رفتن به مطلب

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های بتلفیلد Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

moghazzal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

قسمت مصرف دیتای ویندوز و چک کنید شاید همه حجم از بازی نباشه

ولی خدایی یک گیگم مصرف کنه می ارزه

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

قسمت مصرف دیتای ویندوز و چک کنید شاید همه حجم از بازی نباشه

ولی خدایی یک گیگم مصرف کنه می ارزه

سلام دوست عزیز ،دقیقا اون قسمت کجاست؟ 

واقعا درسته ارزش استفاده حجم رو داره ولی با پینگ ۲۵۰ نمیچسبه.

ویرایش شده توسط Bloody
لینک به دیدگاه

Dota 2 در صورتی که توی تنظیمات انتخاب کنید  که نت ضعیف دارید برای هر دیقیقه  1.2 مگ کم میکنه.

Csago برای هر 25 راند بازی(یک بازی کامل) 80-90 مگ کم میکنه.

gwent هر 2 ساعت  20-30 مگ کم میکنه

بستگی به بازیش داره و اطلاعاتی که میدن و میگیرن

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Bloody گفته است :

سلام من وقتی بازی بتل فیلد 1 رو آنلاین بازی میکنم (حدود 30 دقیقه) تقریبا 200 تا 300 مگ از حجم اینترنتم کم میشه.

میخواستم ببینم که آیا مصرف اینقدر حجم عادیه؟

ببین شما اگه 60هرتز مپ 64 نفره و روتیت مپ (مپ های چرخشی)بازی کنی مصرف به حداکثر خودش میرسه چیزایی هست که خودم  در bf4 تجربه کردم .

و نمیدونم باتل 1 رو دادن سرورهای شخصی یا نه  و اگه  سرور fast spawn وسیله ها رو  هم داشته باشه دیگه دیگه...

اما این مصرف 300مگ برای نیم ساعت زیادی بالاست...

حدودا برای 50 دقیقه تا 1 ساعت مقدار 150 تا 200 مگ اپ و دان میشه گفت مشکلی نیست اما نیم ساعت رو ؟! ....

میگم قند شکن باز نداری؟

لینک به دیدگاه

من بازی میکنم ساعتی تقریبا 250 مگ حدود 4 ساعت بازی کنم 1 گیگ 

بازی تایتان فال هم یکم بیشتر ساعت 350 مگ 

بازی اورواچ هم ساعتی 200 مگ 

بتلفیلد 4 هم بازی میکنم ولی اطلاعات ندارم از حجم مصرفیش ولی هرچی بالا گفتم رو تست کردم

لینک به دیدگاه

ببین battlefield 1 مصرفش اینطوریه که یک ساعت اول رو 100 مگ الی 120 مگ مصرف میکنه و برای راند های بعدی خیلی کم استفاده میکنه به حدی که من سه ساعت بازی کردم نزدیک 230 مگ حجم برد . مصرف اولیه

مهمه - چون وقتی برای اولین بار جوین میشی به سروری تمام اطلاعات پلیرها و درصد خونشون اینطور چیزا ثبت میکنه برات برا همین اولین بار حجم اینقدر میخوره ولی برای ساعت های بعدی چون اطلاعات پلیر های تکراری

از قبل موجوده دیگ به دانلود کردن اونا شروع نمیکنه مگر این که چنتا پلیر جدید به سرور اضافه شن فقط اطلاعات اونا رو دانلود میکنه همین. من خودم همیشه بتل بازی میکنم  ریز مصرفش دقیقا میدونم چقدره.

مپ های 24 نفره که بری نزدیک 50 الی 65 مگ ساعت اول دانلود میکنه 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Matin96D گفته است :

من بازی میکنم ساعتی تقریبا 250 مگ حدود 4 ساعت بازی کنم 1 گیگ 

بازی تایتان فال هم یکم بیشتر ساعت 350 مگ 

بازی اورواچ هم ساعتی 200 مگ 

بتلفیلد 4 هم بازی میکنم ولی اطلاعات ندارم از حجم مصرفیش ولی هرچی بالا گفتم رو تست کردم

داداش مطمئنی ؟ 240 مگ مصرف میکنه :| ؟؟؟ 
من خودم 4 ساعت بازی میکنم نهایتش 250 یا 260 مگ کم میکنه . چطور یک گیگ کم میکنه :| ؟ لابد ویندوزت داره از جای دیگه ای مصرف میکنه که اینقدر حجم ازت میخوره

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، amir* گفته است :

میگم قند شکن باز نداری؟

نه والا فقط برای باز کردن origin روشن میکنم و قبل باز شدن بازی قطعش میکنم.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Bloody گفته است :

سلام دوست عزیز ،دقیقا اون قسمت کجاست؟ 

واقعا درسته ارزش استفاده حجم رو داره ولی با پینگ ۲۵۰ نمیچسبه.

برای ویندوز 10

Settings/network and internet/data usage

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، *AHMAD* گفته است :

داداش مطمئنی ؟ 240 مگ مصرف میکنه :| ؟؟؟ 
من خودم 4 ساعت بازی میکنم نهایتش 250 یا 260 مگ کم میکنه . چطور یک گیگ کم میکنه :| ؟ لابد ویندوزت داره از جای دیگه ای مصرف میکنه که اینقدر حجم ازت میخوره

اره یک بخش ویندوز 10 هست به نام Datausage از اونجا نگاه میکنم 

لینک به دیدگاه

احتمالا آپدیت ها باشه

ویرایش شده توسط M-yousef
لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Bloody گفته است :

این system چیه؟ 10 گیگ مصرف کرده؟

usage.jpg

مال ویندوزه

لینک به دیدگاه

داداش احتمالا ویندوز داره چیز دیگه ای هم دانلود میکنه وگرنه ساعتی ۲۵۰ تا ۳۵۰ یکم عجیبه ‎:|‎ من ۴ ماه پیش با کنسول بتل ۱ انلاین بازی میکردم ساعتی ۷۰ مگ کم میکرد که البته اون موقع اپلود رایگان رو برنداشته بودن که بخوایم اپلود رو هم حساب کنیم فک نکنم ساعتی ۴۰ مگ بیشتر اپلود کنه. الان با سیستم ارما ۳ و کانتر و پالادینز و وار تاندر بازی میکنم، ارما توی سرور ۱۲۰ نفره حدود ۹۰ تا ۱۰۰ تا کم میکنه کانتر اگر تیک ریت ۱۲۸ باشه حدود ۱۴۰ مگ هر مچ اگر ۶۴ باشه ۷۰تا۸۰ مگ. وار تاندر ۵۰ مگ.

به نظرم با برنامه glass wire یا bwmeter جلوی پروسس های اضافه که ممکنه ترافیک استفاده کنن رو بگیرین بعد با du meter حجم دقیق مصرفیه بازی رو بدست بیارید.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان عزیز

من وقتی تو قسمت مولتی پلیر بازی بتل فیلد 1 آنلاین بازی میکنم بعضا یک لحظه صفحه آبی رنگ میشه (کلا رنگ ها آبی میشه تصویر هست) می خواستم ببینم این مشکل رو کس دیگه هم داره؟ کسی راه حلی داره؟

مشکل فقط در بتل فیلد 1 هست در بازی دیگه مشاهده نکردم.

گرافیک رو آکبند از لیون خریدم مدلش : +Sapphire RX580 Nitro هست. درایور هم آخرین نسخه هست که با DDU نصب کردم.

با تشکر از دوستان

لینک به دیدگاه

سلام 

مشکل بنده با گرافیک اینتل بود که صفحه بنده نارنجی و قرمز رنگ میشد (  تصویر بود درست مثل حالت کارت شما ) .توی مولتی آنلاین بازی کال آو 4 .

یه بار با درایور اریزر ، درایور گرافیک رو حذف کردم و دوباره نصب کردم مشکلم حل شد .

ضرر نداره یه بار امتحان کنید اگه مشکل حل نشد یه ورژن پایینتر از درایور رو پیدا و نصب کنید شاید فرجی شد . 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Beni_Lx گفته است :

سلام 

مشکل بنده با گرافیک اینتل بود که صفحه بنده نارنجی و قرمز رنگ میشد (  تصویر بود درست مثل حالت کارت شما ) .توی مولتی آنلاین بازی کال آو 4 .

یه بار با درایور اریزر ، درایور گرافیک رو حذف کردم و دوباره نصب کردم مشکلم حل شد .

ضرر نداره یه بار امتحان کنید اگه مشکل حل نشد یه ورژن پایینتر از درایور رو پیدا و نصب کنید شاید فرجی شد . 

سلام خیلی ممنون دوست عزیز

قبللا چند بار با Display Drive Unistaller کاملا پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی مشکل حل نشده.

لینک به دیدگاه

ویندوزتون چیه ؟ اگه اشتباه نکنم برای ویندوز 10 نسخه creators update شرکت ای ام دی چند تا کرایمسون داده بود با یه نسخه بتا . 

روی ویندوز دیگه ای هم تست کنین . شاید با مصب مجدد ویندوز مشکل حل بشه . 

البته هیچ کدوم اینا راه حلهای قطعی نیستن اما چند تا ایراد مختلف مثل سیاه شدن یا سفید شدن تصویر در مورد 580 گزارش شده و من تو وب دیدم . چند تایی شون با نسخه بتا کرایمسون و چند تایی هم دیدم که با نصب مجدد و یا تعویض ویندوز مشکلشون حل شده بود .

موفق باشین 

لینک به دیدگاه

اگه موقعی که Alt Tab میکنید اونطوری میشه ممکنه از درایور باشه ولی اگه وسط بازی خودبخود رنگی میشه میتونه از استیبل نبودن با خرابی کارت باشه... بازی های دیگه رو هم تست کنید و ضمنا اگه اپدیتی برای بایوس جی پی یو اومده از سایت سافایر بگیرید اگر نشد یه مقدار گرافیک رو داون کلاک کنید از طریق Wattman احتمال زیاد مشکل حل میشه

لینک به دیدگاه

توی هیچ بازی جز بتل فیلد 1 این اتفاق نیقتاده.

بتل فیلد خودش هم که آخرین آپدیت ها نصب شده.

ویندوز من 10 هست آخرین آپدیت ها رو هم نصب کردم. نسخه درایو کارت هم 17.6.2 هست.

توی نسخه 17.5.2 اصلا 580 معرفی نشده بود واسه همین فکر نمیکنم نصب اون نسخه کمکی کنه.

در ضمن چون ویندوز 10 اصل خریداری کردم واسه همین امکان داونگرید نیست.

من فقط میخوام ببینم هیچ کسی توی بتل فیلد 1 همچین مشکلی نداشته؟

لینک به دیدگاه

با آپدیتی که در تاریخ 20 June برای گیم بتل فیلد 1 اومد مشکل فعلا رفع شده.

لینک به دیدگاه

تاپیک یکم زیرخاکیه ولی یه سوال داشتم دیدم اینجا بهترین جاس

من بتلفیلد 4 رو نصب و آپدیت کردم بقیه کاراشم کردم بعد که رفتم تو بازی برا آنلاین بازی کردن باید چیکار کنم؟

انگار باید یه چیزاییو تو مرورگر باز کنم؟درسته؟

ببخشید دیگه اولین باره میخام بتلفیلد آنلاین برم

لینک به دیدگاه

سلام به همگی

مدل گرافیک من ASUS RX 480 هست

وقتی میخام این بازی رو روی DX12 بازی کنم صفحه سیاه میشه ( البته بعد از ریستارت بازی که خودش پیغام میده تا ریست نشه نمیتونه از DX12 استفاده کنه ) اما وقتی رو DX11 هست مشکلی نیست

ویندوز 10 هست و ورژن Radeon Software هم 17.6.2.0 هست

مشکل از کجاست ؟

یه جا خوندم مشکل از اورجین هست که نصب نیست اونم گرفتم نصب کردم و ... اما حل نشد

تا سوئیچ میکنم رو DX12 اینطوری میشه مشکل از کرکه ؟ یا چیز دیگه ای هست ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

msi after burn پاک کنید و به آخرین نسخه آپدیت کنید واسه من اینجوری شده بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...