رفتن به مطلب

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های بتلفیلد Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

moghazzal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان میتونید با این اسم سرچ کنید و کارای وحشتناک اینهارو ببینید

ینده رکورد دار Sniper هستم و سیع کردم توی 100 تا 150 نفر اول باشم و رکورد بیش از 1800 متر رو دارم هر MAP میرم از بس میزنمشون کیکم میکنن! واقعا BF4 اصلا سن و سال نداره بنده بشخصه هرازگاهی میزنم واقعا عالیه امیدوارم نسخه 5 هم مثل 3 و 4 محشر باشه

Top 5 Battlefield 4 Plays! - Episode

ویرایش شده توسط S.M.A.R.T System
لینک به دیدگاه

تقدیم دوستان این تیم PonylionHD که نام کاربری قدیمی این اهل USA هستش

آپلود براتون کردم

http://uplod.ir/8v0uogyko4an/Battlefield_4_-_Anti-Air_Dirt_Bike_-_China_Rising.mp4.htm

http://uplod.ir/1h3gcuzbkjha/Battlefield_4_-_Peek_A_BooM.mp4.htm

http://uplod.ir/i95lhp91zoxx/Battlefield_4_-_Anti_Air_Jet_Ski.mp4.htm

لینک به دیدگاه

اتفاقا اوج نوب بازیه من این بازی رو گرفتم واسه آنلاین کلا پشیمون شدم یه سرور داشت فکر کنم94نفر میتونستند بازی کنند یعنی خر تو خر کامل بود!!

فقط gta v oNLINEوCOD GHOSTS

نه بابا!!!

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

لینک به دیدگاه

نه بابا!!!

زن بابا

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

y8_444444444444444.jpg

به تاپیک هواداران بتلفیلد خوش امدید!

در این تاپیک سعی داریم بتلفیلد باز های انجمن رو دور هم جمع کنیم

نگاهی به اخرین نسخه از بتلفیلد یعنی بتل 1 که در جنگ جهانی اول جریان دارد میاندازیم

اول نگاهی به کانسپ ارت های زیبای بتل 1 میاندازیم!

5r8j_battlefield-1-concept-art-gas-mask.

vu4y_battlefield-1-concept-art-parachute

5r8j_battlefield-1-concept-art-gas-mask_

cjvi_battlefield-1-concept-art-doomed-ze

nd5s_battlefield-1-concept-art-trench-wa

t55v_battlefield-1-concept-art-flamethro

nv0o_battlefield-1-concept-art-mk-iv-stu

jw9h_battlefield-1-horse-and-biplane-con

ptfu_battlefield-1-concept-art-2_thumb.j

n71i_battlefield-1-concept-art-london-bi

8vtk_battlefield-1-concept-art-balloon_t

و یک تریلر دیدنی

مونتاژ های شما!

در این قسمت مونتاژ های دوستان گرامی در پست اول قرار میگیره!

این دو تای اولی رو خودم درست کردم امیدوارم لذت ببرین!

Battlefield 4 Epic Moments With Tank | Sky is Mine | Montage #2

https://www.youtube.com/watch?v=Zzpl2iyqMTI

http://www.aparat.com/v/n157e

Battlefield 4 Epic Moments With RPG | Montage #1

https://www.youtube.com/watch?v=LaBQVAS_o44

http://www.aparat.com/v/vKpd0

صفحه رو با قند شکن باز کنین لینک یوتیوب با کیفیت بالای 1080p هم میتونین ببینین!

----------------

اینو دوستمون محمدرضا اماده کرده واقعا خوبه!

http://www.aparat.com/v/6BKHZ

----------------

اینم من و محمدرضا :دی

http://www.aparat.com/v/geuxN

----------------

اینم امین درست کرده حتما ببینین

http://www.aparat.com/v/6vOzh

----------------

و بازم محمد رضا

ID دوستان بتل باز

https://telegram.me/BattleKhorha

کانال بتلفیلد فنز :  اخرین اخبار ،  عکس و کلیپ های باحال از بازی!

https://telegram.me/BattlefieldFans

ویرایش شده توسط SaeedPCM
لینک به دیدگاه

مرسی @};-

:D من که مپ قبلی رو هم نگرفتم :wacko:

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان

بنده تا حالا فقط فیفا رو آنلاین بازی کردم الان تصمیم گرفتم یکی از این بازیهای جنگی هم آنلاین بگیرم کفتم ببینم شما چی پیشنهاد میکنید واینکه آیا واقعا لذت داره اینجور بازیهارو آنلاین بازی کردن!

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

بنده تا حالا فقط فیفا رو آنلاین بازی کردم الان تصمیم گرفتم یکی از این بازیهای جنگی هم آنلاین بگیرم کفتم ببینم شما چی پیشنهاد میکنید واینکه آیا واقعا لذت داره اینجور بازیهارو آنلاین بازی کردن!

با سلام

به شدت معتاد کننده هست: |

بتل4 الان مفته بخرین حالشو ببرین

بعد به بتل ایمان میاورید :دی

لینک به دیدگاه

بتل 4 عجب بازی بود

DLC که اومده برای بخش انلاین هست یا افلاین  ؟

لینک به دیدگاه

بتل 4 عجب بازی بود

DLC که اومده برای بخش انلاین هست یا افلاین  ؟

بتل4 قسمت افلاینش از بتل3 ضعیف تر بود و چیز خاصی نبود

اصل انلاینشه دی ال سی ها برای انلاین هستند

الان  قیمتش مفته مفته همه دوستان بخرین برای همیشه یه بازی داشته باشین ک ازش سیر نشین و هرچی بگذره اتفاقا لذتش بیشتر میشه!

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

من از bf3 به بتل ایمان اوردم  =))

فعلا این مپ های فری تبدیل شده به بهترین مپ های بازی کلا هرچی فری باشه بهترین می شه  =))

لینک به دیدگاه

من از bf3 به بتل ایمان اوردم  =))

فعلا این مپ های فری تبدیل شده به بهترین مپ های بازی کلا هرچی فری باشه بهترین می شه  =))

به امید مپ های رایگان بیشتر =)) رایگانش مهمه :D

لینک به دیدگاه

هنوز واسه دانلود نیامد که

میاد بصبر : )

تا قبل از سال 2016 میاد

لینک به دیدگاه

وقتى چيزى اسم DICE كنارش باشه، حرفى ندارم كه بزنم....

(راستى بتلفرنت هم گرفتم خيلى شاخه :D ؛

لینک به دیدگاه

وقتى چيزى اسم DICE كنارش باشه، حرفى ندارم كه بزنم....

(راستى بتلفرنت هم گرفتم خيلى شاخه :D ؛

Like بعله همینه

رو کنسولای ضعیف با گرافیک فک انداز و 60 فریم اجرا میشه...با پی سی ک جای صحبتی نیست...راحت میشه رزولوشن 2k بازی کرد اونم با فریم ریت بالا...همه تو کف قدرت مهندسین DICE هستند ک چطور این گرافیک غولو مثل هلو رو سیستم های مختلف وادار به اجرا شدن میکنند!

بگزریم :دی

اسکرین + توضیحات بتلفرانتو بزار تو تاپیک اسکرین شات های بازی ها

مرسی @};-

:D من که مپ قبلی رو هم نگرفتم :wacko:

خواهش دوست گرامی

حتما بگیرین

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

درود
من خیلی وقته به فکرم زده بخرم ..

فقط چندتا سوال دارم اساتید راهنمایی کنید ممنون میشم

1. فکر کنم سر جمع 10 ساعت BF بازی کردم 
2. پینگ تایم بازی چطوره برای ایران ؟ پینگم به طور مثال بریا 8.8.8.8 زیر 90 هست .. در بازی هایی مثل Heroes of storm و League of legends یا dota 2 اکثرا 2 رقمی هست .. نهایت 100 الی 140
3. سبک بازی آنلاین رو ویدیو هاشو دیدم .. مثل کانتر باید به یه مپ حوین بدی و طبق قوانین اون مپ بازی کنی ؟!
4. من قیمت CD Key دارم 55000 .. کسی ارزونتر سراغ داره ؟

5. سیستم امضاء بنده برای آنلاین خوبه ؟ 

لینک به دیدگاه

درود

2. پینگ تایم بازی چطوره برای ایران ؟ پینگم به طور مثال بریا 8.8.8.8 زیر 90 هست .. در بازی هایی مثل Heroes of storm و League of legends یا dota 2 اکثرا 2 رقمی هست .. نهایت 100 الی 140

3. سبک بازی آنلاین رو ویدیو هاشو دیدم .. مثل کانتر باید به یه مپ حوین بدی و طبق قوانین اون مپ بازی کنی ؟!

1- من هرکی رو که بهش این بازی رو پیشنهاد دادم بالای 50 ساعت داره ( بیشتر مواقع هم روی 100 ساعت هست ) خسته نمی شوید از مولتی این بازی 

2- من با پینگ 130 تا 200 هم بازی کردم که خوب هرچی پایین تر بهتر ولی 130 هم خیلی خوبه 

3- کانتر  :D  بتل  =))  اصلا با هم مقایسه نکن کل نقشه های کانتر رو جمع کنی توی پاراسل استورم جمع نمی شه بعد 64 نفر - جت - اتک بوت - تانک - جیپ - هلی - جت اسکی -  یه عالم تفنگ , ................................................... مثل کالاف هم نیست با تبلت زتگ بزنی جت یا هلی بیاد خودت می رونیشون :D  که البته کار هرکسی نیست من با 500 ساعت بازی گواهینامه ی خلبانی دریافت کردم  =))  =))  =))  ( من کلا وقتی سوار هلی می شم اعصاب ندارم از یک متری زمین کلا پرواز می کنم و یه ....... پیدا می شه که با تانک مارو توی هلی می زنه ) 

شوخی به کنار حتما پیشنهاد می کنم بگیرید البته یه 20 ساعت کم کم نیاز دارید تا بازی را یاد بگیرید مخصوصا اگر با سری بتل اشنا نیستید

4- قیمتش بد نیست ولی برید به سایت http://persiankey.ir/ و از طریق تماس با ما قیمت بازی رو بگیرید از روی سایت برداشتن ( فکر کنم گیردادن بهشون ) 

5- بر روی ultra راحت 60 رو می گیرید تمام بازی dice به شکل عجیبی بر روی Pc بهینه می باشد

کلا dice خیلی به pcgamer ها اهمیت می ده تمام مپ های ازاد که برای بازی امده به درخواست pc باز ها بر روی سرور های cte اول منتشر شده تست شده بعد بر روی بازی اصلی پیاده شده ( 2 مپ بازی اول توسط مردم تهیه شد اولیش اون مپ زاود که توی شب هست که اول مردم توسط یه برنامه ای خاص نور پردازی بازی رو عوض کردن و بعد هم اون مپ کامیونیتی کلا توسط مردم درست شد  این 2 مپ درست شد به بعد دایس به صورت حرفه ای روشون کار کرد و ....   )

جمله بندی کلا خیلی اره هست شرمنده 

لینک به دیدگاه

میشه با اینترنت نامحدود بازی کرد یا سرعت بالا میخواد زیاد اینترنت مصرف میکنه بازی های انلاین؟

لینک به دیدگاه

البته بستگی به تعداد بازیکنان،مد،روت مپ ها داره، جدیدا hz به سرورها هم اضافه شده که اونم تاثیر در دیتا داره...ظرفیت سرورها از 4 هست تا 66 که سرورهای معمولی از 24.32.48 و 64 زیادند 2نفر کامندر و 2نفر نخودی! یا همون نظاره گر :دی کلا همچی ملاکه اما حداقل !(مثلا 48 یا 64) ساعتی 150 تا 200 رو شاخشه(با احتساب دانلود و اپلود) چون کلا باتل یکجورایی مثل tdm کالاف یا کانتره ..یعنی میمیری دوباره میتونی بازی کنی!

من 32 30هرتز میرم سرور نخودی و کامندر نداره روت هم نداره و تک مپ هست تیم ها هم یکی پس فقط تک مپ ریست میشه مپ هم بزرگ با کلیه تجهیزات CQL حدودا 100 مگ فکر میکنم! مصرف میشه تو یک ساعت جمع اپ و دان...

اگه سرور داخلی داشتیم مصرفش خیلی پایین میشد!متاسفانه...

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

ID های اریجینتونو بدین همدیگه رو اد کنیم دیگه :D

دوستان اگه مایل بودن بنده رو تو اریجین اد کنن @};-​

SWAT_EAGLE

لینک به دیدگاه

درود

بالاترم خيلى خوب جواب دادن اينم جواب من:

١. افلاين بتل مفت نمي ارزه، من ٥ ساعتم بازى نكردم، عوضش انلاينش تقريبا ٥٠٠ ساعت زدم! (لينك امضا اكانت بتلمه)

٢. پينك بستگى به حال و هواى اينترنتت تو اوقات مختلف بين ١٠٠ تا ٢٠٠ متغيره و سرور هاى بازى هم تا پينك ٢٥٠ فرق زيادى برات ايجاد نميكنن و از ٢٥٠ بالاتره كه فرقو ميفهمى

٣. سبك بازى به معناى واقعي شبيه هيچ بازى اي نيست حتى كالاف ديوتى چون به معناى واقعي يه جنگه و تانك و جت و هلى و اينا وجود داره و مپ هايي كه واقعا بزرگن و بايد با جيپ و موتور بينشون حركت كنى.

٤. من براى دوستم توي سايت arsangame.com ٤٥ تومن گرفتم فقط بايد به فروشندش بگين كه فعال كنه لينكو بعد بخرين.

٥. با ٩٦٠ ميتونى مكس گرافيك ٦٠ فريم بزنى.

از نظر من بگير من كه هيچ وقت به اندازه انلاين بتل تو بازي اي حال نكردم. (و حتما همين DLC هارو بگير بهترين مپا اتفاقا همينان كه تازه اومدن و مجانين)

لینک به دیدگاه

1- من هرکی رو که بهش این بازی رو پیشنهاد دادم بالای 50 ساعت داره ( بیشتر مواقع هم روی 100 ساعت هست ) خسته نمی شوید از مولتی این بازی 

2- من با پینگ 130 تا 200 هم بازی کردم که خوب هرچی پایین تر بهتر ولی 130 هم خیلی خوبه 

3- کانتر  :D  بتل  =))  اصلا با هم مقایسه نکن کل نقشه های کانتر رو جمع کنی توی پاراسل استورم جمع نمی شه بعد 64 نفر - جت - اتک بوت - تانک - جیپ - هلی - جت اسکی -  یه عالم تفنگ , ................................................... مثل کالاف هم نیست با تبلت زتگ بزنی جت یا هلی بیاد خودت می رونیشون :D  که البته کار هرکسی نیست من با 500 ساعت بازی گواهینامه ی خلبانی دریافت کردم  =))  =))  =))  ( من کلا وقتی سوار هلی می شم اعصاب ندارم از یک متری زمین کلا پرواز می کنم و یه ....... پیدا می شه که با تانک مارو توی هلی می زنه ) 

شوخی به کنار حتما پیشنهاد می کنم بگیرید البته یه 20 ساعت کم کم نیاز دارید تا بازی را یاد بگیرید مخصوصا اگر با سری بتل اشنا نیستید

4- قیمتش بد نیست ولی برید به سایت http://persiankey.ir/ و از طریق تماس با ما قیمت بازی رو بگیرید از روی سایت برداشتن ( فکر کنم گیردادن بهشون ) 

5- بر روی ultra راحت 60 رو می گیرید تمام بازی dice به شکل عجیبی بر روی Pc بهینه می باشد

کلا dice خیلی به pcgamer ها اهمیت می ده تمام مپ های ازاد که برای بازی امده به درخواست pc باز ها بر روی سرور های cte اول منتشر شده تست شده بعد بر روی بازی اصلی پیاده شده ( 2 مپ بازی اول توسط مردم تهیه شد اولیش اون مپ زاود که توی شب هست که اول مردم توسط یه برنامه ای خاص نور پردازی بازی رو عوض کردن و بعد هم اون مپ کامیونیتی کلا توسط مردم درست شد  این 2 مپ درست شد به بعد دایس به صورت حرفه ای روشون کار کرد و ....   )

جمله بندی کلا خیلی اره هست شرمنده 

بالاترم خيلى خوب جواب دادن اينم جواب من:

١. افلاين بتل مفت نمي ارزه، من ٥ ساعتم بازى نكردم، عوضش انلاينش تقريبا ٥٠٠ ساعت زدم! (لينك امضا اكانت بتلمه)

٢. پينك بستگى به حال و هواى اينترنتت تو اوقات مختلف بين ١٠٠ تا ٢٠٠ متغيره و سرور هاى بازى هم تا پينك ٢٥٠ فرق زيادى برات ايجاد نميكنن و از ٢٥٠ بالاتره كه فرقو ميفهمى

٣. سبك بازى به معناى واقعي شبيه هيچ بازى اي نيست حتى كالاف ديوتى چون به معناى واقعي يه جنگه و تانك و جت و هلى و اينا وجود داره و مپ هايي كه واقعا بزرگن و بايد با جيپ و موتور بينشون حركت كنى.

٤. من براى دوستم توي سايت arsangame.com ٤٥ تومن گرفتم فقط بايد به فروشندش بگين كه فعال كنه لينكو بعد بخرين.

٥. با ٩٦٠ ميتونى مكس گرافيك ٦٠ فريم بزنى.

از نظر من بگير من كه هيچ وقت به اندازه انلاين بتل تو بازي اي حال نكردم. (و حتما همين DLC هارو بگير بهترين مپا اتفاقا همينان كه تازه اومدن و مجانين)

درود

ممنون از هردو عزیز ...

توضیحات کامل و عالی بود .. فقط من میخواستم بخرم چند مدل داره .. Origin و .......

من تنها بازی های آنلاینی که توی سرور اصلیشون نجام دادم WOW - Heroes Of Storm بوده ..

که خودشون سرور دارن

دوستان راهتمایی کنید .. چه مدلی رو بگیرم .. مثلا wow سرور USA - Asia - Europe یا مثل league of legends شمال شرق - چنوب غرب داره آیا ؟!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...