رفتن به مطلب

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های بتلفیلد Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

moghazzal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سایت تامزهاردور برای دوره های 3 ماه(کوارتر) یه سیستم گیمینگ پیشنهاد میده .
http://www.tomshardware.com/reviews/build-budget-gaming-pc,4065.html
سیستم اقتصادی مناسب بازی که معرفی کرده حدود 700 دلار قیمت داره !
خوب این 700 دلار تقریبا تو ایران تبدیل میشه به 3 تا 3.5 میلیون تومان ! تقریبا دو برابر قیمت کنسول ps4 !
درسته که شاید از نظر فریم دهی و کیفیت تا 1 سال آینده بهتر از کنسول باشه ولی مطمئنا R9 280 که مشابه 7950 برای اجرای بازی های روز واقعا نامناسب هست !
مثلا بنده خودم فارکری 4 رو با همین گرافیک و نصب 7 تا پچ و بروزترین درایور و همینطور کلی ور رفتن به تنظیمات گرافیکی و خاموش کردن V-synce بزور میتونم 38-61 فریم بگیرم در صورتی که v-synce روشن بشه بازی 30 فریمی میشه !
واقعا چرا کارتی که 11-12 هزار گرافیک اسکور در 3Dm 11 میگیره در اجرای یه بازی اینقدر مشکل داره و نهایتا V-synce روشن باید 30 فریم بازی کرد !
جدای از بحث نصب بازی که کلی مشکل داشتم از روی چندین DVD و هزینه ای برای DVD هایی که بعدا دیگه یک ریال هم ارزش ندارن ! فقط بیش از 10 گیگ پچ دانلود کردم و روی بازی نصب کردم !
خوب کرایه بازیهای PS4 روزی 1500 تومان !

پس میشه دید که برتری مطلق رو نمیشه برای PC در نظر گرفت ! و همینطور از ضعف کنسولها هم نمیتوان چشم پوشی کرد ولی میشه به آینده کنسولها تا یه سیستم 700 دلاری خوش بین تر بود !

لینک به دیدگاه

و به نظر من گیمر های واقعی از PC استفاده می کنند.

یعنی از فخش بدتر بود :D :D

جدای از بحث نصب بازی که کلی مشکل داشتم از روی چندین DVD و هزینه ای برای DVD هایی که بعدا دیگه یک ریال هم ارزش ندارن ! فقط بیش از 10 گیگ پچ دانلود کردم و روی بازی نصب کردم !

باور کنین بازی های کنسولی پچ بیشتری دارن...به عنوان مثال haloوری xone حدود 20 گیگ پچ داشت

موقعی که ps3 وارد بازار شده بود سونی تا یکی دو سال ضرر میداد چون قیمت تمام شده کنسول براش بالاتر از قیمت فروش بودش...ولی این ضرر رو با فروش بازی جبران میکرد...یعنی قیمت سخت افزار کنسولها بالاتر از قیمت فروششون هستش..

یه pc باهاش میشه هزارن کار کرد و پول درآورد و آخرش بازی هم کرد!

به نظر من یه شخص گیمر  دنبال کنسول به عنوان وسیله اصلی نمیره...همشه یه pc خوب   داره و کنسول رو هم شاید برای تجربه بازیهای انحصاری میگیره..چون به هیچ وجه نمیشه موس و کیبورد رو با دسته عوض کرد..(به شخصه خیلی هم امتحان کردم)

حتی اگه سال های بعدهم کنسول ها برفرض مثال بتونن 1080 اجرا کنن مطمئن باشین از خیلی از افکت ها و تنظیمات چشم پوشی میشه تا به اون درجه برسن....

ویرایش شده توسط milad3d
لینک به دیدگاه

خداییش لذنی که تو بازی کردن تو pc هستش هیچوقت تو کنسول ندیدم از یه طرفی هم حیف نیست یک و 500 بدی یک کنسول مثلا بعدش هم 10 تا بازی بخری واسش پولش میشه 2000000 با این پول میشه یک سیستم عالی بست که دهن هر چی کنسولو گل بگیره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

والا اومدم یک نظر بدم اگه دعوا راه نندازین و کاربرای خوبی باشین مثل همیشه :  :big hug:

بنظر من خارج از هرگونه فن بازی pc بهتره...  :D

علت هم چون که میگین پچ و اینا و دانلود و غیره برای هر دو هست هم کنسول هم pc ...  ^_^

فرق اصلیش این هست که بازی های تک نفره رو پی سی مفت برات در میاد ، بازی های چند نفرهکه تک نفره هم هست بازم مفت برات در میاد اما بازی های چند نفره باید هم قیمت کنسول ها پول بدی...

علت مفت در اومدنش این هست بازی های تک نفره که کرک می کنی به همین راحتی... و اونی که دو بخش تک نفره و چند نفره داره هم میشینی تک نفرشو بازی می کنی چند نفرشم صبر می کنی حداکثر تا یکی دو ماه بعد بازی ها یک تخفیف کلان می خورن بعد می خری چند نفرشم بازی می کنی... اما بازی های چند نفره باید صبر کنی تخفیف بخوره خب برای کنسول ها هم این تخفیفات هست پس در هر دو یکسان هست  ...!  ^_^

البته این بحث و مقایسه در رابطه با بازی کردن بود نه قیمت خود کنسول و اینا... در نتیجه برنده این بخش pc باز ها هستند چون اکثر بازی هارو مفتی بازی می کنند...  :D

لینک به دیدگاه

یعنی از فخش بدتر بود :D :D

باور کنین بازی های کنسولی پچ بیشتری دارن...به عنوان مثال haloوری xone حدود 20 گیگ پچ داشت

موقعی که ps3 وارد بازار شده بود سونی تا یکی دو سال ضرر میداد چون قیمت تمام شده کنسول براش بالاتر از قیمت فروش بودش...ولی این ضرر رو با فروش بازی جبران میکرد...یعنی قیمت سخت افزار کنسولها بالاتر از قیمت فروششون هستش..

یه pc باهاش میشه هزارن کار کرد و پول درآورد و آخرش بازی هم کرد!

به نظر من یه شخص گیمر  دنبال کنسول به عنوان وسیله اصلی نمیره...همشه یه pc خوب   داره و کنسول رو هم شاید برای تجربه بازیهای انحصاری میگیره..چون به هیچ وجه نمیشه موس و کیبورد رو با دسته عوض کرد..(به شخصه خیلی هم امتحان کردم)

حتی اگه سال های بعدهم کنسول ها برفرض مثال بتونن 1080 اجرا کنن مطمئن باشین از خیلی از افکت ها و تنظیمات چشم پوشی میشه تا به اون درجه برسن....

تازه  داداش خودمم کارم فروش بازی کنسول نسل هفتم ودیتایps4وبا همین پی سی دارم بازی میکنم وکلی هم پول درمیارم از فروش بازیهای کنسول نسل هفتمی ودیتای نسل هشتمی :laughing:  :D

بازی پی سی  هم که کاملا رایگان رایگانه دانلود میزنیم و4k میزنیم تو  رگ 

ارشیو بازیهاای xbox360وبازیهایps3ودیتایps4 دانلود کردم وبه صورت عمده میفروشم :D

ویرایش شده توسط BABAKXZ
لینک به دیدگاه

تازه  داداش خودمم کارم فروش بازی کنسول نسل هفتم ودیتایps4وبا همین پی سی دارم بازی میکنم وکلی هم پول درمیارم از فروش بازیهای کنسول نسل هفتمی ودیتای نسل هشتمی

عزیز دل منظورم این بود یه کنسول فقط برای بازیه و جنبه فان داره برای کسی که میخره.....همه که فروشنده نیستن ولی هر کی که pc  داره میتونه کسب درآمد هم داشته باشه....

یه PC یه نرم افزار داره به نام 3ds max و اون هم یه پلاگین داره به نام vray...

یعنی باهاش کار کنی تا آخر عمر دنبال گیم نمیری....!!!!

لینک به دیدگاه

سایت تامزهاردور برای دوره های 3 ماه(کوارتر) یه سیستم گیمینگ پیشنهاد میده .

http://www.tomshardware.com/reviews/build-budget-gaming-pc,4065.html

سیستم اقتصادی مناسب بازی که معرفی کرده حدود 700 دلار قیمت داره !

خوب این 700 دلار تقریبا تو ایران تبدیل میشه به 3 تا 3.5 میلیون تومان ! تقریبا دو برابر قیمت کنسول ps4 !

درسته که شاید از نظر فریم دهی و کیفیت تا 1 سال آینده بهتر از کنسول باشه ولی مطمئنا R9 280 که مشابه 7950 برای اجرای بازی های روز واقعا نامناسب هست !

مثلا بنده خودم فارکری 4 رو با همین گرافیک و نصب 7 تا پچ و بروزترین درایور و همینطور کلی ور رفتن به تنظیمات گرافیکی و خاموش کردن V-synce بزور میتونم 38-61 فریم بگیرم در صورتی که v-synce روشن بشه بازی 30 فریمی میشه !

واقعا چرا کارتی که 11-12 هزار گرافیک اسکور در 3Dm 11 میگیره در اجرای یه بازی اینقدر مشکل داره و نهایتا V-synce روشن باید 30 فریم بازی کرد !

خوب کرایه بازیهای PS4 روزی 1500 تومان !

پس میشه دید که برتری مطلق رو نمیشه برای PC در نظر گرفت ! و همینطور از ضعف کنسولها هم نمیتوان چشم پوشی کرد ولی میشه به آینده کنسولها تا یه سیستم 700 دلاری خوش بین تر بود !

فقط دوستان برتری وقدرت  پی سی رو میتونن به رخ بکشن,دیگه چیز اشکار و اضحی هست و این قدر تکاپو نمیخاد

در صورتی نکته دقیقا همین جاست,دوستان این چیزاشو لحاظ نمیکنن

جالبه تو این چند تا بازی پر سروصدا ومعروف اخیر خیلی از گیمرهای پی سی نتونستن این بازیها رو با سیستمشون اجرا کنن و کماکان محرومن

احتمالا این بازی بتل جدید هم بیاد به جمع بازیهایی که نتونستن بازی کنن اضافه میشه

معین جان فک کنم دستی تو بازار داشته باشی یا حداقل مطلع باشی

چنتد درصد پی سی دارها رو سیستمشون R9 280 یا تو ردهای این یا بالا تر با 8 گیگ رم و با یه سی پی یو خوب دارن؟!

تا به حال خیلیها برا نصب بازیها جدید  یا بهینه کردن سیستمشون برای بازیهای جدید بم مراجه کردن(احتمالا خودتم برخورد داشتی, حداقل برای مشاوره به دوستی یا اشانایی)

تا میفهمن باید به چه سخت افزارهایی ارتقاع بدن بیخیل بازی میشن !

بله این واقعیت قشر کثیری از  پی سی دارهاست

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

چی رو با چی مقایسه میکنید 

فقت برای سیستم کارتش درمیاد 1500 سی پی یوش میشه 1 تومن انوقت با کنسول مقایسه میکنید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط دوستان برتری وقدرت  پی سی رو میتونن به رخ بکشن,دیگه چیز اشکار و اضحی هست و این قدر تکاپو نمیخاد

در صورتی نکته دقیقا همین جاست,دوستان این چیزاشو لحاظ نمیکنن

جالبه تو این چند تا بازی پر سروصدا ومعروف اخیر خیلی از گیمرهای پی سی نتونستن این بازیها رو با سیستمشون اجرا کنن و کماکان محرومن

احتمالا این بازی بتل جدید هم بیاد به جمع بازیهایی که نتونستن بازی کنن اضافه میشه

معین جان فک کنم دستی تو بازار داشته باشی یا حداقل مطلع باشی

چنتد درصد پی سی دارها رو سیستمشون R9 280 یا تو ردهای این یا بالا تر با 8 گیگ رم و با یه سی پی یو خوب دارن؟!

تا به حال خیلیها برا نصب بازیها جدید  یا بهینه کردن سیستمشون برای بازیهای جدید بم مراجه کردن(احتمالا خودتم برخورد داشتی, حداقل برای مشاوره به دوستی یا اشانایی)

تا میفهمن باید به چه سخت افزارهایی ارتقاع بدن بیخیل بازی میشن !

بله این واقعیت قشر کثیری از  پی سی دارهاست

از خیلی جهات که بررسی کنیم می بینیم برتری یک خط در میون برای کنسول هست !

مثلا دوستان مانور میدن رو بازی های شوتر و میگن موس و کیبرد که واقعا هم موس و کیبورد راحت تر هست ! که میگم اون هم تبدیل داره !

حالا خداوکیلی بازی مثل فوتبال ، تیکن ، کومبات یا انواع بازی های ماشینی رو حال میده با کیبرد بازی کنی یا دسته رو بگیری دستت بری لم بدی رو کاناپه جلوی تلویزیون 47 اینچ بازی کنی !

اگر به بازیهای ارائه شده در چند ماه گذشته دقت کنید تقریبا هیچ کدوم رو نمیشه روون روی pc با بهترین کیفیت با کارتی مثل GTX770  پلی کرد(60FPS) !

به غیر از اساسین یونیتی که کلا مشکل داشت !

بتل 4 ، فارکری 4 ، Shadow Of Mordor،theif، Arma IIIو Ryse و .... هیچ کدوم از این ها رو نمیشه با کارت خوبی مثل GTX770 روی 60 فریم فیکس موند با تنظیمات بالا ! اکثر روی 30-50 فریم میچرخن !

نکته جالب اینکه اکثر بازیها طوری ساخته میشن که مقدار زیادی از حافظه (نزدیک 4 گیگ ) رو اشغال می کنن حتی در 1080 ! (سیاست های کثیف انویدیا و بازی سازها :-?   که کاربر رو مجبور کنن بره 980 یا 970 بخره )

این در حالی هست که اکثر کارتهای خوب نسل قبل مثل 770 از 2 گیگ حافظه بهره می برن(البته نسخه 4 گیگ هم هست خیلی محدود).

برتری هست ولی نسبی !

لینک به دیدگاه

مثلا دوستان مانور میدن رو بازی های شوتر و میگن موس و کیبرد که واقعا هم موس و کیبورد راحت تر هست

به هیچ وجه منظور راحت تر نیست...منظور حرفه ای تر هستش...وگرنه کار با دسته راحتتر هم هستش!

حالا خداوکیلی بازی مثل فوتبال ، تیکن ، کومبات یا انواع بازی های ماشینی رو حال میده با کیبرد بازی کنی یا دسته رو بگیری دستت بری لم بدی رو کاناپه جلوی تلویزیون 47 اینچ بازی کنی !

حق با شماست...ولی انصافا تو اون حالت اصلا نمیشه از موس و کیبورد استفاده کرد

اگر به بازیهای ارائه شده در چند ماه گذشته دقت کنید تقریبا هیچ کدوم رو نمیشه روون روی pc با بهترین کیفیت با کارتی مثل GTX770  پلی کرد(60FPS) !

همه بازیهای کنسول 60 فریم اند؟

خیر به هیچ وجه ...بعضا 30 فریم یا کمتر

بازیهای کنسولی لگ ندارن؟

صددرصد...همونGTA5 هم تو محیط های شلوغ لگ داره

بازیهای کنسولی ultra هستن؟

اصلا...حتی در نسل جدید هم به نظرم high هستش و در سال های بعد کم کم medium هم میشن......خیلی تنظیمات اضافه pc رو هم ندارن...

بعضی وقتها با جابه جایی یه گزینه میشه 30 فریم به بازی اضافه کرد....

مشکل اینجاست که ما فکر میکنم کنسول ها از مریخ اومدن!!!بابا کنسول هم مثل pc چندتاقطعه کنار هم هستش....

بازیساز برای فریم بالا(و صد البته تبلیغاتی) از خیلی از تنظیمات میگذره و ماهم خبردار نیستیم...

من خودم با گرافیک 555m که واسه چندسال پیش هستش و در زمان خودش هم گرافیکی متوسط بود بازی nFS:rival رو تنظیمات متوسط به بالا 30 فریم گرفتم و کیفیت نهایی بسیار بهتر از کنسول های نسل قبل بود!!

لینک به دیدگاه

از خیلی جهات که بررسی کنیم می بینیم برتری یک خط در میون برای کنسول هست !

مثلا دوستان مانور میدن رو بازی های شوتر و میگن موس و کیبرد که واقعا هم موس و کیبورد راحت تر هست ! که میگم اون هم تبدیل داره !

به غیر از اساسین یونیتی که کلا مشکل داشت !

بتل 4 ، فارکری 4 ، Shadow Of Mordor،theif، Arma IIIو Ryse و .... هیچ کدوم از این ها رو نمیشه با کارت خوبی مثل GTX770 روی 60 فریم فیکس موند با تنظیمات بالا ! اکثر روی 30-50 فریم میچرخن !

نکته جالب اینکه اکثر بازیها طوری ساخته میشن که مقدار زیادی از حافظه (نزدیک 4 گیگ ) رو اشغال می کنن حتی در 1080 ! (سیاست های کثیف انویدیا و بازی سازها :-?   که کاربر رو مجبور کنن بره 980 یا 970 بخره )

این در حالی هست که اکثر کارتهای خوب نسل قبل مثل 770 از 2 گیگ حافظه بهره می برن(البته نسخه 4 گیگ هم هست خیلی محدود).

برتری هست ولی نسبی !

بله مبحث جزابیت کیبورد یادسته که کلی مبحث جدا گانه داره

ولی یه نکته جالب اشاره کردید(همون که قرمز شده)

متاسفانه بازیچه سازندگان بازی و تولید کنندهای سخت افزار و نرم افزار شدیم

هر کدوم به صورت زنجیره وار و به صورت اهسته و در پروسه زمانی  خاصی ما  رو به  برای خرید سخت افزار یا نرم افزار یا یک بازی جدید ترغیب میکنن(البت بعضی وقتا مجبور میکنن)

در کل پی سی بازی و داشتن قدرت بالا برا ههمه امکان پذیر نیست!

لینک به دیدگاه

به هیچ وجه منظور راحت تر نیست...منظور حرفه ای تر هستش...وگرنه کار با دسته راحتتر هم هستش!

بازیهای کنسولی لگ ندارن؟

اصلا...حتی در نسل جدید هم به نظرم high هستش و در سال های بعد کم کم medium هم میشن......خیلی تنظیمات اضافه pc رو هم ندارن...

مشکل اینجاست که ما فکر میکنم کنسول ها از مریخ اومدن!!!بابا کنسول هم مثل pc چندتاقطعه کنار هم هستش....

بازیساز برای فریم بالا(و صد البته تبلیغاتی) از خیلی از تنظیمات میگذره و ماهم خبردار نیستیم...

شما عملا داری چیزایی که مطرح نشده رو میچسبونی ومطرح میکنی و با طرح پرسشو پاسخ با خودتون اصل مطلب رو میپیچونی که  موضوع رو وارونه جلوه بدی

دوست من تا اینجای نوشتهای شما بش میگن سفسطه!!

و اما این نکته مهم

من خودم با گرافیک 555m که واسه چندسال پیش هستش و در زمان خودش هم گرافیکی متوسط بود بازی nFS:rival رو تنظیمات متوسط به بالا 30 فریم گرفتم و کیفیت نهایی بسیار بهتر از کنسول های نسل قبل بود!!

در مورد این نوشته شما هم منابع حکایت از چیز دیگری دارن(این سایت معتبر اینم تست فریم)

http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GT-555M.41933.0.html

حتی Need for Speed Shift که مال سال 2009 هست(حدودا مال 5 سال پیش) تو 1080 نتونسته با این گرافیک بیشتر از 33 فریم بگیر اون وقت شما از یک بازی روز و 30 فریم بالاتر میگید!!!

تقریبا در مقابل  تمام 2011 به بعد   (نه هم بازیهای روز وجدید سنگین یا این بازی که نام بردید)در رزولیشن 1080 و بالای 30 فریم کم اورده

در واقع گرافیکی نبود که بخایید مثالش بزنید و حداقل مثال بهتری میزدید!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازیهای کنسولی لگ ندارن؟

من کجا گفتم که همه بازیهای کنسول 60 فریم هستند ! 

لب کلام ! درست که کنسول 60 فریم نیست،قبول ! خوب این 60 فریم PC کجاست !؟

کارتی که آکبندشو به قیمت یک کنسول همزمان با ورود کنسول های نسل جدید پرداختند الان قدرت پردازش بازیها برای 60 فریم رو داره !؟ جواب خیر هست !

درسته بازیهای کنسول آلترا نیستن ! ولی اکثر تست هایی که برای PC انجام میشه V-sync خاموش هست ! در صورتی که روی کنسول اون حالت بریدگی تصویر که در خاموش بودن V-sync پیش میاد نداریم !

من خودم حداقل 10 سال هست که تو زمینه سخت افزار فعالیت دارم ولی به هیچ وجه حتی با شرایط کنونی و ضعف کنسولهای نسل جدید برتری مطلق رو ازآن کامپیوتر نمی دونم !

نمیدونم شما NFS ریوال که سرتا پاش لگ و مشکل فریم دهی بود رو که من با 680(با آخرین آپدیت که 1.4 بود و بروزترین درایورهای اون زمان) نتونستم درست بازی کنم چطور با 555m با تنظیمات متوسط به بالا بازی کردید !؟

مشکل شما و خیلی از دوستان اینه که برای PC فقط نقاط روشن رو می بینید و برای کنسول نقاط تاریک رو بیان می کنید !!!

در صورتی که PC هم خیلی مشکلات مربوط به خودش رو داره !

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

بنطر بنده قبل از اینکه این حرفارو بزنید یمقدار پر موزد بحث مربوطهتحقیق کنید ...با احترام

من کجا گفتم که همه بازیهای کنسول 60 فریم هستند !

لب کلام ! درست که کنسول 60 فریم نیست،قبول ! خوب این 60 فریم PC کجاست !؟

کارتی که آکبندشو به قیمت یک کنسول همزمان با ورود کنسول های نسل جدید پرداختند الان قدرت پردازش بازیها برای 60 فریم رو داره !؟ جواب خیر هست !

درسته بازیهای کنسول آلترا نیستن ! ولی اکثر تست هایی که برای PC انجام میشه V-sync خاموش هست ! در صورتی که روی کنسول اون حالت بریدگی تصویر که در خاموش بودن V-sync پیش میاد نداریم !

من خودم حداقل 10 سال هست که تو زمینه سخت افزار فعالیت دارم ولی به هیچ وجه حتی با شرایط کنونی و ضعف کنسولهای نسل جدید برتری مطلق رو ازآن کامپیوتر نمی دونم !

نمیدونم شما NFS ریوال که سرتا پاش لگ و مشکل فریم دهی بود رو که من با 680(با آخرین آپدیت که 1.4 بود و بروزترین درایورهای اون زمان) نتونستم درست بازی کنم چطور با 555m با تنظیمات متوسط به بالا بازی کردید !؟

مشکل شما و خیلی از دوستان اینه که برای PC فقط نقاط روشن رو می بینید و برای کنسول نقاط تاریک رو بیان می کنید !!!

در صورتی که PC هم خیلی مشکلات مربوط به خودش رو داره !

بنطر بنده قبل از اینکه این حرفارو بزنید یمقدار در مورد بحث مربوطه تحقیق کنید کنسول ها بشدت ضعیفن بنده خودم چند وقتی پی سی دمه دس نداشتم ...نمیتونسته حتی فیفا رو با پی اس ۴ پلی کنم این کنسول حتی قادر نیست این بازی رو با 16xaf اجرا کنه. این فقط یک مثال بود...با احترام ویرایش شده توسط kamali66
لینک به دیدگاه

از نظر لذت بازی بنظرم pc بهتره برای دسته هم میتونی 2 تا دسته وایر لس بگیری روی مبل لم بدی بازی کنی 

میتونی سیستم بی صدا با کیس جمع و جور و شیک  ببندی که البته هزینه رو میبره بالاتر 

یک pc برای گیم در حالت الترا 6 الی 9 میلیون هزینه بر میداره 

لینک به دیدگاه

بنطر بنده قبل از اینکه این حرفارو بزنید یمقدار در مورد بحث مربوطه تحقیق کنید کنسول ها بشدت ضعیفن بنده خودم چند وقتی پی سی دمه دس نداشتم ...نمیتونسته حتی فیفا رو با پی اس ۴ پلی کنم این کنسول حتی قادر نیست این بازی رو با 16xaf اجرا کنه. این فقط یک مثال بود...با احترام

یعنی احساس کردید ایشون(معین خان)با اینهمه تست و تجربه با سخت ازارهای مخطلف  تحقیق نکردن و شما این مدلی به این نتیجه رسیید و تحقیقتون کامل شد!!

این تاپیک هم داره به بیراحه های عجیبی کشید میشه

فقط باید دیدو خوندو گذشت

در هر صورت بازی بتل جدید یکی از بازیهای پر فروش و محبوب خواهد بود(امار پیش فروش خوبی داشته)

امیدوارم همه پی سی بازها بتوون بازی به این خوبی رو تو اولترا با کیفیت 1080 بازی کنن

لینک به دیدگاه

JUST  

ONE  

PC      

No Limited>>        4K        2K    1080>>         

لینک به دیدگاه

در مورد این نوشته شما هم منابع حکایت از چیز دیگری دارن(این سایت معتبر اینم تست فریم)

http://www.notebookc...5M.41933.0.html

حتی Need for Speed Shift که مال سال 2009 هست(حدودا مال 5 سال پیش) تو 1080 نتونسته با این گرافیک بیشتر از 33 فریم بگیر اون وقت شما از یک بازی روز و 30 فریم بالاتر میگید!!!

تقریبا در مقابل  تمام 2011 به بعد   (نه هم بازیهای روز وجدید سنگین یا این بازی که نام بردید)در رزولیشن 1080 و بالای 30 فریم کم اورده

دوستان عزیز من که دروغ نمیگم...من روی FullHD اجرا نکردم چون این کارت واسه لپ تاپه و رزولوشن صفحش1366*768 هستش....بعد اگه خواستین ویدیئو هم میزارم!

کنسول های نسل قبل هم که همین حدود بودن....

من خودم قبل خرید سیستم خیلی دنبال کنسول بودم و میخواستم XONE بگیرم و یه سیستم متوسط....ولی هرچقدر فکر کرم دیدم ارزش نداره...

یه کنسول یه دسته اضافه و یه تلویزیون 47 اینچ و برای شروع دو سه تا بازی و یه بلندگویی که درگاه اپتیکل داشته باشه خودش کلی درمیاد....

تازه محدودیت های بسیار در لوازم جانبی....مثلا با از هدست های usb پشتبانی نمیکنه...موس و کیبورد رو با یه وسیله باید وصل کرد که کلی دنگ و فنگ داره و بدون هیچ تنظیماتی....

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام 

امروزنسخه ی PC  بازی محبوب Battlefield Hardline منتشر شد.

تیم های کرک کننده بازی ها در حال تلاش برای کرک کردن این بازی زیبا هستند

دقایقی پیش هم پی سی دی این بازی رو برای دانلود قرار داده که با توجه به قفل های بازی میتونید تا قبل زمان انتشار کرک بازی رو بصورت کامل دانلود کنید

حجم بازی: 36.06 گیگابایت

لینک سایت 

post-8741-0-88235200-1426370964_thumb.jpg

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

دوست عزیز بازی که شامل فایل کرک هم هست

هنوز کرک نشده

لینک  بازی در سایت اسکیدرو 

لینک به دیدگاه

به هرحال خیلی ممنون داشتم فکر میکردم روزهای تعطیل چه خاکی تو سرم بریزم مثل اینکه خاک ردیف شد حالا دنبال اب هستیم که گل درست کنیم @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اقا ما الان بازی رو داریم مطمئنی کرک خواهد شد؟

شاید رو نت برای دانلود قرار دادن که از اورجین بخاطر مشکلاتش دانلود نکنن و از نت دانلود بشه و در اورجین اضافه بشه

و در کل همون نسخه انلاین محسوب میشه

لینک به دیدگاه

سلام

اقا ما الان بازی رو داریم مطمئنی کرک خواهد شد؟

شاید رو نت برای دانلود قرار دادن که از اورجین بخاطر مشکلاتش دانلود نکنن و از نت دانلود بشه و در اورجین اضافه بشه

و در کل همون نسخه انلاین محسوب میشه

سلام مهدی جان  @};-  :x

معمولا هکرها برای کرک کردن قفل بازی های محبوبی مثل بتلفیلد سر و دست میشکنن  :D

هر کی زودتر کرک کنه محبوب تر میشه  :D

به احتمال 99.999999999999 % بزودی کرک میشه

از شانس بدم اون 0.000000000001 کار خودشو می کنه  :laughing:   @};-

به هرحال خیلی ممنون داشتم فکر میکردم روزهای تعطیل چه خاکی تو سرم بریزم مثل اینکه خاک ردیف شد حالا دنبال اب هستیم که گل درست کنیم @};- @};- @};-

فدات دادا  @};-  @};-  @};-

ایشالله زودتر کرک میشه همه تو تعطیلات عید به یه نوایی میرسیم  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان حجم بازی رو روی هارد دیدم 11.2 گیگ هست  که همون بازی مدت دار اورجین هست

ولی حجم بازی دانلودی 36گیگ

پس باید درست باشه و بشه داستانی بازی کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...