رفتن به مطلب

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های بتلفیلد Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

moghazzal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

1874146036262321135_1.jpg

تاکنون طبق اخبار و شایعات اخیر می دانستیم که عنوان Call of Duty سال جاری قرار است توسط استودیوی Infinity Ward توسعه یابد و بخش هایی از محیط بازی مربوط به فضا یعنی خارج از اتمسفر زمین خواهد بود.
اما به نقل از GamingBolt ، هم اکنون با توجه به شغل جدیدی که در سایت Activision لیست شده استودیوی Infinity Ward به دنبال یک طراح جلوه های ویژه با توانایی خلق انفجارها و تخریب های واقع گرایانه در فضا می گردد. اگر این موضوع را با اطلاعاتی که از پیش داشته ایم ادغام کنیم می توانیم نتیجه بگیریم که Call of Duty امسال از انفجارها و تخریب های عظیم در فضا برخوردار است.
البته ساده است چون باید هم چنین انتظاری را می داشتیم ، مثل اینکه بگوییم عنوان بعدی Street Fighter بعدی از مبارزه برخوردار است. البته برای اینکه متوجه شویم چرا در عنوان جدید COD باید در فضا و با چالش های خارق العاده ای سر و کله بزنیم می بایست تا نمایشگاه E3 2016 منتظر بمانیم زیرا انتظار می رود این عنوان خود را در این گردهمایی نشان دهد.

rgdh_12963674_793165190789073_4224085444

:( .... :laughing: :laughing: rolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gif

----------------------------------------------------------------------------

maxresdefault.jpg

پاییز امسال Battlefield جدید که دست پخت استدیو DICE خواهد بود، از راه می‌رسد. با توجه به اطلاعاتی که از طریق لیست مشاغل شرکت بدست آمده، گمانه‌زنی‌هایی در مورد قسمت پنجم این بازی زده می‌شود. البته مشخص نیست که این لیست منتشر شده مربوط به Battlefield 5 است یا یک بازی معرفی نشده از استدیو DICE؛ اما در لا‌به‌لای این لیست به موتور بازی‌سازی Frostbite و چند ابزار بازی‌سازی دیگر اشاره شده که همگی می‌توانند مربوط به Battlefield جدید باشند.

اطلاعات به دست آمده از این لیست شغلی نشان می‌دهد که DICE به دنبال افزایش سطح جزئیات، عملکرد و ثبات تصویر در موتور Frostbite است.

"به صورت تیمی در DICE مشغول به کار می‌شوید تا سیستمی بهینه را برای محاسبه‌ی فواصل پدید بیاورید؛ به شکلی که بستر افزایش جزئیات را فراهم بیاورد. کار شما روی موتور Frostbite خواهد بود. شما به تیم ملحق می‌شوید تا سرعت پیشرفت در زمینه‌های مذکور بیشتر شود."

این استخدام ممکن است مربوط به استخدام‌های سالیانه باشد؛ چرا که در این روزگار اگر استدیویی موتور بازی سازیش را ارتقا نبخشد از قافله جا می‌ماند. دور از انتظار هم نیست اگر افراد تازه به استخدام درآمده مستقیماً به کار روی Battlefield 5 مشغول شوند.

انتظار می‌رود بازی Battlefield 5 در پاییز سال جاری بر روی پلتفرم‌های PS4، PC و XBOX ONE عرضه شود.

( تایید استفاده شدن نسل جدید انیمیشن ها ، تایید فیزیک دیوانه کننده ، تایید گرافیک ناب فراتر از ان چه تا حالا به اسم گرافیک بازی میشناختیم! )
منبع این دو خبر : پردیس*گیم

دوستان شاید جالب باشه این مطلب که الان میخوام بزارم
شو فلفل قرمزِ ای ام دی  ( :دی ) رو دیده باشین مسئول ارشد برنامه نویسی GPU Open با چند تا از سازنده ها صحبت میکردن مثل مسئول گرافیکی Square Enixe که در مورد Tress FX3 که اون ها اپتیمایز خاص خودشون رو انجام دادن و با نام PURE HAIR تو TOMP RAIDER و DEUS EX استفاده کردن صحبت میکردن و یا یکی از مسئولان بلند پایه یوبی سافت که واچ داگز 2 رو تایید کرد DX12 استفاده میکنه و برای ASYNC Compute روی سخت افزار های AMD اپتیمایز ویژه خواهد بود  ...
برای من مهم ترین شخص ، مهندس ارشد رندرینگ موتور فوق قدرتمند Frostbite از استودیو کبیر DICE بود ، که برنامه نویس ارشد GPU Open با ایشون صحبت میکردن رو شوخی گفتن ما سال هاست هه ی میریم DICE و رفت و امد داریم ... وقتشه بگیم چیکار میکردیم! از سال 2010 تا 2013 AMD و DICE روی Frostbite 3 کار کردن تا بهینه بشه و از Mantle و Vulkan و DX12 پشتیبانی کنه!!
الان هم DICE گفت که دارن روی GPU Open کار میکنند و وارد فاز جدیدی از اپتیمایز کردن شدن!!  و حدس من اینه امکان استفاده از تکنیک های جدید موجود در GPU Open هم در بازی های اینده DICE هست ( تکنیک خاصی معرفی نشده به جز چارت که شامل AOFX و SHADOW FX و Geometry FX ... بود )
جالبه بدونین اپتیمایز کردن بازی های DX12 وقت گیر تر ، و نیاز مند منابع بیشتر ، هزینه مالی بیشتر نسبت به اپتیمایز کردن بازی های DX11 هست!! ای ام دی میخواد از فرصت این که کنسول نسل هشت دسشته ( همین طور نسل نهم که کنسول ها باید ترکیبی از پردازنده ZEN و Navi with next generation memory 10nm هست باشه! ) AMD میخواد از سرمایه گزاری سونی و مایکروسافت برای کنسول هاشون استفاده کنه و اون اپتمایز کنسول ها رو راحت بیاره روی پی سی ، و در اخر مسئول برنامه نویسی ای ام دی تاکیید کرد ما قصد تحمیل نداریم و سازنده میتونه با ابزار ما بازی رو برای سخت افزار غیر ای ام دی هم بهینه کنه!!!!!

sem_15093015781l.jpg

برای من که خیلی بتلفیلد رو بازی میکنم ، خیلی جالب بود گفتم بازتاب بدم  :D @};- :cool:

xe6t_22.jpg

yenl_photo_2016-05-02_23-58-15.jpg

5tzi_3333.jpg

http://www.aparat.com/v/eiZqb

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

بتل هارد لاین که مزخرف بود. اصلا بتل سه و چهار کجا اون کجا. درگیری بین دو ملت کجا درگیری چنتا اشرار با پلیس کجا.

لینک به دیدگاه

بتل هارد لاین که مزخرف بود. اصلا بتل سه و چهار کجا اون کجا. درگیری بین دو ملت کجا درگیری چنتا اشرار با پلیس کجا.

هاردلاین نسخه اصلی به حساب نمیاد !

نسخه متفرقه هست .

من به بتل 5 بسیار امیدوارم . بتل 4 که خیلی خوبه !

لینک به دیدگاه

"و COD همچنان در فضا!" ، با عنوان تاپیک خیلی حال کردم! =))  واقعا COD از مسیر خودش خارج شده.

لینک به دیدگاه

هاردلاین نسخه اصلی به حساب نمیاد !

نسخه متفرقه هست .

من به بتل 5 بسیار امیدوارم . بتل 4 که خیلی خوبه !

منظورم اینه که امیدوارم مثل hl نشه
لینک به دیدگاه

باید پولهامون رو جمع کنیم بریم بتل 5 بزنیم !

پول جمع کردن نمیخواد :دی

تا بازی اومد با کلیه رو کند فروخت نسخه پرمیوم لیمیتد ادیتشن خرید :D  انصافا هیچ بازی نمیشه این قدر بازی کرد و خسته نشد 

"و COD همچنان در فضا!" ، با عنوان تاپیک خیلی حال کردم! =))  واقعا COD از مسیر خودش خارج شده.

:دی

منظورم اینه که امیدوارم مثل hl نشه

البته HL استودیو DICE فکر میکنم روش نظارت داشت بیشتر و خودش نساخت

سازنده dead space این قسمت رو فکر میکنم ساخت

در کل بتل 5 قراره یک سینگل قوی داشته باشه ، انلاین هم بماند .... :cool:

لینک به دیدگاه

join me

--------

:laughing: :laughing: :laughing:

یه جت رو با یک شلیک توسط تانک داشت دور ور میداشت رو زدم ... دیگه جرات نکرد جت سوار بشه تا اخر بازی جت نداشتن =)) =)) =))

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

انصافا ...مردونه پایه باشین

یه سرور تو ایران بزنیم ، vip کنیم برای خودمون به جای این که پول کاهش پینگ بدیم ، پول vip سرور بدیم ....

حتی اگه نمیصرفه واقعا .... من شنیدم یه سایت روسی بتل 4 رو هک کرده انلاینش رو ، به صورت کر.کی میشه روی اون سرور های روسی بازی کرد... تو ایران ما خودمون سرورش رو راه بندازیم ...vps میخواد فکر کنم ....

فقط تصور کنین وارد سرور بشین پینگتون 30ms-50 بزنه =)) =)) =)) =)) =))  وای خدا چی بشه :D

بر فرض اگر 10 نفر باشیم به هر نفر چقدر میخوره ؟؟؟

لینک به دیدگاه

انصافا ...مردونه پایه باشین

یه سرور تو ایران بزنیم ، vip کنیم برای خودمون به جای این که پول کاهش پینگ بدیم ، پول vip سرور بدیم ....

حتی اگه نمیصرفه واقعا .... من شنیدم یه سایت روسی بتل 4 رو هک کرده انلاینش رو ، به صورت کر.کی میشه روی اون سرور های روسی بازی کرد... تو ایران ما خودمون سرورش رو راه بندازیم ...vps میخواد فکر کنم ....

فقط تصور کنین وارد سرور بشین پینگتون 30ms-50 بزنه =)) =)) =)) =)) =))  وای خدا چی بشه :D

من دیدم از عربستان و امارات هم سرور زدن

چیزی از اونا کمتر نداریم که هیچ بیشترم داریم منتهی اونا الآن روزای خوششون هست و غرق در پول نفت ولی خب ماهم میتونیم با کمک همدیگه سرور اختصاصی ایران رو راه اندازی کنیم یا اصلا از لیون بخوایم این یه اعتبار کشوری میشه هم برای لیون هم جهانی. دیدید توو این سرور های خارجی میریم بعضی هاشون میگن ما تحت حمایت فلا سایت هستیم، اسپانسر ما فلان شرکت هست و اینا.

ما هم میتونیم به نظرم و خیلی خوب هم میشه. چون فقط از ایران ملحق نمیشن به اون سرور از هرجای دیگه ی دنیا هم میتونن ملحق بشن

لینک به دیدگاه

درود

جدیدترین کلیپ از گیم پلی بتل که پر از کل کل بود !

http://www.aparat.com/v/6BKHZ

ممنون میشم من رو در آپارات و یوتوب دنبال کنید

Aparat

Youtube

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

درود

Aparat

Youtube

لینک به دیدگاه

درود

Aparat

Youtube

داداش عالیییییییییییییییییییییییییی :دی

واقعا میتونم بگم در حد حرفه ای بود افرین

رفت صفحه اول تاپیک :D

منم کارای خفن زیاد کردم ولی فیلم نگرفتم ، یه برنامه پیدا کردی سه دقیقه سه دقیقه که گقتی فیلم میگیره و اگه نخواستیم حذف میکنه اگه خواستیم ذخیره میکنه معرفی کن :)

این هفته با تانک یه جت رو زدم بدبخت دیگه جت سوار نشد :دی

تو اپراشن لاکر هم با rev tool تو پله ها سه چهار نفر پشست سرم هم کشتم اون اخر برگشست خورد تو صورتش پشم..اش ریخت =)) =))

یه سری حرکت باحال هم بود فیلم نگرفتم هفته بعد اومدم منم اگه حسش بود فیلم میزارم :D

لینک به دیدگاه

درود

Aparat

Youtube

فوق العاده بود :clapping: :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

داداش عالیییییییییییییییییییییییییی :دی

واقعا میتونم بگم در حد حرفه ای بود افرین

رفت صفحه اول تاپیک :D

منم کارای خفن زیاد کردم ولی فیلم نگرفتم ، یه برنامه پیدا کردی سه دقیقه سه دقیقه که گقتی فیلم میگیره و اگه نخواستیم حذف میکنه اگه خواستیم ذخیره میکنه معرفی کن :)

این هفته با تانک یه جت رو زدم بدبخت دیگه جت سوار نشد :دی

تو اپراشن لاکر هم با rev tool تو پله ها سه چهار نفر پشست سرم هم کشتم اون اخر برگشست خورد تو صورتش پشم..اش ریخت =)) =))

یه سری حرکت باحال هم بود فیلم نگرفتم هفته بعد اومدم منم اگه حسش بود فیلم میزارم :D

درود

آقا نفرمایید ما نوبی بیش نیستیم  :D  ^_^ 

ممنون که قابل دونستی داداش @};- 

برنامه من با Nvidia Shadow Play میگیرم که دیگه داره خسته ام میکنه .. کلش اف کلن روی bluestacks باز میکنم بک گراند .. گوگل کروم هم که قربونش برم رم میخوره .. چندین صحنه بسیار خوووووووب میزنم ضبط کنه یهو بتل هنگ میکنه .. فریز میشه با سیستم امضاء رم کم میاد .. گاهی هم یه سیستم فایل nvidia  به اسم Nvidia Capture Server میاد صدر CPU usage !!!

یکی از دوستان obs  نسخه Studio رو پیشنهاد داد .. هنوز تست نکردم .. تنها مزیت Nvidia Shadow Play اینه که هی 3 دقیقه 3 دقیقه ( البته از 1 تا 15 دقیقه بسته به تنظیم خودت ) .. بازی رو به صورت TEMP ضبط میکنه .. هروقت لازم دونستی کلید میانبر میزنی ذخیره میکنه تو فولدی که تایین کردی...

یه حدسی هم میزنم .. من SSD درگیره ویندوزه .. هارد 1 ترا درگیره ران کردن بتل . هارد سوم هم ذخیره بازی .. همزمان هنگ میکنه شاید از اینم باشه !

فوق العاده بود :clapping: :clapping: :clapping:

درود

ممنون  @};- 

شما همیشه انرژی مثبت هستید :x

لینک به دیدگاه

درود

آقا نفرمایید ما نوبی بیش نیستیم  :D  ^_^ 

ممنون که قابل دونستی داداش @};- 

برنامه من با Nvidia Shadow Play میگیرم که دیگه داره خسته ام میکنه .. کلش اف کلن روی bluestacks باز میکنم بک گراند .. گوگل کروم هم که قربونش برم رم میخوره .. چندین صحنه بسیار خوووووووب میزنم ضبط کنه یهو بتل هنگ میکنه .. فریز میشه با سیستم امضاء رم کم میاد .. گاهی هم یه سیستم فایل nvidia  به اسم Nvidia Capture Server میاد صدر CPU usage !!!

یکی از دوستان obs  نسخه Studio رو پیشنهاد داد .. هنوز تست نکردم .. تنها مزیت Nvidia Shadow Play اینه که هی 3 دقیقه 3 دقیقه ( البته از 1 تا 15 دقیقه بسته به تنظیم خودت ) .. بازی رو به صورت TEMP ضبط میکنه .. هروقت لازم دونستی کلید میانبر میزنی ذخیره میکنه تو فولدی که تایین کردی...

یه حدسی هم میزنم .. من SSD درگیره ویندوزه .. هارد 1 ترا درگیره ران کردن بتل . هارد سوم هم ذخیره بازی .. همزمان هنگ میکنه شاید از اینم باشه !

درود

ممنون  @};- 

شما همیشه انرژی مثبت هستید :x

خواهش میشود @};-

چرا بتل رو روی اس اس دی اجرا نمیکنید؟

لینک به دیدگاه

خواهش میشود @};-

چرا بتل رو روی اس اس دی اجرا نمیکنید؟

صرفا جهت عمر اس اس دی

البته من شدیدا روی تر تمیز بودن هارد و درایو ها حساسم .. یه درایو 500 گیگی برای نصب بازی ها دارم .. همه کنار هم.

لینک به دیدگاه

صرفا جهت عمر اس اس دی

البته من شدیدا روی تر تمیز بودن هارد و درایو ها حساسم .. یه درایو 500 گیگی برای نصب بازی ها دارم .. همه کنار هم.

تست کردم روی اس اس دی خیلی تاثیر داشت روی لودینگ، الآن فایلهای بتلفیلد روی منتقل کردم روی اس اس دی

لینک به دیدگاه

تست کردم روی اس اس دی خیلی تاثیر داشت روی لودینگ، الآن فایلهای بتلفیلد روی منتقل کردم روی اس اس دی

توی مپ های اصلی بازی لودینگ خیلی فرق میکنه. من خودم به خاطر بتل 4 اس اس دی خریدم واقعا لودینگاش خیلی رو مخ بود

لینک به دیدگاه

گرافیک من قبل عید سوخت  :crying:چقدر دلم برای بتل تنگ شده :(

لینک به دیدگاه

درود

امروز صبح بهترین پینگم رو داشتم !!!

راحت میتونم بگم بهترین پینگی که تاحالا تو بازی های آنلاین تو سرور خارجی داشتم  :cool:  ^_^ 
post-19588-0-53605600-1460778256_thumb.jpg
post-19588-0-37541400-1460778089_thumb.jpg

اســـــــــــــــپــــــــــــند دود کنم چشم نخوره  :mad:  :D  :D 

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

درود

راحت میتونم بگم بهترین پینگی که تاحالا تو بازی های آنلاین تو سرور خارجی داشتم  :cool:  ^_^ 

attachicon.gifPing 2.jpg

attachicon.gifPING.jpg

اســـــــــــــــپــــــــــــند دود کنم چشم نخوره  :mad:  :D  :D 

:eek:  :eek:

لینک به دیدگاه

درود

راحت میتونم بگم بهترین پینگی که تاحالا تو بازی های آنلاین تو سرور خارجی داشتم :cool: ^_^

attachicon.gifPing 2.jpg

attachicon.gifPING.jpg

اســـــــــــــــپــــــــــــند دود کنم چشم نخوره :mad: :D :D

حالا هی ما چیزی نمیگیم هی پینگ رو کن =))

پینگو اورکلاک کردی یا اختلاس کردی؟خخخ

Sent from my MI 3W using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...