رفتن به مطلب

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های بتلفیلد Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

moghazzal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان کنسولی بنده پنج میلیون تومن پول دارم می خوام یه کنسول بگیرم که تمام بازی ها رو با فریم بالا و رزولوشن خوب اجرا کنه . لطفا کنسولی پیشنهاد کنید قابلیت ارتقا داشته باشه و تمام قابلیتهای پی سی رو هم داشته باشه. فقط حاشیه درست نکنید کنسول پیشنهاد بدید. تکلیف من چیه . کنسولها چه پاسخی برای من داره؟؟؟

اینکه با ۱۸۰۰ کنسول بهتره شکی توش نیست. البته برای کوتاه مدت چون بازی های پی سی اورجینالش هم ارزون تره که ظرف یکی دوسال اگه گیمر واقعی باشی و زیاد بازی کنی درمیاد. کلی تخفیفای ویژه داره و ...

اما کنسول هیچ جوابی برای من نداره. شاید اگه چهارتا کنسول برای رده های مختلف میساختن هیچ انتقادی وارد نبود . اما یک کنسول اینم اینقدر ضعیف تنها برای افرادی هست که پول کمی دارند یا نمی خوان برای بازی زیاد هزینه کنن. اما پی سی برای همه رده از درآمدها و سلایق جای انتخاب گذاشته ٬ شاید کمی هزینه بیشتر شه در رده ای که کنسول پیشنهاد داره اما قابلیت های پی سی به نظرم اون رو میپشونه.

در هر صورت کسانی که ۱۸۰۰ پول بیشتر ندارند و آینده نگری هم نمی کنن. که بتونن با پول بازی جبران کنن صد در صد کنسول پیشنهاد میشه به غیر از این خیر. اگه کنسول این برتری هم نداشت. اون افرادی که میرفتن کنسول می خریدن بلا نسبت دوستان .... بودن. پس حتما باید برتری هایی داشته باشه که بتونه یه رده از مخاطبا رو جذب کنه . اما قاطعانه عرض می کنم . اگه تمام جوانب رو در نظر بگیریم به نظرم پی سی پاسخ بهتری میده.

موفق و سلامت باشید.

لینک به دیدگاه

من که پول ندارم تلویزیون 4k بخرم الانم دارم با کیس سوکت 478 خودم قارچ خور رو با تنظیمات ultra بازی میکنم خیلی حال میده =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

بدون شرح :D روی عکس کلیک کنید

41503173994749054348.jpg

ویرایش شده توسط VFSDF
لینک به دیدگاه

تو فولدر نصب بازی یک برنامه ستینگ داره اونجا میتونید از Windows mode خارجش کنید

دوست عزیز من همه این کارارو کردم ولی نتیجه ای نداشت

راه حل دیگه اگه میدونین ممنون میشم

لینک به دیدگاه

قدرت بی چونه چرای dx12

دوستان حتما لینک زیر بدقت مطالعه کنید

71450.png

dx12 غوغاست

AnandTech | The DirectX 12 Performance Preview: AMD, NVIDIA, & Star Swarm

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی واقعا اینقدر جهش داشته

ولی دم منتل گرم که بهتر از dx12 کارکرده

لینک به دیدگاه

سلام

اینم سیستمی که برای شما لیست کردم با این سیستم شما میتونید720p روی ultra و 1080p روی high براحتی بالای 40 فریم تا حداکثر یک سال و نیم

بگیرید بعد اونم 720p روی high setting میتونید بازی کنید

سیستم 200 تومن گرونتر از بودجه شما دراومد که اونم توضیح داره

اولا cpu i5 ارزونتر هم هست که تو سایت نیست مثلا 2500k دست دوش حول و هوش 350 تا 400 هست نوش اگر باشه میشه 500 تومن

هارد 500 گیگ وسترن هست که 7200دور هست که نسبت به هارد 6400 دور ps4 سریع تر هست اونم داخل سایت نبود که ارزونتر در میاد

کارت گرافیک رو evga انتخاب کردم که یکی از بهترین و گرانترین برند ها هست وگرنه برند های دیگه ارزونتره باز سایت موجود نداشت

رم هم دوتا چهار گیگ هست اشتباه نشه

post-16083-0-04603900-1423329222_thumb.png

لینک به دیدگاه

من نفهمیدم معیار مقایسه چی هست؟! رزولیشین ـه بازی های مولتی پلتفرم؟  خیلی از بازیهای ps4 هم 1080 هستن! 

منظور از* باز هم * چیست؟مگه Thief و Diablo III و Battlefield 4 وDark Souls 2 و اInfamus و WatchDogs و Killzone وDriveClub و OutLast  ! و.......و  خیلی از بازیهای دیجیتالی psn رو ps4  رزولیشن 1080 اجرا نشدن! 

1080 بره PS4 هیچ ـه! حداقل منی که تجربه کردم و دیدم میگم! 

ps4 که هیچ  بعضی 1080 ها رو با هیچی مقایسه نکنید! 1080هایی نظیرـه GranTurismo  و MGS ! اونم رو ps3 با اون سخت افزار خیلی ضعیفش نسبت به ps4! 

البته جایی که اکثریت Fan ـه پی سی هستن بی فایده ست همه چی :) 

لینک به دیدگاه

متاسفانه سیستمی که 1000 دلار قیمت داره توی ایران میشه 8 میلیون بی حساب کتاب 

امکانات اینترنت ایران هم که نا عادلانه و گرون هست .وضعیت کار و زندگی مردم هم 

اکثریت ضعیف هست کارگر ماهی 600 الی 800 تومن درمیاره و با این بل بشو نمیتونه برای 

خودش یا بچش یک کنسول یا یک دسکتاب  و لپ تاپ بگیره .سی پی یو توی یک هفته 300  تومن 

گرون میشه اخه کجای دنیا اینتوری قیمتها جهش پیدا میکنه 

والا قورباغه هم اینتوری نمیپره که تورم توی ایران میپره  تورم اسمی 17 درصد واقعی 700 درصد 

بازم مینویسم وقتی کشوری فناوری تولید کنسول قطعات کامپیوتر رو نداره برای چی ازش گمرک و 

مالیات میگیره ؟

این یک سمتشه .سمت دیگش واردات قطعات کامپیوتر و کنسول دست افراد خاصی هست و برای همه 

وارد کردن در اندازه های بزرگ نیست .نمیدونم چرا این صنف کامپیوتر اینقدر بی در و پیکره

لینک به دیدگاه

قدرت بی چونه چرای dx12

دوستان حتما لینک زیر بدقت مطالعه کنید

71450.png

dx12 غوغاست

AnandTech | The DirectX 12 Performance Preview: AMD, NVIDIA, & Star Swarm

دوستان سوالی برام پیش اومده منی که دارم در حال حاضر از منتل استفاده میکنم با اومدن دایرکس 12 تفاوتی احساس نخواهم کرد یعنی فریم من دوبرابر نخواهد شد چون با منتل تفاوتی نداره  :(

لینک به دیدگاه

عزیز رو کنسولای نسل قبل بازیا 1080 نبودن و نیستن بلکه 720 هستن که به 1080 اپ اسکیل(upscale) شدن

ps4 خیلی قدرتمند تر از اون sh*tbox هست ولی مایکروسافت نمیزاره بازیای مولتی رو ps4 گرافیک بالاتری داشته باشند برتریش تو بازیای انحصاری مشخصه

همینطور pc قویتر از کنسولا هست ولی.....

این نسل کنسولا از سخت افزار ساده تری استفاده کردن که شبیه pc هست و موتورای گرافیکی هنوز با کنسولای جدید بهینه نشدن اوضاع برا کنسولا بنظرم بهتر میشه

از طرفی برای pc سخت افزارای بیشتری میاد نسبت به نسل قبل و همه دوست دارن سخت افزارشون بروز باشه و مجبورن تو مقطع زمانی کمتری عوضش کنن

کلا این نسل خیلی پیچیده شده

لینک به دیدگاه

درود

خوب منون ازcurtis1 که لیست گذاشتن

و منون از دوستی که برا این پست

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=39016&p=460779

منفی دادن

اونم در پستی که هم از دیگران تشکر کردم هم ارزو شبی خوش رو براشون داشتم(ایشالا شبها و روزهای این دوستمون هم همیشه خوش باشه)

در کل سیستم رو فروختم( فک کنم خیلیهاتون فک کردین الکی دارم جنجال ایجاد میکنم)

الانم با سیستم خواهر زادم(دیشب با التماس ازش برداشتم :laughing: )اومدم لیون,

اونم التیماتوم داده تا امروز بعد از ظهر باید برش گردونی(سیتم رو هم خودم براش بستم با یه میز کامپیوتر بش هدیه  دادم)

ولی خوب الان صاحبشه و میتونه هر جوری خاست برخورد کنه :laughing:

تو این تاپیک که نتیجه رو میدونستم (در واقع یه چالش خاستم ایجاد کنم)

و خاستم اونایی که این همه دم از برتریهای پی سی میزنن میتونن لیستی بدن هم قیمت کنسول(تازه قیمت پایه رو هم کمی بالاتر گرفتم)

که دیدم تمام لیستها هم بالاتر در میاد +مقداری لنگی دارن(حداقل برا بازیهای روز الان و پیش نیازهاشون)

در واقع کنسول ضعیف هست ولی در نوع خودش برای عموم جامعه گیمر  یک نعمته (اونی هم که داره میره از نعمت بهتری مثل پی سی استفاده میکنه)

خوب منم ایشالا سیستم جدید با 4790k میبندم, شانس من تو بازار کم شد قیمتشم کشیدبالا(البت برا گرافیک میخام صبر کنم برا amd ببینم چی بیرون میده)اینم بگم کار منم خیلی سخت هست و بسختی پول در میارم و بچه مایه دارم نیستم

جدا به قانون کپی رایتم تا بتونم احترام میزارم(الکی شعار نبود)

و خیلی پی سی باز تر از اونیم که فک میکنید(حداقل عکسهای اتاق کارم  تو لیون گذاشتم فک کنم بعضی ها دیدن)

اگر کمی شلوغ کاری شد شرمنده ولی خاستم ببینم کسی هست پی سی باز مثل من که کمی هم منطقی باشه به سیستمش ننازه و کنسول هار و نکوبونه

باز از همه عذر خواهی میکنم

موفق باشیم همه گی

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

با سلام
مورد فول اسکرین نشدن بازی واسه من حل شد
با نصب ویندوز8
ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام 

با خبری جالب از battlefield همراه شما هستم 

Battlefield-Hardline-Beta-Extended-Until

همان طور که می دانید هفته ی پیش بتای بازی bf hardline در استور اوریجین به صورت free برای همه ی مردم موجود شد 

در اول 5 میلیون نفر وارد بتا شدن و بعد 6 میلیون نفر و بعد از اون بود که Visceral بتای بازی رو به مدت یک روز دیگه تمدید کرد و در کل بیشتر از 7 میلیون نفر به بازی پیوستند 

2805282-hardline1.jpg

ویسرال مستفیم از تمام افرادی که بتا رو تجربه کرده بودن و فیدبک ها و نظرات خود را به تیم سازنده داده بودن در صفحه ی بتلاگ تشکر کرد 

و تاریخ انتشار بازی روز 17 مارچ می باشد و 3 روز بعد مردم قادر به بازی خواهند بود 

یکم تحقیقات انجام دادم ولی نتوانستم تعداد نفراتی که بتای bf4 رو تجربه کرده بودن رو پیدا کنم ولی بازی destiny نزدیک به 4.6 میلیون نفر در بتا پلیر داشت که یکی از پرفروش ترین بازی های تاریخ هست 

خوب همون طور که بعضی از دوستان خبر دارند ما تاپیک بتا رو زده بودیم ( با تشکر از اقا MEHDI-GTX 

من به شخصه خیلی برای این بازی هایپ نبودم اما وقتی وارد بازی شدم 2 مود hotwire - bankjob خیلی به من حال داد و تجربه ای کامل جدیدی رو به وجود اورد 

به شخصه منتظر انتشار بازی هستم و بعد از افت قیمت خریداری می کنم و منتظر شما دوستان هم هستم  :) 

لینک به دیدگاه

سلام

من متاسفانه نتونستم دانلود کنم و بازی کنم

ولی به نظر میاد واقعا عالی باشه

لینک به دیدگاه

سلام

من متاسفانه نتونستم دانلود کنم و بازی کنم

ولی به نظر میاد واقعا عالی باشه

حیف شد ای کاش می تونستید امتحان کنید 

بله کاملا تجربه ای متفاوت برام بود با توجه به bf3 - bf4 و خیلی هم سرگرم کننده ولی نمی دونم چقدر می تونه مثل bf4 من رو سرگرم کنه 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

من که پیش خرید رود خیلی وقته زدم...سری بتلفیلد همیشه مولتی پلیر خوب و عالی داره...

لینک به دیدگاه

بررسی گرافیکی عنوان Evolve منتشر شد و مثل همیشه پرچمدار PC
Face-Off: Evolve • Eurogamer.net

تفاوت در هر دو نسخه مشاهده بفرمایید

PC High 60FPS

PS4 30FPS

XBOX ONE در رزولوشن 900P اجرا خواهد شد

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به تازگی اطلاعات جدیدی از بخش داستانی یا همان campaign بازی Battlefield Hardline منتشر شده است .

در سری بازی های Battlefield همیشه به بخش های مولتی پلیر بازی بهای بیشتری داده شده و اخبار و جزییات بیشتری همیشه نسبت به بخش تک نفره بازی ارایه میشد اما این بار در قسمت جدید بازی به نظر میرسد ما شاهد یک داستان قوی و بخش تک نفره جذاب و قدرتمندی باشیم . به تازگی  استودیوی بازیسازی Visceral Games اطلاعاتی از بخش تک نفره بازی ارایه داده است که شما میتوانید در قسمت زیر مشاهده کنید :

• بخش تک نفره بازی از ۱۰ مرحله تشکیل شده است .
  • زمان مفید بعضی از این مرحله ها کمتر از یک ساعت و بعضی از مراحل بیشتر از یک ساعت میباشد .
  • مراحل و قابلیت های بیشتری در ادامه به وسیله DLC ارایه خواهد شد .
  • سلاح هایی که در بخش تک نفره بدست می آورید را نمیتوانید در بخش multiplayer هم استفاده کنید ولی بعضی از وسایل را میتوانید در هر دو بخش استفاده کنید .
  • تصمیماتی که در بخش داستانی بازی میگیرید شاید همه تصمیم ها اخلاقی نباشند .
  • شما در طول بازی تک نفره فقط کنترل یک شخصیت را در تمام طول بازی در اختیار دارید .
  • انتظار وجود صحنه های زیاد QTE را در بازی نداشته باشید .
  • بخش تک نفره بازی دارای نکات مخفی (Easter Eggs) از شخصیت بازی Isaac Clarke در بازی Dead Space میباشد .
  • جو و روایت داستانی بازی از نوشته های Elmore Leonard مانند رمان های Justified و Out of Sight و Jackie Brown الهام گرفته شده است .
  • از فیلم های آقای Michael Mann از جمله Heat و Miami Vice در بازی الگوبرداری شده است .
  • در بخش داستانی ارتباط هایی با قسمت های گذشته بازی های Battlefield وجود دارد .
  • داستان بازی به صورت خطی است ولی گیم پلی آن چیزی فراتر از یک روند خطی است .

بازی Battlefield Hardline در تاریخ ۱۷ مارس در کشور آمریکا و سپس در تاریخ ۲۰ مارس برای کشور انگلستان بر روی پلتفرم های Xbox 360، Xbox One ، PlayStation 3 ، PlayStation 4، PC عرضه میشود . :)

منبع:http://gamefa.com/207824/%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%AA%DA%A9-%D9%86%D9%81%D8%B1%D9%87-battlefield-hardline/

ویرایش شده توسط Cemetery Wishes
لینک به دیدگاه

Battlefield Hardline را در PC در بهترین حالت تجربه کنید
p5bl_battlefieldhardlineheader-250x139.j

تهیه کننده Battlefield Hardline درباره نسخه PC اینطور می گوید:
در حال حاضر بهترین پلتفرم برای تجربه گرافیک کیفیت بصری عالی 1080p 60fps فقط PC است و به نظر من گیمر های واقعی از PC استفاده می کنند.
ما اشتباهات نسخه ی قبل را تکرار نمی کنیم و این دفعه نسخه ی PC را با پایداری بیشتری عرضه می کنیم

ضمن اینکه دقت سرعت عمل در بازی های شوتر اول شخص ( نشانه گیری ) با موس بسیار لذت بخش خواهد بود .

Battlefield: Hardline – PC Will Sport Higher Quality Visuals Than Current-Gen Console Versions | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

ویرایش شده توسط VFSDF
لینک به دیدگاه

اخه تو ایران مگه مغز خر خوردیم که بریم کنسول  بخریم و با قیمتای نجومی  بازیوشو

من خودم از همین لیون  یک سیستم با قطعات کارکرده خریدم ویک اینترنت2مگ شبانه رایگان شبی7گیگ دان میکنم بازیها را وحالشو میبرم وبماند کارهای دیگه با سیستم

کنسول خریدن راحته وبازیاش اصلا اسمشو نگیر کی داره پول یک بازی بخره250بعد تو دوروز با مکافات بفروشه150 حالاکیفیت بازیا که به پی سی نمیرسه بماند  

پرچم پی سی بالاست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...