رفتن به مطلب

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های بتلفیلد Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

moghazzal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

1 نفر میاد کو بریم روی هارد

بیا بریم

ویرایش شده توسط behbod
لینک به دیدگاه

نت من مناسبه سرعت دانلودم 500 450 kb هست و تایم اوت ام زیاد ندارم. اما وقتی میخام بتلفیلد باز کنم خیلی طول میکشه تا جوین بشه.پایین مرورگرم کروم 1 نوار ابی رنگ میاد بهد مدتی ایکون بازی میاد که باید اجراش کنم. تنظیمات خاصی داره ؟! ویندوز 10 دارم بدون انتی ویروس

کمک فوری

تو بازی 24 تا کیف پیدا کردم . با اینکه من نیخه استاندارد رو خریدم اما وقتی 2 تاشون رو باز کردم بهم 1 چیزایی جایزه داد ... جریانش چیه باید همه رو باز کنم

لینک به دیدگاه

نت من مناسبه سرعت دانلودم 500 450 kb هست و تایم اوت ام زیاد ندارم. اما وقتی میخام بتلفیلد باز کنم خیلی طول میکشه تا جوین بشه.پایین مرورگرم کروم 1 نوار ابی رنگ میاد بهد مدتی ایکون بازی میاد که باید اجراش کنم. تنظیمات خاصی داره ؟! ویندوز 10 دارم بدون انتی ویروس

داداش مال منم همونه حدودا 25 ثاینه طول میکشه تا بازی اجرا بشه 90 ثاینه هم طول میکشه تا لود تموم بشه و بتونی بازی کنی

لینک به دیدگاه

داداش مال منم همونه حدودا 25 ثاینه طول میکشه تا بازی اجرا بشه 90 ثاینه هم طول میکشه تا لود تموم بشه و بتونی بازی کنی

24 تا کیف دارم 2 تاش رو باز کردم جریان چیه. حوایزی که میده همیشگیه یا زمانی. همش رو باز کنم
لینک به دیدگاه

کمک فوری

تو بازی 24 تا کیف پیدا کردم . با اینکه من نیخه استاندارد رو خریدم اما وقتی 2 تاشون رو باز کردم بهم 1 چیزایی جایزه داد ... جریانش چیه باید همه رو باز کنم

درود

در مورد سوال اول

بله باز شدن و چوین شدن به سرور کمی زمان بره

در مورد کیف ها هم اینجا توضیح دادم 

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=51267&page=19#entry642679

لینک به دیدگاه

درود

در مورد سوال اول

بله باز شدن و چوین شدن به سرور کمی زمان بره

در مورد کیف ها هم اینجا توضیح دادم

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=51267&page=19#entry642679

خب فهمیدم چی هستن من 24 تا دارم چرا هنه رو باز کنم همین الان ؟! تایمش تموم نمیشه یعنی مثلا اون بوسترش تایمش وقتی تو بازیم کم میشه یا از وقتی دز کیف باز میشه. اسکوپ یا صلاح هایی که میده همیشگین
لینک به دیدگاه

خب فهمیدم چی هستن من 24 تا دارم چرا هنه رو باز کنم همین الان ؟! تایمش تموم نمیشه یعنی مثلا اون بوسترش تایمش وقتی تو بازیم کم میشه یا از وقتی دز کیف باز میشه. اسکوپ یا صلاح هایی که میده همیشگین

در مورد بوست ها .. خیر تمام نمیشه 

توی بازی که هستی Escape بزن .. بعد سمت راست پایین منوی بوست هست میتونی فعال کنی

در مورد بقیه موراد هم .. بله همیشگلی هستن

لینک به دیدگاه

من میدونم 1 جای کار میلنگه .. الان سایت بتلفیلد اینجوری شده .. تنظیمات هم دسکاری نکردم ریست فکتوری کروم هم زدم.d1e067d3b65a15f5f485bd77b00d78f5.jpg

این مشکل هم هم همیشه هست

850cf7aa8cb325e678f80b9c520a4e03.jpg

ویرایش شده توسط sasan999
لینک به دیدگاه

این اسلحه ها چرا مثل ادم ازاد نمیشه!!!!

واسه GOL Magnum اینا رو نوشته

Get a Sniper Rifle Ribbon in a round

In a round, kill 5 players from the Caspian or Firestorm towers

یک راند مگه منظورش تموم شدن تیکت ها نیست؟

20 تا ادم کشتم انواع و اقسام روبال ها رو هم گرفتم

من میدونم 1 جای کار میلنگه .. الان سایت بتلفیلد اینجوری شده .. تنظیمات هم دسکاری نکردم ریست فکتوری کروم هم زدم.

این مشکل هم هم همیشه هست

داداش این مشکلات واسه من هم پیش میاد ولی جدی نیست

اگه سرویس کاهش پینگ استفاده میکنی از سرور دیگه وصل شو

لینک به دیدگاه

این اسلحه ها چرا مثل ادم ازاد نمیشه!!!!

واسه GOL Magnum اینا رو نوشته

یک راند مگه منظورش تموم شدن تیکت ها نیست؟

20 تا ادم کشتم انواع و اقسام روبال ها رو هم گرفتم

داداش این مشکلات واسه من هم پیش میاد ولی جدی نیست

اگه سرویس کاهش پینگ استفاده میکنی از سرور دیگه وصل شو

باید 5 تا کیل از بالای یکی از اون دوتا برج بگیری

و روبان اسنایپر رو توی یک بازی بگیری !

این ها همون راهیه که من کفتم باید پیش ببری !

دوتایی رفت یه سرور بی درد سر آزاد کرد !

لینک به دیدگاه

من میگفتم چرا ملت دارن زور میزنن برن اون بالا :laughing:

من فکر میکردم توی این دوتا مپ بازی کنم حله

اون پایین نشسته بودم هر کی میرفت بالای برج میزدم

من بهت گفتم من پایه ام ولی نیومدی :D

لینک به دیدگاه

من میگفتم چرا ملت دارن زور میزنن برن اون بالا :laughing:

من فکر میکردم توی این دوتا مپ بازی کنم حله

اون پایین نشسته بودم هر کی میرفت بالای برج میزدم

من بهت گفتم من پایه ام ولی نیومدی :D

ویرون ایدیتو بده من پایه این جور کارام ویرایش شده توسط sasan999
لینک به دیدگاه

ویرون ایدیتو بده من پایه این جور کارام

خدمت شما

ghostveyron

لینک به دیدگاه

اينطورى گرفتن حال نميده (بعدم سرورا ٤-٥ نفر ميخوان تا بازى شروع شه)

لینک به دیدگاه

من که گرفتم

بعضی ها اصلا راه نداره .. فک کن 0123812 نفر تاور رو خط گرفتن منتظرن بری بالا

اینم بگم اسلحه اش ..آش دهن سوزی نیست .. صرفا جهت داشتنش

بعضی سرور ها این قانون رو ندارن

لینک به دیدگاه

داداش این همه تو کشور اختلاس کردن حالا ما دوتا اسلحه غیر قانونی ازاد کردیم سخت نگیر :D

لینک به دیدگاه

من که گرفتم

بعضی ها اصلا راه نداره .. فک کن 0123812 نفر تاور رو خط گرفتن منتظرن بری بالا

اینم بگم اسلحه اش ..آش دهن سوزی نیست .. صرفا جهت داشتنش

بعضی سرور ها این قانون رو ندارن

قبلا SRR-61 بهترین اسنایپر بود ولی این gol magnum برد بالاتری داری. بقیه امارش یکسانه.

داداش این همه تو کشور اختلاس کردن حالا ما دوتا اسلحه غیر قانونی ازاد کردیم سخت نگیر :D

من فقط میگم کیف نمیده

لینک به دیدگاه

من بازی رو نصب کردم !

وقتی بازش میکنم Origin بالا میاد . وقتی اکانتم رو میزنم میگه باید به اینترنت وصل باشی !

به اینترنت وصل هستم ، یعنی باید با قند شکن وصل باشم ؟؟؟ N e x t V P N رو دارم اما درست وصل نمیشه و صفحه ها رو نصفه باز میکنه یا اصلا باز نمیکنه !!!

حالا چیکار کنم ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

بعضی وقتها برای منم اینطور میشه، مرتب میگه افلاین هستی و اورجین رو ریستارت کن که آنلاین بشی

شما اول از اورجین خارج شو و برنامه رو exit کن اگه جواب نداد log off کن دوباره برنامه رو اجرا کن

دوستان چندتا سوال بتلفیلدی دارم

یه سری ماشین هست مثل کاتیوشا، اینا چطور شلیک میکنه؟

فرمانده یا همون commander باید یکسری قابلیت داشته باشه! چطور میشه استفاده کرد؟

کلاس اسنایپر به دوربین داره که میذاره زمین و ریموتش دستش هست! به چه دردی میخوره؟

ویرایش شده توسط ZAKHAR
لینک به دیدگاه

من بازی رو نصب کردم !

وقتی بازش میکنم Origin بالا میاد . وقتی اکانتم رو میزنم میگه باید به اینترنت وصل باشی !

به اینترنت وصل هستم ، یعنی باید با قند شکن وصل باشم ؟؟؟ N e x t V P N رو دارم اما درست وصل نمیشه و صفحه ها رو نصفه باز میکنه یا اصلا باز نمیکنه !!!

حالا چیکار کنم ؟؟؟؟

شما بازی رو در فولدری که اوریجین ساخته نصب کردی ؟!

طبق همون صحبتی که در پ.خ داشتیم

بعضی وقتها برای منم اینطور میشه، مرتب میگه افلاین هستی و اورجین رو ریستارت کن که آنلاین بشی
شما اول از اورجین خارج شو و برنامه رو exit کن اگه جواب نداد log off کن دوباره برنامه رو اجرا کن
دوستان چندتا سوال بتلفیلدی دارم
یه سری ماشین هست مثل کاتیوشا، اینا چطور شلیک میکنه؟
فرمانده یا همون commander باید یکسری قابلیت داشته باشه! چطور میشه استفاده کرد؟
کلاس اسنایپر به دوربین داره که میذاره زمین و ریموتش دستش هست! به چه دردی میخوره؟

اون ماشینو باید ببرید یه جایی که فضا بالای سرتون باز باشه .. سوار که میشی میتونی جا بجاش کنی بعد کلید F2 که بزنی .. میشینی قسمت شلیک و میتونی یه محدوده رو از روی راداری که داره بمب بارون کنی .... فقط بهت پیشنهاد میکنم .. Sneaky باش باهاش .. یعنی برو گوشه کنار مپ .. شلیک کن .. بعد F1 و حرکت . چون از مسیر دود راکت ها پیداتون میکنن و سریع میزننت ..

اولا باید مپ و سرور کاماندر ساپور کنه .. در قسمتی که میخوای Join بشی به بازی .. پایینش نوشته Commander اونجا میزنی و به عنوان COM برای تیمت میجنگی ..

کارایی که میکنی بستگی به BASE هایی داره که برای شماس .. یعنی وقتی C رو تیم شما میگیره .. شما cruise missile برات باز میشه و میتونی یه قسمت رو بمب بزنی ( من اصولا جایی که 5-6 نفر یا 2-3 تا تانک کمپ کردن رو میزنم ) هرکی هم توی اون شعاع باشه درجا میمیره !

میتونی به هم تیمیهات .. به توسط پهباد ها مپ روشن کنی و دشمن رو ببینن .. مپ رو SCAN کنی و تمام تجهیزاتشون معلوم شه .. و سبد تجهیزات بندازی براشون .. حتی میتونن تعییر کلاس بدن از Recon به Engineer مثلا !

اون اسمش MAV هست .. باهاش میری بالا دشمن رو با Q برای خودت و هم تیمی هات TAG میکنی .. توی مینی مپ میبینیش .. یه کار بسیار جالب هم میشه باهاش انجام داد :دی !!

اسنایپر دشمن میخوابه لبه ساختمون با این میتونی بری بزنی بهش پرت شه پایین rolling%20on%20the%20floor.gif  .. یکبار حتما انحام بده کلی میخندی !

راستی با Space میره بالا .. با S میاد پایین.. سعنی کن کارت تموم شد برش گردونی پیش خودت که دوباره بتونی استفاده اش کنی.

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

شما بازی رو در فولدری که اوریجین ساخته نصب کردی ؟!

طبق همون صحبتی که در پ.خ داشتیم

اون ماشینو باید ببرید یه جایی که فضا بالای سرتون باز باشه .. سوار که میشی میتونی جا بجاش کنی بعد کلید F2 که بزنی .. میشینی قسمت شلیک و میتونی یه محدوده رو از روی راداری که داره بمب بارون کنی .... فقط بهت پیشنهاد میکنم .. Sneaky باش باهاش .. یعنی برو گوشه کنار مپ .. شلیک کن .. بعد F1 و حرکت . چون از مسیر دود راکت ها پیداتون میکنن و سریع میزننت ..

اولا باید مپ و سرور کاماندر ساپور کنه .. در قسمتی که میخوای Join بشی به بازی .. پایینش نوشته Commander اونجا میزنی و به عنوان COM برای تیمت میجنگی ..

کارایی که میکنی بستگی به BASE هایی داره که برای شماس .. یعنی وقتی C رو تیم شما میگیره .. شما cruise missile برات باز میشه و میتونی یه قسمت رو بمب بزنی ( من اصولا جایی که 5-6 نفر یا 2-3 تا تانک کمپ کردن رو میزنم ) هرکی هم توی اون شعاع باشه درجا میمیره !

میتونی به هم تیمیهات .. به توسط پهباد ها مپ روشن کنی و دشمن رو ببینن .. مپ رو SCAN کنی و تمام تجهیزاتشون معلوم شه .. و سبد تجهیزات بندازی براشون .. حتی میتونن تعییر کلاس بدن از Recon به Engineer مثلا !

اون اسمش MAV هست .. باهاش میری بالا دشمن رو با Q برای خودت و هم تیمی هات TAG میکنی .. توی مینی مپ میبینیش .. یه کار بسیار جالب هم میشه باهاش انجام داد :دی !!

اسنایپر دشمن میخوابه لبه ساختمون با این میتونی بری بزنی بهش پرت شه پایین rolling%20on%20the%20floor.gif  .. یکبار حتما انحام بده کلی میخندی !

راستی با Space میره بالا .. با S میاد پایین.. سعنی کن کارت تموم شد برش گردونی پیش خودت که دوباره بتونی استفاده اش کنی.

من استاد اين كارام، يه نوعشم اينه يه اسنايپر بدبختو گير بيارى كنارشC4 بندازى بعد با همون MAV برى بتركونيش (يكى از قابليتاشه)

يا مثلا چون سى٤ حساس به ضربس كنارش بنداز بعد بغل يارو فلش بنگ بنداز يا Hand flare يارو موقع مردن براش ميزنه با فلش بنگ كشته شدى ته خندس =))

راستى تونستى يوتيوب برى بزن Battlefield 4 funniest moments ChaboyyHD

يه ساعت ويديوه ميتونى ٢-٣ روز ببينىش پارت پارت ولى به معناي واقعي از خنده هلاك ميشى! بازديدم زياد داشته ويديوه خيلي عاليه.

لینک به دیدگاه

من استاد اين كارام، يه نوعشم اينه يه اسنايپر بدبختو گير بيارى كنارشC4 بندازى بعد با همون MAV برى بتركونيش (يكى از قابليتاشه)

يا مثلا چون سى٤ حساس به ضربس كنارش بنداز بعد بغل يارو فلش بنگ بنداز يا Hand flare يارو موقع مردن براش ميزنه با فلش بنگ كشته شدى ته خندس =))

يه ساعت ويديوه ميتونى ٢-٣ روز ببينىش پارت پارت ولى به معناي واقعي از خنده هلاك ميشى! بازديدم زياد داشته ويديوه خيلي عاليه.

=))  =))  =))

ایول .. تصورش هم خنده داره .. طرف اینطوری میشه    :blink:  :blink:

آره من تو اینستا چندتا پیج باحال عضو هستم .. ویدیو های بتل 4 میذاره .. چندتا حرکتشون هم کپی کردم ..

اگر بتونم با Shadow Play فیلم میگیرم میذارم اینجا .. فعلا دارم روی ایستادن روی هواپیما تلاش میکنم  :D

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

این ویدیو تو آپارات هم هست

http://www.aparat.com/v/zZIeB

ویرایش شده توسط ZAKHAR
لینک به دیدگاه

مشکل اصلی من اینه که سایت اورجین درست باز نمیشد !

خود اورجین رو هم که باز میکنم ( جدا از اونی که با باز کردن بازی باز میشه ) و میخوام یوزر و پس وارد کنم بازهم میگه آنلاین نیستی !

قبلا توی لپ تاپم باز شد و ثبت نام هم کردم ! احتمالا مشکل از pc باشه ! انشاالله تا فردا ویندوز عوض میکنم . فایر فکس حتی گوگل رو هم باز نمیکنه و میگه نا امنه ! نسخه جدید و 64 بیتی هم فایده نداشت !

ویرایش .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...