رفتن به مطلب

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های بتلفیلد Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

moghazzal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

اتفاقا بنده هم که دی ال سی هم دارم سرور های بدون دی ال سی رو میرم نمیدونم چرا.

مپ های مورد علاقه:

بیشتر سواحل باشه و دریایی

سد به قول خارجی ها Fav Map هست

زاوود خوب ِ

فلاد زُن بود چی بود

الآن ادد میکنم شمارو.

دوستان از تجربه شون در مورد اثرات کاهش دهنده های پینگ روی پینگ سرورهای بتلفیلد هم بگن.

برای شما هم پینگ زیاد میشه با کاهنده پینگ؟ عملا نتیجه عکس میده

داخل پیج بتل لاگ پینگ های سرور های مختلف رو نشون میده

@};-

درود

از آسیاتک یعنی اولین بار هست استفاده میکنید به عنوان آی اس پی یا اینکه با آسیاتک اولین بار هست که پینگ 115 داشته سروری؟

درود من قبلا از گادپینگ سرویس داشتم پینگ رو خوب  میاورد پایین ولی مشکل hitreg رو برام پیش اورد (مثلا با جت گلوله می زدم به جت دشمن می خورد ولی damage نمی داد)

چون من اکثرا با جت و هلی بازی می کنم hitreg خیلی اذیت می کرد مجبور شدم دیگه نخرم. اینم بگم من قبلا از پیشگامان 2mb داشتم پینگم خیلی جالب بود (105)! الان واقعا افسوس می خورم که آسیاتک گرفتم (بخاطر سرعتش) :sigh:

خب این رجیستر نشدن شات ها یا هیت ها دقیقاً بخاطر عدم هماهنگی و تطابق بوده. دچار لگ بودین یعنی ممکن هست پینگ تون پایین بوده باشه ولی پکت لاست داشته باشید

درود

من 6-7 بار با سعید خان رفتم سرورهای favorite ایشون .. توبه کردم ! :laughing:  =)) 

مثلا تیم 31 نفره .. 29 نفر کمپ یا وقایع بسیار جالب و خنده دار

من بیشتر Siege Of Shanghai - Operation Locker و Obliteration بازی میکنم 

والا خدارو شکر من نیازی به کاهش پینگ ندارم .. تو حالت نرمال پینگم زیر 100 و گاهن 90 هست

خب خداروشکر

پینگی که حالت عادی پایین باشه جای بسی شکرگزاری داره واقعاً

گیمرها میدونن

=)) =))  دیشب تا صبح تیم مقابل هی تیم مارو کمپر صدا میزد، من یا سوار قایق موتوری بودم با تی وی گایدد میسایل میزدمشون یا  موبایل اِی اِی(ضد هوایی) و پسیو رادار موشک در میکردم از بیس مون بیچاره شون کرده بودم. =)) =)) ، ادمین سرور منو برای بالانس کردن جابجا میکرد هر طرف میرفتم اون تیم رو جلو مینداختم

البته فقط فکرکنم همین دیشب بود که کلا تیم مون خیلی کمپر شده بود منم هی داد میزدم پیغام میدادم گو گو گو ولی کو گوش شنوا

لینک به دیدگاه

خب خداروشکر

پینگی که حالت عادی پایین باشه جای بسی شکرگزاری داره واقعاً

گیمرها میدونن

=)) =))  دیشب تا صبح تیم مقابل هی تیم مارو کمپر صدا میزد، من یا سوار قایق موتوری بودم با تی وی گایدد میسایل میزدمشون یا  موبایل اِی اِی(ضد هوایی) و پسیو رادار موشک در میکردم از بیس مون بیچاره شون کرده بودم. =)) =)) ، ادمین سرور منو برای بالانس کردن جابجا میکرد هر طرف میرفتم اون تیم رو جلو مینداختم

البته فقط فکرکنم همین دیشب بود که کلا تیم مون خیلی کمپر شده بود منم هی داد میزدم پیغام میدادم گو گو گو ولی کو گوش شنوا

درود مجدد 

راستی من ادد دریافت نکردم ..

بله بعد از 7-8 سال آنلاین بازی کردن دومین سالیه که تو زندگیم در بعضی از بازی ها شاهد پینگ  2 رقمی واقعی بودم .. خدارو شکر .. امیدوارم هرچه زودتر اینترنت مملکت پیشرفت های عظیمی رو به خودش ببینه .

=))  گاهی کمپ مزه میده .. مخصوصا وقتی دشمن عصبی میشه .. یادمه یه بار تو مپ Operation Locker از تیکت 2000 تا 0 دم طونل دشمن بودیم .. بین ریپ میکردیم  :laughing:  =))  . هی فوش میدادن .. ما هی میزدیم میخندیدیم .. کار بجایی رسیده بود میرفتم تو REdzone دشمن آر پی جی میزدم میومدم بیرون  =))

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

درود مجدد 

راستی من ادد دریافت نکردم ..

بله بعد از 7-8 سال آنلاین بازی کردن دومین سالیه که تو زندگیم در بعضی از بازی ها شاهد پینگ  2 رقمی واقعی بودم .. خدارو شکر .. امیدوارم هرچه زودتر اینترنت مملکت پیشرفت های عظیمی رو به خودش ببینه .

=))  گاهی کمپ مزه میده .. مخصوصا وقتی دشمن عصبی میشه .. یادمه یه بار تو مپ Operation Locker از تیکت 2000 تا 0 دم طونل دشمن بودیم .. بین ریپ میکردیم  :laughing:  =))  . هی فوش میدادن .. ما هی میزدیم میخندیدیم .. کار بجایی رسیده بود میرفتم تو REdzone دشمن آر پی جی میزدم میومدم بیرون  =))

دیشب که خیلی مزه داد :D

من دنبال اسم شما میگردم ولی یافت نمیشه چرا؟

لینک به دیدگاه

دوستان کسی  easter egg مپ dragon valley رو انجام داده؟ :-?

https://www.youtube.com/watch?v=JuuzmOXL1bc

لینک به دیدگاه

دیشب که خیلی مزه داد :D

من دنبال اسم شما میگردم ولی یافت نمیشه چرا؟

بجای حرف O صفر بذارید میشه

H0lymighT

همین رو کپی کنید.

دوستان کسی  easter egg مپ dragon valley رو انجام داده؟ :-?

https://www.youtube.com/watch?v=JuuzmOXL1bc

درود

چندین ماهی میشه انجام دادم .. برای 4-5 تا از دوستان هم رفتم آخر نشد بگیرن .. روانی شدم !!

یکم سخته و تحمل میخواد

لینک به دیدگاه

سلام  من هم تو یکی  از این پالتون ها اد کنید ممنون  hegmatane

لینک به دیدگاه

آقا اینطور که مشخصه هنوز بازار بتل4 داغه ؟

ارزش داره بخریم ؟ من بین بتل 4 و black ops3 موندم . من یه عمری cod پلی میدادم(mw1 to 3 ) الان به نظر شما بیام رو بتل ؟

لینک به دیدگاه

آقا اینطور که مشخصه هنوز بازار بتل4 داغه ؟

ارزش داره بخریم ؟ من بین بتل 4 و black ops3 موندم . من یه عمری cod پلی میدادم(mw1 to 3 ) الان به نظر شما بیام رو بتل ؟

درود

بتل 4 یه چیزه دیگه هست تقریبا 3 سال از انتشار بازی گذشته هنوز هم خواهان و طرفدار زیادی داره. اگه مشکل پینگ نداشته باشید حتما بیایید از دست ندید :cool:

البته این نظر من بود نظر شما مهمتره

لینک به دیدگاه

پینگ که مشکلی ندارم الان بلیزارد بدون مشکل پلی میدم . فقط می خوستم ببینم از نظر گیم پلی به cod میرسه و پلیر زیاد داره یا نه که ظاهرا بدک نیست .

لینک به دیدگاه

سلام و پنجمین روز عیدتون مبارک ... 

EVGA تو سایتش یه مسابقه گیمینگ گذاشته که جوایز خوبی هم به همراه داره. شرط شرکت در این مسابقه هم، آنلاین بازی کردن بر روی یکی از سرور های evga هست. 

دوستانی که BF4 آنلاین بازی میکنن، خواستم بدونم که نظرتون درباره این سرور چیه و آیا پیشنهاد میکنید که برم اکانت بخرم و شرکت کنم !؟!؟ 

این هم لینک سرور BF4 هست :

Battlefield

و این هم صفحه اصلی این پروموشن و جوایز وسوسه انگیز آن : 

EVGA St. Patrick's Gaming Event

در ضمن، کسایی که میتونند آنلاین بازی کنند، حتما شانس شون رو امتحان کنند. 

مسابقه حدود 7 روز دیگه تموم میشه. 

ویرایش شده توسط amirhossein1404
لینک به دیدگاه

پینگ که مشکلی ندارم الان بلیزارد بدون مشکل پلی میدم . فقط می خوستم ببینم از نظر گیم پلی به cod میرسه و پلیر زیاد داره یا نه که ظاهرا بدک نیست .

از نظر گيم پلى هميشه از كاد بالاتر بوده و هست، كاد فقط براي داستاناش و سينگلاش معروف شد

EVGA تو سایتش یه مسابقه گیمینگ گذاشته که جوایز خوبی هم به همراه داره. شرط شرکت در این مسابقه هم، آنلاین بازی کردن بر روی یکی از سرور های evga هست. 

دوستانی که BF4 آنلاین بازی میکنن، خواستم بدونم که نظرتون درباره این سرور چیه و آیا پیشنهاد میکنید که برم اکانت بخرم و شرکت کنم !؟!؟ 

Battlefield

مرسى دمت گرم

از همين Game Time اوريجين استفاده كن ٧ روز مجانيه بتل ولي دانلودش با خودته.

لینک به دیدگاه

Battlefield

سلام سال نو شما هم مبارک ما هم مثلا برنده شویم چگونه جایزه به دست ما میرسد

لینک به دیدگاه

سلام سال نو شما هم مبارک ما هم مثلا برنده شویم چگونه جایزه به دست ما میرسد

سلام ...

جایزه رو که پست میکنند و خیلی مشکل خاصی وجود نداره ! 

اما چیزی که هست اینه که ممکنه بخاطر تحریم های علیه ایران، جایزه رو نفرستند  :D

لینک به دیدگاه

Battlefield

سرور ها که خالیه کسی توش بازی نمیکنه!!

لینک به دیدگاه

سرور ها که خالیه کسی توش بازی نمیکنه!

درسته ... الان کسی نیست ! 

ولی من دیشب که چک کردم، یه سرور که تقریبا پر بود و بقیه هم چند نفری بودند ...

لینک به دیدگاه

دوستان من یه مدته BF4 که میزنم بین 1 یا 2 دقیقه که وارد بازی شدم میندازه بیرون و میگه Could not join server

پینگم هم 160-170 هستش قبلا BF3 زیاد میزدم اصلا مشکلی نداشتم ولی الان تو هردو بازی همین مشکلو دارم....میگم به خاطر تحریما نباشه؟ استیم هم که IP ایرانو میشناسه نمیشه بازی رو فعال کرد روش حتما شبکه شخصی انتقال داده باید باشه گفتم شاید اینم مثل استیمه...

ویرایش شده توسط THE RAVEN
لینک به دیدگاه

دوستان من یه مدته BF4 که میزنم بین 1 یا 2 دقیقه که وارد بازی شدم میندازه بیرون و میگه Could not join server

پینگم هم 160-170 هستش قبلا BF3 زیاد میزدم اصلا مشکلی نداشتم ولی الان تو هردو بازی همین مشکلو دارم....میگم به خاطر تحریما نباشه؟ استیم هم که IP ایرانو میشناسه نمیشه بازی رو فعال کرد روش حتما شبکه شخصی انتقال داده باید باشه گفتم شاید اینم مثل استیمه...

تحریم که تموم شد دوست گرامی :دی ( زمان تحریم هم EA کاری به ملت ایران نداشت ، به جز موقع فعال کردن بازی )

شما با cmd پینگ بگیرید ببینین تایم اوت ندارین

راستی امروز دست به هد شاتم عالی بود

فکر کنم نزدیک 60 تا هد شات داشتم :D :cool:

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

تحریم که تموم شد دوست گرامی :دی ( زمان تحریم هم EA کاری به ملت ایران نداشت ، به جز موقع فعال کردن بازی )

شما با cmd پینگ بگیرید ببینین تایم اوت ندارین

راستی امروز دست به هد شاتم عالی بود

فکر کنم نزدیک 60 تا هد شات داشتم :D :cool:

تحریمای استیم که فعلا برقراره...و خیلی از سایتای دیگه همینطور

با 8.4.4.8 تست میگیرین؟ من زیاد اطلاع ندارم

post-11964-0-63408700-1458990907_thumb.jpg

(60 تا هد شات؟  :eek:  ایول داری خدا وکیلی...منم امروز بد نبودم که هی ضد حال بازی مینداختم بیرون :( )

ویرایش شده توسط THE RAVEN
لینک به دیدگاه

منم دقیقا همین مشکل رو دارم و دقیقا همین ارور Could not join server

چند روزی هست که اصلا نمیتونم بازی کنم

لینک به دیدگاه

دوستان شما از این ای پی پینگ بگیرین

5.101.165.23

مال این سرور هست

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/PC/20146a34-4ccb-43bd-bcd9-a196605bd3c1/ENAW-HC-60Hz-Pearl-Market-no-Weapon-Rules/

اگه تایم اوت ندارین نباید مشکلی باشه

البته یه کار دیگه هم بکنین از اوریجین لوگ اوت کنین مودم رو خاموش روشن کنین دوباره وارد اوریجین بشین و وارد یک سرور بشین ( این جوری یک بار این مشکلم رفع شد! )

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

دوستان شما از این ای پی پینگ بگیرین

5.101.165.23

مال این سرور هست

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/PC/20146a34-4ccb-43bd-bcd9-a196605bd3c1/ENAW-HC-60Hz-Pearl-Market-no-Weapon-Rules/

اگه تایم اوت ندارین نباید مشکلی باشه

البته یه کار دیگه هم بکنین از اوریجین لوگ اوت کنین مودم رو خاموش روشن کنین دوباره وارد اوریجین بشین و وارد یک سرور بشین ( این جوری یک بار این مشکلم رفع شد! )

post-11964-0-88424100-1458992052_thumb.jpg

تایم اوت نشد 

اون  روش رو هم حتما امتحان میکنم

شما الان از همین سرور پینگتون چنده؟

لینک به دیدگاه

attachicon.gifUntitled.jpg

تایم اوت نشد 

اون  روش رو هم حتما امتحان میکنم

شما الان از همین سرور پینگتون چنده؟

126 ms
لینک به دیدگاه

126 ms

خوبه...

فکر نکنم دلیلش پینگم باشه اره؟ شما که تاحالا همچین مشکلی نداشتین که؟

لینک به دیدگاه

خوبه...

فکر نکنم دلیلش پینگم باشه اره؟ شما که تاحالا همچین مشکلی نداشتین که؟

داشتم یا تایم اوت داشتم یا با کاری ک گفتم حل شده دوست گرامی امتحان کنین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...