رفتن به مطلب

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های بتلفیلد Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

moghazzal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان متاسفانه بازی موقع اجرا خطا میده راه حل برطرف کردن ارور چیه؟ :(

d831_2016-08-21_12-24-42.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان متاسفانه بازی موقع اجرا خطا میده راه حل برطرف کردن ارور چیه؟ :(

d831_2016-08-21_12-24-42.png

عجب بازی پردردسریه این بازی مشکل عدم لودشدن فیکس شد اما هنوزم تو مرحله ای که می افته توی اب ونمیره مرحله بعد حل نشد! :wacko:

لینک به دیدگاه

این ارور وقتی سیو ریختی داد

یا از همون اول اخر مرحله یک این ارور میداد

ویرایش شده توسط ابوالفضل.گنجی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این ارور وقتی سیو ریختی داد

یا از همون اول اخر مرحله یک این ارور میداد

والا نصب بازی بصورت اکسترکت فایل های بازیه و بعد اپدیت وکرک و اجرا ، دیگه لوکیشنی برا سیو کردن بازی نداره :(  هیچ اروری نمیده فقط تو اون مرحله میمونه وهیچ اتفاقی نمی افته. :-S

لینک به دیدگاه

والا نصب بازی بصورت اکسترکت فایل های بازیه و بعد اپدیت وکرک و اجرا ، دیگه لوکیشنی برا سیو کردن بازی نداره :(  هیچ اروری نمیده فقط تو اون مرحله میمونه وهیچ اتفاقی نمی افته. :-S

غیر ممکنه نداشت باشه شما همون مسیر رفتید که ادرس دادم ؟

PROFSAVE_header

این متن سرچ کنید تو درایو C ببینید سیو در کدوم قسمت هست بعد سیو اونجا کپی کنید 

لینک به دیدگاه

با سلام

تنظیمات گرافیکی رو روی کمترین حالت بزارین و دوباره تست کنید.

من هم همین مشکل رو داشتم و مجبور میشدم قبل از اتمام هر مرحله گرافیک رو روی low بزارم تا بره مرحله بعد.

لینک به دیدگاه

سلام 

به احتمال زیاد فایل های بازی شما ناقص هست 

بهتره اکانت یکی از دوستات رو که بتل 4 داره بگیری بعد بازی رو بهش بشناسونی بعد به حتمال زیاد یسری فایل رو برای این که بازی شما ارجینال سازی بشه دانلود میکنه بعد از این که بازی شما کامل شد میتونی کرک رو دوباره بریزی و راحت بازی کنی البته میتونی اکانت بازی رو بخری و راحت مولتی و سینگل بزنی فکر نکنم اکانتش گرون باشه 

موفق باشی

ویرایش شده توسط MohsenVaziri
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

غیر ممکنه نداشت باشه شما همون مسیر رفتید که ادرس دادم ؟

PROFSAVE_header

این متن سرچ کنید تو درایو C ببینید سیو در کدوم قسمت هست بعد سیو اونجا کپی کنید 

الان که بازی رو دوباره نصب کردم  مسسیرمشخص شد قبلانبود!  بله کپی کردم کیفیت وسرعت بازی بهترشد مشکل  ازسیوبازی بود درسته بازم گیرمیکنه ولی الان مرحله های بعد واسم قفل نیستن منم بیخیال مرحله اول شدم والانم مرحله دوم بازی روادامه میدم.ممنونم ازتون و هممه دوستانی که راهنمایی کردن.

سلام 

به احتمال زیاد فایل های بازی شما ناقص هست 

بهتره اکانت یکی از دوستات رو که بتل 4 داره بگیری بعد بازی رو بهش بشناسونی بعد به حتمال زیاد یسری فایل رو برای این که بازی شما ارجینال سازی بشه دانلود میکنه بعد از این که بازی شما کامل شد میتونی کرک رو دوباره بریزی و راحت بازی کنی البته میتونی اکانت بازی رو بخری و راحت مولتی و سینگل بزنی فکر نکنم اکانتش گرون باشه 

موفق باشی

سلام

خودم هم همین حدسو میزنم میخام ازیه سایت معتبری دانلود کنم وسپس نصب واپدیت وکرک کنم

ویرایش شده توسط Maxwell
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

چرا از فوش های بازی فقط عکس گذاشتید؟

سلام

ببخشید متوجه منظورتون نشدم.

لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید متوجه منظورتون نشدم.

منظورشون 2 جمله ای هست که به زبان انگلیسی زیر 2 عکس اول هست که خب ناسزا محسوب میشه :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منظورشون 2 جمله ای هست که به زبان انگلیسی زیر 2 عکس اول هست که خب ناسزا محسوب میشه :)

ای بابا این دوستمونم گیرداده به اون نوشته ها :D گیرکردن بازیو بچسب =))  البته باسیو بازی که دوست خوبمون دادن اون مرحله رو بیخیال شدم امیدوارم اون یکیا گیرنکنن  :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اووف چقدر اعصاب ادم خورد میشه

اره تاحالا بیش از ده بار از نو نصب واپدیتو کرک کردم فعلا با سیو فایل جدید مشکلی نیست  :)

لینک به دیدگاه

دوستان چطور میشه Need for Speed™ (Trial) ادد کرد؟؟؟ هر کاری میکنم توی قسمت تریال ها نیست!رجیون خاصی داره؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

بعد مدت ها اومدم  یه دست بتل بازی کنم اما هی ارور میده

post-11538-0-30491900-1472110645_thumb.jpg

هیچ ترینر روی سیستم نیست اما باز این ارور میده

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

بعد مدت ها اومدم یه دست بتل بازی کنم اما هی ارور میده

attachicon.gifsdsdsd.jpg

پانک باستر رو دانلود و نصب کن. اگر نصب داری آپدیت کن. ویرایش شده توسط -HIDDEN-
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

بعد مدت ها اومدم  یه دست بتل بازی کنم اما هی ارور میده

attachicon.gifsdsdsd.jpg

درود

شما Punkbuster رو دانلود کن و اجراش کن !

لینک به دیدگاه

خلاصه اخبار این چند روزه:

-بتای باز بازی بتلفیلد 1 روز 31 آگوست (و یک روز زودتر برای Battlefield Insiderها) عرضه میشه که در اون تنها مپ Sinai Desert که در گیمزکام نشان داده شد رو همراه داره. معلوم نیست که لول آپ شدن در بتا به بازی اصلی منتقل میشه یا نه (تو 4 میشد)

-بالاخره پک Premium بتلفیلد 1 هم معرفی شد پس از چند ماه انتظار. اولین Expansion Pack بازی هم به نام They Shall Not Pass در تاریخ مارچ 2017 عرضه خواهد شد. (اسمشو فکر کنم گندالف گذاشته! :D )

5nn9_gf.png

قیمت پریمیوم هم همانند نسخه های قبلی 49.99$ هست. ویژگی های اضافه شامل 4 اکسمپنشن پک برابر با 16 مپ اضافه، Elite Class های جدید، اسحله ها و وسیله نقلیه های جدید و ... هست. (دلیل 4 اکسپنشن شدن فکر کنم مپ های رایگانیه که هر از چند گاهی میاد که اولینش مپ Giant's Shadow در December 2016 هست. بتلفیلد 3 و 4 هر کدوم 5 اکسپنشن داشتند)

- رابط کاربری جدید بتلفیلد 4 هم اکنون برای کنسول ها عرضه شده (در آپدیتی 2.8 گیگی!) و بزودی به پی سی هم میاد.

- Main Theme بازی بتلفیلد1 امروز منتشر شد و یکی از قشنگ ترین ساندترک هاست. که شباهت زیادی به ساندترک بی نظیر بازی بتلفیلد 2 داره. سعی میکنم لینکشو پیدا کنم بدم خودشو ولی فعلا اگه تونستید برید کانال یوتیوب DANNYonPC اونجا هست.

- نسخه Ultimate Edition بتل1 هم اومده که شامل نسخه Early Enlister و Premium میشه که کامل ترین نسخه بازیه با قیمت 129.99$. (من بدبختم رفتم خریدم. Rip Wallet :crying: )

cptr_untitled.png

ویرایش شده توسط iMahyar77
لینک به دیدگاه

سلام میشه در مورد این بیشتر توضیح دهید

(- رابط کاربری جدید بتلفیلد 4 هم اکنون برای کنسول ها عرضه شده (در آپدیتی 2.8 گیگی!) و بزودی به پی سی هم میاد.)

خرید هم مبارک باشد

-بتای باز بازی بتلفیلد 1 روز 31 آگوست (و یک روز زودتر برای Battlefield Insiderها) عرضه میشه که در اون تنها مپ Sinai Desert که در گیمزکام نشان داده شد رو همراه داره. معلوم نیست که لول آپ شدن در بتا به بازی اصلی منتقل میشه یا نه (تو 4 میشد)

-بالاخره پک Premium بتلفیلد 1 هم معرفی شد پس از چند ماه انتظار. اولین Expansion Pack بازی هم به نام They Shall Not Pass در تاریخ مارچ 2017 عرضه خواهد شد. (اسمشو فکر کنم گندالف گذاشته! :D )

5nn9_gf.png

قیمت پریمیوم هم همانند نسخه های قبلی 49.99$ هست. ویژگی های اضافه شامل 4 اکسمپنشن پک برابر با 16 مپ اضافه، Elite Class های جدید، اسحله ها و وسیله نقلیه های جدید و ... هست. (دلیل 4 اکسپنشن شدن فکر کنم مپ های رایگانیه که هر از چند گاهی میاد که اولینش مپ Giant's Shadow در December 2016 هست. بتلفیلد 3 و 4 هر کدوم 5 اکسپنشن داشتند)

- رابط کاربری جدید بتلفیلد 4 هم اکنون برای کنسول ها عرضه شده (در آپدیتی 2.8 گیگی!) و بزودی به پی سی هم میاد.

- Main Theme بازی بتلفیلد1 امروز منتشر شد و یکی از قشنگ ترین ساندترک هاست. که شباهت زیادی به ساندترک بی نظیر بازی بتلفیلد 2 داره. سعی میکنم لینکشو پیدا کنم بدم خودشو ولی فعلا اگه تونستید برید کانال یوتیوب DANNYonPC اونجا هست.

- نسخه Ultimate Edition بتل1 هم اومده که شامل نسخه Early Enlister و Premium میشه که کامل ترین نسخه بازیه با قیمت 129.99$. (من بدبختم رفتم خریدم. Rip Wallet :crying: )

cptr_untitled.png

لینک به دیدگاه

5nn9_gf.png

cptr_untitled.png

واقعا كمتر كسي پيدا ميشه 130$ به يه بازي بده خخخ شما ديگه كي هستين من هنوز تو شوكم :D
لینک به دیدگاه

واقعا كمتر كسي پيدا ميشه 130$ به يه بازي بده خخخ شما ديگه كي هستين من هنوز تو شوكم :D

بازی معمولی و پریمیوم رو اکثر بتل بازا میگیرن که میشه 110 دلار. اون 20 دلارم برا دیلاکسش بود.

سلام میشه در مورد این بیشتر توضیح دهید

(- رابط کاربری جدید بتلفیلد 4 هم اکنون برای کنسول ها عرضه شده (در آپدیتی 2.8 گیگی!) و بزودی به پی سی هم میاد.)

خرید هم مبارک باشد

maxresdefault.jpg

این شکلی میشه به جای بتل لاگ و بروزر

لینک به دیدگاه

پانک باستر رو دانلود و نصب کن. اگر نصب داری آپدیت کن.

درود

شما Punkbuster رو دانلود کن و اجراش کن !

ممنون مشکل  حل  شد

لینک به دیدگاه

لينك SoundCloud ساندترك اصلى:

https://m.soundcloud.com/superronku/track-7

الانم دارم گوش ميدم واقعا حس خوبى ميده

فيلتره حواستون باشه

ویرایش شده توسط iMahyar77
لینک به دیدگاه

چند تا سوال داشتم دوستان

1-بتای بتلفیلد 1 چه روزی شروع میشه ؟

2-من هیچ جایی ثبت نام نکردم . امکانش هست بتونم بتا رو بازی کنم ؟

3-پلتفرم من ps4 هست. حجم دانلودی حدودا چه قدر هست ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...