاراش اگه کالاف زیاد بازی کرده باشی میگیری چیمیگم

به کل متفاوت از بتل 1 هست و ارزش تجربه کردنش بیشتر از بتل1 هست  حداقل برای من جذابیت داستان و محتوی داشت ولی بتل 1 فقط باید داستان 5تا ادمو تموم میکردی و هیچ چیزیم برای جذب کردنت نداشت 

تنوع سلاح ها بدک نیست  ولی تیر خیلی توش کمه خخخ من 10 نفر بکشم با رگبار خشابم کلن تموم شده رفته

به نظرم بازم میتونستن بهتر از اینم بدن بیرون ولی تا همینجاشم بهتر از بتل 1 هست

در 55 دقیقه قبل، alimogharehabed گفته است :

ممنون ? 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

بقیه قسمتها رو تموم کردم فقط همون آخرین ببر مونده (تانکه) که اونم تو یه صحنه ای هنگ میکنه بعد بازی بسته میشه !

اینجا که تانکهای زیادی میان باید همرو بزنی اولین بار تموم تمومش کرده بودم اون قسمتو که بازی بسته شد الان بعد ترکوندن اولین تانک بسته میشه

2.thumb.jpg.f326cf1b411dff77d54c48928a2e66b1.jpg

اینجا دیگه اخرشه 

در 5 ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

در 6 ساعت قبل، ASTS گفته است :

در 5 ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

سیو رو پاک کردم من درست نشد ولی برای شما درست شد خوبه در مورد کلیت بتل5 هم باید بگم کیفیت بهتر داستان های متفاوت تر و قسمت اخر هم دوستان گفتن خوب بود از نظر شخصیم برعکسه چون تمام داستان های قبلی قهرمان محور و پیروز محور بود اما در این مرحله چون المان بود داستانش به جوری خلق شد که نهایتا تسلیم و توسط هموطن خودش کشته شه  این بخش نظر اینجانب رو جلب نکرد و نظرم بر بی طرفی در دنیای بازی هست و خلاف اینکه گفته میشه تاریخ را فاتحان مینویسند هست میشد داستان المان مثلا در نبرد لهستان میبود نه سقوط برلین 

لینک به دیدگاه

درود

من مرحله یک رو رفتم توی دو  حس کردم اون چیزی که انتظار داشتم نیست دیگه بازی نکردم تا یمدت بعد ..مشکل فریم و اینام حل شد اما یه حسی بمن میگه این همون بتل یک هستش...CODWW2 کجا این کجا.. روایت داستان و این حرفاش البت میگم که همون مرحله دو موندم و بازی نکردم..شاید خوشم بیاد بعدا ولی شروع نا امید کننده ای داشت برای من.

لینک به دیدگاه

من هم دقیقا تو این بخش همین مشکل رو دارم.

در سه War stories قبل از last tiger هیچ مشکلی نداشت ولی بعد از اینکه رسیدم به این قسمت بعد از چند دقیقه کرش میکنه. دوباره قسمت های قبلی رو هم امتحان کردم به اونا هم سرایت کرد!

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، mohihehi گفته است :

من هم دقیقا تو این بخش همین مشکل رو دارم.

در سه War stories قبل از last tiger هیچ مشکلی نداشت ولی بعد از اینکه رسیدم به این قسمت بعد از چند دقیقه کرش میکنه. دوباره قسمت های قبلی رو هم امتحان کردم به اونا هم سرایت کرد!

در 2 دقیقه قبل، ahmad91 گفته است :

برای من هم مرحله  اخر the last tiger  کرش میکنه میاد بیرون از بازی

راه حل  رو بالاتر گفتم انجام بدهید به احتمال زیاد رفع شه 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

درود

من مرحله یک رو رفتم توی دو  حس کردم اون چیزی که انتظار داشتم نیست دیگه بازی نکردم تا یمدت بعد ..مشکل فریم و اینام حل شد اما یه حسی بمن میگه این همون بتل یک هستش...CODWW2 کجا این کجا.. روایت داستان و این حرفاش البت میگم که همون مرحله دو موندم و بازی نکردم..شاید خوشم بیاد بعدا ولی شروع نا امید کننده ای داشت برای من.

اصلا قابل مقایسه نیست با cod ww2  هر کردام مزیت ها و معایب خودشون رو دارند 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام درهنگام نصب بتلفیلد هاردلاین به 35 درصد که میرسه همچین اروری میده  نسخه بازی هم بلک باکس هست

Capture.PNG

ویرایش شده توسط mojtabapes
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز برو سایت سافت 98 در مورد بر طرف کردن مشکل توضیح داده اونجا تو انجمن سرچ کنیدارور isdone. Dll

ویرایش شده توسط HEGMATANE
لینک به دیدگاه

سلام

ظاهرا دیتای بازی مشکل داره ، اگر آنتی ویروس فعال دارید غیرفعال کنید و مجدد تست کنید

لینک به دیدگاه

..اگه اشتباه نکنم این ارور بخاطر اینه که جایی که بازی رو نصب میکنی یا از فشردگی خارج میکنی جا نداره و این ارور رو میده!! قبلا فکر میکنم به این اروو بر خورد کردم و پاک کردم دوباره دانلود کردم اخرش فهمیدم اون درایوی که من بهش نصب میکنم جا نداره..حالا یه چک بکن ببین.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، mojtabapes گفته است :

سلام درهنگام نصب بتلفیلد هاردلاین به 35 درصد که میرسه همچین اروری میده  نسخه بازی هم بلک باکس هست

Capture.PNG

تمام فایل های بازی رو از داخل پوشه ها خارج کن و به مسیر اصلی درایو منتقل کن. 

سپس وارد محیط Safe Mode بشو و بازی رو در درایوی غیر از c نصب کن.

به فضای مورد نیاز بازی هم توجه کن

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، mojtabapes گفته است :

Capture.PNG

من قبلا همین مشکل رو با بازی ایول 6 داشتم  که آخر به نتیجه نرسیدم و مجبور شدم بازی رو از نو  دانلود کنم 

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

up

حیف نیست این تاپیک بخوابه

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام 

دوستان چند وقتی هست که به سرور ea نمیتونم تو بازی وصل بشم  و کلا افلاین هست .

به اورجین وصل میشه ولی تو بازی به سرور وصل نمیشه قبلا با قند شکن معمولی وصل میشدم و راحت بازی میکردم  فکر کردم مشکل از اونه قند شکن یک ماهه  گرفتم ولی بازم مشکل حل نشد 

لطفا کمک کنید 

ویرایش شده توسط ali_reaper
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...